کد خبر: ۷۷۵۵۸
۶۴۰ بازدید
۲۵ دیدگاه

آیین‌نامه نحوه پرداخت حق جلسه و مزایا به اعضای شوراها تصویب شد.

۹۶/۸/۱۷
۰۰:۳۱

 

با توجه به آیین نامه نحوه پرداخت و حق جلسه و مزایا به اعضای شوراهای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر میانه ماهیانه مبلغ 22.500.000 ریال حق جلسه و مزایا برای 50 ساعت جلسه در ماه و سالیانه 27 میلیون تومان حقوق دریافت خواهند کرد.

به گزارش ایلنا(کد خبر: 555978 ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ ۱۶:۳۹:۵۷)هیات ویزران در جلسه ۱۴ آبان ۱۳۹۶  ردیف‌های ۳ و ۴ جدول ماده ۶ آیین‌نامه نحوه پرداخت و حق جلسه و مزایا به اعضای شوراهای اسلامی و اصلاحات بعدی آن را تصویب کرد که جدول آن به شرح ذیل است:

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۷/۲۰ ۱۱:۴۷

شورای شهرستان حق جلسات چقدر است.چندساعت وهرساعت ..

۹۶/۸/۲۰ ۰۶:۴۹

قانون مثل تار عنکبوت میماند، فقط میتواند مگس های کوچک را شکار کند.

آدولف هیتلر

۹۶/۸/۱۸ ۱۸:۴۷

خوبه دیگه، خیلی هم عالی

یعنی شما طبق روال (قبل از انتخابات) کار و درامد خودت رو داری، البته چون عضو شورا هم شدی صد در صد تو محل کارت افزایش رتبه و مقام و درامد و احترام و .... رو هم داری

از این طرف هم برای ماهی 50 ساعت(شما بخوانید ماهی دو سه بار دور هم جمع شدن) 270 میلیون ریال در سال مستقیم میره تو حسابتون و براتون اس ام اس میاد
منم دور بعد شرکت میکنم

۹۶/۸/۱۸ ۱۱:۰۹

همشهری گرامی اگر مادیات برای این عزیزان مهم نیست  و احساس مسئولیت نموده اند و پا به عرصه خدمت و پیشرفت شهر گذاشته اند حق جلسلات خود را به مراکز خیریه شهر بدهند ضمنا مردم فهم وشعور دارند و دمیا بدون حساب و کتاب نیست.

۹۶/۸/۱۷ ۲۱:۵۸

باسلام. اتفاقاً این هفته برنامه صدای میانه اصلاح شد و منبعد بطور اتوماتیک اخبار ادارات و سازمانها بعد از 48 ساعت از بخش مطالب آزاد به بخش پایینی منتقل میشود.

۹۶/۸/۱۷ ۲۱:۰۸

مادیات برا این عزیزان اصلا مهم نیست اینا احساس مسولیت کردن وفقط فقط برای پیشرفت شهر پا به میدان گذاشتن انقد مادی نگر نباشین خداروشکر هرروزشاهد پیشرفت در تمام عرصهای فرهنگی وهنری شهرمون هستیم نوش جون خودشون وبچه هاشون باشه !!!!!!

۹۶/۸/۱۷ ۲۰:۲۲

با سلام به مسوولین محترم خبر گذاری صدای میانه. شاید اینجا محل مناسبی برای گفتن اینم وضوع نباشد ولی جای بهتری پیدا نکردم. از شما خواهشمندم یه محل جداگانه برای اخبار ادارات در نظر بگیرید. مثلا همین ... هر روز یه خبر می ذاره سایت. مگر یه بخشداری چقدر می تونه اخبار داشته باشه. در خیلی از موارد هم گردر مورد مسایل کلان نظام نظرفیت میدن. وقتی فرمانداری و معاونت سیاسی شان هستند این نظر دادن هت صحیح نیست. اینقدر اخبار بی ربط گذاشته میشه که خبر های مهم از صفحه اول پاک میشه و میره صفحه بعد. خواهشمندم این مورد رو پیگیری کنید. با تشکر

۹۶/۸/۱۷ ۱۸:۳۱

شورا کاری به خروجی نداره همینکه جلسه بزارند برا خود حقوق تعریف کنن بسه دیگه

۹۶/۸/۱۷ ۱۸:۰۳

با توجه به صورت جلسه های شورای اسلامی شهرمیانه دریافتی اعضای شورای اسلامی شهر میانه از مورخه 1396/6/1 الی 1396/8/6 به غیر از جلسات کمسیون ها 35.550.000 ریال می باشد.

۹۶/۸/۱۷ ۱۵:۰۲

چهار روز جمعه را تعطیل . میماند 26 روز در ماه 52/26 میشود روزانه 2 ساعت جلسه. هر روز دو ساعت برای برنامه ریزی و تصمیم گیری . چند ساعت برای پیاده سازی و عملیاتی کردن این تصمیمات نیاز هست؟

۹۶/۸/۱۷ ۱۴:۴۱

آره بخدا یکم دروغگویی تمرین میکنیم کافیه وشرکت در دوربعد شوراها....

۹۶/۸/۱۷ ۱۳:۴۸

چرا این همه فقر بیداد میکند چون طرف هم کارمند اداره است هم از شورا میگیرید وجوان ما بیکار در حسرت ازدواج بعد می گویند چرا آمار طلاق وفساد زیاد است .

۹۶/۸/۱۷ ۱۳:۱۰

شغل پر آمدی هست.

با این اوصاف دور بعد ما هم ثبت نام کنیم.

به نظرم با وجود این همه حقوق و مزایا خودش شغل محسوب میشه و دیگه اعضای شورا نباید شغل دیگه ای داشته باشن و وقت بیشتری بذارن.

۹۶/۸/۱۷ ۱۱:۳۹

اعضای شورای شهرمیتونندخودشون ببرندخودشون هم بدوزندوقتی هییت محترم وزیران!!این ایین نامه روتصویب میکنه,ایااعضای شورابه کم قانع میشند!!,دست بالای دست.

۹۶/۸/۱۷ ۱۱:۳۱

پول عوارض ومالیات من وشماهاست میره توجیب اقایون,بجای ابادانی شهر.
متاسفانه دولت هم چنین پاداش هاوحق الجلساتی وهم تصویب میکنه.بیخودی فیش های نجومی سروصدابه پانکرد.
حالاببینیداونهمه مدیرومعاون وروساووزیران چقدرحقوق وحق الجلسه وحق ماموریت میگیرند,بخاطراینهاست بودجه عمومی بیشترازبودجه عمرانی هزینه رودست دولت میزاره.
توفرانسه حقوق یه رییس جمهوربایه کارگربرابره,توانگلیس,ایتالیانخست وزیربعدازکنارگذاشتن پستش رفتگری میکنه ولی مسولان...ماحقوق مادام العمربرای خودشون تصویب میکنند.

۹۶/۸/۱۷ ۰۹:۳۰

خودشان راه و چاه را نشان میدهند. مگه میشود در ماه 50 ساعت جلسه گذاشت؟ سابقاً هر هفته 2 ساعت جلسه عادی و درصورت لزوم 2 ساعت جلسه فوق العاده بود و در ماه میشد 8 الی 16 ساعت. یعنی هر ماه 16 ساعت نباید میشد و بطور متوسط در ماه 12 ساعت میشد که به نرخ امروزی میشد 500 هزار تومان. البته آن زمان نرخ هر ساعت حدود 5000 تومان بود که با نرخ افزایش حقوق باید الآن به 10 تا 12 هزار تومان میرسید.

