کد خبر: ۷۶۹۸۹
۶۳۲ بازدید
۱۰ دیدگاه (۹ تایید شده)

عدم ساماندهی و سرویس دهی مناسب برای شهروندان و مسافران توسط مسئولین ذیربط

۱۳۹۶/۷/۲۹
۱۴:۵۰

 

یکی از مشکلات شهروندان و مسافران در شهر میانه نبودن تاکسی در ساعات آخر شب و اول بامداد در بیشتر ورودی‌های شهر و ایستگاه راه‌آهن و نبودن پول خرد برای پرداخت کرایه‌ها که باعث ایجاد مشکلات زیاد برای شهروندان و مسافران حتی در بعضی مواقع باعث درگیری بین رانندگان و مسافران بخاطر نبودن پول خرد می‌شود است.

یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین وظایف سازمان تاکسی‌رانی و شهرداری‌ها مديريت، كنترل، نظارت و ساماندهی حمل‌ونقل عمومی مسافر شهر و حومه با تاكسی است.

سازمان تاکسی‌رانی شهر زنجان با با فراهم نمودن امکانات دستگاه کارت‌خوان در داخل تاکسی و اتوبوس‌ها و 10 درصد تخفیف برای تشویق مسافران برای استفاده از دستگاه کارت‌خوان و همچنین وجود تاکسی‌های کشیک مخصوصاً در ساعات شبانه و بامداد در ورودی شهر زنجان (عوارضی اتوبان زنجان تهران) باعث فراهم نمودن امکانات و حل مشکلات شهروندان و مسافران درزمینهٔ پرداخت کرایه و جابجای مسافران مخصوصاً در ساعات آخر شب و اول بامداد در این مسیر شده است.

شهردار محترم و مسئولان و مدیران سازمان تاکسی‌رانی شهرستان میانه هم می‌توانند با الگوبرداری از شهرهای دیگر مثل شهر زنجان با فراهم نمودن امکانات دستگاه کارت‌خوان و تشویق مسافران برای استفاده از دستگاه کارت‌خوان و ساماندهی خودروهای مسافربری در ساعات آخر شب و اول بامداد در ورودی های شهر و ایستگاه راه آهن باعث حل مشکلات شهروندان و مسافران در این زمینه شوند.

ایستگاه تاکسی خط فنی حرفه ای و شهرک شهید رجائی در مرکز شهر میانه(چهارراه بالا جلوی داروخانه دکترکبیری ) مسافر است ولی تاکسی وجود ندارد، شهردار و اعضای محترم شورا هم در حال رسیدگی به مشکلات شهر بدون اینکه توجهی نمایند

 

ساعت 2 بامداد ورودی شهر زنجان(عوارضی اتوبان زنجان تهران) حضور تاکسی‌ها برای جابجای مسافران تا شهروندان و مسافران در ساعات شبانه و بامداد به‌راحتی و در امنیت به مقصد خود برسند

اطلاعیه سازمان تاکسی رانی شهر زنجان برای نرخ کرایه و استفاده الزامی رانندگان از دستگاه کارت خوان

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۷/۳۰ ۱۰:۳۸

تاکسی های فرهنگیان مسافران را در تقاطع سرآسیاب و بعضی وقت ها جلوی اداره آموزش و پرورش پیاده می کنند

۹۶/۷/۲۹ ۲۲:۰۲

قضیه ون ها هم با رفتن شهردار قدیم در بی خبریست

۹۶/۷/۲۹ ۲۰:۵۹

خوب تکلیف ون ها چه شد

۹۶/۷/۲۹ ۲۰:۵۲

در این مورد بنده اطلاعات کافی دارم فروردین امسال تعداد 12 اتوبوس در استانداری برای میانه اختصاص یافته بود که دوستان مسئول از خرید آن انصراف دادند و بجای آن خرید خودروی ون را ترجیح دادند بلافاصله این تعداد اتوبوس را سازمان اتوبوسرانی مراغه از استان درخواست کرد و بزودی وارد حمل و نقل شهر مراغه خواهد شد می توانید جزئیات آن را در خبرهای سازمان اتوبوسرانی مراغه ببینید.

۹۶/۷/۲۹ ۱۶:۵۶

اگر توجه نماید از همه مهمتر در قسمت تذکرات بند 4 اطلاعیه سازمان تاکسی رانی شهر زنجان اشاره شده ایستگاههای تاکسی صرفا جهت سوار یا پیاده نمودن مسافر بوده و توقف طولانی مدت در آنها ممنوع می باشد در صورتیکه در شهر میانه در بعضی مواقع در چهارراه بالا صف ایستگاه فرهنگیان تا تقاطع سرآسیاب می رسد که بیشتر تاکسی ها مسافران را در آخر صف که تقاطع سرآسیاب و خیابان بانک ملی می باشد پیاده می کنند

 

۹۶/۷/۲۹ ۱۶:۴۵

سلام. فعلا کار شوراها شده جابجایی افراد در واحدهای مختلف شهرداری که در ستاد آن ها در زمان انتخابات فعالیت کرده اند. شهردار جدید هم که بله قربان گو شوراها شده... واقعاً تاسف داره...

۹۶/۷/۲۹ ۱۶:۳۳

ممنون پیشنهاد خوبی است مشروط بر اینکه شورای محترم کارهای شخصی را تعطیل و به کارهای عمومی برسند

۹۶/۷/۲۹ ۱۶:۱۹

ساززززمااان اتوبوس رانی داریم ولی اتوبوس نداریم این شهر فقط غول برره رو کم داره

۹۶/۷/۲۹ ۱۵:۴۹

وقتی که می گوییم میانه نیاز به اتوبوس شهری دارد یعنی همین . متاسفانه بعضی از تاکسی ها تک سرنشین سوار می کنند و بارها شده بنده خودم نیم ساعت وایستادم تاکسی نگه نداشته و جالب اینکه خالی هم هستند. وجود اتوبوس در شهر در بعضی از مسیرها نظیر مساکن مهر، گلزار مومنین، ایستگاه راه آهن و ... لازم است به فرض شخصی که می خواهد از مسکن مهر به گلزار مومنین یا ایستگاه راه آهن برود باید سه مسیر تاکسی سوار شود و با پرداخت سه هزار تمان به مقصدش برسد در حالیکه با هزینه 500 تومان می تواند از اتوبوس از طریق خیابانهای عریض نظیر خیابان ارتش به مقصد برسد بدون اینکه داخل شهر شود حداقل 10 واحد اتوبوس نیاز داریم.

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز