کد خبر: ۸۲۰۸۶
۷۷۹ بازدید
۶۰ دیدگاه

شنیدها حاکی از این است:

مهندس میرزایی بعنوان شهردار شهر میانه روزهای آینده معارفه خواهد شد.

۹۷/۲/۲۲
۱۱:۳۴

 

آیا استانداری آذربایجان شرقی حکم مهندس میرزایی را بدون توجه به مفاد آیین نامه اجرایی شرایط احراز سمت شهردار تائید نموده است!؟

با توجه به تبصره 3 و بند د-تبصره 4 ماده 80 - ماده 82 قانون تشکیلات ، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، انتخاب و تائید حکم شهردار مطابق آیین نامه اجرایی شرایط احراز سمت شهردار است.

https://vom.ir/84620m/posts/81138

https://vom.ir/84620m/posts/81153

https://vom.ir/84620m/posts/81221

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۲/۲۷ ۰۲:۱۱

حقیر قصد اهانت نداشته وندارم فقط خواستم ***************************************************

۹۷/۲/۲۷ ۰۲:۰۴

با سلام خدمت جناب آقای جعفر زاده بنده نمی خواهم وارد این بحث شود ولی جناب آقای ... بچه ارومیه در کامنت خود عنوان نموده اند:

که به عرایض بنده هیچ الطفاتی نداشته باشید

منظور ایشان یعنی هیچ توجه ای به عرایض من نداشته اید که ایشان باید التفاتی می نوشتند نه الطفاتی. الطفاتی هیچ معنی خاص ندارد اگر منظورشان هیچ لطفی ندارید اصلا با معنی کلمه هم خوانی ندارد.

ضمنا دور از ادب است از این نوع ادبیات استفاده کردن

۹۷/۲/۲۷ ۰۱:۵۱

بی شک عالَم انسانیت %

۹۷/۲/۲۶ ۲۱:۵۹

جعفرزاده ***************************** معلوم اس در کدوم عوالم سیر میکنی؟؟!!!

۹۷/۲/۲۶ ۱۳:۳۰

کسرتُ المدادَ فأنکسرَ مداد راشکوندم مداد قبول شکستن کرد این مثال برای باب انفعال و معنای مطاوعه وباب انفعال لازم است ومفعول درمعنا نمیخواهد لطف ب باب انفعال نمیرود استعمالا ولی برای آموزش بابها ما تردا للباب میبریم ک میشود انلطاف مثل قلب =انقلاب درباب تکریم علوم بهتراست درمورد علمی ک معلوماتی نداریم *************************** ،یک دروغ یک دروغ است توجیه چندین دروغ،بهتراست تمامش کنید چون مبانیتان متفاوت است

۹۷/۲/۲۵ ۱۳:۵۰

جناب آقای ... سلام علیکم و رحمت اللّه وبرکاته

مورد معنی و تلفظ کلمات نمی خواهم بحث کنم چون بحث در مورد چیز دیگری است.

برادر بزرگوار با توجه به ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری  دستگاه اجرائی : کلیه وزارتخانه‌ها، مؤسسات دولتی ، مؤسسات یا نهادهای عمومی غیردولتی ، شرکتهای دولتی و کلیه دستگاههایی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر و یا تصریح نام است از قبیل شرکت ملی نفت ایران ، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران،‌بانک مرکزی، بانکها و بیمه‌های دولتی، دستگاه اجرائی نامیده می‌شوند می باشند نه شرکت های خصوصی در این مورد در مطالب قبلی به اندازه کافی توضیح داده شده است.

امروز جناب مهندس میرزایی در جلسه معرفه فرمودند در شهر میانه سخت افزاری نشده است شما لطف می کنید بیشتر توضیح دهید.

ضمنا باز جواب سوالات را ندادید لطف می کنید کدام پروژه ها می باشند.

۹۷/۲/۲۵ ۱۱:۲۲

سلام علیکم آقای رشیدی
باتمام احترام در تعجبم که چرا این همه مغلطه میکنید آقای رشیدی در فارسی کلماتی هستند که ریشه عربی دارند ووارد فارسی شده اند مثل طهران ،که به هیچ عنوان نمیتوان گفت که تهران درست است ودر خصوص کلمه مورد بحث بازهم شما گزیده ای لغت نامه دهخدا وفرهنگ معین را آوردید وحال اینکه این گزیده ها هم بر اصرار شما صحه نمی گذارند
مخرج طا، فقط ویژه واژه های عربی است ...وچنانچه توضیح دادم این کلمه از چه بابی است علی ایحال شما باز میتوانید برای اینکه بحثمان خای از عریضه نباشد بفرمایید چرا بنده از کلمه ای استفاده کردم که ریشه عربی دارد
بازهم فرمودید که آنجا ارومیه نیست وبه بنده گفتید متوجه نیستم ، برادر عزیر افرادنادری هستند که با چند بار ارتباط آن هم از هم بصورت محدود از عوالم شخصی طرف مقابل ورویا ها وآرزوهایی که در ذهن خود ساخته اند با خبر باشند
چه بگویم آقای رشیدی اشارهای ( شرمنده ه والف بهم چسبیده با عجله تایپ کردم ،لطف کنید غلط املایی نگیرید )به آیین نامه شرایط احراز سمت شهردار
اشاره کردید ولی متن کامل این بند این است
حتی‌المقدور متاهل و دارای حداقل 25 سال سن و 5 سال سابقه اجرائی در موقع انتخاب شدن
گواینکه مهندس میزایی هم اکنون بش از 10 سال سابقه اجرایی دارد
جناب رشیدی من بیشتر از شما که در خصوص عدم بکار گیری ایشان در حوزه های شهرداری ارومیه تعجب میکنید ( با وجود اینکه حوزه هایی که مهندس میزایی درآن مدیریت کردند به مراتب بزرگتر از حوزه شهرداری ارومیه میباشد )
واقعا بهت زده ام که چرا شما تاکنون کشف نشدید واقعا بااین معلوماتی که جنابعالی دارید حیف است فقط به امور مغازه برسید وکشور از شما فیض نبرد

۹۷/۲/۲۵ ۰۹:۱۰

با اجازه دوستان، بردار بزرگوار وقتی می گویم اینجا ارومیه نیست متوجه نمی شوید.

اولاً: الطفات نیست التفات است.

دوماٌ:شما فرمودید الطفات از باب انفعال است جهت اطلاع وآگاهی شما معنی هر دو کلمه را با اجازه دوستان اهل قلم

التفات

لغت‌نامه دهخدا

التفات . [ اِ ت ِ ] (ع مص ) وانگریستن . (تاج المصادر بیهقی ) (مصادر زوزنی ). بازپس نگریستن . (ترجمان علامه ٔ جرجانی ). برگشته نگریستن . (منتهی الارب ). بگوشه ٔ چشم نگریستن . (غیاث اللغات ). پروای کسی کردن : سلطان را التفات نظری افتاد نوشتکین را دید دست بشمشیر یازیده ... (ترجمه ٔ تاریخ یمینی ).

سعدی (گلستان ). ز قدر و دولت سلطان نگشت چیزی کم ز التفات بمهمانسرای دهقانی .

سعدی .

کنون سر همه ٔ التفات ها آنست که یکدوسال دهی رخصت صفاهانم .

صائب .

التفات

فرهنگ فارسی معین

(اِ تِ) [ ع . ] 1 - (مص م .) بازنگریستن ، روی کردن . 2 - (اِمص .) مهربانی ، لطف . 3 - توجه .

انفعال

لغت‌نامه دهخدا

انفعال . [ اِ ف ِ ] (ع مص ) شدن کار، یقال : فعلته فانفعل . (منتهی الارب ) (ناظم الاطباء). کرده شدن . (تاج المصادر بیهقی ). || اثر پذیرفتن . || شرمنده شدن . (غیاث اللغات ) (آنندراج ). || مقوله ٔ انفعال یا ان ینفعل یکی از مقولات عشر ارسطو و یکی از مقولات نه گانه ٔ عرضی است و آن عبارت از اثری است که از فاعل در منفعل حاصل می شود و در تعریف آن گفته اند: «هو کون الجوهر بحیث یتأثر عن غیره تأثراً غیر قارالذات مادام کونه کذلک ». تأثر جسم را از غیرش بنحو تأثر غیر قارالذات و مداوم انفعال گویند در مقابل فعل که «هو کون الجوهر بحیث منه اثر فی غیره قارالذات مادام السلوک فی هذا التأثیر التجددی ». که عبارت از تأثیر تجددی در غیر باشد مانند تسخین و تسخن که تسخین فعل است و تسخن انفعال . (از اسفار ج 2 ص 74 و دستورالعلماء ج 1 ص 204 و تهافت التهافت ص 432 بنقل فرهنگ علوم عقلی ). آن اعتبار که به نسبت با فاعل بود از آن روی که فاعل موجد آن حال بود آن را فعل خوانند و آن اعتبار که به نسبت با منفعل بود از آن روی که قابل آن حال بود آن را انفعال خوانند. (اساس الاقتباس ص 52). || (اِمص ) شرمندگی . شرمساری . خجالت . خجلت . (یادداشت مؤلف ). شرمساری . شرم . حیا. خجالت . (ناظم الاطباء) : در دوزخم بیفکن و نام گنه مبر کآتش بگرمی عَرَق انفعال نیست .

۹۷/۲/۲۵ ۰۸:۵۶

با سلام خدمت برادر بزرگوار:

1-در کامنت قبلی خدمت شما برادر بزرگوار عرض نمودم بنده خدا رو شکر هیچ نیاز و علاقه ای به کار دولتی ندارم که با زیر پا گذاشتن اشخاص به آن برسم اگر بنده و دیگر دوستان انتقاد یا فعالیتی می کنیم  بخاطر زادگاه مادری و شهرمان است،نه مثل عده ای خاص بخاطر منافع و منفعت شخصیمان باشد.

2- مشکلاتی که در مورد آزاد راه خرم آباد به پل زال فرمودید در بیشتر جاده های کشور این مشکلات وجود دارد. بنده هم می خواستم به این نتیجه برسید که اگر یک پیمانکار در پروژه های موفق می شود بیشتر آن بستگی به تعهدات کارفرما دارد طبق قراردادبه موقع باید انجام دهد.

3-در مورد اینکه چرا شمشیر را از رو بسته ایم اولا کسی شمشیری ندارد که بخواهد از رو ببند یا از زیر، پست و سمت شهردار در کل دنیا از حساس ترین و مهمترین پست و سمت ها می باشد، شما اگر به قانون توجه کنید در بین سازمانها،نهادها و ارگانهای دولتی و خصوصی شهرداری تنها سازمان،ارگان و نهادی است که وظیفه فعالیت و نظارت در حوزه های بهداشتی،آموزشی، تفریحی، فرهنگی و ... دارد بخاطر همین باید کسی که می خواهد مدیریت این سازمان،ارگان و نهاد نیمه دولتی را عهده دار شود باید دانایی، آگاهی، هوشمندی، توانایی، داشتن قابلیت، تخصص، تدین و نگاه درست به مشکلات شهر را داشته باشد. برادر بزرگوار شما وقتی خودروتان مشکل فنی پیدا می کند به یک پزشک یا کلینیک درمانی مراجعه می کنید یا به یک مکانیک یا تعمیرگاه خودرو کدام یک، برای همین قانونگذار در سه قسمت شوراهای اسلامی شهرها را مکلف کرده که انتخاب شهردار که یکی از مهمترین و اصلی ترین وظیفه شوراهای اسلامی شهرها می باشد، باید با توجه به آیین نامه شرایط احراز سمت شهردار باشد. هئیت دولت هم در آیین نامه تصویب نموده شهردار انتخاب شده باید 5 سال سابقه اجرایی داشته باشد.

4- حیف شد تشریف می آوردید از نزدیک زیارت می کردیم که دلسوز ارومیه ای که این چنین دلسوزانه به فکر مردم شهر میانه است کدام بزرگوار است البته شاید هم حضورداشته باشید.

5- خوب از شما هم بیشتر از این انتظار نداشتیم که متوجه بشوید.

در آخر باز جواب سوالات را بدرستی ندادید. باز در عجبم که چرا نمایندگان مجلس،اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه در این مدت از توانئی های مهندس میرازیی در سازمان ها و ارگان ها و نهادهای دولتی ارومیه مخصوصا در بنیاد مسکن و شهرسازی و شهرداری از ایشان بصورت رسمی از توانائی ها و دانش ایشان استفاده نکرده اند. اجازه داده اند بیاید شهردار شهری مثل شهر میانه باشد.

۹۷/۲/۲۵ ۰۸:۵۰

سلام بر اسناد عزیز وبزرگوار ،اگر سعادت نصیب بنده شد یک جلد لغت نامه دهخدا وکتاب صرف ونحو تقدیمتان میکنم ،ظاهرا توضیحات بنده کافی نبود ،متشکرم

۹۷/۲/۲۵ ۰۶:۰۵

سلام
من درآوردی واژه درس نکنید و باب نسازید یه همچی کلمه در عربی با الف و ت جمع بسته نمیشه اگر می خواهی محتوا را درس متوجه بشیم باید درست واژه استفاده کنی اگر منظورتان لطف بود باید الطاف می نوشتی ولی اگر منظورتان توجه بود باید التفات مینوشتی
باز التماس تفکر داریم که جواب سئوالات از جنابعالی خواسته شده است

۹۷/۲/۲۵ ۰۰:۴۴

سلام جناب رشیدی آفرین به این فعالیت شما وجدانا اگر در جهت صحیح سوق میدادید جز، موفقترین انسانها بودید بدون آنکه خودتان را اذیت کنید و از دیگران برای ترقی خود نرده بان بسازید راستی میگند در ژاپن اگر کسی بخواهد پیشرفت کنه وبه سمت نفر جلویی برسه ، اون نفر را نمیگذارند زیر پاشون بلکه هلشون میدند جلوتر تا جا برشون باز بشه ...( درس اخلاق )
آقای رشیدی در کامنت قبلیتون از پروژه آزاد راه خرم آباد به پل زال فرمودید ولی مطالب زیر را سانسور کردید:
اعتبار این پروژه 50 درصد بخش خصوصی بوده و50 درصد بخش دولتی ، که این مهم مقایسه زمانی که با پروژه آزاد راه تبریز ارومیه داشتید مرتفع میکند البته بماند اینکه پروژه آزاد راه تبریز ارومیه چندین بار تغییر مسیر پیدا کرده است.
برادر عزیر همین پروژه آزاد راه خرم آباد به پل زال که زمانی طبل افتخار برآن میکوبیدند بدلیل رانش چندین باره زمین .عدم رعایت موارد ایمنی وتصادفات بسیار شدید.آب گرفتگی های تونل ها ،عدم روشایی در طول جاده وتونل هاو...که باعث شده تردد کنندگان از جاده قدیم استفاده کنند دیگر صاحبی براش پیدا نمیشه ونه پیمانکار این پروژه را عهده دار است ونه پیمانکار ( خواهشا گزیده گویی نکنید وقصه ای که تعریف میکنید تا آخرش بفرمایید)
در بخشی فرموده اید که شما سوالاتی که فرمودهاید از مهندس میرزایی پرسیده اید .برادر عزیز صبر میکردید رسم خوش آمد گویی را بجا میاوردید بعدا شمشرتان را از رو میبستید
در دفاع از بخشی که برادر یا خواهری ویا احتمالا ... مهم نیست هر شخصی که به اشتباه ازبنده غلط املایی گرفته بودنداز بنده پرسیدید که در جلسه معارفه حضور دارم؟ متاسفانه قسمت بنده نشد ولی از همین جا به ملت شریف میانه به خاطر این انتخاب تبریک عرض میکنم
آقای رشیدی در بخش دیگری فرمودید فکر نکنید اینجا هم شهر ارومیه است.

من که متوجه نشدم منظورتان چه بود شای خودتان هم متوجه نشدید چه گفتید شب بخیر

۹۷/۲/۲۴ ۲۳:۰۰

در محتوا بجای جواب سوالات بیشتر فرافکنی نموده اید همانطور که در مورد الطفات و االتفات نموده اید. ایکاش شما هم لطف می کردید جواب سوالات را بصورت منطقی می دادید. ضمنا  شما هم فردا در جلسه معارفه حضور دارید. ضمنا دوست گرامی فکر نکنید اینجا هم شهر ارومیه است.

۹۷/۲/۲۴ ۲۲:۴۲

البته در پیوست کامنت قبلی
شاید میخواستید بفرمایید الطفات نه التفات که در کامنت فبلی کاملا صرف کردم
راستی شما تحصیلات تکمیلی در ادبیات فارسی دارید (صرفا شوخی بود لطفا ناراحت نباشید شوخی کردم )

۹۷/۲/۲۴ ۲۲:۳۷

سلام خدملت استاد محترم
الطفات از باب انفعال واز ریشه لطف میباشدومعنی این باب، لازم کردن معنای فعل و یا مطاوعه است
متشکرم ازاینکه باذره بین بسیار قوی میگردید تا شایداشکالی پیدا کنید ولی کاش در محتوا دقت میکردید متشکرم

۹۷/۲/۲۴ ۲۱:۳۲

التفات نه الطفات!!! اونوقت داعیه باسواد بودن را دارد؟؟!!

۹۷/۲/۲۴ ۱۸:۱۶

با سلام و آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما بردار بزرگوار 

اولاً:دوست عزیز هیچ کس هیچ علاقه ای به سیاسی کاری ندارد این از شهامت انسانهاست که بدون هیچ بیم و هراس با نام واقعی خود در بحث ها شرکت کنند و نظرات خود را بیان کنند.

دوماً:باز فرافکنی نمودید و جواب سوالات را ندادید دوست عزیز بنده و بیشتر دوستان خبر از تاسیس همچین شرکت های داریم که برای چه تاسیس می شوندو هدف از تاسیس آنها چیست. در همه کشورها پروژه های عمرانی را با توجه به رتبه و درجه بندی شرکت ها می دهند. اگر شرکت پایدار سازه قرن پروژه های عمرانی شهر ارومیه را به شرکت های که رتبه 5 و در گروه ابنیه و ساختمان  و یک سال از تاسیس آن نگذشته است داده جای هزاران سوال دارد که باید شهردار ارومیه که بعنوان کارفرما و خود مردم ارومیه پیگیر شوند.

سوماً:در کامنت قبلی خدمت شما عرض نمودم شرکت های زیر نظر بنیاد ناجا بعنوان پیمانکاران پروژه ها هستند یعنی اگر پول باشد پروژه ها را به اتمام می رساند اگر نباشد پروژه ها تعطیل می شود مثل سدهای بروجرد،خرام آباد و ... اگر در مدت یک سال در ارومیه چند پل روگذر و تقاطع غیر همسطح احداث می شود این از افتخارات شهردار ارومیه جناب آقای حضرت پور و شورای اسلامی شهر ارومیه است نه پیمانکاران پروژها، آزاد راه خرام آباد به پل زال در منطقه کاملا کوهستانی با طول 104 کیلومتر با 28 تونل به طول 25 کیلومتر 140 دهنه پل کوچک 28 دهنه پل بزرگ در چهار خط در مدت 4 سال شروع ، بهره برداری و افتتاح شده است. پروژه آزاد راه خرم آباد به پل زال با پیمانکاری شرکت شالوده در مدت 4 سال شروع و به اتمام و بهره برداری شده است.پروژه آزاد راه تبریز ارومیه به طول 150 کلیومتر بعد از گذشت حدود 8 سال شروع هنوز بطور کامل بهره برداری و افتتاح نشده است. حال مدیر کدام یک پروژه از مدیران اهل عمل و ایمان می باشد. پس با این حساب مدیرعامل و مهندسین شرکت شالوده را می توان بعنوان شهرداران کلان شهرها انتخاب نمود. هر کسی را بحر کاری ساخته اند پروژه های عمرانی در شهرداری زیر 50 درصد است.

چهارماً: اگر توجه کنید سوال بنده از اعضای شورای اسلامی شهر و مهندس میرزایی است،متاسفانه بجای آنها شما بردار بزرگوار پاسخگو می باشید. دوست گرامی شهردار سابق را اعضای محترم با این عناوین که ایشان مدیرکل معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج است و ... انتخاب نمودن که بعد از مدتی آقایانی که حامی ایشان بودند شدن منتقدین سرسخت مهندس نصیری که باعث ایجاد مشکلات زیاد برای شهر و شهروندان شد. آن زمان هم بنده و دیگر دوستان همین انتقادات را در مورد مهندس نصیری نمودیم که آقایانی مثل شما فرمودند اجازه بدهید بیاید کارش را انجام دهد تخریب نکنید. مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید می ترسد الان دو ماه از سال گذشته و بودجه شهرداری و بیشتر قراردادها بسته شده است شهردار فعلی باید با بودجه و سیاست کاری سرپرست شهرداری پیش برود اگر بخواهد در آن تغییری انجام دهد خود باعث ایجاد مشکلات زیاد خواهد شد.

پنچما:خدارو شکر به بنده یاد داده اند توکلم فقط بخدا باشد و هیچ موقع هم دنبال نه کار دولتی و رانت بوده و هستم بعنوان یک بازاری همیشه با بسم الله و توکل بخدا کرکره مغازه ام را بالا داده ام و با شکر خدا پایین آورده ام اگر انتقادی می کنیم بخاطر آینده بچه های خودمان و شهرمان است شهری که با این همه منابع طبیعی و انسانی رتبه اول بیکاری را در استان دارد.

در آخر باز از شما درخواست می نمایم لطفا جواب سوالات را بصورت منطقی بدهید با تشکر از شما برادر بزرگوار

 

۹۷/۲/۲۴ ۱۷:۴۴

آقای رشیدی باز هم سلام وآرزوی سلامتی برای شما
بنده به این دلیل اسمم رانمی گویم چون با توجه به آشنایی چند روزه ای که با شما داشته ام فهمیده ام که علاقه شدیدی به سیاسی کاری دارید وبنده علاقه ای به این گونه مباحث ندارم ولی پاسخهایی که به شما میدهم عین واقعیت است وبدون هیچ رنگ ولعاب سیاسی
آقای رشیدی بنده در پاسخ چندین سطری به شما عرض کردهام که شرکتی که شما به آن پیله کردهاید جزیی از شرکت هولدینگ عمران و مسکن سازه پایدار قرن می باشد وبه تفصیل به عرض رساندم که عظمت وبزرگی این هولدینگ تعداد شهرها وپروژه های انجام یافته چه بوده است البته توضیحاتم به گونه ای بود که هرکس ودر حد سوادی باشد موضوع برایش تفهیم شود واز هوش وزکاوت شما دور است دوباره به خانه اول برگردید ویا خدای ناخواسته چنانچه در بحث قبلی بعرض رساندم جز. دسته دوم باشید که به عرایض بنده هیچ الطفاتی نداشته باشید وبه قول خودمان ( کور تودوغونه بیراخماز )
شما منصف باشید ویک دهه قبل والان به شهر ارومیه تشریف آورده باشید میفهمید که در حوزه شهری ارومیه چه تحولات اساسی حادث شده واگر بنده غلو نکرده باشم اکثریت این تحولات با دست توانای مهندس میرزایی بوده است وناگفته پیداست در حوضه اشتغال این شهر نیز دعای خیر این مردم همیشه توشه این مهندس عزیز خواهد بود
اما دوست محترم شما درادابه شکیاتی پرداخته اید که بنده فکر میکنم شما حتما جزمدیران ارشد ثبت واسناد هستید ویا دادستان ومدعی العموم هستید برادر مومن در سیر انتخابی یک فرد بعنوان نماینده ویا شهردار یک شهر فیلترهایی هست که مختص سوالات شماست وهیچ دغدغه ای از این بابت نداشته باشید بلی شما میتوانید جهت حل این دغدغه ها از اعضا شورا ویا شهردار سوال فرمایید ولی به این نحو دنیا وآخرت خود را دچار خسرا ن میکنید وچنانچه قبلا عرض کردم اگر خودتان را در میان جمع قرار دهید میبینید خیر وصلاح شما هم در خیر وصلاح جمع قرار میگیرد باور کنید دوره این کارها که کسی را باچند جمله نادرست تخریب کنیم گذشته مردم این زمانه آگاهتر از این حرفها هستند .بنده شما را نمیشناسم واقعا اگر دنبال پست ومقام هستید آرزو دارم لیاقت خود را عملا نشان دهید وبه آن برسید ولی مطمئنم این راه که میروید بیراهه است.متشکرم

۹۷/۲/۲۴ ۱۵:۰۴

رزومه آقای میرزائی را منتشر کنند

۹۷/۲/۲۴ ۱۳:۴۲

جناب آقای ... سلام علیکم و رحمت اللّه وبرکاته

اولا:  شما برادر بزرگوار خودتان را معرفی نمائید بهتر است که همه بدانند با کدام عزیز داریم بحث می کنیم.

