کد خبر: ۷۸۰۰۲
۱۶۷۳ بازدید
۲۱ دیدگاه (۲۱ تایید شده)

وقتی مردم ولی نعمت،نامحرم مصوبات شورای اسلامی شهر می شوند.

۱۳۹۶/۹/۶
۰۳:۲۰

 

یکی از رمزهای موفقیت سازمان‌ها و نهادهای مردمی شفاف‌سازی در مورد عملکرد و تصمیمات در مدت‌زمان خدمت خود که باعث اعتماد بیشتر مردم به مسئولان، مدیران و منتخبین در این سازمان‌ها و نهادهای مردمی است می باشد.

یکی از این سازمان و نهادهای مردمی شورای اسلامی شهرها می‌باشند که مردم هر چهار سال یک‌بار افرادی را برای اداره شهر انتخاب می‌نمایند تا باعث پیشرفت،توسعه پایدار و حل مشکلات شهر باشند.

طبق بند 5 ماده 7 آیین‌نامه اجرایی تشکیلات ،انتخابات داخلی و امور مالی شورای اسلامی شهر، انتشار مقررات مصوب شورا که برابر قانون باید به اطلاع عمومی مردم برسداست. تا مردم از مصوبات شورا اطلاع و آگاهی داشته و از اقدامات منتخبین خود برای اداره و آینده شهر با خبرشوند.متأسفانه یک ماه از آخرین گزارش صورت‌جلسه مصوبات شورای اسلامی شهر میانه می‌گذرد و خبری از مصوبات صورت‌جلسه جدید شورا در این مدت نیست.

1- آیا در مدت یک ماه شورای اسلامی شهر میانه هیچ جلسه‌ و مصوبه ای تصویب نکرده است!؟

2- آیا اعضای محترم شورای اسلامی شهر میانه به این نتیجه رسیده‌اند دیگر نیازی به آگاهی و اطلاع مردم از مصوبات شورا نیست!؟

کلام آخر اعضای شورای اسلامی شهر باید به دنبال ایجاد فضایی برای ارائه خدمات در جهت ایجاد شهری انسان‌محور باشند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۹/۷ ۲۳:۳۰

بنده چند چک از بابت پروانه ساختمانی به شهرداری داده بودم هههههههه به ان برکشت زده بودندههههههههههههههههههههههالبته پول نقد دادم چون مجبور بودمهههههههههه

۹۶/۹/۶ ۱۸:۰۹

لطفا بروید تو همون شهرها هم زندگی کنید و حرف تو سایت متعلق به میانه نزنید امثال شما میانه را بیچاره کرده‌اند

۹۶/۹/۶ ۱۷:۰۳

جالب آنکه آقایان 2 میلیون تومان حقوق قانونی را کم دانسته و انگ دهه شستی به طرف بار میکنن حال آنکه شاید در این مدت یک ماه اصلا جلسه نداشته اند که هیچ تازه جلسات قبلی ها هم واسه شهر نبوده واسه شخص بوده به غیر از این است اقایون شفاف سازی کنن.

۹۶/۹/۶ ۱۷:۰۲

دوست عزیز اولاً شما که شهامت این را ندارید با اسم حقیقی نظرات خودتان را در سایت منتشر نمایید. دوماً طبق قانون بنده هر ساله مالیات خود را پرداخت می نمایم(چقدر). ثالثاً طبق قانون نهادها و ارگانهای دولتی و خصوصی به اندازه خدماتی که ارائه می دهند باید پول دریافت نمایند(به موجب کدام قانون وکدام بند) آیا شهرداری میانه تا چه اندازه توانسته است طبق قانون خدمات رفاهی، شهری و ... را ارائه دهد.رابعاً اگر شما صندلی ندارید پس چرا این چنین دلواپس و آشفته شده اید. ضمنا بازاریان و کسبه مرکز شهر سالیانه عوارض و... و در زمان احداث واحد های کسبی خود عوارض حذف پارکینگ به شهرداری پرداخت می نمایند(جمله گویا نیست) ایا شهرداری در محدوده بازار اقدام به احداث پارکینگ و سرویس های بهداشتی نموده است. ایکاش شما بجای اینکه وقت و انرژی خود را برای سیم جیم نمودن بنده بخاطر انتقادم از عملکرد آقایان بکنید این وقت و انرژ خود را برای مطالبه گری نمائید (شما سوراخ دعا را گم کرده اید)اگر این چنین نموده بودید الان بیشتر مشکلات حل شده بود.

۹۶/۹/۶ ۱۶:۵۰

دقیقاً بعد از انتشار مصوبه خرید 500 میلیونی وسایل خانه برای شهردار جدید ترجیح و تشخیص داده اند که نباید به مردم بگوییم پولتان را صرف چه میکنیم؟!

۹۶/۹/۶ ۱۵:۰۴

چرا این همه بدبین هستین شاید میرن شهرداری باهم تبادل نظر میدهند به خدا باید روز قیامت پاسخگو باشید

۹۶/۹/۶ ۱۴:۵۳

جناب رشیدی ضمن تشکر از احساس مسئولیت و اطلاع رسانی جنابعالی امیدوارم با این یادآوری شورای محترم شهر نسبت به بروزرسانی سایت و اعلام و اطلاع مصوبات و فعالیت هایشان اقدام نمایند. 

۹۶/۹/۶ ۱۴:۵۳

من یه میانه ای هستم.عوارض ماشینم رو همیشه تو شهرهای اطراف میریزم.حیف است پولم خرج این شهر بشه.

۹۶/۹/۶ ۱۴:۲۲

دوست عزیز اولاً شما که شهامت این را ندارید با اسم حقیقی نظرات خودتان را در سایت منتشر نمایید. دوماً طبق قانون بنده هر ساله مالیات خود را پرداخت می نمایم. ثالثاً طبق قانون نهادها و ارگانهای دولتی و خصوصی به اندازه خدماتی که ارائه می دهند باید پول دریافت نمایند آیا شهرداری میانه تا چه اندازه توانسته است طبق قانون خدمات رفاهی، شهری و ... را ارائه دهد.رابعاً اگر شما صندلی ندارید پس چرا این چنین دلواپس و آشفته شده اید. ضمنا بازاریان و کسبه مرکز شهر سالیانه عوارض و... و در زمان احداث واحد های کسبی خود عوارض حذف پارکینگ به شهرداری پرداخت می نمایند ایا شهرداری در محدوده بازار اقدام به احداث پارکینگ و سرویس های بهداشتی نموده است. ایکاش شما بجای اینکه وقت و انرژی خود را برای سیم جیم نمودن بنده بخاطر انتقادم از عملکرد آقایان بکنید این وقت و انرژ خود را برای مطالبه گری نمائید اگر این چنین نموده بودید الان بیشتر مشکلات حل شده بود.

۹۶/۹/۶ ۱۳:۵۸

یادش بخیر قبلا یکی بود که اول با پول خودش سایت رو زد البته پولشو از شورا دریافت کرد بعدا ولی بازم..

تا همه ببینن ولی کسی ندید الان که هیچ کس مطلبی نمیزاره تو سایت همه اومدن سایت رو ببینن واقعا متاسفم به ای مردم

۹۶/۹/۶ ۱۳:۴۱

بنده کارمند نیستم که صندلی داشته باشم.

۹۶/۹/۶ ۱۳:۴۰

فرمودید کار وکاسبی خوبی دارید .راستی در سال چقدر مالیات میدهید.

۹۶/۹/۶ ۱۳:۳۸

سوال(میتوانید پاسخ ندهید)
آخرین بار که عوارض شهرداری مغازه وماشینتان را داده اید رادرسایت بگذارید.

۹۶/۹/۶ ۱۳:۲۷

آقایان شورا اکثرا در شهرداری هستند بخصوص رئیس شورا همراه و همدل شهردار پس نتیجه اینکه شورای شهرداری داریم نه شورای شهر

۹۶/۹/۶ ۱۳:۲۲

دوست عزیز اولاً اگر در شهر رکودی است بخاطر عملکرد عده ای از مسئولان و مدیران و منتخبین مردم می باشد. دوماً اگر الان شاهد این همه مشکلات در کشور  و شهر هستیم بخاطر عده ای می باشد که از شفاف سازی و مطالبه گری مردم بیم و هراس دارند. ثالثاً شما چرا دلواپس شده اید نکندشما هم ذی نفع هستید. رابعاً خدا رو شکر وضعیت کار و کاسبی بنده هم خوب است شما نگران کار و کاسبی بنده نباشید بهتر است نگران موقعیت خود باشید که با این انتقادات ممکن است پایه های صندلی ریاست شما دچار لرزش شود.

۹۶/۹/۶ ۱۳:۱۲

جناب رشیدی ای کاش این کسب کار که رکود دارد کشایش شود وشما بچسبید به کسب وکارتان .

۹۶/۹/۶ ۱۳:۰۴

این ای کاش ها وارزوها زمانی به نتیجه می رسد رسانه ازاده داسته باشیم وسانسور نکنیم

۹۶/۹/۶ ۱۰:۴۲

این دوره هم اعضا شورای شهر میانه ضعیفتر از دوره قبل ظاهرشد ... واقعا مایه تاسف هست

۹۶/۹/۶ ۰۹:۵۵

ای کاش شوراهای محترم در خلوت خود به حرف هایی که در زمان تبلیغات انتخاباتی می زدند ،فکر کنند ،به قول معروف :آن را که حساب پاک است ،از محاسبه چه باک است؟؟؟

۹۶/۹/۶ ۰۹:۳۴

باسلام به نظر بنده اقایان شورا به جای خلق امکانات محدودیتهایی برای مردم ایجاد میکنند بنده به عنوان راننده کامیون سالهاست که از پارکینگ شهرداری استفاده میکردم حال شوراهای محترم با تصمیم غیر کارشناسی ما را در بدر کردند حال این همه تریلی کجا برن اقای شهردار وشورا لطفا تصمیم معقولانه بگیرید

۹۶/۹/۶ ۰۶:۵۰

شایدبازم یه ریخت وپاش هایی انجام دادن نمی خوان آقای رشیدی مطلع بشه واطلاع رسانی بکنه!!!!

اخبار روز