کد خبر: ۵۸۷۵۱
۱۱۹۲ بازدید
۸ دیدگاه (۸ تایید شده)

فراخوان شورای اسلامی شهر بجای درخواست جلسه پرسش و پاسخ از شورای اسلامی شهر و شهردار محترم

۱۳۹۵/۳/۱
۲۰:۰۵

طبق درخواست جمعی از فعالان اصحاب رسانه، سایبری و جوانان دلسوز شهر در مورد مشکلات شهر و شهروندان از ریاست محترم شورای اسلامی شهر برای برگزاری جلسه پرسش و پاسخ از شورای اسلامی شهر و شهردار محترم با حضور تمامی اعضاء و شهردار محترم که تسلیم ریاست محترم شورا شده بود ریاست محترم شورا هفته گذشته بدون اطلاع رسانی قبلی در فضای نامناسب و تایم زمانی یک ساعته اقدام به تشکیل جلسه نمودند که ریاست محترم با ترک جلسه ، نبودن جا و تایم زمانی کم و بدون پاسخ ماندن سوالات باعث بی احترامی و کم لطفی به شهروندان شدند.

 ریاست محترم بجای تشکیل جلسه پرسش و پاسخ ،فراخوان عمومی جهت ارائه انتقادات ، نظرات و پیشنهادات شهروندان به شورای شهر شده اند، ریاست محترم وقتی به درخواست شهروندان هیچ ارزشی قائل نیستند و با کم لطفی با درخواستشان برخورد می کند دیگر فراخوان برای ارائه انتقادات ، نظرات و پیشنهادات چه ارزشی دارد؟؟!!

ریاست محترم فراخوانی که زمان و ساعت مشخص ندارد به چه معنی می باشد؟؟!!

بهتر نیست ریاست محترم بجای فراخوان عمومی اقدام به برگزاری جلسه پرسش و پاسخ از شورای اسلامی شهر و شهردار محترم مثل نقاط دیگر شهرهای کشورمان در فضای مناسب و با تایم زمانی آزادنمایند،شهروندان با ارائه انتقادات ، نظرات و پیشنهادات خود و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار محترم با پاسخگوی منطقی به سوالات باعث پیشرفت و حل مشکلات شهر و شهروندی باشند.

اطلاعیه شورای اسلامی شهر

بسمه تعالی

همشهریان عزیز بزرگترین افتخار خدمت همراهی و یکدلی و دورگشتن از تفرقه و نفاق است .

با تجربه تلخ از دنیائی از خسارت که در نفاق و تفرقه را شاهد بوده ایم و با اعتقاد بر فرمایش مولایمان امام علی (ع) که زیبا فرموده اند : پس به پایان کار آنها بنگرید در آن هنگام که به تفرقه و پراکندگی روی آوردند و مهربانی و دوستی آنان از بین رفت .

همشهریان عزیز و بسیار گرامی با عرض تبریک اعیاد شعبانیه و آرزوی ورود معنوی و الهی بر ماه مبارک رمضان ماه خود سازی و خداشناسی در توفیق کسب رضایت حق تعالی

با تمام مشکلات و کمبودها و فراز و نشیبها در مسیر خدمت سعی کردیم شورا را محل خدمت و مشاوره و تلاش و برنامه ریزی در مسیر توسعه و عمران و آبادانی با فکر و اراده جمعی قرار دهیم و بر وحدت و یکدلی تکیه کنیم و منافع عمومی مردم را در راس تصمیمات خود قرار دهیم در دومین فراخوان از عموم همشهریان عزیز دعوت میشود هر نوع طرح ، برنامه ، پیشنهاد و نظر در پیشبرد امور توسعه و بهبود مدیریت شهر دارند بصورت کتبی در تمام ساعات اداری در طول هفته به شورای شهر ارائه فرمایند ضمنا" روزهای سه شنبه هر هفته در تمام ساعات اداری بصورت حضوری در خدمت تمامی عزیزان هستیم . قدوم پر برکت شماه مایه سرافرازی ماست و افتخار ما خدمت صادقانه در نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت امر و ولایت ولی امر مسلمین حضرت      آیت اله خامنه ای میباشد .

                                              احد یوسفی – رئیس شورای اسلامی شهر میانه

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۳/۳ ۰۹:۱۵

برای شورا شهر وشهرداری به عنوان شهر دار متاسفم

۹۵/۳/۲ ۰۸:۳۳

اتفاقا در این مورد میخواهیم بخدمت شهردارمحترم نامه ارسال کنیم البته بارونوشت به اداره محترم اطلاعات. دفترامام جمعه محبوب و فرمانداری ویزه .با تشکر از شهردار زحمت کش شهرمان .

۹۵/۳/۲ ۰۰:۵۵

ایشان همسایه ما بودند, شخصی هستند که من واقعا تعجب می کنم چنین شخصی با سابقه ای که دارند چطوری جذب شدند؟! چطوری در تحقیق وگزینش قبول شدند؟! در حالی خیلی از جوانان متدین و باسواد شهرمان دنبال کار هستند؟!

۹۵/۳/۲ ۰۰:۴۲

توی این شهر پرترافیک به عنوان چهارمین شهر آذربایجان شرقی یه دونه پل غیرهمسطح روگذر نداریم

۹۵/۳/۲ ۰۰:۰۱

همشهریان عزیز بزرگترین افتخار خدمت همراهی و یکدلی و دور گشتن از تفرقه و نفاق است.

کدام خدمت همراهی و یکی دلی تا بوده همیشه دعوا و جبهه گیری نه خدمت.

در مسیر توسعه وعمران و آبادانی ، منافع عمومی مردم در راس تصمیمات خود قرار دهیم.

تنها چیزی که در این شهر نیست توسعه و عمران و آبادانی است آن هم به لطف شما مسولان می باشد، در تصمیمات شما سروران تنها چیزی که ارزش نمی دهید منافع عمومی مردم می باشد چون غیر از این بود همین مردم روزانه با این همه مشکل مواجه نمی شدند

۹۵/۳/۱ ۲۳:۴۹

من متوجه نشدم شهردار شهرستان میانه منظورم آقای خرده فروش هست یا کسی دیگه هست . ؟ در رونوشت نامه آقای یوسفی. آمده است . من فکر میکردم عنوان شهردار میانه هست

۹۵/۳/۱ ۲۳:۱۸

"با تمام مشکلات و کمبودها و فراز و نشیبها در مسیر خدمت سعی کردیم شورا را محل خدمت و مشاوره و تلاش و برنامه ریزی در مسیر توسعه و عمران و آبادانی با فکر و اراده جمعی قرار دهیم و بر وحدت و یکدلی تکیه کنیم و منافع عمومی مردم را در راس تصمیمات خود قرار دهیم "

نمیدانم منظور از وحدت چیست؟ اگر وحدت به معنای دعوا و قهر یک ماه و نیم و برگزار نشدن جلسات است حق با شماست. 

۹۵/۳/۱ ۲۲:۱۳

آقای رشیدی عزیز دستاوردجدیدشهردارمحترم رادیدید.آوردن مامورسابق سدمعبرآقای روح اله ناظمی که واقعا فردی نیست که لیاقت این پست را داشته باشدوهمه شناخت کافی ازاودارند.

اخبار روز