کد خبر: ۱۰۹۱۰۱
۱۰۶۹ بازدید
۲۵ دیدگاه (۲۵ تایید شده)

انتخاب هیئت رئیسه دوره ششم شورای اسلامی شهر میانه و شهردار

۱۴۰۰/۵/۱۴
۱۳:۴۰

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه مهندس میرزایی بعنوان شهردار شهر میانه در سمت خود ابقا شد.

 پس از اجرای مراسم تحلیف اعضای شوراهای اسلامی شهر در سالن اجتماعات فرمانداری میانه جلسه انتخاب هیئت رئیسه شورا برگزار و ترکیب هیئت رئیسه به شرح زیر مشخص شد.

مهدی امینی رئیس شورا

سعید عراقی نائب رئیس

هادی صدری منشی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۵/۱۷ ۲۳:۰۵

کثیفی شهر و مسله زوباله ها و بوی گند جوی آبها که تبدیل به فاضلاب شده اند همه نتیجه بی ***** و نا توانی مسئول بی ******خدمات شهری است . در اسرع وقت باید ایشان را برکنار کنند.

۰۰/۵/۱۷ ۱۰:۳۱

کاش اعضای شورای شهر قبل از تصمیم گیری در مورد انتخاب شهردار ، یک بازدید کوتاهی از وضعیت بهداشتی و زباله های رها شده در بوستان لاله (دقیقاً پشت ساختمان شورای شهر) می کردند

۰۰/۵/۱۶ ۰۷:۲۸

اتفاقا تنها موردی که کلی مشکل دارد همان جمع آوری زباله است .

۰۰/۵/۱۵ ۱۶:۴۹

با عرض تبریک به آقایان مشایخی و ستاری و اسماعیلی...!!

۰۰/۵/۱۵ ۱۶:۳۶

شورا در انتخاب و ابقای شهردارعجله کرد... کاش چند گزینه بارزومه و سوابق چشمگیر در کنار شهردار فعلی فعلی میشدند وبعد برنامه میخواستند و در نهایت پس از سبک و سنگین کردن انتخاب میشد ... و اما برای اینکه شورا بداند چقدر درست عمل کرده و این انتخاب مجدد چقدر بر پایه عقل و استدلال و فنون و اصول و ضوابط فنی و اداری و ...بوده است لذا پیشنهاد میگردد تریبون آزاد سوال و جواب یا حداقل اعلام نهایی عملکردشهردار بر پایه مستندات و گزارش نهایی به شورا و مردم تا بدانند چقدر مقبولیت و مشروعیت دارند و چه کرده و چه خواهد کرد و شورا دلایل انتخاب مجددش چه بوده است.

۰۰/۵/۱۵ ۱۵:۲۲

بود و نبود شورا بغیر از خسارت برای شهر چه فرقی داره

۰۰/۵/۱۵ ۱۵:۱۹

الان در خیابان چمران در کوچه 8 متری سوم استقلال یکی از هم ولایتی های شورای شهر یک ساختمان 5 طبقه دارد درست می کند چرا هیچ مرجعی رسیدگی نمی کند؟؟؟؟؟

۰۰/۵/۱۵ ۱۵:۱۶

چرا آقای روحانی قرنطینه بهار99 را زود پایان داد؟
قضیه بررسی شود...
آقای نمکی دیروز نامه زده به رهبری و قرنطینه سراسری رو از رهبری، خواسته.
اولا:
آقای نمکی!
با عرض معذرت و ضمن تشکر از زحمات و خدمات متعدد و فراوان شما ، مگر شما عقلانیت مدیریتی نداری؟ چرا سلسله مراتب مدیریت را مراعات نمیکنی؟
مدیر بالا سر شما و رئیس شما، آقای روحانی هست و شما اگر واقعا معتقد به قرنطینه سراسری هستی ، باید اول این درخواست رو از آقای روحانی، داشته باشی و بعدش اگر ایشون موافقت نکرد اونوقت باید به مردم بگی و بعدش از رهبری بخوای. باید به مردم بگی که روحانی موافقت نکرد تا مردم بدونن چرا از رهبری ، مطالبه کردی.
شما و آقای روحانی و جهانگیری و کابینه آقای روحانی، در قامت « قوه مجریه» کشور، اختیارات مدیریتی لازم را داشتید اما استفاده و اِعمال نکردید و عملا « ترک فعل» کردید و حالا ماجرا رو به سمت رهبری میبرید تا « ترک فعل» خودتان فراموش بشه ؟
بازی رنگها با جان مردم چه معنی داشت؟
قرمز و نارنجی و زرد و آبی...؟
آقای نمکی!
این رنگها رو بر چه اساس تعیین میکردید و بر چه مبنایی با جان مردم، تصمیم گیری رنگی و ناکارآمد میکردید؟
لطفا پاسخگوی روش نادرست « مدیریت توصیه ای» باشید.
دوما:
آقای نمکی!
چرا الان؟
واقعا زمانبندی زشت و روش زشتی رو برای انجام وظیفه بر زمین مانده خودت انتخاب کردی.
یکساله داد میزنم که چرا طرح قرنطینه سراسری بهار99 رو حذف کردی؟
رهبری پارسال علنا گفت که « جان مردم مهمتر از اقتصاده و اگر ضربه بخوره اقتصاد هم ضربه میخوره » ولی شما دولتی ها گوش نکردید.
آقای نمکی!
چرا در بهار سال 99 اجازه دادی آقای روحانی، قرنطینه سراسری رو ناگهان و به طرز کاملا مشکوکی پایان داد درحالیکه همه یادشون هست که اون روزها قرنطینه سراسری داشت نتیجه میداد و کرونا روز به روز کمتر میشد و به مرحله صفر نزدیک میشد.
اما شما که مهمترین مدیر بهداشت و سلامت کشور هستی با سکوت خودت، اجازه دادی روحانی، قرنطینه رو زود پایان داد و باعث شیوع مجدد کرونا و عادی شدن کرونا شد و مردم ایران رو به کشتارگاه کرونا فرستاد.
باید از روحانی، اعلام شکایت میکردی.
همون اقدام روحانی، به معنای خیانت عمدی ایشان به کشور بود و شما که مسئول بهداشت و سلامت کشور هستی باید همون موقع ، مساله رو علنا به رهبری و رسانه ها میگفتی و به روحانی اعتراض میکردی و اجازه نمیدادی روحانی، قرنطینه رو پایان بده در حالیکه فقط چند روز باقی مونده بود تا «قرنطینه سراسری»، کرونا رو به صفر برسونه.
آقای نمکی!
باید همون موقع به رهبری نامه مینوشتی و از روحانی، شکایت میکردی و اجازه نمیدادی قرنطینه سراسری رو زودتر از « زمان صفر شدن شیوع کرونا » که فقط ده روز بهش مانده بود، پایان بده.
فقط ده روز مونده بود تا نظریه غلط « کرونا حالا حالا ها کنترل نمیشه » رسوا بشه.
فقط ده روز مونده بود تا نظریه درست « میشود کرونا رو کنترل کرد»، عملا اثبات بشه تا مردم، ناامیدانه، به کرونا عادت نکنن.
اما روحانی نگذاشت.
روحانی باعث شیوع مجدد کرونا و استمرار و امتداد و گسترش و تدوام شیوع کرونا و عادت شدن ماجرا شد و مردم رو به کشتارگاه کرونای نوع دِلتای جدید انداخت.

https://www.farsnews.ir/news/14000510000168/%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D9%86%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%B9%D8%B0%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D9%88-%D8%B7%D9%84%D8%A8-%D8%B9%D9%81%D9%88

۰۰/۵/۱۵ ۱۲:۱۴

متاسفانه از وقتی کاندیدای رد صلاحیت شده در راس خدمات شهری شهرداری قرار گرفته شهرداری میانه در این حوزه با مشکلات زیادی مواجه شده و مردم هم از وضعیت خدمات شهری ناراضی اند و این مسئله سایر خدمات شهرداری را هم تحت الشعاع منفی خود قرار داده است.
این آقا که بعد از چند بار شکست در انتخابات مجلس آخر سر هم فاقد صلاحیت لازم برای نمایندگی مجلس معرفی شد چطور ادعای در حد نمایندگی دارد در حالیکه آشغال های شهر را نمی تواند مدیریت کند؟

۰۰/۵/۱۵ ۱۰:۰۴

خب نظر همه شهروندا محترمه. من شهروندم نظرمو گفتم قرار نیس گه همه با شما همنظر باشن
خیر پیش

۰۰/۵/۱۵ ۰۹:۵۵

شما لطفا خود شیرینی نکن کدام انتخاب درست بد ترین انتخاب وانجام دادن متاسفانه اقای میرزایی شهرداری و ول کردن سر خود

۰۰/۵/۱۵ ۰۹:۵۳

اعضای محترم شورای اسلامی شهر یک ماه فرصت داشته اند برای انتخاب شهردار،این عزیزان می توانستند مانند شهرهای دیگر هر کدام چند نفر را معرفی نمایند و پس از جمع بندی لیست معرفی شده، چند نفر از کاندیداهای شهرداری که بالاترین رای را کسب کرده اند.بعد از راه یابی این عزیزان به مرحله مصاحبه و بررسی برنامه‌ها پس بررسی برنامه ها شهردار را انتخاب می نمودند. نباید اعضای محترم در انتخاب شهردار شتاب زده عمل می کردند. چون عزل و برکناری شهردار باعث تنش در شورا و مشکلات زیاد برای مدیریت شهری خواهد داشت. در دوره های قبل شاهد همچین برنامه های بوده ایم. البته قابل ذکر است در توانایی ها جناب مهندس میرزایی شکی نیست ولی اگر برای انتخاب تنها یک گزینه باشد درصد خطا هم بیشتر است. ضمناً در مورد تائید انتخابات شورا هم سوالات و ابهاماتی هم هست انشالله نمایندگان محترم مجلس که وظیفه نظارت بر اجرای قانون را دارند به این موضوع هم رسیدگی نمایند.

۰۰/۵/۱۵ ۰۹:۰۰

این متن تکراری هست.‌بهتر بود مطالبات و آرزوهای مردم در جلسه مطرح میشد و بعداز جمع بندی لازم انتخاب رئیس شورا و شهردار انجام میشد . حداقل اینکه در متن خبر برای درخواستهای مردم احترام و اهمیتی داده نشده است .
انتظارات و درخواست مردم می تونه این باشه فلان پروژه چرا اتمام نمیشه. ؟ کی تمام باید بشه ؟ و سرعت و کیفیت کار را چقدر اعضای شورا در نظر دارند؟ آیا به شعارهای خودشان واقفند ؟ یا همینطوری وقت خودشون و مردم را تلف می کنند ؟

۰۰/۵/۱۵ ۰۲:۲۲

شورایی که با ******** برسرکار آمده... حال آدم از اینا به هم میخوره...

۰۰/۵/۱۵ ۰۰:۰۴

شهرداری میانه با اون همه کارمند و شهردار و شورای شهر،به جز جمع آوری زباله چیکار میکنند؟؟؟

۰۰/۵/۱۴ ۲۱:۲۹

سلام کدام کارهای عمرانی؟؟؟ .فقط مجوز ساخت وسازهای افسار گسیخته را دادند وافزایش تخلفات ساختمانی

۰۰/۵/۱۴ ۲۰:۳۴

اگر منفی گرا و کلا بدبین نباشیم با در نظر گرفتن اینکه کم و کاستی زیادی وجود دارد انصافا شهردار در حد توان و منابع مالی که در اختیار داشته کارهای خوبی انجام داده است ایشان بدون حاشیه کارهایش را انجام میده و این امتیاز خوبی برای ایشان هست

۰۰/۵/۱۴ ۲۰:۰۳

جناب آقای امینی من شخصا شمارانمیشناسم امااز چندین نفر درمورد تقواو صداقت شماشنیده ام. بهمین دلیل آرزوی توفیق خدمت به شهرمانراتوسط جنابعالی ودیگر اعضای محترم شورا رادارم.

۰۰/۵/۱۴ ۱۸:۲۳

بهترین انتخاب بود ثبات خوبه.

۰۰/۵/۱۴ ۱۷:۵۷

کل شهر را اشغال پر کرده نظافت صفر، سد معبر صفر ،کارهای اجرایی صفر، اینا رو نادیده گرفتن
چرا میرزایی رو دوباره انتخاب کرده اند؟؟؟
به خاطر خودشان تا اختلاف بین خودشان نباشد وبی خیال موارد بالا

۰۰/۵/۱۴ ۱۵:۲۶

منتخبین اهل میانه دمتون گرم بهترین تصمیم و گرفتین میرزایی از همه لحاظ عالیه تو این مدت کم کارای عمرانی مهمتری انجام داده انشاءالله تو دوره شما هم مفید واقع میشن.شهروند

۰۰/۵/۱۴ ۱۵:۱۰

به نظر من انتخاب دوباره شهردار می تواند برای آینده میانه خوب باشد.

۰۰/۵/۱۴ ۱۵:۰۹

انتخاب دوباره شهردار،نشان از کارآمدی و آینده نگری شوراها دارد.

۰۰/۵/۱۴ ۱۴:۵۶

لطفا اعضای محترم شورا شفاف سازی نمایند. 1- با توجه به آیین نامه شرایط احراز تصدی سمت شهردار مهندس میرزایی ابقا شده است؟ 2- ایشان سابقه 5 سال مدیریت میانی را دارند؟ 3- برنامه های ایشان برای 4 سال آینده شهر میانه چه می باشد؟ 4- چه افرادی برای کاندیداتوری پست تصدی شهردار شهر میانه مطرح شده بوده اند؟ 5- آیا افراد دیگر هم دعوت شده و برنامه خواسته شده است؟ 6- تا زمان صدور حکم شهردار توسط استانداری اداره شهرداری توسط چه کسی می باشد؟ آخرین مصوبه شورای دوره پنچم برای پروژه پل سردار سلیماتی چقدر می باشد؟

۰۰/۵/۱۴ ۱۴:۳۳

بر اساس كدوم فعاليت مثبت تمديد شد دوره اقاي ميرزايي ؟

فعاليت مامورين سد معبرش ؟ يا اتمام پروژه هاي شروع شده اس ؟

اين ميانه درست نميشه !

شايد ربطي نداشته باشه ولي اون مسير مظلوم يكي دو كيلومتري تا پليس راه رو ببنيد همينجور افتاده يه گوشه منتظرن زمستان و برف و بارون بياد شروع كنند اخه تو هواي خوب و خشكي كار كردن نميچسبه براشون !

پل قوري چاي رو بگيم ! همينطور مونده و بيچاره كم كم داره كمرش خم ميشه و قوس بر ميداره ولي خبري از افتتاحش نيست !

پل رو گذر به شهرك اديشه رو بگيم كه فكر كنم مسوليتش با شهرداري باشه ! قرار بود تا اخر تابستان طبق گفته خود اقاي ميرزايي زير بار ترافيك بره ! ولي فكر نكنم كمتر از يكي دو سال بتونند اين كار رو بكنند !

در هر صورت هر چيز اين شهر بهش مياد

اخبار روز