کد خبر: ۸۹۳۵۹
۱۴۷ بازدید
۱ دیدگاه

به بهانه هفته مبارک حجاب و عفاف

21 تیر ماه سالروز به  شهادت رسیدن 2000 تن از مومنین پاک که در دوره رضاخان به خاطر اعتراض به برنامه کشف حجاب شاه آن دوره در مسجد گوهر شاد به شهادت رسیده اند را  به محضر کلیه مومنین حق جو و انقلابی شهرمان تسلیت عرض مینماییم .

بی شک خون این عزیزان که مظلومانه در جهت پیاده شدن فرامین اللهی و دینی خود نسبت به تصمیمات غرب زده حاکم آندوره خونشان در مسجد با عظمت گوهر شاد ریخته شد دامن و گریبان رضا شاه قلدر را گرفت و چند سالی نگذشته بود که تقاص خون شهدای آن زمان را داد ودر شرایط پست آندوره جان داد .

امسال جا دارد که از تصمیمات متولیان این هفته حجاب و عفاف که برای کل کشور ایران اسلامی تدارک دیده شده تبعیت نموده و با همسو با برنامه فرهنگی و اجتماعی در تحقق اهداف این برنامه کوشش داشته باشیم .

 یکی ازشعار اصلی این هفته که عبارتند از : (( حجاب من ، نگاه تو ، پاکی و آرامش ما )) است که سعی شده عفاف و حجاب این میراث گرانبهای اللهی و اسلامی را در سرتاسر ایران اسلامی رواج و گسترش دهد ... از جمله ارگانهای که در اجرای برنامه این هفته سراسری مشارکت دارند وزارت محترم کشور میباشد که سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کشور و شهرمان که یکی از زیر مجموعه این نهاد کشوری است در تحقق اهداف برنامه کشوری در کنار سایر ارگانهای اسلامی کشوری و شهر در خدمت مردم ولایتمدار است تا به نحوه شایسته به تمامی اهداف و برنامه پیش بینی شده جامع عمل پوشانده شود . 

 

         تهیه و تنظیم از : روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میانه

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز