کد خبر: ۵۱۸۶۷
۱۳۹۰ بازدید
۵ دیدگاه (۵ تایید شده)

نماینده محترم اگر نمی توانی به وعده های خود عمل کنی گاف مده

۱۳۹۴/۹/۸
۱۴:۰۲

کم کم به گرمی تنور انتخابات نزدیک می شویم و بازارداغ وعده های رنگ وا رنگ که بیشتر آنها عملی نشده شروع می شود و رفته رفته توسط افرادی که فقط بخاطر منافع شخصی خود دوررو بر نمایندگان باعث داغ شدن این تنور می باشند هستیم،در بین نمایندگان نماینده ای هست که هیچگونه مانور تبلیغاتی نمی دهد ولی در عوض نماینده دیگر که با  مانور های تبلیغاتی و عوام فریبی به دادن گاف های زیادی می شود، البته بارها شنیده‌ایم که بشر جایزالخطاست! گاف می‌دهد مثل آب خوردن! و بعد سرش را زیر می‌اندازد و می‌رود دنبال کارش انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است! فردا می‌آید و جبر زمان و فشار مشکلات کاری و زندگی همه‌چیز را از یاد می‌برد؛ اما گاف دهنده هرگز فراموش نمی‌کند. درست است که خودش را به کوچه علی چپ زده اما تنها چیزی را که نمی‌شود فراموش کرد، گاف است!حتی انسان مطالبات و بدهکاری‌های خود را نیز بعضی‌اوقات از یاد می‌برد اما گاف فراموش‌شدنی نیست! مثلاً این‌همه وعده وعید که از مسئولان ،نمایندگان محترم می‌شنویم و عمل در آن نمی‌بینیم یک نوع گاف است. درست است که ما بعد از چندی از یادمان می‌رود و ضرب‌المثل «شتر دیدی، ندیدی» شامل حالش می‌شود اما باور کنید وعده دهنده فراموش نمی‌کند. فقط خودش را به آن راه می‌زند!برای مقایسه فهرست تعهدات نمایندگان عزیز چهار سال به عقب برمی‌گردیم و رزومه وعده وعید نمایندگان را برانداز می‌کنیم. آنچه دستمان را می‌گیرد چیزی جز باری از وعده‌های عمل نشده نیست. ما که خوش‌بین متولدشده‌ایم، پیش خودمان برانداز می‌کنیم و باز هم به خودمان نهیب می‌زنیم، می‌خواستند به وعده‌هایشان عمل کنند اما نشده! وضعیت اقتصادی اجتماعی و سیاسی جامعه اجازه نداده است خوش‌ قول باشند. این سهم ما به‌عنوان یک شهروند خوش‌بین است اما دلمان می‌خواهد خودشان هم کلاهشان را قاضی کنند و پشت تریبون‌ها بروند و به خلف وعده‌های خود اقرار کنند، نه اینکه با عوام فریبی به فهم و شعور مردم توهین کنند ،ما هم قول می‌دهیم صفت خوش‌بینی را از خود دور نکنیم و باز هم به آن‌ها رأی بدهیم تا به صندلی وکالت تکیه بزنند و سعی کنند این دوره را به انجام تعهدات خود اختصاص دهند، نه مثل دوره های قبل بعد از انتخاب شدن همه چیز را فراموش کنند تا آستانه انتخابات دیگر دوباره همان آش و همان کاسه شود، کلی می‌گوییم تا کلی قبول کنند، اگر قرار باشد ریز اقوال را بررسی کنیم مثنوی هفتاد من هم جوابگوی آن نخواهد بود. همه آن‌ها را به‌ نوعی گاف تشبیه می‌کنیم که بشود از آن گذشت. همان‌طور که خودشان هم به‌ظاهر همه‌چیز را به فراموشی سپرده‌اند! گاف، گاف است. پس بهتر است با مردم صاف و صادق باشند نه اینکه بجای حل مشکلات مردم برای مردم مشکل تراشی کنند،سعی کنند با احترام گذاشتن و حل مشکلات مردم دوباره مردم به آنها اعتماد کنند و شاهد حضور پر شعور مردم در انتخابات باشیم.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۹/۹ ۲۳:۴۶

رشیدی خان حقیقت تلخه اره؟

۹۴/۹/۹ ۲۲:۴۴

این اقا مرتضی  هم گاه بر میخ میکوبد وگاه بر نعل.انچه که معلوم است اینه که ایشان سرو کاری با منطق و...ندارند.

۹۴/۹/۹ ۰۹:۴۰

کافر همه را به کیش خود پندارد

۹۴/۹/۹ ۰۰:۰۵

ورشکستگان سیاسی و اکانتهای جعلی خدا شما رو هدایت کنه.دکتر مددی و شرکت کیندو متشکریم.(شما هم اینو تایید نمیکنید)

۹۴/۹/۸ ۱۸:۵۹

روابط عمومی آقای مددی که بارها نظرات بنده را حذف نموده است از جمله در مطلب جدیدشان دکتر مددی در گفتگو با شهرمیانه: جریان های ورشکسته سیاسی با مانع تراشی نمی توانند در مسیر خدمت رسانی به مردم اخلال ایجاد کنند نظر بنده را حذف کردند

ایشان ذکر نموده اند:

دکتر مددی؛ نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی با  اشاره به عمق رابطه اش با مردم میانه گفت: من به واسطه اینکه از قدیم الأیام با اقشار مختلف مردم در ارتباط هستم لذا بدیهی است که از درد و رنج های این مردم هم اطلاع داشته باشم و بخوبی می دانم که با چه مشکلاتی در زندگی مواجه هستند و همین أمر برای بنده یک نقطه قوت محسوب می شود که با توجه به اشرافی که به مشکلات دارم برنامه ریزی کرده و در صدد رفع این مشکلات برآیم.وی افزود: از جمله مشکلاتی که مردم ما از آن به شدت رنج می بردند عدم وجود امکانات پیشرفته پزشکی در شهرستان میانه بود که از جمله آن می توان به نبود دستگاه های تصویربرداری مثل MRI، CT scan و غیره اشاره کرد که بیمار و خانواده وی برای تهیه یک عکس رنگی که لازمه تشخیص درست بیماری است بایستی به تبریز یا مراکز سایر استان ها مراجعه کند

شما که رابطه عمیقی با مردم دارید اگر این حرف شما در عمل است بنده از همان مردم و یک شهروندی هستم که به شهر خودم تعصب دارم پس چرا روابط عمومی شما نظرات سازنده بنده را حذف میکند در ضمن بزرگترین  مشکل مردم میانه علاوه بر درمان،اشتغال است که جوانان و سایر مردم برای پیدا کردن کار به شهرهای دیگر عزیمت میکنند  پس چرا نسبت به حل این مشکل اقدامی نمیکنید؟؟؟؟

جریان های ورشکسته سیاسی نیز با مانع تراشی و سنگ اندازی نمی توانند در مسیر خدمت رسانی به مردم شریف میانه اخلال ایجاد کنند.

مردم کاملا آگاه هستند و جریانهایی که مانع خدمت به مردم را میشوند را  اجازه نمیدهند و همچنین مردم فرق بین خدمت صادقانه و عوام فریبی را میدانند.

 

اخبار روز