کد خبر: ۸۱۱۳۸
۱۲۴۰ بازدید
۲۵ دیدگاه

سوالاتی در مورد روزمه و سوابق کاری دومین شهردار منتخب شورای اسلامی شهر میانه (مهندس مهدی میرزایی برنقلی)

۹۷/۱/۹
۰۳:۵۴

 

مواردی در مورد روزمه مهندس مهدی میرزایی برنقلی دومین شهردار منتخب شورای اسلامی شهر میانه که باعث ایجادسوالات در ذهن شهروندان شده است.

با توجه به اینکه رزومه مشخصات و سوابق حرفه ای افراد می باشد،هدف از ارائه رزومه اين است كه كارفرما با مطالعه آن (سوابق شغلی داوطلبان استخدام) متوجه شود آنها از چه مهارتهايی برخوردار هستند، چه تجربياتی دارند، چه نوع كارهايی را انجام داده اند و از نظر علمی و عملی در چه سطحی هستند. البته يك كارفرمای دقيق می تواند اطلاعات بيشتری را در مورد رفتارهای كاری افراد درك كند. بنابراين رزومه مهمترين وسيلۀ كاريابی می باشد که هر چقدر با واقعیت نوشته شود به آن اندازه می تواند در استخدام افراد و در پیشبرد اهداف کارفرما مثمر ثمرباشد.

1-در مورد تحصیلات ایشان اشاره ای نشده است در چه سالی و در کدام دانشگاه فارغ التصیل شده اند!؟

2-در قسمت تجارب کاری ایشان از سال 78 الی 92 در مدت 14 سال در 13 پروژه در چند قسمت کشور مشغول به فعالیت بوده اند.

الف-سمت ایشان در اجرایی این پروژه ها چه بوده است!؟

3-در قسمت تجارب کاری از سال 1393 تا الان بیش از 23 پروژه در چند قسمت کشور ذکر شده است.

الف-با پراکندکی پروژه ها در قسمت های مختلف کشور ایشان چطور نظارت و اجرا نموده و می نمایند!؟

ب-بیشتر پروژه ها قبل از سال 93 احداث و به بهره برداری رسیده است.

1- بهره برداری سد مخزنی زاگرس در 17 مرداد ماه سال 1391 توسط احمدی نژاد افتتاح و مورد بهره برداری شده است.

2-احداث مسجد حضرت ولیعصر (عج) قبل از سال 1391 آغاز شده است.

3-احداث سد مخزنی کمندان و ...

4-بهره برداری قطعه 3 آزاد راه تبریز ارومیه (شامل تونل،آزاد راه و تقاطع همسطح)

الف-آیا قطعه 3 آزاد راه تبریز - ارومیه به بهره برداری رسیده است!؟

5-سد مخزنی کمندان در استان لرستان که از اول سال 1383 آغاز شروع پروژه بوده که بعد از گذشت 14 سال هنوز به بهره برداری و افتتاح نشده است.

 اعضای محترم شورای اسلامی شهر میانه در این مورد لطفا شفاف سازی نمایند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۳/۱۰ ۲۰:۴۸

اگر برنامه عملیاتی راهبردی 5 ساله ای که هر شهرداری باید تهیه کند در شهرداری میانه تهیه بشه ناخودآگاه دیدگاه ها از شهردار محوری به شهرمحوری عوض میشه، پیشنهاد میکنم عزیزانی که وقت میزارند و پیگیر مسایل شهری هستند بیشتر به بحث انجام وظایف توسط ارگان ها و نهادها بپردازند، خیلی رو اشخاص حساس نباشید
علی برکت الله

۹۷/۱/۲۳ ۱۳:۲۵

همشهریان عزیزمن.خدمت همه شما سلام عرض میکنم.
در حال حاضر شهرما نیاز به شهرداری دارد که اول توان مدیریت داشته باشد دوم شهرما از لحاظ امکانات رفاهی واقعاً محروم است در حال حاضر میبایست شهرداری انتخاب شود که بتواند جوابگوی مشکلات شهر باشد وگرنه پورفسور هم باشد توان مدیریت نداشته باشد دردی دوا نمیشود برای مثال دکترفرمند باداشتن رزومه کاری بالا چه مشکلی از شهرما را حل کرده است شما بپرسید نماینده مراغه برای سال 97 چقدربودجه گرفته نماینده گان میانه چقدر گرفته اند اصلاً به نظرمن رزومه ملاک نیست فقط باید توان مدیریت داشته باشد چونکه در همه شهرهای ایران شوراهای شهر باهم اتفاق نظرندارن اینجاست که بیشتر مشکلات بوجود میاد واز آنجائیکه شهرما در شاهراه بین المللی قراردارد باید از هر لحاظ مجهز باشد که نیست میدانید سالانه چند نفر از همشهریان ما در زمان انتقال به بیمارستانهای تبریز جان خودشان را از دست میدهن یا در فواصل تعطیلات مسئولین شهرما چه امکاناتی به مسافران میدهد که مسافران یک خاطره خوب از شهرما داشته باشند شما به پارکها رفتین وضعیت پارکها را مشاهده کردین آیا یک خانواده میتواند در پارک با آرامش خاطر استراحت کند همه اینها دردیست بی دوا که باعث میشود هم به تهران کوچ کنن.
اگر حرفهای بنده تند بود از حضور شما پوزش میطلبم.

۹۷/۱/۱۴ ۰۱:۰۷

البته در مورد تصدی پست شهردار شهر میانه و روزمه و سوابق کاری مهندس مهدی میرزایی برنلقی سوالات زیاد است که انشالله در مطلب دیگر در روزهای آینده به آن خواهیم پرداخت و در همین سایت منتشر خواهیم نمود.

۹۷/۱/۱۰ ۲۰:۰۰

"‌آیین‌نامه اجرایی شرایط احراز تصدی سمت شهردار" ماده یک بخش ب -(5)‌سال سابقه اجرایی در موقع انتخاب شدن . --------------------------------- درهریک از مقررات جاریه کشور که از عبارت سابقه اجرایی استفاده شده منظور سابقه کار در دستگاه های اجرایی است مگر اینکه خلاف این امر تصریح شده باشد. ------------------------ تعریف دستگاه اجرائی طبق ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری :کلیه وزارتخانه‌ها، مؤسسات دولتی ، مؤسسات یا نهادهای عمومی غیردولتی ، شرکتهای دولتی و کلیه دستگاههایی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر و یا تصریح نام است از قبیل شرکت ملی نفت ایران ، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران،‌بانک مرکزی، بانکها و بیمه‌های دولتی، دستگاه اجرائی نامیده می‌شوند. ----------------------------- در مورد 5 سال سابقه اجرایی در دستگاه های اجرایی شهردار منتخب ابهام هست آیا شرکت هایی که نامبرده شده جزو دستگاه های اجرایی تلقی می شوند؟؟

۹۷/۱/۱۰ ۱۴:۳۲

دوست عزیز گزینه ای که بنده به شورای اسلامی شهر معرفی کرده بودم از بین 7 گزینه ای که مطرح بود از نظر سوابق و تجربه کاری در شهرداری و تحصیلات و برنامه کاری بالاتر از همه آنها بود متاسفانه شورای اسلامی شهر بجای اینکه به سوابق کاری، تحصیلات، تجربه و برنامه کاری گزینه ها توجه کنند بیشتر به حاشیه پرداختند که بهتر است در این مورد صحبت نشود.متاسفانه باز همان راهی که در زمان انتخاب شهردار سابق رفته بودند دوباره همان راه را رفتند باز همان سنایور دوباره تکرار شد. دوست عزیز مدیریت شهرداری نیاز به تجربه و تحصیلات مرتبط با شهرسازی دارد. هیچ موقع یک پیمانکار نمی تواند در مورد جمع آوری پسماند، تعرفه نویسی عوارض محلی، درآمد زایی پایدار شهردار و ... طرح و برنامه کارشناسی شده وعملکرد مثبت داشته باشد در مطلب اشاره نمودم در پروژه های که اعتبار کافی نداشته مثل سد مخزنی کمندان و ... هنوز بهره برداری و افتتاح نشده است موفق نبوده اند. اگر شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو در شهر ارومیه موفق بوده بخاطر جذب اعتبار پروژه ها توسط شهردار شهر ارومیه جناب آقای محمد حضرت پور بوده است. این از افتخارات شهردار ارومیه می باشد نه شرکت پیمانکار پروژه ضمنا پروژه آزاد راه تبریز ارمیه به طول 150 کلیومتر بعد از گذشت حدود 8 سال شروع هنوز بهره برداری و افتتاح نشده است. آزاد راه خرم آباد به پل زال در منطقه کاملا کوهستانی با طول 104 کیلومتر با 28 تونل به طول 25 کیلومتر 140 دهنه پل کوچک 28 دهنه پل بزرک در چهار خط در مدت 4 سال شروع به بهره برداری و افتتاح شده است. پروژه آزاد راه خرم آباد به پل زال با پیمانکاری شرکت شالوده در مدت 4 سال شروع و به اتمام و بهره برداری شده است.

۹۷/۱/۱۰ ۱۲:۳۱

اونجا امریکاست اینجا ایران! تو امریکا با لیاقتت میتونی پیشرفت کنی! بیل گیتس تو ایران بود نهایتش میشد نصاب ماهواره! تو ایران رابطه موجب پیشرفت هستش!

۹۷/۱/۱۰ ۱۰:۲۶

جناب رشیدی مطالب شما احیانا هیچ ربطی به گزینه ای که به شورا برای تصدی شهردارداده بودید ورای نیاورد ندارد.
فکر کنم اگرصبور باشیم وباشید انشاالله که شهردار خوبی است.

۹۷/۱/۱۰ ۰۱:۰۳

تحصیلات و تجارب ایشان بیشتر در عمران آب و راه سازی،پل سازی و سد سازی و پیمانکاری پروژه می باشد نه در برنامه ریزی شهری ضمنا کسی جبهه گیری نمی کند. بهتر نیست بجای انتقاد جواب سوالات در مورد روزمه ایشان را بدهید. شهرداری جای آزمون خطا نیست 6 ماه قبل شورای اسلامی شهر میانه مثل الان شهردار را انتخاب کردند همان زمان هم انتقاد نمودیم که انتخاب شورا در مورد شهردار درست نیست ولی کسی قبول نکرد بعد از 3 ماه همان آقایان که باعث معرفی و انتخاب شهردار سابق بودند و الان هم مهندس مهدی میرزایی برنلقی را با همان روش انتخاب نموده اند شدند مخالف شهردار که آن مشکلات بوجود آمد الان تعرفه عوارض محلی و بودجه سال 97 تصویب شده است شهردار باید با برنامه و بودجه سرپرست شهرداری یک سال شهرداری را اداره کند.

۹۷/۱/۱۰ ۰۰:۵۶

با سلام خدمت کاربر مهمان دوست گرامی همه ما بیشتر سعی می کنیم از این سایت برای آگاهی و روشنگری استفاده نماییم اگر انتقاداتی می شود برای آگاهی و روشنگری است نه خدای نکرده تخریب افراد. متاسفانه عده ای از عزیزان بجای اینکه انتقاد پذیر باشند بیشتر منتقد یا تخریبچی و انتقاد را تخریب می دانند.ضمنا کسی در مورد اینکه جناب آقای مهندس مهدی میرزایی برنلقی آدم تحصیل کرده و متعصب به زادگاه خودش است شکی ندارد انتقاد بر این است که ایشان سابقه خدمت در شهرداری و آشنائی کامل به قوانین شهرداری را ندارد ایشان بعنوان یک پیمانکار  می تواند عملکرد مثبت داشته باشداگر پروژه اعتبار کافی داشته باشد تا بعنوان شهردار شهر 85 هزار نفری شهری مثل شهر میانه که مشکلات شهرنشینی زیاد دارد،اگر شما ملاحضه فرمائید در مطلب اشاره کرده ام چند تا از پروژه های که ایشان بعنوان تجارب کاری اشاره نموده اند بخاطر نبودن اعتبار کافی هنوز  بهره برداری وافتتاح نشده است. سوالات بنده در مورد روزمه کاری ایشان است شما اگر از ایشان شناخت کافی دارید لطفا بجای انتقاد از بنده جواب سوالات در مورد روزمه ایشان را بفرمائید تا ابهامات بوجود آمده برطرف شود.

۹۷/۱/۱۰ ۰۰:۴۰

با سلام خدمت کاربر مهمان اگر شما دقت کنید می بینید بنده هستم  

از گورخری پرسیدم:

 تو سفیدی، راه راهِ سیاه داری؛

یا اینکه

 سیاهی، راه راهِ سفید داری؟

گورخر پرسید:

تو خوبی فقط عادتهای بد داری،

یا بدی و چندتا عادت خوب داری؟

ذاتا خوشحالی بعضی روزها ناراحتی،

 یا ذاتا افسرده ای و بعضی روزها خوشحالی؟

و من دیگه هیچ وقت از گورخرها در باره ی راه راهاشون چیزی نپرسیدم.

"شل سیلور استاین".

دیدگاه گور خری در روانشناسی یعنی

 آدمها را مجموعه ای از ویژگیهای بد و خوب بدانیم.

 هیچکس بد مطلق و یا خوب مطلق نیست.

۹۷/۱/۱۰ ۰۰:۱۶

خدا وکیلی انتخاب شهردار از نیروهای خود شهرداری بسیار مفید میشد همیشه مرغ همسایگان غازه . به خدا بعضی از این پرسنل شهرداری میانه واقعا لیاقت شهردار شدن برای این شهر را دارند انتخاب نمی شوند علت چیست نمیدانم . حیف حیف

۹۷/۱/۹ ۲۳:۳۸

ایشون تحصیلاتش مرتبطه وتجارب عمرانی هم داشته !اجازه بدیم کارشون رو شروع کنن نباید ازالان جبهه گرفت !

۹۷/۱/۹ ۲۳:۱۴

سدسازی چه ربطی به شهرداری پیدامیکنه ماندانستیم.
احتمالادرمواقع بارندگی جلوی ابراه هاوجوب های شهراب بندبزنند.

۹۷/۱/۹ ۲۲:۳۹

با سلام اقای رشیدی درهمه حال جانب انصاف رو نگهدار ما ازاین کانال خبری به عنوان یک کانال مرجع خبری برای شهرمون استفاده میکنیم ازشما توقع داریم بیشتر روشنگری کنید تا تخریب بنده چند سال قبل برای انجام کاری خدمت اقای میرزایی در زنجان بودم وتعصب علاقه ایشون به شهر میانه از تعداد پرسنل میانه ای حاضر درشرکت واستفاده ازجوانان میانه ای دراکثرپروژه هایشان مشخص بود(درضمن اقای میرزایی هم یکی ازصدها جوان شایسته شهرمان است پس جای تخریب کمک کنیم)

۹۷/۱/۹ ۲۲:۰۱

آقای رشیدی یه مدتی بود که پیداتون نبود بازهم شروع کردین گویا برخی شهرداران گل و بلبلند و هیچ ایرادی در نظر شما ندارند

۹۷/۱/۹ ۲۱:۲۵

یکی از تجارب کاری مهندس مهدی میرزایی برنلقی شهردار شهر میانه سد شهید بروجردی در استان لرستان است که در سال 91 کلنگ احداث آن زده شده است بعد از گذشت بیش از 5 سال هنوز بهره برداری و افتتاح نشده است

۹۷/۱/۹ ۲۰:۳۳

یکی از تجارب کاری مهندس مهدی میرزایی برنلقی سد مخزنی کمندان در استان لرستان که از اول سال 1383 آغاز شروع پروژه بوده است بعد از گذشت 14 سال هنوز به بهره برداری و افتتاح نشده است.

۹۷/۱/۹ ۲۰:۰۹

دوست عزیز هر کسی را بهر کاری ساخته اند

شهرداری جای آزمون و خطا نیست

شما اگر بیمار شوید می روید سراغ نجار و مکانیک یا پزشک متخصص

۹۷/۱/۹ ۲۰:۰۰

آقای بیل گیتس نتوانست به دانشگاه راه پیدا کنه ولی میلیونها نفر نخبه دانشگاهی براش کارمیکنن وفرزند یک نجار ساده هست !واقعا متعجبم ازاین حرف !!!گیرم اصلا نازک کاری هم تو سوابقش هست باید به این شخص افتخارکرد شاید کاری کرد کارستون !

۹۷/۱/۹ ۱۸:۵۰

رزومه ایشان عمدتا ساخت و ساز و بنایی و امثال این است که میشد از ایشان برای مدیر عاملی مساکن مهر و پروژه های عمرانی و ساختمانی استفاده کرد شهرسازی و شهرداری غیر از این عوامل و رزومه است ،شهردار منتخب یک ساعت تجربه و رزومه اجرایی و اداری علی الخصوص مدیریت اجرایی و شهری ندارد کاش شورای محترم بیشتر دقت نظر میکردند یک مدیر شهری و اجرایی با رزومه مدیریتی با تعامل و آشنا به امورات و قوانین شهرداری و فلسفه شورای اداری انتخاب میکردند. باز امیدوارم ...

۹۷/۱/۹ ۱۴:۲۱

خداوکیلی یه ساعته دارم به نکته پیشنهادی شمافکرمی کنم.ایول...

۹۷/۱/۹ ۱۴:۱۵

فقط میتوانم عرض کنم که ( مرغ همسایه غاز است )حال چگونه میخواهید تفسیر کنید به اندیشه خود بستگی دارد

۹۷/۱/۹ ۱۱:۴۴

آنچنان که معلوم هست شورای شهر بازهم انتخاب چندان خوبی نداشته
ولی
آرزو میکنم که ایشان فردی پاک و لایق و پرتلاش باشند تا برای میانه خیرشان بیشتر از ضررشان باشد!

۹۷/۱/۹ ۱۰:۵۴

یکی از تجارب کاری ایشان به مدت 3 سال نازک کاری ( سفید کاری ) برج طوبی و ساختمان ستارخان می باشد. باید به 6 نفر اعضای شورا افتخار نمود که همچین شخصی را با همچین تجارب کاری مخصوصا تجربه نازک کاری ( سفید کاری) برای تصدی پست مدیریت شهرداری میانه انتخاب کرده اند. احسنت و احسنت

۹۷/۱/۹ ۰۸:۲۳

خدا وکیلی الان که ایام عید است و اکثر میانه ای ها به شهر خودشون برگشتند اگر شورا دنبال همچین افرادی با رزومه قوی تر از ایشان هم بود کافی بود دو بار از جلوی پمپ بنزین تا میدان معلم می رفت و می آمد چهار تا زونکن رزومه مثل این دریافت می کرد

اخبار روز