کد خبر: ۱۱۸۷۸۶
۲۷۹ بازدید
۳ دیدگاه (۳ تایید شده)

روز اصناف بر تلاشگران کسب و کار و سنگربانان جهاد اقتصای کشور مبارک باد

۱۴۰۱/۴/۱
۰۰:۵۸

 

به بهانه روز اصناف چه بهتر است، نمایندگان،مسئولان و مدیران محترم شهرستان به پای درد دل اصناف شهرستان بنشینند و گوش به خواسته های آنها بدهند.

روز اصناف فرصت مغتنمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش‌های معنوی، اجتماعی و اقتصادی این تلاشگران عرصه شکوفایی اقتصادی است.

در تقویم روز یکم تیر ماه به نام کسبه و بازاریان ثبت شده و مطابق آنچه در تقویم نامگذاری شده روز ملی اصناف است. در این شرایط وضعیت اقتصادی کشور با توجه به تحریم های ضالمانه و شیوع ویروس منحوس کوید19 در سالهای گذشته  شاید بسیاری از کسبه خرد نیز در حال کشیدن نفس های آخر فعالیتشان در شهرهای مانند شهرستان میانه که رتبه اول بیکاری در استان را دارد باشند، صاحبان صنوف در این شرایط با مشکلات عدیده ای دست به گریبان هستند از ورشکستگی، اقساط معوق، مالیات، حق بیمه های  که باید به سازمان تامین اجتماعی بپردازند و ...

در روز ملی اصناف  نمایندگان، مسئولان و مدیران محترم شهرستان چه بهتر است به پای درد دل کسبه، بازاریان و اصناف شهرستان بنشینند و گوش به خواسته های آنها بدهند.

البته ناگفته نماند این خواسته شاید تیری در تاریکی باشد. چون نزدیک به یک سال است از آقایان محترم درخواست رسیدگی به تخلفات انجام شده در اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی بصورت کتبی و شفاهی نموده ایم و تا این لحظه از طرف آقایان محترم بصورت کامل اقدامات قانونی انجام نگردیده است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۴/۱ ۲۱:۳۹

چوخ باهالیخدی

۰۱/۴/۱ ۰۸:۱۵

این روز رو خدمت سایه افکنان همیشه این عرصه الخصوص روسای اداره صمت و اتاق اصناف تبریک میگم

محکم و چهاردستی از صندلی تان مواظبت کنید

۰۱/۴/۱ ۰۱:۲۳

صنار بده آش به همین خیال باش

اگر آقایان به گزارشات و شکایات درست رسیدگی می نمودن که الان شاهد این همه مشکلات نبودیم.

در آستانه انتخابات ناراحت نباشید خدمت تک تک همه شما با وعده های آنچنانی خواهند رسید.

اخبار روز