۹۶/۸/۱۷ ۰۹:۱۵

جای تاسف هست فقط شورای شهر با این تفاسیر بار مالی دارد که تفکرات سالم وانحلال آن از سیستم حقوق بیت المال برگردانده شود

۹۶/۸/۱۷ ۰۸:۵۶

تصويب نرخ خدمات ارائه شده توسط شهرداري و سازمانهاي وابسته به آن با رعايت آيين نامه مالي و معاملات شهرداريها.

27- تصويب نرخ كرايه وسايل نقليه درون شهري.

28- وضع مقررات مربوط به ايجاد و اداره ميدانهاي عمومي توسط شهرداري براي خريد و فروش مايحتاج عمومي با رعايت مقررات موضوعه.

29- وضع مقررات لازم در مورد تشريك مساعي شهرداري با ادارات و بنگاههاي ذيربط براي داير كردن نمايشگاههاي كشاورزي، هنري، بازرگاني و غيره.

تبصره 1- در كليه قوانين و مقرراتي كه انجمن شهر عهده‌دار وظايفي بوده است شوراي اسلامي شهر با رعايت مقررات اين قانون بعد از يك سال از تاريخ تصويب جانشين انجمن شهر خواهد بود.

تبصره 2- وزارت خانه‌ها و موسسات دولتي و وابسته به دولت و سازمانهايي كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است موظف‌اند در طول مدت يك سال مذكور در تبصره فوق با بررسي قوانين و مقررات مربوط به خود هر كجا نامي از انجمن شهر سابق آمده و وظايفي را به آن محول نموده است جهت اصلاح اين گونه موارد لايحه اصلاحي به مجلس شوراي اسلامي ارائه نمايند.

30- نظارت بر حسن اداره امور مالی شهرداری و کليه سازمانها ، موسسات ، شرکتهای وابسته و تابعه شهرداری و حفظ سرمايه ، دارايي ها ، اموال عمومی و اختصاصی شهرداری ، و همچنين نظارت بر حساب درآمد و هزينه آنها با انتخاب حسابرس رسمی و اعلام موارد نقض و تخلف به شهردار و |يگيريهای لازم بر اساس مقررات قانونی

تبصره - کليه پرداختهای شهرداری در حدود بودجه مصوب با اسناد مثبته و با رعايت مقررات مالی و معاملاتی شهرداری به عمل می آيد که اين اسناد بايد به امضای شهردار و ذي حساب يا قائم مقام آنان که مورد تآئيد شورا یشهر باشند برسد.

31- شورا موظف است در پايان هر سال مالی صورت بودجه و هزينه خود را جهت اطلاع عموم منتشر نمايد و نسخه ای از آن را جهت بررسی به شورایشهرستا ن و استا ن ارسال کند.

32- واحدهای شهرستانی کليه سازمانها و موسسات دولتی و موسسات عمومی غير دولتی که در زمينه ارائه خدمات شهری وظايفی را بر عهده دارند ، موظفند برنامه سالانه خود را در خصوص خدمات شهری که در چهارچوب اعتبارات و بودجه سالانه خود تنظيم شده به شورا ارائه نمايند.

33- همکاری با شورای تآمين شهرستان در حدود قوانين و مقررات

34- بررسی و تآئيد طرحهای هادی و جامع شهرسازی و تفصيلي و حريم و محدوده قانونی شهرها پس از ارائه آن توسط شهرداری و ارسال به مراجع ذی ربط قانونی جهت تصويب نهايی

۹۶/۸/۱۷ ۰۸:۵۵

نظارت بر حسن اداره و حفظ سرمايه و داراييهاي نقدي، جنسي و اموال منقول و غيرمنقول شهرداري و همچنين نظارت بر حساب درآمد و هزينه آنها به گونه‌اي كه مخل جريان عادي امور شهرداري نباشد.

9- تصويب آيين نامه‌هاي پيشنهادي شهرداري پس از رسيدگي به آنها با رعايت دستورالعملهاي وزارت كشور.

10- تاييد صورت جامع درآمد و هزينه شهرداري كه هر شش ماه يكبار توسط شهرداري تهيه مي‌شود و انتشار آن براي اطلاع عمومي و ارسال نسخه‌اي از آن به وزارت كشور.

11- همكاري با شهرداري جهت تصويب طرح حدود شهر با رعايت طرحهاي هادي و جامع شهرسازي پس از تهيه آن توسط شهرداري با تاييد وزارت كشور و وزارت مسكن و شهرسازي.

12- تصويب بودجه، اصلاح و متمم بودجه سالانه شهرداري و موسسات و شركتهاي وابسته به شهرداري با رعايت آيين نامه مالي شهرداريها و همچنين تصويب بودجه شوراي شهر.

تبصره – كليه درآمدهاي شهرداري به حسابهايي كه با تاييد شوراي شهر در بانكها افتتاح مي‌شود واريز و طبق قوانين مربوطه هزينه خواهد شد.

13- تصويب وامهاي پيشنهادي شهرداري پس از بررسي دقيق نسبت به مبلغ، مدت و ميزان كارمزد.

14- تصويب معاملات و نظارت بر آنها اعم از خريد، فروش، مقاطعه، اجاره و استيجاره كه به نام شهر و شهرداري صورت مي‌پذيرد با در نظر گرفتن صرفه و صلاح و با رعايت مقررات آيين نامه مالي و معاملات شهرداري.

تبصره – به منظور تسريع در پيشرفت امور شهرداري، شورا مي‌تواند اختيار تصويب و انجام معاملات را تا ميزان معيني با رعايت آيين نامه معاملات شهرداري به شهردار واگذار نمايد.

15- تصويب اساسنامه موسسات و شركتهاي وابسته به شهرداري با تاييد و موافقت وزارت كشور.

16- تصويب لوايح برقراري يا لغو عوارض شهر و همچنين تغيير نوع و ميزان آن با در نظر گرفتن سياست عمومي دولت كه از سوي وزارت كشور اعلام مي‌شود.

17- نظارت بر حسن جريان دعاوي مربوط به شهرداري.

18- نظارت بر امور بهداشت حوزه شهر.

۹۶/۸/۱۷ ۰۸:۵۳

بی دلیل نیست که موقع انتخابات شورا یا مجلس کاندیداهای محترم خودشان را به آب و آتش می زنند و تلاش می کنند هر طور که شده رأی بیاورند

۹۶/۸/۱۷ ۰۸:۵۱

رسالت شورای شهر حفاظت وکیان اموال وبیت المال مردم وهمشهریان خود هست: متاسفانه نوعی درآمد زایی در این حوزه تلقین شده هست وبار منفی زیان آوری بوجودآمده وبه لحاظ اموال بیت المال بودجه اضافی ترسیم شده هست

۹۶/۸/۱۷ ۰۱:۲۲

برای 50 ساعت جلسه در ماه مبلغ 22.500.000 ریال معادل 2 میلیون دویست و پنچاه هزار تومان پول رایج کشور

۹۶/۸/۱۷ ۰۱:۱۶

طبق قانون باید هر ساله شورای اسلامی شهر و هر 6 ماه شهرداری به غیر از صورت درآمد و هزینه خود تفریغ بودجه خود را نیز منتشر نمایند شهرداری هر سال اقدام به انتشار درآمد و هزینه خود می نماید متاسفانه شورای اسلامی نه درآمد و هزینه و تفریغ بودجه خود را انتشار  نمی کنند البته شهرداری هم تفریغ بودجه خود را منتشر نمی کند.

۹۶/۸/۱۷ ۰۱:۰۷

اینا فقط حقوقه.کمسیون که میشن اونجا بیشتره.دورو بر ۴.۵ اینا احتمالا بگیرن

۹۶/۸/۱۷ ۰۱:۰۶

یعنی هر شورا ماهی چقدر؟!

اخبار روز