کد خبر: ۷۷۳۱۳
۴۳۲ بازدید
۱۳ دیدگاه

شهروندان شهر میانه یک روز در هفته حق دارند مشکلات خود را با شهردار مطرح و دیدار نمایند.

۱۳۹۶/۸/۹
۱۹:۵۰

 

طبق دستور شهردار شهر میانه شهروندان در روزهای دوشنبه آن‌هم فقط در ساعات خاص به مدت 2 ساعت حق‌دارند برای مطرح نمودن مشکلات خود و شهر به دفتر شهردار مراجعه و با شهردار دیدار نمایند.

 

یکی از ارگان‌ها و نهادهای که بخاطر ارائه خدمات در زمینهٔ شهرسازی و شهرنشینی به شهروندان همیشه مسئولان و مدیران آن باید ارتباط مستقیم با مردم داشته باشند شهرداری‌ها می‌باشند. در بیشتر کلان‌شهرها و شهرهای بزرگ به‌غیراز شهردار، شهرداران مناطق مسئولیت و مدیریت شهر را در محدوده خدمت خود در زمینهٔ خدمات‌رسانی به شهروندان بر عهده‌دارند. بخاطر هجمه کار شهردار در بیشتر کلان‌شهرها و شهرهای بزرگ شهردار یک روز خاص را در هفته از اول ساعت اداری تا آخر ساعت اداری برای مطرح نمودن مشکلات ،سؤالات،انتقادات و موضوعات مورد نظردر زمینهٔ خدمات شهرداری توسط شهرداران، مسئولان و کارکنان شهرداری مناطق برای شهروندان در نظر می‌گیرند.

شهرداری میانه بخاطر وسعت و تراکم جمعیت شهری توسط یک شهردار و چند معاون که در یک ساختمان مشغول به فعالیت و خدمات رسانی در زمینهٔ شهرسازی و... می‌باشند اداره می‌شود، و در بیشتر مواقع شهروندان بخاطر حل مشکلات،سؤالات،انتقادات و موضوعات مورد نظر خود در زمینهٔ مدیریت شهری بدون وقت قبلی همیشه به دفتر شهردار مراجعه و با شهردار مشکلات خود را مطرح می‌نمودند و در بیشتر مواقع هم با دستورات و راهنمای های شهردار باعث حل مشکلات شهروندان می‌شد.

با دستور شهردار محترم شهروندان در هفته یک روز آن‌هم تنها 2 ساعت وقت دارندمشکلات،سؤالات،انتقادات و موضوعات مورد نظر خود را با جناب شهردار مطرح نمایند، متاسفانه این عمل باعث ایجاد مشکلات زیاد در آینده برای شهروندان و سرگردانی انها در ساختمان شهرداری خواهد شد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۳/۴ ۰۹:۴۶

با سلام حضور محترم عوامل شهرداری میانه
عارض شم خدمتتون که برای ورودی مسکن مهر اندیشه ( بعد از دادگستری) بر روی جوی آب محبت کردین و یک پل بعد از سالها تعبیه فرمودین . دست شما هم درد نکنه و متشکریم ! ولی این نخاله ها که جلوی این پل ریختن بعد از گذشت بیست روز چرا جمع آوری نمیشه ؟؟؟ چرا راه برگشت این قسمت مسدود مانده جواب تصادفات این مساله را چه کسی خواهد داد؟؟ امیدوارم با این پیام بنده انشاله جهت جمع آوری و پاکسازی این مسیر اقدام نمائید.
با تشکر

۹۶/۸/۱۰ ۲۲:۵۹

با سلام بنده میخواستم اینو مطرح کنم که ایا واقعا اقای شهردار مشکلات شهر را نمی بینن حداقل یه سری به ورودی وخروجی شهر بزن لااقل ما که عادت کردیم مسافران گذری چه گناهی دارن در این چاله چوله خسارت میبینند

۹۶/۸/۱۰ ۱۷:۳۷

به امید روزی که مسولان واقعا معیارهای حق وعدالت را در برخوردهای خود لحاظ کرده وجز از خدا نترسند و هیچ باند ونهاد وجناح وشخص حقیقی وحقوقی انها را از راه راست ودرست منحرف نسازند دراین هنگام است که می شود گفت مسولین حقیقتا خدمتگذارند

۹۶/۸/۱۰ ۱۳:۵۶

شهردار شهر ما هم تابلو ورود ممنوع نصب می کند دیروز یکی از شهروندان بخاطر عوارض نوسازی به دفتر شهردار مراجعه نموده بود تا اعتراض خود را به گوش شهردار برساند مسئول دفتر جناب شهرداری اجازه نداده بودند تا این شهروند مشکل خود را با جناب شهردار مطرح نمایند گفته اند شهردار دستور داده فقط روزهای دوشنبه از ساعات 12 الی 14 شهروندان اجازه دارند به دفتر شهرداری بیایند.

۹۶/۸/۱۰ ۱۲:۵۷

واقعا گل گفتی

۹۶/۸/۱۰ ۱۱:۴۴

اتاق شهردار منطقه ۳ تبریز که با شعار خدمت به مردم درب اتاقش را کنده است.

۹۶/۸/۱۰ ۰۹:۵۴

 در دیدارهای مردمی شهروندان برای مطرح نمودن مشکلات خود با مسئولان و مدیران مراجعه می کنند اگر برای هر شهروند جناب شهردار حداقل 10 دقیقه وقت بگذارد در مدت 2 ساعت می تواند 12 نفر را پذیرا باشد که در ماه می شود 48 نفر و در سال در حدود 600 نفر اگر روزهای دوشنبه به تعطیلی رسمی بر نخورد. در شهرهای که مشکلات شهروندان در زمینه شهرنشینی اگر 5 درصد باشد بیشتر از این تعداد در سال مراجعه کننده وجود دارد حالا شهر مثل میانه که مشکلات شهروندان میانه در زمینه شهرسازی بیشتر از 50 درصد می باشد تعداد مراجعه کنندگان به دفتر شهردار چقدر می باشد. اگر جناب شهردار هم مشکلات دیگر این چنین آسیب شناسی نمایند و طرح و برنامه بدهد وای مصیبتا

۹۶/۸/۱۰ ۰۸:۳۸

باید در اتاق مسئول از شهردار گرفته تا فرماندار بر روی مردم باز باشه.ایشون باید طوری برنامه ریزی کنه که هم به کارهش برسه و هم هر موقع نیاز مردم باشه جوابگو باشه.شاید کسی کار واجب داره باید طول هفته منظر باشه تا اون روز خاص و ساعت خاص بیاد؟؟؟؟در ثانی مگه میانه چقدر کار اداری داره که شهردار وقتش پر باشه؟؟؟؟

۹۶/۸/۱۰ ۰۷:۵۱

از روزی که این دکتر اومده، مدام اطرافشو یه جوری گرفتن که انگار رئیس جمهور اومده شهرمون. حتی مسئولین هم اینقدر ازش تعریف می کنن و از سوابقش میگن که هر کسی باشه جو و غرور برمیدارتش.
اولا امیدوارم اونی باشه که تعریفشو میکردن و اینقدر بالا بالاها بردنش و برای شهر مفید واقع بشه.
دوم اینکه خدا کنه مثل رسم میانه ای جماعت، با بالا بردن های کاذب و به به ها، نزنن زمین چون صداش خیلی بلنده و دردشم خیلی زیاده!

۹۶/۸/۱۰ ۰۰:۴۱

كار شهردار در اختصاص دو ساعت به ديدار مردمي انصافا شبيه جُك هست تا واقعيت.... واي از روزي كه شهردار مشكلات شهر رو هم در حد دو ساعت كوچك بداند ...

۹۶/۸/۹ ۲۱:۳۸

اینو بدون تعصب میگم خرده فروش هر روز تو شهرداری واقعا درش به مردم باز بود اخلاقش خوب بود.شما برید ببینید اخلاق این اقا که سنشون هم اینو ایجاب میکنه!واقعا بده.همه هم اینو میگن میتونید ببینید.خرده فروش ۶ سال شهردار بود خودشو نمیگرفت که این اقا تو یک ماه خودشو میگیره.البته کار های نمادین که دارن انجام میدن هم مردم خودشون مطلع هستن که فقط نمایشیه.رو کانال دارن عکس میگیرن!اونم شب ساعت ۱۰ که چی بشه؟واقعا نمیدونم مفهوم این چیه.واقعا این شورا ظلم بزرگی کردن

۹۶/۸/۹ ۲۰:۰۱

باید مثل شهرداران قبل در دفتر شهرداری بر روی شهروندان باز باشد در زمان شهردار سابق یکی از کارکنان شهرداری برای انجام کاری به شهرداری یکی از شهرهای استان رفته بود بخاطر قانون دیدار مردمی شهردار در روز دوشنبه نتوانسته بود با شهردار ملاقات و مشکلش را مطرح نماید.

آیا 2 ساعت در هفته می توان به مشکلات شهروندان رسیدگی نمود

 

۹۶/۸/۹ ۱۹:۵۵

۲ ساعت انصافا وقت کمی است تجدید نظر لازم است

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز