کد خبر: ۸۳۴۱۸
۱۹۰۵ بازدید
۲۷ دیدگاه

برنامه قطعی برق روز سه شنبه در شهرستان میانه

۹۷/۴/۱۷
۲۲:۴۷

 

با پیگیری های انجام شده شرکت توزیع برق استان آذربایجان شرقی اقدام به اعلام قطعی برق در روزهای یکشنبه و سه شنبه در شهرهای استان نموده است. متاسفانه با مقایسه برنامه قطعی برق با استان های هجوار این اطلاعات بصورت دقیق ( از نظر محله های سطح شهر) نمی باشد،بیشتر با نام پست های برق می باشد که بیشتر شهروندان اطلاعاتی زیاد از این پست ها ندارند. از مسئولان و مدیران شرکت توزیع برق استان مخصوصا شهرستان میانه درخواست می نمائیم این برنامه ها را بصورت دقیق و در سایت های محلی شهرستان میانه جهت اطلاع عموم اطلاع رسانی نمایند.

با تشکر

منبع خبر: شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۴/۲۱ ۱۷:۳۰

ميدان معلم كه هر روز ٦ ساعت قطعه يبار با فرهنگيان يبار با ميدان نماز يبارم كه نوبت خودشه

۹۷/۴/۱۹ ۱۵:۵۸

سندیکای برق میگوید صنعت برق 30هزار میلیارد تومان به پیمانکاران و نظام بانکی کشور بدهکار است و نتیجه این بدهی‌ها را امروز در خاموشی‌ و قطعی برق می‌بینیم

مجمع فعالان اقتصادی

۹۷/۴/۱۹ ۰۷:۴۰

ممنون از اطلاعاتتان

۹۷/۴/۱۹ ۰۱:۱۲

هفت چالش عمده صنعت برق

«نوسانات نرخ ارز، نبود نهاد رگولاتوری، اجرایی نشدن مفاد تایید شده در قراردادهای بین بخش‌خصوصی و دولت، واقعی نبودن قیمت برق، بدهی وزارت نیرو به بخش‌خصوصی، افت محسوس بودجه بخش برق و وضعیت نامطلوب صادرات تجهیزات و خدمات فنی و مهندسی»، مهم‌ترین چالش‌هایی هستند که فعالان خصوصی صنعت برق در این روزها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

آنان معتقدند نوسانات اخیر نرخ ارز بیش از سایر چالش‌ها در فعالیت‌های اقتصادی‌شان تاثیر نامطلوب گذاشته و باعث شده شرکت‌های فعال در زمینه صنعت برق رو به ورشکستگی رفته و میزان اشتغال آنها به شدت کاهش یابد.

روزنامه دنیای اقتصاد

۹۷/۴/۱۸ ۲۳:۱۴

با سلام، شمالغرب کلا سه واحد نیروگاه داره ربطی به تولید اضافی یا صادرات برق نداره کلا شبکه برق ایران سراسری مثل تار عنکبوت موقع کمبود از سایر استان‌ها مگا وات میگریم موقع تعادل به سایر استان‌ها برق می‌دهیم

۹۷/۴/۱۸ ۲۳:۰۲

درصد بالایی از تولید برق در کشورترکیه از طریق پانلهای خورشیدی است عمده مصارف خانگی از طریق نصب این پانلها در پشت بامها تامین می شود این امر هم به صرفه بخش خصوصی ومصرف کنندگان خانگی است هم دولت بهره مندی اقتصادی دارد ودرکل به افزایش ثروت عمومی وشخصی منجر می شود

۹۷/۴/۱۸ ۲۲:۴۲

منظور این بود وزرات نیرو می تواند با همکاری سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) بجای فروش برق، با معرفی پیمانکاران از طریق نصب پانلهای خورشیدی این کار را انجام دهد.و از کشاورزان اقدام به خریداری برق نماید. در این مورد نمایندگان استان اصفهان در سال گذشته طی نامه ای از رئیس جمهور درباره اختصاص تسهیلات و صدور مجوز جهت ایجاد اشتغال در شرق اصفهان در زمینه تولید انرژی خورشیدی درخواست نموده بودند. البته در حال حاضر وزارت نیرو در بیشتر نقاط کشور برای جایگزینی انرژی حاصله از سوخت فسیلی با انرژی خورشیدی با بخش خصوصی قرارداد منعقد می‌کند.

۹۷/۴/۱۸ ۲۲:۲۵

سلام ، فروش برق برای مصارف کشاورزی از طریق پنل خورشیدی از وظایف شرکت برق نمیباشد لطفا در مورد مطالب خود کمی دقت بفرمایید .

۹۷/۴/۱۸ ۲۲:۱۹

یکی از درآمد دولت ها صادرات می باشد. کشور ایران هم با وجود منابطع طبیعی که در کشور وجود دارد می تواند به بزرگترین صادر کننده گان برق در منطقه شود. ولی متاسفانه در مدت این چند سال با برنامه ها و سیاست های اشتباه که در مورد اتمام و بهربرداری پروژه ها این اقدامات انجام نشده است. وقتی یک سد ساخته شده و آب گیری آن انجام شده است تولید برق از طریق این سد زیاد هزینه بر نیست. اصلی ترین و مهمترین مشکل در کشور ما در مدیریت هزینه ها و مصرف می باشد. مثلا یک کشاورز در روستای در حدود 1 کیلومتر از برق اصلی مزرعه یا باغ  دارد و از شرکت توزیع برق درخواست برق برای مزرعه یا باغ خود جهت آبیاری و ... می کند و شرکت توزیع برق هم با دریافت هزینه ها اقدام به برق رسانی می نماید. در صورتیکه شرکت برق می تواند بجای انتقال برق با نصب پانلهای خورشیدی اقدام به برق رسانی نماید. در مورد گاز رسانی هم همین مشکلات را داریم.

۹۷/۴/۱۸ ۲۱:۴۴

تولیدبرق درشمالغرب بسیاربیشترازمقدارمصرف هست نمونه,تویکی ازکانالهابودتولیدبرق استان اردبیل سه برابرمقدار مصرفش هست به اذربایجان وارمنستان صادرمیشود,بخاطراستانهای گرمسیرهست,تواین برهه کمبودمنابع مالی به احتمال زیادوزارت نیروقیدنیروگاه سدشهریاررابزند,باان مبلغ میتوان نیروگاههای بادی وخورشیدی تجذیدپذیر گسترش داشت

۹۷/۴/۱۸ ۲۱:۱۳

اون راه هیچوقت افتتاح نخواهدشدچون صاحب ندارد,وقتی هم تکلیف راه مشخص نشودسداستورهم ابگیری نخواهدشد.

۹۷/۴/۱۸ ۱۸:۲۵

یعنی ده درصد پولی که خاوری با خودش برد! رقم زیادی نیست!

۹۷/۴/۱۸ ۱۷:۴۵

اگر در سالهای گذشته نمایندگان اداور گذشته شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی پیگیر حل مشکلات سد شهریار (از نظر تملک زمین های که در مسیر راه قرار گرفته است) بودند الان در بیشتر شهرهای شمال غرب کشور مشکل قطع برق حل شده بود. الان برای بهره برداری سد شهریار بیش از 300 میلیارد تومان در این وضعیت اقتصادی کشور اعتبار نیاز است.

۹۷/۴/۱۸ ۱۷:۴۱

با سلام وقت بخیر، در بیشتر استان های کشور شرکت توزیع برق استان ها اقدام به انتشار برنامه قطع برق در شهرهای استان با نام کلیه محله ها نمودهخ اند نه اینکه فرمانداری ها هر ارگان و نهاد وظیفه اطلاع رسانی برنامه های خود را دارد.

۹۷/۴/۱۸ ۱۵:۰۸

واقعا متاسفم که قطعی برق طبق برنامه رو برای خودتون دستاورد تلقی میکنید. نماینده اگر عرضه داره مشکل توزیع برق رو پیگیری کنه که اصلا برق قطع نشه. نه اینکه برای ما قطعی برق سهمیه بندی شده بیاره!! مردمی که درک و فهمشون در همین حد و حدود هست بیشتر از این هم نمیشه انتظار داشت.

۹۷/۴/۱۸ ۱۴:۳۰

جالبه . ذکر و فهم جدول ارائه شده اطفا شرکت برق مشکلتر از جدول مندلیف میباشد از مسلولین شرکت برق خواهشمندیم جهت سر در آوردن از زمان قطعی برق دو هفته نسبت به برگزاری کلاس اقدام نمایند

۹۷/۴/۱۸ ۱۴:۱۰

با سلام و احترام
آدرس کامل محلهای قطع شده در اختیار فرمانداری شهرستان میانه میباشد لطفا از آنها درخواست کنید

۹۷/۴/۱۸ ۱۳:۰۵

اسممو برای متن ارسالی قبلی ذکر کنید

۹۷/۴/۱۸ ۱۳:۰۳

سلام چه با افتخار هم قطعی برق را اطلاع رسانی میکنیم و راضی از این هستیم که اداره برق منت گذاشته و ساعت های قطعی برق را در اختیارمان میگذارد. قرار بود آب و برق و گاز رایگان باشد حالا پول هم میدهیم جیره بندی میکنند.

۹۷/۴/۱۸ ۱۲:۰۶

تو اوج گرما مسیر شهرک ولیعصر قطع میشه و شب تو خنکی هوا مسیر فرهنگیان

۹۷/۴/۱۸ ۱۱:۲۶

چه عمل فداکارانه ای! برنامه رو به مردم اطلاع بدن! باید تلاش می کرد جلوی قطعی رو بگیره!

۹۷/۴/۱۸ ۱۱:۱۸

چند نکته دیگه هم در این برنامه هست استان اذربایجان شرقی بر خلاف دیگر استان ها مثل تهران که ساعت قطع برق از ساعت 11 صبح تا 6 بعد از ظهر میباشد یا مثل اصفهان که حداکثر تا ساعت 9 شب میباشد در استان اذربایجان شرقی ساعت قطع از 9 صبح تا 11 شب چر این همه تفاوت در حالی که استان اذربایجانشرقی جز نقاط سردسیر کشور هست و مقدار بار مصرفی کمترداره؟؟؟؟
نکته بعدی در این برنامه خاموشی در شهر تبریز نداریم بیشتر شهرستان هاست نمیدونم تبریز خاموشی نداره یا فیدر های متفاوتی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۹۷/۴/۱۸ ۰۰:۴۵

ممنون جناب رشیدی فکر کنم حق مطلب ادا شد ان شاا.. روابط عمومی محترم امور توزیع میانه با اطلاع رسانی مسیر های پوشش خطوط فیدر های 20 کیلوولت از قبيل فیدر قره داغی، ناصری. آتش نشانی،... موجب آگاهی مردم شریف شهرستان میانه از زمان و مکان مدنظر قطعی برق باشند... با تشکر از پرسنل محترم برق منطقه ای آذربایجان ناحیه میانه وپرسنل محترم شبکه برق میانه امید است اهالی محترم شهرستان با مصرف بهینه و صرفه جویی سبب قطعی کمتری در امر برق رسانی گردنند

۹۷/۴/۱۸ ۰۰:۰۴

با تشکر از پرسنل پست 230 این اطلاعات را شما و همکاران گرامیتان می دانند که کدام پست برای کدام محله می باشد. باید شرکت توزیع برق شهرستان میانه در سایت های محلی با تفتیک محلات برنامه قطعی برق را اعلام بکند نه اینکه برنامه ای که فقط کارمندان اداره برق از آن مطللع هستند ارائه دهد.

۹۷/۴/۱۸ ۰۰:۰۴

با تشکر از دکتر فرمند در این مورد هم مثل موارد دیگر با دلیل و منطق پیگیر حل مشکلات شهرستان میانه می باشد. از جناب دکتر فرمند می خواهیم از ریاست شرکت برق بخواهند مثل استان های دیگر بطور کامل اطلاع رسانی نمایند.

۹۷/۴/۱۷ ۲۳:۰۵

البته بیشتر پیگیری ها دکتر فرمند نماینده شهرستان میانه در این زمینه نموده اند که در جلسه اقتصاد مقاومتی در فرمانداری در حضور استاندار محترم از ایشان خواهستند که برق شهرستان میانه با توجه به مصرف برق قطع شود. از رئیس اداره برق هم خواستند که برنامه قطع برق را به اطلاع عموم برسانند. در این چند روز هم پیگیر همین مسئله بوده و هستند.

۹۷/۴/۱۷ ۲۳:۰۱

مسیر آتش نشانی حول و حوش چهارراه هستش، مسیر ناصری چهارراه به سمت فرهنگیان

اخبار روز