کد خبر: ۸۹۹۲۷
۱۸۷ بازدید
۱ دیدگاه

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میانه ، گام متفاوت دیگر

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میانه امسال با برنامه ریزی متفاوت برآن شده که علاوه بر تجهیز و ساماندهی ادوات و ابزار لازم ، ایستگاها و مسائل ایمنی و امدادنجات پیرامون آن را در ایام نیاز شهروندان فراهم نماید . وهمچنین در این اثناء در داخل سازمان خود خدمات رفاهی ویژه ای در جهت ارتقاء نشاط اجتمایی و سلامت روحی روانی همکاران زحمت کش  فراهم و توانست گام های مثبتی بردارد .

این حرکت با همت برخی از نیروهای تازه نفس که بعد از اخذ مجوز سازمانی سرعت بیشتری بخود گرفته است و با حمایت های بی دریغ شهردار محترم و اعضای شورای سازمان همرا گشته ،  میرود که رضایت نسبی و خوبی را از پرسنل سازمان آتش نشانی دریافت بنماید .

موارد رفاهی بشرح ذیل است : پیگیری و اخذ کارت استخرهای شهر و استفاده همکاران و خانواده های محترم آنها . سفارش و دوخت لباس از جمله پیراهن و شلوار رسمی و کار و لباس ورزشی . معرفی همکاران و تشکیل پرونده پزشکی و چکاب کامل بدنی افراد . هماهنگی با امکانات اقامتی در یکی از شهرهای شمال و اعزام بصورت خانواده گی تا سقف 8 نفر جهت سفر و ایجاد روحیه فرح بخش . تجهیز سالن ورزشی مستقر در ایستگاه مرکزی برای بهره مندی همکاران .

لازم به ذکر است که تعداد کادر امداد نجات و ستادی کل سازمان آتش نشانی و ایستگاهای حال حاضر شهر میانه 41 نفر میباشند که با برنامه ریزی مناسب این موارد  در طول سال شامل این عزیزان خواهد بود .

جا دارد از کلیه مسئولین این برنامه منجمله سرپرستی محترم و معاونت مالی اداری این سازمان که نهایت تلاش را مبذول کرده بودند تقدیر و تشکر بعمل اید .

 

             تهیه و تنظیم از : روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میانه .

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز