کد خبر: ۱۰۷۰۲
۶۶۹ بازدید
۰ دیدگاه

احمدی‌نژاد گفته انصراف ندهید عزلتان می‌کنم

۱۳۹۲/۲/۲۵
۰۹:۳۰
انصراف برخی کاندیداهای دولت در روزهای اخیر به دو دلیل بوده است، اول اینکه متوجه شدند که صلاحیت آنها تایید نمی شود و دوم اینکه چون بدون اطلاع ثبت نام کردند، مقام ارشد اجرایی آنها را منصرف کرده است.

 

محمد دهقان عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ثبت نام برخی اعضای کابینه دولت بدون هماهنگی با احمدی نژاد بوده است، بیان کرده که؛ اخبار حاکی از این است که احمدی نژاد به برخی کسانیکه انصراف داده اند، اعلام داشته یا انصراف می دهید و یا با شما برخورد کرده و عزلتان می کنم.

وی در خصوص تعدد کاندیداهایی که از سوی دولت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرده اند، گفته است؛ با توجه به تصور غیرواقعی احمدی نژاد از وضعیت مشائی وی همه انرژی و پتانسیل خود را صرف مشائی کرد تا بتواند ثبت نام کند و به نظر می رسد بقیه اعضای دولت ثبت نامشان با نظر احمدی نژاد نبوده است.

به گفته دهقان؛ طبق اخبار شنیده شده انصراف برخی کاندیداهای دولت در روزهای اخیر به دو دلیل بوده است، اول اینکه متوجه شدند که صلاحیت آنها تایید نمی شود و دوم اینکه چون بدون اطلاع ثبت نام کردند، مقام ارشد اجرایی آنها را منصرف کرده است.

منبع: افکار

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز