کد خبر: ۸۳۳۴۷
۷۱۶ بازدید
۶۴ دیدگاه

از چهار بانده شدن جاده سرچم - میانه تا آزاد راه تهران - شمال

۹۷/۴/۱۴
۱۸:۲۳

سید بهلول حسینی نماینده ادوار دوره هفتم و نهم مردم شهرستان میانه و مدیر پروژه آزادراه تهران-شمال در انجام کدام وظایف قانونی خود عملکرد مثبت داشته اند؟

1- پیگیری و حل مشکلات راه های ارتباطی شهرستان میانه

2- اجرای آزاد راه تهران - شمال

طرفداران مهندس حسینی هر از چند گاهی خبر از برگزاری مناقصه پروژه آزاد راه تهران - شمال در سایت های محلی می نمایند. که در این مورد تعدادی از اعضای سایت ها انتقاداتی در مورد عملکرد ایشان بعنوان نماینده مردم شهرستان میانه، عضو و رئیس کمیته راه و ترابری کمیسیون عمران دوره هفتم و نهم مجلس شورای اسلامی می نمایند. متاسفانه این انتقادات به مزاج آقایان محترم خوش نمی آید و اقدام به حذف کامنت ها می کنند. در مورد اینکه هر از گاهی مطالبی در مورد نماینده ادوار گذشته در مجلس شورای اسلامی توسط طرفداران ایشان در سایت های محلی منتشر می شود. این مسئله باعث بوجود آمدن سوالاتی در ذهن شهروندان می باشد.

آیا اینگونه مطالب تبلیغات زود هنگام برای فرد مورد نظر برای کاندیداتوری دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی نیست؟

صرفاً جهت اطلاع طرفداران ...

مهندس سید بهلول حسینی نماینده ادوار دوره هفتم و نهم مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی می باشند نه دوره دهم

در گذر زمان:

آغاز عملیات بازسازی و تکمیل جاده میانه خلخال( مشهور به اهلند)

پس از پیگیری ها و مذاکرات  مهندس حسینی نماینده  مردم میانه و رئیس کمیته راه و ترابری کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با مسئولین محترم وزرات راه، پروژه بازسازی مسیر میانه - خلخال ( مشهور به اهلند) آغاز شد.

مهندس حسینی نماینده مردم میانه صبح روز دوشنبه 94/6/9 از کارگاه شرکت مجری پروژ احداث جاده میانه-سرچم بازدید کرد و از نزدیک در جریان امور قرار گرفت.

شرکت روبن سازه مسئولیت اجرای 11 کیلومتر از این پروژه را به عهده گرفته و تاکنون 17 در صد پیشرفت فیزیکی داشته است.

مهندس حسینی پس از شنیدن مشکلات و موانع موجود در خصوص جذب اعتبار برای مابقی این پروژه طی تماس تلفنی با معاون محترم وزیر راه خواستار توجه جدی به این پروژه شد.

مهندس حسینی بعنوان نماینده مردم شهرستان میانه،عضو و رئیس کمیته راه و ترابری کمیسیون عمران دوره هفتم و نهم مجلس شورای اسلامی تا چه اندازه در حل مشکلات راه های ارتباطی شهرستان میانه عملکرد مثبت داشته اند؟

عملکرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی در انجام وظایف قانونی خود بزرگترین تبلیغات برای آنها می باشد.

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۴/۱۷ ۰۸:۱۰

این هم عکس مهندس حسینی همراه با اخوندی و لاریجانی؟؟ چرا شایعه پراکنی می کنید؟

۹۷/۴/۱۶ ۲۰:۰۱

دوست عزیز خواب دیدی خیر باشد. لطفا در مورد مطلب کامنت بگذارید.ضمنا اگر از چیزی اطلاعی نداری حرفی نزنید. همه  ما برای هیچ کس و شخص کار نمی کنیم فقط برای پیشرفت، توسعه پایدار و حل مشکلات است که داریم کار می کنیم.

۹۷/۴/۱۶ ۱۹:۵۶

این همون رشیدی نیست که برا ملکی کار میکرد؟؟ چی شد شد طرفدار فرمند؟؟؟

۹۷/۴/۱۶ ۱۶:۴۳

ضمن عرض خسته نباشید به جناب آقای مهندس حسینی -سوٌالی که درذهن اکثر همشریان وحتی دوستداران آقای مهندس حسینی ایجادمی شوداین است که اگرواقعاٌ مدیرپروژه آزادراه تهران -شمال هستند چرادوهفته پیش دربین مسوٌلین ومعاون اول رئیس جمهور ووزیرراه که درحال افتتاح فازاول پروژه مذکوربودند حضورنداشت.

۹۷/۴/۱۶ ۱۴:۰۶

تو دوره رکود اگر امروز فولاد رونق داره و به این ۶۳نفرهم جاشده که برن فولاد کار کنن به خاطر دکتر فرمند میباشد واِلّا اگر دکتر فرمند و حمایتش از مدیریت لایقش نبود الآن فولاد خوابیده بود و نه فقط ۶۳نفر بلکه کلی از سایر کارکنان فولاد اخراج میشدند
مگر یادتان رفته تا همین اواخر دوسه سال قبل میانه به دلیل نمایندگان نالایق قبلی مستعمره‌ی شهرهای دیگر شده بود هرکسی چشمش و دوخته بود به یه چیز میانه مثلا اردبیل چشمش و دوخته بود به آب میانه چون نمایندگان نالایق میانه رو میدیدن ولی الآن به دلیل مدیریت و بُرِشِ دکتر فرمند در مجلس کسی دیگه جرات نمیکنه درباره استعمار به میانه و دزدی آبش حرفی بزنه چون میدونه میانه صاحب داره
تو دوره رکود کشور و تحریمهای شدید و شرایط کشور باتوجه به بودجه‌هاییکه گرفته شده و پروژه‌های میانه از راه‌آهن تبریزو اردبیل تا صنعت میانه و... روبه رشد هست اقدامات نماینده محترم قابل قبول میباشد
اگر سالهای قبل فرمند نماینده میشد باتوجه به شرایط کشور درآن سالها قطعا میانه حداقل در موقعیت قبلیش به عنوان شهرستان دوم استان پس از تبریز باقی میماند

۹۷/۴/۱۶ ۱۲:۰۷

راست میگه دیگه رشیدی.. فرمند چیکار کرده واسه این شهر اخه هواشو داری؟؟
داداش من اخراج شده بود از فولاد رفتن پیش فرمند گفته بمن ربطی نداره

۹۷/۴/۱۶ ۱۱:۴۸

یاوه گویی بالاتر از این که هر زمانی کم میاورید دست به تهدید و توهین میزنید. بس است اقای رشیدی .بهتر است که جواب مردم را بدهید تا اینکه مشکلات را مثل دولت دهم به این و ان نسبت دهید بگویید انتخابات است و فلان.. من یک سوال ساده از شما پرسیدم ولی شما باز توهین کردید..کارگران فولاد چطور شد که با پیگیری های امام جمعه و.... دوباره به سر کار برگشتند؟؟ مگر نمیگویید آنها حقشان اخراج است؟؟ چرا دنبال رویه افرادی هستید که تا الان هیچ عملکردی در شهر نداشته اند؟ جز آنکه حتما منفعتی داریددد.

چرا تحمل صدای مخالف را ندارید؟؟ بنده حاضرم به صورت حضوری و با حضور کارگران اخراجی فولاد با شما درباره این موضوع بحث کنم.حتی حاضرم فایل صحبت یکی از اقایان را که گفته مشکلاتان به من ربطی ندارد و هزاران توهین دیگر را در سایت قرار بدم. بسم الله اقای رشیدی

خرس های بظاهر مهربان شهر بهتر است دهان کثیفشان را ببندند تا مردم از بوی کثیف عداوت و تفرقه افکنی آنها راحت شوند

۹۷/۴/۱۶ ۱۱:۲۷

میزان رای مردم است! مردم با رای خودشون ثابت کردن دوره حسینی و امثال حسینی و ... و تهران نشین هایی که هر 4 یکبار احساس مسئولیت کرده و در میانه ظاهر می شوند تمام شده است!

۹۷/۴/۱۶ ۱۱:۲۵

متاسفانه همیشه در آستانه انتخابات  شاهد ظهور همچین افرادی هستید دوره قبل علی زمانی بود الان سید امین شهیدی است . بخاطر احترام به اعضای سایت بنده سکوت می کنم و جواب ایشان را نمی دهم چون از قدیم گفته اند جواب ... سکوت است. بنده به خاطر احترام به افراد اکانت توهین آمیر سید امین شهیدی را حذف نمی کنم والا مثل خودشان می توانستم اکانتشان را حذف نمایم.

۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۲

یکی به این دعواهای رشیدی وشهیدی رسیدگی کنه

۹۷/۴/۱۶ ۰۷:۵۳

شما که کاملا ادب و شخصیت خود و خانوادتان را به رخ میانه کشیده اید بهتر است ساکت شوید و دیگر مردم را از تربیت و رفتار خانوادگی خودتان مستفیض نفرمایید

۹۷/۴/۱۶ ۰۷:۵۲

آقای رشیدی حداقل بعد ازچند دقیقه با اکانت جعلی کامنت بزار تا تابلو نشی...

۹۷/۴/۱۶ ۰۰:۵۷

در کامنت قبلی گفتم که از شما غیر از این نباید انتظار داشت که با همچین ادبیاتی کامنت بگذارید چون این ترتبیت خانواده شما را می رساندمتاسفانه به شما یاد نداده اند که در بحث ها چطور بدون توهین و بی احترامی بحث کنید. این همه کامنت توهین آمیز گذاشتید ولی هیچ کدام از آنها را حذف نکردم دو کامنت در مورد اربابتان گذاشتم هر دو را حذف نمودید و این چنین آشفته شده اید.حالا دانستید که چه کسی ارباب است و جیره خوار.

۹۷/۴/۱۶ ۰۰:۴۷

آی ساغول، بی اوغلان عین علی زمانی دی
یادش بخیر
:D
فقط بی توهمی بیراز چوخ دی

۹۷/۴/۱۵ ۲۳:۲۰

آشفتگی از جانب شماست که در مقابل سوالات مردم به شکر خوردن افتاده و با کلمات داری از عملکرد پوشالی اربابانت دفاع میکنی

من فقط به تک تک کامنت هایت جواب دادم تو چنتا چنتا بذ اسم خودت و دیگران کامنت میگذاری که هوچی گری کنی که از کارهای اصلیت است

از مردم عزیز معذرت میخام بخاطر حرفام چون با امثال این اقا باید با منطق خودش صحبت کرد

۹۷/۴/۱۵ ۲۲:۵۱

همه این حرف ها را می توانستید در یک کامنت منتشر کنید نیازی به این همه کامنت نبود. این از آشفتگی شماست که برای جواب دادن چندین کامنت گذاشته اید. ضمنا بنده جواب شما را در کامنت های قبلی داده ام. نیازی به تکرار نیست. این کامنت های شما من و دیگر دوستان را بیاد علی زمانی انداخت که در زمان انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی  درست مثل شما بجای اینکه جواب سوالات را بدهد بیشتر برای منحرف کردن افکار عمومی به منتقدین تهمت و افترا می زد. علی زمانی قرن دوباره در آستانه انتخابات با نام دیگر ظهور کرد.

۹۷/۴/۱۵ ۲۱:۳۵

وقتی جواب من را دادی من هم جواب تو را میدهم

عملکرد اسپانسرهایت را بگو و بگو که چرا دفاع نکردند از حق ۶۳ نفر کارگر اخراجی فولاد؟؟الحمدلله امام جمعه و سرپرست فرماندار داریم وگرنه راحت کنار گذاشته می شدند

وقتی جواب دادی ادامه میدهیم

۹۷/۴/۱۵ ۲۱:۳۴

شما در حدی نیستید که به کسی بگویید ساکت باشید

شعور و نزاکت و شخصیت جنابعالی در همین حد است که وقتی میبینی دیگر حرفی نداری برای گفتن دهان به ناسزا می گشایی

۹۷/۴/۱۵ ۲۱:۳۲

مثل اینکه شما اصلا کلا نابینا شدی

۶۳نفر کارگری که اخراج شده بودند همه بومی بودند و افراد غیر بومی جایگزین ان ها شده بود که با پیگیری های امام جمعه و سرپرست فرمانداری دوباره از شنبه برمیگردن به کار. برادرر من اتمام کار چه صیغه ایه؟؟ این ها را با افراد غیر بومی جایگزین کردند... مگر آنها جوانان این شهر نیستند اقای رشیدی؟؟ چرا پیگیر کارش نشدید شما و نمایندگان شهر؟؟ رفته اند پیش نمایندگان شهر گفته اند به ما ربطی ندارد !!!!پس به چه کسی ربط دارد. فایل صوتی دارم از مکالمات در این مورد که منتشر خواهم کرد

اقاااای رشیدی چرا چشمانت را بستی به روی مشکلات جوانان شهر؟؟ منافعت در خطر است؟؟ پس دیگر ادعا مدعی العموم بودن را نکن

۹۷/۴/۱۵ ۲۱:۲۷

اولا قطع به یقین همه کامنت ها از جانب خودتان است چون سابقتان نشان داده که از این دست بی اخلاقی ها از دست شما بر می آید

ثانیا شما به تکاپو افتادید که با یک سوال در مورد اخراجی ها فولاد براشفته شده و دست پا می زنید

ثالثا اگر حق با ان کارگران فولاد نبود با پیگیری های امام جمعه و سرپرست فرمانداری دوباره فراخوان به شروع کار نمی شدند و رو سیاهی این جریان موند بر شخص شما و اسپانسرت رشیدی

رابعا اگر واقعا جرات حرف زدن نداری ساکت شی بهتر است و نقطه نزار و حرفت را شفاف بگو

خامسا همین کسی که تو مثال میزنی دقیقا شبیه شخصیت کسی مثل شماست

۹۷/۴/۱۵ ۲۰:۵۱

میربهلول حسینی واقعا در حد رئیس اداره در شهرستان کوچک نیست و چنین اشخاصی کشور را در این چهل سال دچار مشکل مدیریتی کرده اند .

۹۷/۴/۱۵ ۲۰:۱۲

مشکل شما اساسی است و به این راحتی ها حل نمیشه
شما فکر کنم تو خواب هم، خواب رشیدی رو میبینی

۹۷/۴/۱۵ ۱۸:۱۸

مثل اینکه خدای نکرده شب کوری هم دارید این سومین بار است در این مورد برای شما جواب می دهم اگر به کامنت ها توجه کنید متوجه می شوید و باز دوباره تکرار می کنم، در مورد اخراج 63 نفر کارگران، شرکت فولاد در همین سایت جوابیه ای را منتشر کرده است. این عزیزان کارگران قراردادی شرکت خاتم الانبیا می باشند که بعد از اتمام قرارداد و کار شرکت خاتم الانبیا در کارخانه فولاد قراردادشان فسخ می شود. مثل تمام شرکت های عمرانی دنیا و کشور و هیچ ربطی به شرکت فولاد میانه ندارد که بخواهیم انعکاس بدهیم. اگر نمایندگان ادوار گذشته با آن شرایط و وضعیت اقتصادی کشور عملکرد مثبت در انجام وظایف قانونی خود داشتند دیگر الان شاهد این همه مشکلات و رتبه اول بیکاری و رشد منفی جمعیت در شهرستان میانه را نداشتیم البته آنها هم به اندازه توان خود تلاش کردن و مردم هم در انتخابات جواب عملکرد ضعیفشان را دادند.

۹۷/۴/۱۵ ۱۶:۳۷

بانزدیک شدن به انتخابات جدل بین رشیدی وشهیدی بیشترازاین خواهدشد.

۹۷/۴/۱۵ ۱۴:۲۵

 

اقای رشیدی نظرت در مورد اخراجی های دو هفته پیش فولاد و رانده شدن این جمعیت توسط نمایندگان شهرمان که گفته اند به ما ربطی ندارد مسئله اخراجتان ،چیست؟؟ مطلب به این مهمی رو چرا انعکاس ندادید،ایا واقعا برنامه اداره برق اصفهان برای شهرمان مهم است یا مسئله زندگی و معاش ۶۳ جوان این شهر؟؟ 

چرا از نمایندگان فعلی بدلیل این جوابشان بازخواست نمیکنی یا نمیتونی اصلا بپرسی؟؟

۹۷/۴/۱۵ ۱۴:۰۵

اولاً: تخم نفرت و کینه را افرادی امثال شما هستند که بخاطر منحرف کردن افکار مردم به راحتی به منتقدین تهمت افترا می زنند.

ثانیاً:اگر قبل از انتشار مطلب بررسی شده است چرا اصلاح نشده بود بعد از کامنت بنده اصلاح شده است.

ثالثاً: یکی از وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی نظارت می باشد. اگر شهرستان میانه الان دارای رتبه اول بیکاری و رشد منفی جمعیت است بخاطر همین عملکرد نمایندگان ادوار گذشته است که پیگیر اجرای مصوبات هیات دولت نبوده اند. هر روز برای شهرستان میانه یک پروژه تصویب نمایند وقتی اجرا نشده باشد به چه درد می خورد.

رابعاً: شما وکیل مدافع مهندس حسینی هستید. اگر بازاری نباشد قدرت اقتصاد کشور فلج می شود.

خامساً: همه ما به هموطنان عزیزمان مخصوصاً همشهریان خود در هر کجا دنیا موفق باشند. در کشور ایران افراد زیادی هستند  از نظر پست و مقام بالاتر و افتخارات زیاد از مهندس حسینی دارند چرا از هیچ یک آنها هیچ یادی نمی کنید تنها از ایشان در مدت دو سال به انتخابات مجلس مطلب می گذارید برادر گرامی مردم نان را به نرخ روز می خورند لطفا کمتر به فهم و شعور مردم توهین و بی احترامی کنید.

سادساً: مردم از من و شما بهتر می دانند هرزه گران،خناسان و سمپاشان شهر چه کسانی هستند شما نیازی نیست افشاگری کنید اگر خواستید بکنید لطفا از انتخاب مدیران مدارس دولتی شروع کنید که چندین سال پیش مدیران مدارس شهر میانه با کدام معیار انتخاب می شدند.

وسلام

۹۷/۴/۱۵ ۱۳:۴۶

قضاوت را به خودم مردم می گذاریم اگر بحث دارید تشریف بیاورید حضوری بحث کنیم اینجا جای بحث و جدال نیست جوابی به سوالات دارید بفرمائید ندارید بهتر است سکوت کنید.

۹۷/۴/۱۵ ۱۳:۴۵

شما بخاطر منافع شخصی خود نگران هستید نه مردم

۹۷/۴/۱۵ ۱۳:۴۴

اولاً: بنده هر مطلبی را بگذارم با نام خودم منتشر می کنم چون نیازی ندارم با نام دیگران البته با این نوع ادبیات خیلی وقت است بنده ودیگر دوستان آشنا هستیم

ثانیاً:حرف تحمل داشتن یا نداشتن نیست برادر عزیز این شما هستید که تحمل انتقاد را ندارید دو کلمه سوال پرسیده ایم که در مدت 8 سال جناب مهندس چه عملکرد مثبت داشته است که این چنین آشفته و از خود بی خود شده اید که به همه تمهت و افترا می زنید.

ثالثاً: در کامنت قبلی گفتم قبل از اینکه حرفی بزنید یک بررسی کنید بعداً( آپدیت شوید) کارگران اخراجی فولاد کارگران قراردادی شرکت خاتم الانبیا بودند که بعد از اتمام کار قراردادشان تمام می شود در کل دنیا همینطور است.

رابعاً: در این شهر افراد زیاد بوده و هستند با وجود تحصیلات و سابقه خدمت نتوانستند مدیر... شوند ولی پدر یک عده خاص با... به راحتی مدیر... شده اند و الان هم این راه و روش را پسران آنها در پیش گرفته است.برادر گرامی باز می گویم کافر همه را به کیش خود پندارد.

خامساً: خوار کسانی هستند بدون هیچ دلیل و مدرک به راحتی بخاطر منحرف کردن افکار عمومی به راحتی به همه تهمت و افترا می زنند.

 

۹۷/۴/۱۵ ۱۳:۲۹

نهایت ادب و شعور و نزاکت جنابعالی در ناسزاگویی خلاصه شده است چرا که فقط همین را بلد هستید.

.......خوار کسی است که بخاطر منافعش ،اخرتش را زیر پا میگذارد و هر تهمت ناروایی را که در خور شخصیت خودش می باشد به هر کسی میزند.

وقتی که روشنفکر و فعال مدنی و اجتماعی شهرمان بشود این،خدا بداد این شهر برسد .

تمام

۹۷/۴/۱۵ ۱۳:۱۳

بعنوان همشهری واقعا نگرانتم ،بزارین مردم در ارامش باشند و شما هم بچسبین به بازار اقای رشیدی

۹۷/۴/۱۵ ۱۳:۱۰

اقای رشیدی برادر من اخه خیلی تابلو داری با اسم جلال واسه خودت کامنت سازی میکنی دقیقا چند دقیقه بعد کامنت خودت ...

هیچکس تبلیغی انجام نمیده که شما تهمت میزنی

بگو تحمل ندارم مطلبی از مهندس حسینی بزاری چرا حرفتو روشن نمی‌زنی

میگی عملکرد نمایندگان فعلی،کدوم عملکرد ذو دقیقا میگی؟؟ دقیقا روشن کن.. از اخراجی های دو هفته پیش فولاد بپرس ببین همین اقایان که اسپانسر مالی و بانکی شما هستند چگونه با جوانان اخراجی برخورد کرده اند و گفته اند که به ما نمایندگان ربطی ندارد.چرا این هارا پوشش نمیدی؟ چرا حقیقت رو نمیگی؟؟ مگر اینکه منافعی در این وسط داشته باشی که نگران نباش ،صبر کن با مردم در میان میگذاریم کارهایتان را که با حرف های قلمبه سلمبه و روشنفکر معابانه داری یک خط فکری رو پیاده میکنی... در ضمن ........خوار کسی است که قلمش را به ذر و سیم بفروشد و به صورت مغرضانه هر حرفی را نقض کند .... 

۹۷/۴/۱۵ ۱۱:۴۵

من هم به نوبه خودم حمایت معنوی خودم رو از آقای رشیدی اعلام میدارم.
صد البته بعضا انتقادات و ایرادهایی به مطالب ایشان بوده و هست، ولی کلیت مطالب و راهی که پیش گرفتند بسیار عالی و نیکو هست.
کاش چندین نفر دیگر هم مثل ایشان پیگیر مسائل و مشکلات شهری بودن، یقینا وضعیت ما بهتر از اینی بود که هست.

۹۷/۴/۱۵ ۱۱:۰۰

حسینی در حد واندازه های رئیس یه اداره هم نیست .

۹۷/۴/۱۵ ۱۰:۳۲

باید ار منتقد استقبال کرد
ایکاش در شهر 10 نفر مطالبه گر و منتقد مثل رشیدی وجود داشت آنوقت وضعیت میانه اینگونه نمی بود

جواب انتقاد تهدید به افشاگری و تهمت زدن نیست

شما هم راه احمدی‌نژاد رو در پیش گرفته اید و با "بگم بگم “ گفتن درصدد خاموش کردن منتقد هستید

دوره بگم بگم ها به سرآمده و مردم از این ادبیات زشت خوششان نمی‌آید!

۹۷/۴/۱۵ ۱۰:۰۶

شما نگران جوابگوی ما در روز قیامت نباشید نگران اربابان خود باشید که در روز قیامت چگونه می خواهند جوابگوی عملکرد ضعیفشان باشند. ضمنا اگر راهکار هم ارائه ندهم مانند عده خاص بخاطر منافع شخصی خود ... خواری نمی کنم.

۹۷/۴/۱۵ ۱۰:۰۳

مگر غیر از این است مشکلاتی که در کشور الان شاهد هستیم یادگار دولت هشتم و نهم می باشد. اگر نمایندگان ادوار گذشته شهرستان میانه عملکرد مثبت در انجام وظایف قانونی خود داشتند الان شاهد این همه مشکلات در شهرستان میانه نبودیم. نمونه اش راه آهن میانه تبریز باز نمایندگان فعلی در این مدت دوسال با این وضعیت دولت توانسته اند عملکرد مثبت داشته باشند. ضمنا هنوز دوسال مانده به انتخابات مجلس بجای اینکه تبلیغات زود هنگام را شروع کنید بیائید به نمایندگان فعلی کمک کنید تا مشکلات شهرستان حل شود.

۹۷/۴/۱۵ ۰۸:۲۴

شما مگر راهکار ارائه میکنید؟؟

هر کسی که مطلبی میزاره اگر بر حسب منافع اربابانتان نباشد سریع منکر ان میشوید. اقای رشیدی فردای قیامت باید جوابگوی تک تک کارها و اعمالتان باشید

 

۹۷/۴/۱۵ ۰۸:۲۱

رسالت ایشان همین است

وقتی که خودت کاری نمی توانی انجام دهی بهتره فضا رو متنشج کنی تا مردم ازت چیزی نخان

مثل جریان دولت دهم و یازدهم که تا بحث عملکرد میشد میگفتند که دولت های قبلی مقصرند

۹۷/۴/۱۵ ۰۸:۱۹

بنده جز حقیقت چیزی نگفته ام.این آقای رشیدی منشا اختلافات شهره. از هر کاری برای بهم زدن آرامش شهر استفاده میکنه. ان شا الله مطلب اینده م رو مطالعه فرمایید خواهید دید که چگونه رسوا خواهم کرد این قسم ادم ها و حامیان مالی و معنوی شان را

۹۷/۴/۱۵ ۰۸:۱۷

پاسخت را در کامنت ها داده ام.شما بگویید که اقایانی که شما از آنها خط میگیرید چه گلی بر سر شهر زده اند

۹۷/۴/۱۵ ۰۱:۲۶

حرفی برای گفتن ندارید و بخاطر این عصبانی هستید و این‌گونه حرف می‌زنید
در ادبیاتتان تجدیدنظر کنید که با این وضع بیشتر آبروی مهندس تان را میبرید

۹۷/۴/۱۵ ۰۱:۰۸

برای حل مشکلات شهر راه کارها داده می شود. این حرف را باید به کسانی بگوئید که بجای مطرح نمودن مشکلات شهر خبر از مناقصه آزاد راه تهران شمال می دهند.

۹۷/۴/۱۵ ۰۱:۰۵

بنده با نام خود کامنت می گذارم نه مثل عده ای خاص همیشه هم سعی نموده ام حرفم را رک بگویم چون بدنبال منافع شخصی نیستم.

شما لطفاً بجای فرافکنی جواب سوال را بدهید. باز دوباره تکرار می کنم مهندس حسینی در طول دوران دو دوره نماینده مردم شهرستان میانه،عضو و رئیس کمیته کمسیون راه و عمران مجلس شورای اسلامی چه عملکرد مثبت در انجام وظایف قانونی خود مخصوصاً در حوزه عمران و راه سازی داشته است. ضمنا اگر توجه کنید یک سوم کامنت ها با کاربر مهمان هستند البته خود شما بهتر می دانید این کاربران مهمان چه کسانی هستند.

۹۷/۴/۱۴ ۲۳:۲۳

اقای رشیدی بهتره با اکانت میهمان نظر نذارید و با اکانت خودت مثل مرد حرفتو بنویس. همه اینجا میدونن چجوری مخاطب جم میکنی و کامنت میزاری تا امارت بره بالا

۹۷/۴/۱۴ ۲۳:۱۴

بله انتخابات شروع نشده اقای رشیدی مثل گذشته تخریب رو شروع کردن به جای اینکار برای مشکلات شهر راهکار بدین

۹۷/۴/۱۴ ۲۳:۱۲

اولا اگر هدفت رشد و پیشرفت میانه است به هیچ وجه تخم نفرت و تفرقه نمیندازی در هر مطلب فرستاده شده ای. البته پیشه ات همین است و کاری از دست ما برنمیاد در جهت اصلاحت

ثانیا قبل از انتشار تمام صحت و سقم آن بررسی شده است و مثل توهمات جنابعالی نیست و خبرگذاری مجلس منتشر کرده است

ثالثا مهندس حسینی در همین ۸ سالی که در کمیسیون عمران بودند،پروژه های مختلفی از جمله تصویب  راه های میانه خلخال،میانه سرچم ،پل جایگزین راه آهن برروی رود قرانقو ، تقریبا اکثر قریب باتفاق راه های روستایی و ...... کارها فقط یک نمونه از کارهای مهندس حسینی می باشد .شما که سینه میشکافید برای نمایندگان فعلی، روی هم رفته هر دوی این بزرگواران توانسته اند یک راه روستایی را در وزارت راه برای میانه تصویب نمایند؟؟

رابعا مهندس حسینی یک مغازه دار بازاری نیست، رجل سیاسی این کشور محسوب میشه، نباید به دروغ و تهمت به این سید بزرگوار نسبت داده شود .اقای رشیدی فردای قیامت جوابگوی تک تک توهماتت خواهی بود

خامسا هر کس که میانه ای هست و ربطی به میانه دارد ،این سایت مطلق به او می باشد و  فکر نکنم ربطی به شما داشته باشد که چه کسی چه چیزی گذاشته است و می گذارد شما مختار هستید که نگاه نکنید،چرا خود را وکیل مردم می دانی و به جای مردم صحبت میکنی؟؟

سادسا مطالبی را در سایت منتشر خواهم کرد که البوم و مجموعه ای کامل از هرزه نگاری ها و سمپاشی های خناسان این شهر می باشد که مردم اطلاع پیدا کنند از هدف و نیت کسانی که خود را وکیل الرعایا می دانند و فعال مدنی اجتماعی.

 

۹۷/۴/۱۴ ۲۲:۵۹

این کار نخ نما شده که با اکانت میهمان برای توهمات خودتان کامنت سازی میکنید.ان هم با ادبیات خودتان،بس است فریب مردم

۹۷/۴/۱۴ ۲۰:۵۲

اولاً: هدف ما پیشرفت،توسعه پایدار و حل مشکلات کشور مخصوصا شهرمان در چهار چوب قانون هستیم.

ثانیاً: قبل از نقل و قول خبر باید انتشار دهنده از صحت مطالب خبر اطلاع و آگاهی کافی داشته باشد.

ثالثاً: اگر هدف پیشرفت و توسعه پایدار و حل مشکلات شهرستان میانه است مهندس حسینی با توجه به اینکه 8 سال تجربه و سابقه خدمت بعنوان نماینده مردم شهرستان میانه، عضو و رئیس کمیته کمسیون راه و عمران مجلس شورای اسلامی را دارند در این مدت برای شهرستان میانه چه اقداماتی که باعث پیشرفت،توسعه پایدار و حل مشکلات شهرستان میانه باشد نموده اند؟

رابعاً: مگر ایشان در شهرستان میانه عهده دار مسئولیتی هستند که بخواهیم ایشان را خدای نکرده تخریب نمائیم مگر اینکه ایشان بخواهند...

خامساً: اگر قرار بر این باشد اقدامات نمایندگان ادوار گذشته مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی را هر کسی بخواهد اطلاع رسانی نماید دیگر فرصتی نخواهد بود به انتشار مشکلات شهرستان میانه چون نمایندگانی هستند از موقعیت شغلی و ... بالاتر از مهندس حسینی می باشند.

سادساً: شاید به نظر شما بخاطر به خطر افتادن منافع شخصیتان این نوع سوالات و مطالب هرزه نگاری باشد.

۹۷/۴/۱۴ ۲۰:۴۳

وقتی اشتباهی رو دوباره تکرار میکنین ، نامش اشتباه نیست! نامش انتخاب است!
مردم میانه عاقل تر از انند که انتخاب کنند!

۹۷/۴/۱۴ ۲۰:۳۷

پس با این حساب کامنت مهمان هم خود شما هستید. لطفا جواب سوالات را بدهید که مهندس حسینی با توجه به وضعیت درآمدی دولت در مدت 8 سال برای شهرستان میانه چه اقدامات مثبت انجام داده اند.

۹۷/۴/۱۴ ۲۰:۳۵

کافر همه را به کیش خود پندارد.

بنده هیچ کامنت و نظری را حذف نمی کنم. ضمنا هرزه نگاران اصلی مشخص است چه کسانی هستند. شما اگر شهامت این را داشتید که همه کامنت ها را منتشر می کردید نه اینکه حذف نمائید.

۹۷/۴/۱۴ ۲۰:۳۰

اولاً: برای انجام هر اقدامی باید هویت فرد مشخص شود.

ثانیاً: قبل از نقل و قول خبر باید انتشار دهنده از صحت مطالب خبر اطلاع و آگاهی کافی داشته باشد.

ثالثاً: اگر هدف پیشرفت و توسعه پایدار و حل مشکلات شهرستان میانه است مهندس حسینی با توجه به اینکه 8 سال تجربه و سابقه خدمت بعنوان نماینده مردم شهرستان میانه، عضو و رئیس کمیته کمسیون راه و عمران مجلس شورای اسلامی را دارند در این مدت برای شهرستان میانه چه اقداماتی که باعث پیشرفت،توسعه پایدار و حل مشکلات شهرستان میانه باشد نموده اند؟

رابعاً: مگر ایشان در شهرستان میانه عهده دار مسئولیتی هستند که بخواهیم ایشان را خدای نکرده تخریب نمائیم مگر اینکه ایشان بخواهند...

خامساً: اگر قرار بر این باشد اقدامات نمایندگان ادوار گذشته مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی را هر کسی بخواهد اطلاع رسانی نماید دیگر فرصتی نخواهد بود به انتشار مشکلات شهرستان میانه چون نمایندگانی هستند از موقعیت شغلی و ... بالاتر از مهندس حسینی می باشند.

سادساً: شاید به نظر شما بخاطر به خطر افتادن منافع شخصیتان این نوع سوالات و مطالب هرزه نگاری باشد.

۹۷/۴/۱۴ ۲۰:۲۲

ما ؟ کدام ما؟ باز هم که در توهم به سر می برید جناب ، شما یکه و تنها سرآمد اختلاف افکنها هستید طبق قوانین سایت مسئولیت نظرات و تایید آن بر عهده مولف خبر است البته نظر ، نه سمپاشی و تخریب شما تحمل یک خبر عادی و ساده از یک نماینده سابق میانه را ندارید هزاران تهمت و افترا که در حد خود و کسانی است که به شما خط می دهند می باشد ، می زنید این خبر به نقل از یک خبرگزاری معتبر کشوری است و انچه در آن بعنوان نماینده سابق نوشته شده ، کلمه انتخابی مولف آن خبر است.البته اگر میدانست که شهر میانه دارای همچین روشنفکران و فعالان مدنی می باشد ،قطعا از نوشتن این کلمه خودداری میکرد بنده قطعا این اختلاف افکنی و هرزه نگاری ها را از طریق مدیریت سایت پیگیری خواهم نمود. اگر ادامه دهید قطعا کار ها و اقدامات جهت دار و خط دهی شده شما را در شهرمان ، افشا خواهم نمود بیاییم یک دل و یکصدا باعث پیشرفت شهرمان گردیم و مشتی به دهان افرادی بزنیم که منافعشان در این دعواها و مناقشات است با تشکر

۹۷/۴/۱۴ ۲۰:۰۳

نظر من را تایید کنید وگرنه بنده از طریق مدیریت این هرزه نگاری ها را پیگیری و کارهای شما را در خصوص اختلاف افکنی و ایجاد تفرقه‌ در شهر افشا خواهم نمود

۹۷/۴/۱۴ ۱۹:۵۰

جوابتان بدلیل ایجاد مشکل در سایت بصورت مهمان ثبت شده است. تایید کنید تا مردم صدای مخالفتان را هم بشنوند  

۹۷/۴/۱۴ ۱۹:۴۶

ما ؟ کدام ما؟ باز هم که در توهم به سر می برید جناب ، شما یکه و تنها سرآمد اختلاف افکنها هستید
طبق قوانین سایت مسئولیت نظرات و تایید آن بر عهده مولف خبر است البته نظر ، نه سمپاشی و تخریب
شما تحمل یک خبر عادی و ساده از یک نماینده سابق میانه را ندارید هزاران تهمت و افترا که در حد خود و کسانی است که به شما خط می دهند می باشد ، می زنید
این خبر به نقل از یک خبرگزاری معتبر کشوری است و انچه در آن بعنوان نماینده سابق نوشته شده ، کلمه انتخابی مولف آن خبر است.البته اگر میدانست که شهر میانه دارای همچین روشنفکران و فعالان مدنی می باشد ،قطعا از نوشتن این کلمه خودداری میکرد
بنده قطعا این اختلاف افکنی و هرزه نگاری ها را از طریق مدیریت سایت پیگیری خواهم نمود. اگر ادامه دهید قطعا کار ها و اقدامات جهت دار و خط دهی شده شما را در شهرمان ، افشا خواهم نمود
بیاییم یک دل و یکصدا باعث پیشرفت شهرمان گردیم و مشتی به دهان افرادی بزنیم که منافعشان در این دعواها و مناقشات است
با تشکر

۹۷/۴/۱۴ ۱۹:۲۵

ما هم در عجبیم که شما تحمل انتقادات را ندارید و بصورت سلیقه ای کامنت ها را منتشر می نمائید. اگر ما هم مثل عده ای خاص بدنبال منافع شخصی خودمان بودیم بجای اینکه در مورد مشکلات شهرستان میانه مطلب بگذرایم در مورد پروژه ای که سودی در حال حاضر برای مردم شهرستان میانه بخاطر مشکلات بیکاری ندارد مطلب می گذاشتیم و مثل شما کامنت های انتقاد آمیز را حذف می کردیم.ضمناً شما هنوز نمی دانید که مهندس حسینی نماینده دوره هفتم و نهم مجلس شورای اسلامی بودند و نمایندگان دوره دهم دکتر فرمند و دکتر شیویاری هستند. لطفا قبل از نوشتن مطلب خودتان را آپدیت نمائید بد نیست.

 انسان عاقل از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود.

۹۷/۴/۱۴ ۱۹:۲۲

احسن کاملا با نظر شما موافقم .انگار نمایندگان فعلی باید جورخوابیدن وباندبازی نمایندگان قبلی رابکشند

۹۷/۴/۱۴ ۱۹:۱۲

در عجبم از پست ها و نوشته های اقای متوهم رشیدی که همه به عینه شاهد عداوت ها و اختلاف افکنی های ایشان در امور مختلف شهر هستند

و واقعا تعجب میکنم که ایشان این همه عقب ماندگی شهر  و بی برنامگی مسئولین و نمایندگان فعلی را نظاره گر هستند و دم نمیزنند و حتی دفاع می کنند اما کارها و اقدامات قابل توجه نمایندگان قبلی را با عناد و دشمنی تمام منکر می شوند.البته که قطعا منافع ایشان در این است.خدا داند

۹۷/۴/۱۴ ۱۹:۰۸

مهندس حسینی به مدت 8 سال بعنوان نماینده مردم شهرستان میانه و عضو کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی بودن متاسفانه با وجود اینکه یکی از مهمترین و اصلی ترین مشکلات شهرستان میانه در مورد راه های ارتباطی می باشد متاسفانه ایشان بعنوان عضو و رئیس کمیته کمسیون راه و عمران مجلس ضعیف ترین عملکرد را در انجام وظایف قانونی خود داشتند اگر ایشان عملکرد مثبت داشتند الان بیشتر مشکلات شهرستان میانه حل شده بود و نمایندگان فعلی پیگیر حل مشکلات دیگر شهرستان میانه بودند.

۹۷/۴/۱۴ ۱۸:۵۶

از مهندس حسینی بیشتر شعار و وعده دیده ایم تا عمل!

۹۷/۴/۱۴ ۱۸:۴۱

انگارطرفداران برخی کاندیداهاازالان دنبال تبلیغات هستند.فعلابیش ازیک ونیم سال مونده تاانتخابات!!

اخبار روز