کد خبر: ۸۹۰۲۸
۱۲۸ بازدید
۱ دیدگاه

افزایش ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی در شهر میانه

به دنبال رشد و توسعه شهر میانه و تأسیس ده ها کارگاه کوچک و بزرگ و توسعه شهرک های اقماری و بالا رفتن سطح توقعات خدمات رسانی شهروندان از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ، دو ایستگاه دیگر به مجموعه ایستگاه های موجود شهر افزوده خواهد شد .

یکی از ایستگاه های مورد بحث ، واقع در نواحی غرب شهر در ورودی پارک جنگلی احداث شده که حوزه فعالیت امداد رسانی آن شامل مراکز صنفی و کارگاه های نیمه صنعتی و همچنین امدادرسانی به سوانح جاده ای ، مسیر محدوده جاده ترانزیت در نظر گرفته شده که در حال احداث می باشد . این ایستگاه از نوع تیپ جدید با اعتبار کلی ۲۲۰ میلیون تومان با مشارکت اعتبار استانی و شهرداری از سال ۱۳۹۷ آغاز شده و ادامه عملیات عمرانی آن نیز در سال ۱۳۹۸ را شاهد خواهیم بود . مساحت این بناء ۱۹۴ متر مربع با پیش بینی آشیانه با ظرفیت استقرار دو ماشین امداد و نجات و اتاق های نگهبانی و غیره … طراحی و در حال اجراست که بعد از اتمام و تجهیز زیر نظر ایستگاه مرکزی سازمان انجام وظیفه خواهد نمود.

دیگر ایستگاه در حال احداث که مراحل باز آفرینی خود را می گذراند در دوره مسئولیت شهردار قبلی به پارک بانوان جهت ورزش های همگانی واگذار شده بود که به دلیل نیاز منطقه و تدابیر شهردار محترم و رؤسای این سازمان ضمن تثبیت شرایط قبلی قسمتی از فضای موجود جهت احداث ایستگاه ساحلی تفکیک و توسط پیمانکار شهرداری در حال بازسازی است که بعد از اتمام عملیات عمرانی و تجهیز آن کلیه نواحی ساحلی و کمربندی و تعدادی از روستاهای نزدیک منطقه اطراف میانه تحت پوشش خدماتی ایمنی این سازمان قرار خواهند گرفت.

تهیه و تنظیم :

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز