کد خبر: ۴۸۳۷۹
۱۰۷۶ بازدید
۳ دیدگاه (۳ تایید شده)

مخلص كلوم ...هر كسي را بهر كاري ساخته اند

۱۳۹۴/۷/۱۱
۱۴:۴۲

با سلام خدمت همه دوستان و همشهریان عزیز                                                                           این روزه همه از جلسات ،مهمانی ها، تو شهر وروستاها خبر دارید اقایانی با کت شلوار دکتر مهندس و.... با همه دست می دهند احووال پرسی می کنند حتی به بچه های کوچک در بیمارستان ها به عیادت بیمارها می روند ودر مجالس ترحیم ها شرکت می کنند و تبلیغات می کنند که امید آقای دکتر ، مهندس به شماست اگر از ایشان حمایت کنید مشکلات شهر حل می کنند و....... حال این آقایان در عرصه انتخابات شرکت کرده اند و می خواهند نماینده این شهر بی در پیکر شوند،                                       دوستان می خواهم با اجازه تان توجه شما  را به حکایتی جلب کنم،                                                  حاتم طایی از دنیا رفت آق داداش جناب حاتم عزم جزم کرد تا جای او نشیند لاجرم اولین اقدامهاي دیپلماتیکي يا رايزني هاي مادر فرزندي را كليد زد و نیتش را برای مادر از تشعشعات فسفري به انرژي مكانيكي(فك)تبديل كردو گفت : قصد دارم نام و یاد و کارهای برادرم را تداوم بخشم!!!
مادر از شنیدن سخن آق داداش حاتم خان ( آن مرد کریم و بخشنده و دست و دلباز) سخت متعجب شد و خواست بداندکه سبب چنین فکری چیست؟ سپس با کمی تامل فرزند کوچک را آنالیزیا تجزیه و تحلیل (برانداز) کرد و بدون فوت وقت او را از چنین کاری بر حذر داشت...(به قول معروف چیزی معادل :تو مال این حرفها نیستی عزيز دلبندم)!!!!!
آق داداش حاتم خان به رگ غیرتش بر خورد مشوش شد و دست و پا زنان در امواج آشوب درون گفت مادر مگر من از مرحوم حاتم خان چه کم دارم که برای این کار مناسب نیستم!!
مادر در جواب گفت اکنون برایت خواهم گفت:دلبند نازنینم از زمانیکه حاتم خان سخي الوجهه ،طفلي در آغوشم بود و شیره جان می مکید به خاطرم هست كه اگر کودکی بر او وارد می شد بدون حسادت و بخل با کمال آرامش ، طبع بلند و سخاوتي که خدا به او عطا کرده بود کنار می کشید و تعارف می کرد با آنکه بی زبان بود البته با رویي گشاده ٬تا اينكه کودک از طعامش استفاده کند و او لذت مي برد از طعام خوردن ديگران ....
برادر کوچک تحملش طاق شد و سخن مادر را نیمه تمام گذاشت با سوال پس من چی؟ من چگونه عمل می کردم؟!!!!!
مادر با اندکی فاصله و كمي حزن در حاليكه سرش را پايين مي انداخت جواب داد و اما تو :اگر کودکی بر تو وارد می شد و جنابتان در حال خوردن بودي تا آنجا كه خدا قدرت عطا كرده بود با ولع و حرص مي مكيدي و آنچه را نمی توانستی به شكم مبارك فرو ببري (بخوری) از دسترس کودک میهمان با حسادت و بخل تمام عیاری مخفی می داشتی!!! اصطلاحا"دو دسته می چسبیدی و مجال به کسی نمیدادی!!!

مخلص كلوم ...هر كسي را بهر كاري ساخته اند
هر کسی را طینتی بنهاده اند هر کسی را اصطلاحی داده اند
کار هر بز نیست خرمن کوفتن گاو نر می خواهد و مرد کهن                                                              

آقایان محترم شما که زحمت کشیده  و در عرصه انتخابات شرکت نموده اید و می خواهید نماینده این مردم بشوید در پست های قبلی خود که بوده اید و هستید  کدام  کار مثبتی برای این شهر و حوزه انتخاباتی کرده اید و  یا حتی بعنوان یک شهروند عادی  اعتراضی یا نقدی در مورد عملکرد مسئولین یا نماینده گان شهر کرده اید یا آقایانی که چندین سال نماینده بوده ایدو هستید آیا به وظایف نماینده گی خود در مورد حوزه انتخاباتی خود عمل کرده اید،دوستان حالا چگونه می خواهند آقایان نماینده این شهر شوند خدا داند

مواظب انتخاب خودمان باشیم، فردی را انتخاب کنیم وافعا به فکر حل مشکلات باشد نه به فکر پست مقام خود

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۷/۱۲ ۱۴:۱۷
حل مشکلات مغزبزرگ وتیزهوش لازم داردنه پای قوی ودهان عضلانی!!!مطلوب است بگردید وپیداکنیدجواب مسئله را.البته بسترمناسب هم بی تقصیرنیست مثل ذغال خوب!
۹۴/۷/۱۲ ۱۲:۰۶
من شخصا توروز انتخابات تو تبریز رای میدم به میانه ایها رای نمیدم تا خیالم راحت باش وبعدا عذاب وجدان نگیرم
۹۴/۷/۱۲ ۰۰:۴۶
با تشکر از شما سرور گرامی.اقا تو این شهر انتخاب مناسبی نیست.اقا به کی بگیم.هر کی اومده و در اینده هم میاد پست مقام پول و اطراف خودش.حاتم خانی به میانه نیومده که کسی هم بخواد راهش را ادامه بدهد.الان 4 سال بلاتکلیف فولاد هستم.هیچ مسولی به فکر ما 250 نفر نیست.برادر من اخه از کجا بگم درد بی دنه دیر کی مین دنه دی.....

اخبار روز