دوماً: این مطالبی که فرمودید  در مطالب قبل به آنها اشاره شده است که بنیاد تعاون ناجا و شرکت های زیر مجموعه آن چیست. سوال در مورد چیز دیگری است نه در مورد اینکه آیا شرکت عمران مسکن سازه پایدار افق استان زنجان زیر مجموعه بنیاد تعاون ناجا است یا خیر باز دوباره جهت اطلاع شما سوالات را تکرار می کنیم لطفا فرافکنی نفرمائید جواب سوالات را بصورت منطقی بدهید.بنده هم امیدوارم همانطور که فرمودید شما جز دسته دوم نباشید.

1- مهندس میرزایی در شهر ارومیه چه خدماتی را انجام داده اند، الان شرکت عمران مسکن سازه پایدار افق استان زنجان رتبه چند است، آیا رتبه شرکت همان رتبه 5 ابنیه و ساختمان نیست؟

2- آیا شرکت های ساختمانی که رتبه 5 ابنیه و ساختمان هستند می توانند در پروژه های پل سازی مشارکت نمایند؟

3- مهندس میرزایی در مدت 3/5 سال که بعنوان مدیر عامل شرکت عمران و تولیدی نیرو مشغول به فعالیت می باشند کدام  پروژها را مخصوصا در استان های شمال غرب کشور شروع و به اتمام رسانده اند؟

4- آیا ایشان از سمت مدیرعامل و عضو هئیت مدیره شرکت های مهندسی عمران و تولیدی نیرو و آزاد راه اومیه تبریز استعفا داده اند و هئیت مدیره با استعفای ایشان موافق کرده اند؟

5- مهندس میرزایی در کدام شرکت ها چند درصد سهام دار هستند؟

ضمنا آیا پرسیدن سوال فرافکنی است در چهار چوب همان قانون داریم از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار شهر خود برای شفاف سازی سوال می کنیم.

با تشکر

۹۷/۲/۲۴ ۱۱:۱۸

آقای رشیدی سلام علیکم
آقای رشیدی با کمال احترام بعرض میرسانم ما در مراودات اجتماعی با دودسته در ارتباطیم .یک دسته واقعا از یک موضوع اطلاعات کافی ندارند که با کمی گفتگو وارائه دلیل ومستندات دیر یا زود بسته به ضریب هوشیشان قانع میشوند واما دسته دوم افرادی هستند که خودشان را عمدا به بی اطلاعی از موضوع میزنند که تبادل نظر با اینها کار بسیار مشکلی است چون اگربه این افراد آیه قران هم حجت آورده شود قبول نمیکنند چون منفعت شخصی خود را به منفعت وخیر جمعی ترجیح داده میخواهندبه نتیجه ای که از قبل در ذهن خود پرورانده اند برسند ود راین راه از فرافکنی .اظهار موارد خلاف واقع و... دریغ نمیکنند امیدوارم شما جزء دسته دوم نباشید علی ایحال خدمت جنابعالی عارضم :
شرکت عمران مسکن سازه پایدار افق استان زنجان جزیی از شرکت هولدینگ عمران و مسکن سازه پایدار قرن می باشد که در ابتدای سال 89 تشکیل شده است پروژه های شرکت عمران و مسکن سازه پایدار قرن در حوزه های مختلف عمرانی از جمله: مجتمع های مسکونی و مسکن مهر، تجاری، اداری، رفاهی، فرهنگی، سد، جاده، پل و... می باشد.
در حال حاضر استانهایی که هولدینگ عمران و مسکن سازه پایدار قرن در آنها تشکیل شده است به شرح ذیل می باشد:
آذربایجان غربی – آذربایجان شرقی– اردبیل – ایلام- اصفهان – البرز- بوشهر- تهران- سمنان – سیستان و بلوچستان- چهارمحال و بختیاری- خراسان رضوی- خراسان شمالی- خراسان جنوبی - خوزستان- لرستان- کرمانشاه- کردستان- کهکیلویه و بویراحمد- کرمان– گیلان- فارس– قم – قزوین - زنجان- مرکزی- مازندران- هرمزگان- همدان و یزد.
البته در استان تهران 8 شرکت سازه پایدار تشکیل شده است و در مجموع در شرکتهای زیرمجموعه هولدینگ بیش از 300 پروژه عمرانی اجرا شده است واین شرح مفصل را گفتم تا دیگر ذهنتان در گیر رتبه چند بود والان چند است نکنید
در خصوص شرکت عمران وتولیدی نیرو بر اساس گزارش گروه مهندسین عمران وکامپیوتر ثانیه این شرکت در لیست 88 شرکت برتر کشور قرار گرفته ورتبه 48 را به خود اختصاص داده واگر خود شخص مهندس میرزایی را در سایت های معتبر عمرانی وشهرسازی جستجو کنید میفهمید ایشان صاحب نظر هستند ونه تنها برای شهر میانه وارومیه وشهر های ترک زبان افتخار میباشند بلکه برای کل کشور و در سطح بین المللی افتخار می باشند وهر گونه مو شکافی در خصوص سوابق ایشان سواد وتجربه حداقل همسطح ایشان را می طلبد که فکر میکنم اگر انصاف داشته باشید دیگر به خود این اجازه را نمیدهید
واما در خصوص حقوق شهروندی خدمت برادر گرامی عرض میکنم ، حقوق شهروندی به شهروند اجازه میدهد در چهارچوب قانونی خود اظهار نظر کند وهیچ وقت تهمت .فرافکنی واخبار نادرست از شخص ثالثی که حضور ندارد واز خود دفاعی ندارد نمیگنجد ونهایتا بنده خواهش میکنم به فکر جمع باشید واگر خودتان را در میان جمع قرار دهید میبینید خیر وصلاح شما هم در خیر وصلاح جمع قرار میگیرد .

۹۷/۲/۲۳ ۲۳:۲۸

خدایا چقدر بدبخت شدیم کیارو از دست دادیم دست کیا افتادیم

۹۷/۲/۲۳ ۲۳:۰۳

با این حرف مشخص است که چه کسی به دین مبین اسلام اعتقاد دارد یا خیر. در لشگر یزید در کربلا هم  لشگریان مسلمان و از قاریان قرآن بودند، ولی آب را به خاندان پیامبر بستند و آنها را تشنه لب شهید کردند.

۹۷/۲/۲۳ ۲۲:۲۱

بچه ارومیه، سلام علیکم و رحمت اللّه وبرکاته

1- این برداشت شما است بخاطر اینکه جواب منطقی و قانع کننده به سوالات ندارید آن را بعنوان تخریب می دانید.

2- خوب ما هم دنبال همین هستیم که بدانیم مهندس میرزایی در شهر ارومیه چه خدماتی را انجام داده اند، الان شرکت عمران مسکن سازه پایدار افق استان زنجان رتبه چند است، آیا رتبه شرکت همان رتبه 5 ابنیه و ساختمان نیست.

3- مهندس میرزایی در مدت 3/5 سال که بعنوان مدیر عامل شرکت عمران و تولیدی نیرو مشغول به فعالیت می باشند کدام  پروژها را شروع و به اتمام رسانده اند. ضمنا هیچ کس انتظار ندارد کسی که شهردار می شود مادرش شهردار بدنیا آورده باشد، انتقاد ما هم سر همین مسئله است نردبان را پله به پله باید بالا رفت، مهندس میرزایی می توانند بعنوان شهردار شهرهای که زیر درجه 5 است قبول مسئولیت نمایند. بعد از آنکه تجربه کامل بدست آوردن بعنوان شهردار شهرهای مثل میانه قبول مسئولیت نمایند، شهرداری میانه جای آزمون خطا نیست.

4- لطفا قانون تشویش اذهان عمومی را با دقت بخوانید بعد نظر بدهید، با این حساب نباید هیچ کسی از هیچ کس سوال کند چون تشویش اذهان عمومی می شود.

5- فعلا کسی که باید در آن دنیا پاسخگو باشد شما عزیز هستید که این چنین دارید طرفداری می کنید. ضمنا بعنوان یک شهروند حق هر شهروندی است که از نمایندگان،مسئولان و مدیران کشور مخصوصا شهر خود در مورد روزمه و عملکردشان سوال و بصورت قانونی دادخواهی نمایند. سوال اصلی ما هم همین است مگر مملکت قانون و آیین نامه ندارد، آیا انتخاب و امضاء حکم شهردار مغایر قانون و آیین نامه است یا خیر؟

6- متاسف از این هستم که هنوز شما به حقوق شهروندی خود بصورت کامل آشنا نیستید چون اگر بودید این حرف را نمی زدید بچه ارومیه باز می گویم هر شهروندی حق دارد از نمایندگان،مسئولان و مدیران کشور مخصوصا شهر خود در مورد روزمه و عملکردشان سوال نمایند.

در آخر باز خدمت شما عرض می کنم جواب سوالات را بدهید اگر جواب منطقی ندارید هیچ نظری ندهید. ضمنا چرا خود جناب مهندس میرزایی و اعضای محترم شورا نمی آیند جواب سوالات را بدهند افرادی مثل شما کاسه داغتر از آش شده اید.

۹۷/۲/۲۳ ۲۰:۱۲

از این که شما فردی با عقاید مغایر با دین مبین اسلام هستین شکی ندارم و این را در همین جا با به سخره گرفتن آیات نشان دادید، البته من شما رو خوب میشناسم خوووووووووب

۹۷/۲/۲۳ ۲۰:۱۰

جناب آقای رشیدی سلام علیکم
شما خوشبختانه باز هم از باب تخریب وارد شدید ولی بازهم ایشان را تعریف وتمجید کردید.خوب برای اینکه بعضی موارد اظهر من الشمس است وآنها را نمی توانید وارون جلوه دهید یا کتمان کنید
-بلی مهندس میرزایی وقتی وارد پروژه ها ارومیه شد مدیر عامل یک شرکت رتبه 5 بود ولی در ادامه نفرمودید با آن شرکت چه منفعتی به آن شرکت رساند وچه خدمتی به شهر ارومیه کرد
-شما تایید ضمنی داشته اید که ایشان تخصص لازم رادارند وچه در شرکتی که شما ذکر کردید وچه در شرکت عمران نیرو مدیر موفقی بوده اند وتمامی پروژه هایی که به آن شرکتها واگذار شده به سبب مدیریت موفق ایشان بوده، راستی شاید شما اتنظار دارید کسی که شهردار میشود مادر ش از اول ایشان رابا سمت شهردار به دنیا بیاورد؟؟؟
-شما چند پروژه مثل سد بروجرد وخرم آباد را ذکر کردید که در مدت مققر به پایان نرسیده،برادر مومن این مشکل کلان مملکت است وهیچ ارتباطی به عمران نیرو ویا هر شخص دیگر ندارد
-برادر مومن شما مطالبی را که باعث تشویش اذهان عمومی میشود رابیان میکنید وآخر جمله تان علامت سوال میگذارید تا سلب مسولیت گردد مثلا میفرمایید:
استانداری بدون در نظر گرفتن مفاد آیین نامه شرایط احراز سمت شهردار حکم ایشان را صادر نموده است؟
ولی برادر عزیز اگر به خاطراین حرفها اگر پیگرد قانونی نداشته باشید باید در آن دنیا پاسخگو باشیدویا در بندهای دیگر سوال از استعفای ایشان ویا در صد سهام داشته اید مگر مرجع رسیدگی به این موارد جنابعالی هستید .مگر این مملکت قانون ندارد .مگر اینها مواردی هستند که بر مردم پوشیده بماند ویا شما میخواهید با این حرفها عوام را تحریک کنید
بنده احساس میکنم شما مثل فردی که دارد غرق میشود هر چیزی را دستاویز قرار میدهید از حدث وگمان های ذهنتات تا مواردی که مسول رسیدگی به آنها بنده ویا جنابعالی نیستیم

۹۷/۲/۲۳ ۱۹:۲۰

با سلام خدمت کاربر مهمان وقتی کسی را نمی شناسید و اطلاعات کافی ندارید بهتر است سکوت کنید و نظری ندهید دوست گرامی مهندس میرزایی در زمان اجرایی پروژه های که در شهر ارومیه نام برده شده است مدیرعامل یک شرکت رتبه 5 ابنیه و ساختمانی بودند و بصورت یک پیمانکار در اجرای این پروژه ها شاید همکاری داشتند. ایشان شاید بعنوان یک پیمانکار عملکرد مثبت در اجرای پروژهای راه سازی و ... داشته باشند ولی بعنوان یک شهردار که باید به غیر از تخصص باید تجربه مدیریت شهری را داشته باشد مدیریت شهرداری نیاز به آشنای قوانین شهرسازی دارد در شرکت های ساختمانی و پیمانکاری کارفرما هزینه های جاری را پرداخت می کند و مدیرعامل و پیمانکار آن را اجرا می کند ولی در شهرداری هزاران مشکلات است. شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو که مهندس میرزایی مدیرعامل آن است الان چندین سال است نتوانسته سدهای بروجرد و خرم آباد را به اتمام برساند چون اعتبار کافی ندارند. ضمنا بحث در این موارد است:

1-استانداری بدون در نظر گرفتن مفاد آیین نامه شرایط احراز سمت شهردار حکم ایشان را صادر نموده است؟

2- آیا ایشان ازسمت مدیرعامل و عضو هئیت مدیره استعفا داده اند؟

3- ایشان در چه شرکت های چند درصد دارای سهام هستند؟

از اعضای محترم شورای اسلامی شهر میانه، جناب آقای مهندس میرزایی،دوستان و طرفداران ایشان درخواست می نمائیم جواب این سوالات را بدهند نه اینکه آیه و... بحث مذهبی و اعتقادی نیست.

۹۷/۲/۲۳ ۱۵:۴۹

امام صادق (ع) : بر شما باد به دوری از گناه و راست گفتن و برگرداندن امانت برای کسی که شما را امین دانسته که همانا اگر کشنده حضرت امام حسین (ع) شمشیری را که با آن امام حسین (ع) را کشته پیش من بعنوان امانت بگذارد خیانت نمی کنم و به او برمیگردانم. ارشاد القلوب جلد 1 صفحه 245
آقای رشیدی من شم را نمیشناسم وشما هم بنده را نمیشناسید ولی از سخنان شما کاملا آشکار است که با آمدن این شخص جدید جایگاهی که قبلا داشته اید از دست داده اید برادر مومن هر پست ومقامی اگر داشته اید دست شما امانت بوده ونه چیز دیگر ی
من قبلا گفتم چون شما از سر خشم ونفع شخصی صحبت میکنید نا خواسته بجای اینکه فرد مورد نظرتان را تخریب کنید ایشان را تعریف وتمجید میکنید
همینکه میگویید مهندس میرزایی مگر چه کرده بجز چند تا پل .پروژه عمرانی و... مردم فهیم شهر میانه میفهمند که همین ها که شما نام بردید مبلغ ریالی آنها چقدر است ،چقدر اشتغال مستقیم وغیر مستقیم ایجاد کرده وشهر ارومیه قبلا در چه رتبه ای قرار داشت که بعد از این پروژه ها کلانشهر شده و کلانشهر چه امتیازی دارد و... میدانم شما همه اینها را میدانید و این را حتما میدانید برای نفع شخصی خود اعمال مومنی را وارونه جلوه دادن چه عواقبی دارد وتا از آن شخص حلالیت نطلبید حتی اگر بقیه عمرتان را صرف خیرات وثواب نمایید دچار خسرا ن میشوید .

۹۷/۲/۲۳ ۱۳:۴۹

کاربر محترم لطف می کنید بفرمائید کدام ماده و تبصره قانون به استانداری اجازه می دهد بودن در نظر گرفتن مفاد آیین نامه شرایط احراز سمت شهردار می تواند حکم شهردار منتخب شورای اسلامی شهر را امضاء نماید.

۹۷/۲/۲۳ ۱۳:۳۰

جناب رشیدی همان قانونی که به شما اجازه داده در هر مورد اظهار نظر کنید همان قانون به استاندار محترم که نماینده عالی دولت در استان است اجازه داده در صورت صلاحدید وتشخیص قانونی حکم ایشان را امضا کند.

۹۷/۲/۲۳ ۱۲:۴۸

دوست عزیز کسی به فهم وشعور بازدید کنندگان عزیز توهین و بی احترامی نمی کند اگر توهین وبی احترامی می شود از جانب اشخاصی مثل شما است که این چنین دارید طرفداری می کنید. شما لطف می کنید بفرمائید مهندس میرزایی در کدام پروژه های عمرانی شهر ارومیه مسئولیت داشته اند.و شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه از کدام تجربیات و مدیریت مهندس میرزایی در چه زمینه های استفاده کرده اند. دوست عزیز شاید با نشان دادن چند پل روگذر و مطالبی مثل این به اعضای محترم شورای اسلامی شهر باعث انتخاب مهندس میرزایی بعنوان شهردار شهر میانه باشید ولی هیچ موقع مردم شهر میانه را نمی توانید با این چیزها ...

لطفا جواب منطقی برای سوالات بدهید با تشکر

۹۷/۲/۲۳ ۱۱:۱۵

آقای رشیدی کاش مطالبی که ارائه میفرمایید کمی دقت کنید وبه فهم وشعور بازدید کنندگان توهین نکنید برادر مومن جنابعالی در مطالب قبلی خود رزومه قبلی مهندس میرزایی را تشریح کردید واگر نتیجه گیری های جهت دار نکنید وکلا نتیجه گیریهایتان را از مطالبتان حذف کنید واین نتیجه گیریهایتان را بگذارید بعهده خواننده مطلب ،در مییابید خودتان عملکرد مهندس میرزایی را در بخش عمرانی ومدیریت قوی ایشان ستوده اید
برادر مومن شورای شهر وشهردار ارومیه از تجربیات ومدیریت مهندس میرزایی در ارومیه نهایت استفاده را کرده است که تاکنون چندیت پروژه عظیم را به ایشان سپرده والحمدلله ایشان نیز از این آزمون سربلند بیرون آمده اند،بازهم از شما خواهش میکنم از جانب کس دیگری مثلا شهرداری وشورای شهر ارومیه تصمیم گیری نکنید ،مطمئنم اگر بخواهید میتوانید نظر شهردار وشورای شهر ارومیه را هم که رضایت از عملکر شخص مهندس میرزایی است دریافت ومنعکس کنید ولی افسوس ...
نهایتا باز هم انتخاب ایشان را خدمت مردم فهیم وشریف میانه تبریک عرض میکنم

۹۷/۲/۲۳ ۰۹:۵۴

ایکاش آخرین حرفتان جواب سوالهای بود که از شما درباره مهندس میرزایی کرده بودیم بود. متاسف از این هستیم که شورای اسلامی شهر میانه کسی را برای مدیریت شهرداری شهر میانه انتخاب کرده است که طرفدارانشان آدمهای مثل شما هستند که با بی احترامی و توهین به شهروندان می خواهند به منافع شخصی خود برسند.

1-  شما با سوادان بی سواد در مقابل چند سوال ساده به قول آقا یا خانم روانشناس بالینی بیسوادان سفید اینطوری آشفته و بهم ریخته شده اید.

2- از انتشار آیه های شریف مشخص شد درک و فهم شما تا چه اندازه است. خدواند هیچ چیز بی ارزش در این دنیا نیافریده است ولی مثل اینکه در مورد شما فرق می کند.

3-پاچه خواران و نوچه های اصلی مشخص است چه کسانی هستند که بخاطر منافع شخصی خود این چنین آشفته و از خود بی خود شده اند.

4-باز از شما همان سوالها را که نتوانسته اید جواب بدهید دوباره می پرسم چطور کسی مدیرعامل شرکتی مثل شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرور که یکی از بزرگترین شرکت های سدسازی و ... است و عضو هئیت مدیره چند شرکت بزرگ باشد بیاد پست شهردار شهر میانه که از نظر حقوق و پرسنل یک سوم شرکت فوق است را قبول کند.

 

۹۷/۲/۲۳ ۰۳:۱۳

لطف کنید مشخص کنید تاریخ انقضای ایشون چه تاریخیه؟ شایدم اهل ساخت و تاخت بودن و اخراج نشدن

۹۷/۲/۲۳ ۰۲:۴۰

آخرین حرفی که با شما بیسواد سفید ( بقول این آقا یا خانم روانشناس ) میزنم :
«« فمن یعمل مثقال ذرة خیرا یره
و من یعمل مثقال ذرة شرا یره »»
و در نظر داشته باشید :
«« ید الله فوق ایدیهم »»
و در پایان :
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم
مرحمت فرموده ما را مس کنید
........... پاچه خواریهایتان به فرماندار و امام جمعه مخلوع هیچ وقت فراموشمان نمی شود جناب نوچه ........

۹۷/۲/۲۲ ۲۱:۴۸

شما اگه روانشناسی خوب اول شهرداری را یک ویزیت کن ببین علت اینکه وضعیت شهر اینهمه افتضاح چیست!ایا برای مجوز پول اخذ میشود توسط ....!!وضعیت سد معبر را بررسی کن.اتیوپیه.حتما اونایی که تو شهردارین همشون دانشمندن که وضعیت شهر اینجوری.یک مثل است میگن اگه ادم عیب خودشو بدونه رو کلش پالان میزد.وقتی وارد شهرداری میشی کارمندها اول بررسی میکن ببین برای چی اومدی(ایا نون توش هست)چقدر پول داری.یک طوری نگاه میکنن ادم فکر میکنه اینا کارمند نیستن واز باباشون بهشون ارث رسیده!! حالا شما به عنوان روانشناس یک متر به عقل اینها بینداز!!!!

۹۷/۲/۲۲ ۲۰:۴۶

با تشکر از شما روانشناس بالینی ایکاش شهامت این را داشتید که بجای نام روانشناس بالینی نام خود را می نوشتید لطف می کنید آدرس مطبتان را بدهید تا بخدمت برسیم. ضمنا بیشتر مشکلات اصلی ما در کشور مخصوصا در شهرستان میانه از عده ای افراد است که بصورت کیلویی مدرک گرفته اند و خود را همیشه بعنوان صاحب نظر و متخصص معرفی و در بحث ها شرکت می کنند البته بدون نام نشان فقط با نامهای مثل روانشناس بالینی جناب متخصص ایکاش در مورد مطلب که بعنوان سوال می باشد جواب می دادید.

 

۹۷/۲/۲۲ ۲۰:۴۱

بله باز بهمراه دوستان به شورا می رویم و پیگیر مسائل شهر هستیم ضمنا بنده و دوستانم دنبال پست و مقام نیستیم که بخاطر آن از عملکرد نمایندگان،مسئولان و مدیران شهر انتقاد نکنیم اگر انتقادی می شود بخاطر  پیشرفت، توسعه پایدار و حل مشکلات شهر هست نه بخاطر منافع شخصی

۹۷/۲/۲۲ ۲۰:۳۵

شما که بچه ارومیه هستین بفرمایین از چه طریقی با این سایت آشنا شدین و چرا فقط برای این مطلب نظر دادین؟!!!

۹۷/۲/۲۲ ۲۰:۳۰

متاسف از این هستیم بدون اطلاعات و آگاهی کافی بخاطر منافع شخصی خود این چنین خود را به آب و آتش می زنید.

1- مهندس میرزایی اگر عضو هئیت مدیره شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو نمی باشند دیگر چه نیاز است که استعفا بدهند یا ندهند و با استعفای ایشان موافقت شود یا نشود.

 2- مهندس میرزایی عضو هئیت مدیره و مدیر عامل شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو و عضو هئیت مدیره شرکت آزاد راه تبریز _ ارومیه می باشند.

3- انتخاب مدیره عامل شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو از اختیارات هئیت مدیره می باشد نه مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا

4- فرق نمی کند شهردار انتخاب شده سهام دار، عضو و مدیرعامل شرکت خصوصی باشد یا دولتی فقط شرکت های که وابسته یا تابع شهرداری و موسسات عمومی، اعم از دولتی و غیر دولتی که شهرداری در آن صاحب سهم باشد.آن هم با تصویب شورای اسلامی شهر ضروری تشخیص داده شود.

5- کسی سمپاشی نمی کند بعنوان یک شهروند که حق قانونی هر شهروندی است داریم سوال می پرسیم. ضمنا کسی هم ارباب و نوکر کسی نیست کافر همه را به کیش خود پندارد.

6- در سالهای 1392 زمانی که پل ها و تقاطع غیر همسطح در شهر ارومیه ساخته می شد مهندس میرزایی مدیرعامل شرکت عمران مسکن سازه پایدار افق استان زنجان بودن که رتبه 5 آبنیه و ساختمان را داشت بودند.

7- الان حجم کاری شرکت پائین آمده است که مهندس میرزایی سمت پست شهرداری میانه را قبول نموده اند. شهرداران شهرهای بزرگ هر موقع بخواهند می توانند معاونین و شهرداران مناطق خود را از بین افراد با تجربه و تحصیل کرده انتخاب نمایند.

8- اگر توجه کنید زمان انتخاب شهردار سابق ( مهندس نصیری ) هم همین انتقادات شد که آقایانی که الان حامی و طرفدار مهندس میرزایی در شورا هستند آن زمان هم با اعلام اینکه مهندس نصیری فرد کاری و با تجربه هستند هیچ توجه ای به انتقادات نکردند که بعد از چند ماه پی به موضوع بردن که حکایت همان شد که همه می دانند.

9- در مورد اینکه چرا از استانداری شکایت نشده است مطمئن باشید  بصورت قانونی پیگیری خواهد شد.

در آخر با تشکر از شما که مشخص شد این همه به آب و آتش زدن شما بخاطر منافع شخصیتان است نه بخاطر منافع شهر دوست عزیز مطمئن باشد با پاچه خواری هیچ کسی بجای نمی رسد. بهتر آن است آدم روزی خود و خانواده خود را از خدا بخواهد.

 

۹۷/۲/۲۲ ۱۹:۵۲

آقای م. رشیدی بنده بعنوان کارشناس ارشد روانشناسی بالینی که سالهاست مشغول بکار میباشم از شما تقاضا دارم مطالعه ای در زمینه مبحث بیسوادی سفید بفرمایید چرا که به نظر بنده شما مصداق بارز این گونه از بیسوادی هستید البته اگر به این موضوع اذعان داشتید بنده حاظرم به عنوان همشهری بدون دریافت هیچ هزینه ای کمکتان کنم به امید روزی که با بهبودی تمام جوانب زندگی اجتماعی و شخصی انسانها علم روانشناسی با پایان خویش برسد ( این شعار استاد بنده است)

۹۷/۲/۲۲ ۱۹:۳۴

جناب رشیدی سن فیلی سوسلادارسان و بدبین سن.
نصیحت :
یکمی خوش بین باش و به دیگران اعتماد کن والله خودتو اذیت میکنی و از چشم می افتی.
راستی بازم شورا تشریف میبری ومسئولیتت را داری(مشاور) یا........

۹۷/۲/۲۲ ۱۹:۲۶

۱- آقای مهندس میرزایی به هیچ عنوان عضو هیئت مدیره شرکت عمران نیرو نیستند و استعفائ ایشان همان موقع تحویل سردار نوری نژاد مدیر عامل محترم بنیاد تعاون ناجا شده است و سردار چندین بار مستقیما و با واسطه قرار دادن چندین سردار ترک زبان از ایشان خواستند از تصمیم خود منصرف شود و تا آخرین لحظه مقاومت کرده اند ولی بعدها با استعفای ایشان موافقت فرمودند.
۲- آقای مهندس میرزایی در شرکتی خصوصی سهامدار هستند مانند اکثر مهندسان که سهامدار شرکت عمرانی خصوصی خویش هستند که تمامی مدارک آن به شورای محترم و استانداری محترم ارائه گردیده است.
آقای رشیدی لطفا اینقدر سمپاشی نفرمایید اربابان شما نزدیک به دو ماه کل زندگی شخصی و کاری مهندس میرزایی را زیر و رو کردند تا کوچکترین موردی پیدا کنند و ایشان را حذف کنند که مصداق آیه شریفه (( و مکروه و مکره الله والله خیر والماکرین )) چیزی پیدا نکردند در مورد سمت شهردار منطقه و یا معاونت عمرانی، جناب مهندس حضرت پور شهردار محترم ارومیه از ایشان دعوت به کار کردند که آن زمان حجم کارهای شرکتهای بنیاد در ارومیه به نحوی بود که هم مهندس میرزایی صلاح ندیدند و هم سردار مدیر عامل محترم بنیاد این قضیه را از خود آقای مهندس حضرت پور پیگیری نمایید البته قبلا هم عرض کردم اگر دنبال حقیقت هستید که نیستید و فقط بدنبال سم پاشی میباشید. راستی چرا وقتی صلاحیت شهردار قبل ظرف مدت ۹ روز احراز شد (کارمند شهرداری که پرونده ها در کرج داشت) این دلسوزی ها را نکردید؟؟؟ چرا شخصیت خویش را دستاویز جریانی، خاص کردید؟؟؟
در ضمن اگر به گفته های خویش در زمینه احراز صلاحیت شهردار محترم جناب آقای مهندس میرزایی ایمان دارید چرا به عنوان شهروند دلسوز شکایتی را از استانداری تنظیم و تحویل دادگاه نمیدهید؟ ولی در اینجا اعتراف میکنم کسانی که شما را به استخدام خود در آوردند انتخاب صحیحی انجام داده اند براستی مغلطه کننده ای ماهر و سم پاشی زبردست هستید درباره معرفی خویش هم باید خدمتتان عرض کنم بنده بر خلاف شما هیچ پناهی به جز خداوند ندارم که دوستان و اربابان شما بنده حقیر را از کاری که پس از سالها پیدا کردم بیکار کنند بالاخره زن و بچه حداقل یک لقمه نان را میخواهند پس از معرفی خویش به سبب لقمه نانی ناچیز هراسانم وگرنه از شخص شما هیچ حراسی نیست. لطفا دنبال چیزی که دوستانتان در بیش از ۲ ماه گشتند و پیدا نکردند نگردید که نیست .

۹۷/۲/۲۲ ۱۷:۴۴

جناب سپنتای واقعی یا فرعی با توجه قانون منع مداخله کارکنان دولت و ماده 2 آیین نامه اجرایی شرایط احراز سمت شهردار، کسی که به سمت شهردار انتخاب می شود نباید عضو هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت و موسسات باشد و سهام دار 5 درصد بیشتر نباشد.

1-آیا مهندس میرزایی قبل از معارفه از عضویت هئیت مدیره و مدیر عامل شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو استعفا داده است!؟

آیا هئیت مدیره شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو با استعفای ایشان موافقت نموده است!؟

3- مهندس میرزایی چند درصد سهام دار شرکت های عمرانی و مهندسی است!؟

شما که همیشه عادت دارید جواب سوالات را ندهید لطفا برای شفاف سازی جواب سوالات را بدهید.

۹۷/۲/۲۲ ۱۷:۳۱

 با سلام خدمت بچه ارومیه که این چنین دلسوزانه از جناب مهندس میرزایی طرفداری می کنند. ببخشید لطف می کنید بفرمائید.

1-مهندس میرازیی در کدام یک از سازمانها،نهادها و ادارات خدماتی شهر ارومیه پست و سمتی داشتند و چه نوع خدماتی را برای مردم شهر ارومیه ارائه داده اند که مردم ارومیه از نزدیک مدیریت قوی ایشان را  لمس نموده اند.

2- اگر مردم ارومیه واقعا از نزدیک مدیریت قوی مهندس میرزایی را لمس نموده اند چرا شهردار توانمند و با تجربه و شورای اسلامی شهر ارومیه در این مدت از مدیریت ایشان در شهرداری ارومیه هیچ استفاده ای نکرده است، شهردار محترم ارومیه می توانستند ایشان را بعنوان معاون فنی و عمران یا شهردار یکی از مناطق شهر ارومیه انتخاب نمایند و از مدیریت قوی ایشان بهترین استفاده را ببرند.

3-البته حق با شما است گذشت زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد. در آخر دوست عزیز اگر شهر میانه بخاطر عملکرد عده ای از نمایندگان، مسئولان و مدیران دارای مشکلات زیاد است ولی مردمان روشنفکر و فرهیخته دارد لطفا با این نوع طرفداری باعث توهین و بی احترامی به فهم و شعور مردم شهر میانه نشوید.

۹۷/۲/۲۲ ۱۶:۲۵

سلام علیکم .بنده از اهالی شهر میانه نیستم وبچه ارومیه هستم وبدون هیچ طرفداری از هر طیف ویه جناح شهر میانه بعرض مردم شریف میانه میرسانم مردم شهر ارومیه از نزدیک به مدیریت قوی آقای مهندس میرزایی را لمس کرده ایم وبه مردم شریف میانه قول میدهم شما نیز در آینده نه چندان دور به این باور خواهید رسید واز صمیم دل انتخاب مهندس میرزایی رابه این سمت به مردم شریف میانه وشخص آقای میرزایی تبریک میگویم ... البته در هر شهری ازاین فرافکنی ها دیده میشود که گذشت زمان همه پاسخ میدهد .

۹۷/۲/۲۲ ۱۵:۴۸

پشرفت های حاصل رو با رسم شکل نام ببرید!

۹۷/۲/۲۲ ۱۵:۱۱

جناب سپنتای اصلی یا فرعی در مورد اینکه بنیاد تعادن ناجا سازمان،نهاد دولتی یا غیر دولتی است به اندازه کافی بحث شده است. در مطالب قبلی هم قرار بود جواب سوالات را بدهید که متاسفانه تا این لحظه هیچ جواب منطقی نداده اید همچنان منتظر جواب شما هستیم.

سوابق کاری نیازی به ارسال مدارک محرمانه یا طبقه بندی شده به استانداری ندارد.در کجای قانون نوشته شده است که اگر هر سازمان ، ارگان یا نهاد دارای بازرسی، عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات باشد می تواند بعنوان دستگاه دولتی یا اجرایی به حساب آورد.

لطفا با دلیل مدرک بفرمائید:

1- چه کسانی یا چه جریانی از مهندس میرزایی باج خواسته اند.

2- افرادی که با سو مدیریت ها باعث منجلاب کشیدن بیکاری، و ... در این شهر شده اند چه کسانی هستند.

لطفا شفاف سازی نمائید تا همه مردم نیز مطلع شوند. ضمنا ایکاش شهامت این را داشتید خود را بصورت کامل برای شهروندان معرفی می کردید تا همه عزیزان می دانستند این دلسوز شهر چه عزیزی است.

در آخر اگر الان شاهد این همه مشکلات هستیم بخاطر یک سری افراد منفعت طلب می باشد که بخاطر منافع شخصی خود حامی یک سری افرادی هستند که هیچ تجربه و سوابق کاری در مورد مسئولیتی که می خواهند عهده دار باشند ندارند. شهرداری میانه جای آزمون خطا و پله های ترقی افراد نیست.

 

۹۷/۲/۲۲ ۱۵:۰۰

به فکر شهر هستیم که دنبال شهردار توانمند، قانونمند،متخصص و باتجربه هستیم .

۹۷/۲/۲۲ ۱۴:۴۱

آقای رشیدی عزیز یک سری نامه و تاییده هایی تحویل استانداری محترم آذربایجان شرقی گردید که کاملا صلاحیت ایشان را مطابق آیین نامه های ابلاغی تایید نمودند البته عارضم که با عنایت به اینکه بنیاد تعاون ارگانی هست که همانند خود نیروی انتظامی دارای بازرسی، عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات هستش و کلیه این نامه ها جز اسناد با دسته بندی محرمانه بودند که به حوزه مدیر کل حراست استاندار ارسال گردید، خدمت ملت شریف میانه به عرض میرسانم با عنایت به کارشکنی ها و سفارشاتی که از طرف کدخداهای میانه ( دوستان آقای رشیدی) که دهه های متوالی میانه را با سو مدیریت ها به این منجلاب بیکاری و کمبود امکانات پزشکی، صنعتی،اقتصادی و ...کشیده اند در زمینه رد صلاحیت مهندس میرزایی که حاضر نشده اند باجی به شخص یا جریانی بدهند و منت دار آنها باشند، خوشبختانه صلاحیت آقای شهردار با هوشیاری و تدبیر استانداری محترم، اداره محترم اطلاعات و مدیر کل محترم حراست استان و کلیه عزیزان مسئول عینا،دقیقا،مطابق بند به بند قانون مورد تایید قرار گرفت، باشد که انشالله به اهتمام ایشان و حمایت مردم شریف میانه علی الخصوص جوانان گامی مهم و شروعی باشد بر آبادانی شهر میانه

۹۷/۲/۲۲ ۱۳:۴۴

پس به فکر شهردار هستی وبه فکر شهر نیستی

۹۷/۲/۲۲ ۱۳:۴۳

جناب رشیدی من متعجبم که چرا این مغز مبارکتان سلولهای پیشنهادی را آکبند نگه داشته و سلولهای من میدونم موفق نمیشیم رافعال کرده

۹۷/۲/۲۲ ۱۳:۲۶

بنده و هیچ کس دیگر جو سازی نمی نمائیم، اگر انتقاد می کنیم بخاطر این است این شهردار هم مثل شهردار سابق ( مهندس نصیری ) نشود. 

حرف ما این است همه ما تابع قانون هستیم.

۹۷/۲/۲۲ ۱۳:۲۴

ما تو این چند مدتی که جناب مددی سرپرست شهرداری شدن شاهد پیشرفت میانه بودیم ایشون همه ار انجام دادن تو این مدت کم خوش روی ایشون میارزه به همه چی اکه ارباب روجوع مشگلی داشته باشه با احترام و محبت فراوان راهنمایی میکنه .. امیدوارم همه مسؤولیین این شهر مثل ایشون ارزش بدن به شهرونداشون

۹۷/۲/۲۲ ۱۳:۲۱

اقای رشیدی مثل شهرداری بدنبال سود و کره گیری از همه چیز نیست

۹۷/۲/۲۲ ۱۳:۰۶

بامید خدا روز سه شنبه معارفه میشه.

۹۷/۲/۲۲ ۱۲:۴۹

جناب رشیدی شاید جوسازی های شما ها باعث شده تائید حکم شهرداری چند هفته دیر بشه .
آیا از این دیرکرد به جز بلا تکلیفی شهر سودی داشته برای شهر.
راستی شما چه سودی بردیدودنبال چه چیزی هستید؟

۹۷/۲/۲۲ ۱۲:۳۵

استانداری آذربایجان شرقی حکم شهردار را بدون توجه به آیین نامه شرایط احراز سمت شهردار تائید نموده و مغایر آن باشد. مطابق بند 2- ماده 8 قانون تخلفات اداری تخلف اداری می باشد.
بند 2- ماده 8 قانون تخلفات اداری: نقض قوانین و مقررات مربوط.

اخبار روز