کد خبر: ۸۳۴۸۱
۱۳۸۸ بازدید
۱۴ دیدگاه

برنامه احتمالی خاموشی قطعی برق روز چهارشنبه در شهرستان میانه

۹۷/۴/۱۹
۱۹:۲۷

 

با توجه به انتقادات و پیگیری های زیاد در مورد اطلاع رسانی دقیق (با نام محلات) قطعی برق در شهرستان میانه از طرف شرکت توزیع برق شهرستان میانه متاسفانه اقدامات لازم در جهت اطلاع رسانی دقیق در این مورد انجام نشده است. مردم شهرستان میانه بخاطر نداشتن اطلاعات کافی و دقیق از نام پست های برق(فیدرهای برق) از مناطق شهرستان میانه همچنان در بی اطلاعی از قطعی برق در شهرستان میانه می باشند که این امر موجب ایجاد مشکلات زیاد برای مردم و مشترکین برق شهرستان میانه شده است. در بیشتر شهرهای ایران شرکت توزیع برق برنامه قطعی برق شهرها را با نام محلات اطلاع رسانی می کنند.

اطلاع رسانی شرکت توزیع برق شهر تبریز

برنامه احتمالی خاموشی قطعی برق روز چهارشنبه در شهرستان میانه

منبع خبر: شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۵/۱۷ ۰۸:۲۰

با سلام طبق برنامه خاموشی دیروز 97/5/16 منطقه چهاراه بالا و میدان نماز حدود سه و نیم ساعت برق نداشت طبق برنامه 2 ساعت باید باشد از مسئولین مربوطه خواهشمندم ساعت خواب شان در دو ساعت تنظیم کنند بخدا مردم در فشار هستندخواب شما را هم به مشگلات این ملت اضافه نکنید.

۹۷/۴/۲۱ ۰۷:۵۷

شما دارید مفت و مجانی به عراق برق صادر می کنید . آن وقت تو اوج گرما برای مردم خودتان خاموشی اعمال می کنید . اگر داریم چرا خاموش می کنیم و اگر نداریم چرا صادر می کنیم ؟

۹۷/۴/۲۰ ۱۹:۵۹

Vahid Najjari:

۹۷/۴/۲۰ ۱۴:۵۵

آقا تورو خدا یکی تو این شهر خراب شده بگه مثلا میدان معلم رو کدوم فیدره؟
یا فرهنگیان رو کدومه؟بابا دیگه اینقدر بی ارزشی نکنین.ما که تحمل میکنیم ولی لااقل بگین کی

۹۷/۴/۲۰ ۱۴:۴۵

البته لازم است بدانیم که این قطعی فقط برای شهرستانهاست نه تهران
این هم لینگش
https://www.isna.ir/news/97041910279/%D9%82%D8%B7%D8%B9%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%82-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AA%D9%88%D9%82%D9%81-%D8%B4%D8%AF

۹۷/۴/۲۰ ۱۲:۲۹

با سلام
⭕️فیدر ۴۰۱ ولیعصر

۹۷/۴/۲۰ ۱۲:۲۷

فیدر که شما میفرمایید واسه پست 63 واقع در شهر ترکمنچای هستش فیدر 401 واسه پست 230میانه هستش

۹۷/۴/۲۰ ۱۱:۳۷

با سلام وتشکر ولی فیدر 401 منطقه ترکمنچای مسیر خواجه قیاس و چرون می باشد.

۹۷/۴/۲۰ ۰۱:۳۰

باسلام خدمت جناب رشیدی وهمشهریان محترم.
لازم دانستیم اطلاعاتی هر چند ناقص در مورد مناطق خاموشی سطح شهر جهت اطلاع همشهریان قرار دهیم تا از خاموشی مناطق خود بر اساس جداول خاموشی فیدرها آگاهی پیدا کنند.
⭕️فیدر ۴۰۱ ولیعصر

۹۷/۴/۲۰ ۰۰:۲۶

با سلام وتشکر از پرسنل برق که در غیاب روابط عمومی شرکت توزیع برق شهرستان میانه جوابگوی سوالات مطرح شده می باشند.

انتقاد بر سر قطع برق نیست انتقاد سر این است که چرا شرکت برق توزیع برق شهرستان میانه مثل شهرهای دیگر کشور بصورت دقیق (برنامه قطعی برق با نام محلات) اطلاع رسانی نمی کند. اگر مسئولان و مدیران شرکت توزیع برق شهرستان میانه از عهده انجام این اطلاع رسانی بر نمی آیند لطفا کلیه مسیرهای پست برق را اطلاع رسانی نمایند خود ما این اطلاع رسانی را می کنیم. 

۹۷/۴/۱۹ ۲۳:۵۳

با سلام
به استحضار اهالی محترم شهرستان می‌رساند زمان و مکان قطعی برق بر طبق دستور مرکز دیسپاچینگ فوق توزیع واقع در مرکز استان انجام میگردد و پرسنل پست های انتقال و فوق توزیع و همچنین شبکه توزیع میانه هیچ گونه دخل وتصرفی در تعیین زمان و مکان قطعی برق ندارند فلذا از اهالی شریف شهرستان میانه خواهشمندیم با مصرف بهینه و صرفه جویی در مصرف برق خادمین خود را در امر برق رسانی یاری نمایید...

۹۷/۴/۱۹ ۲۳:۲۷

●=̲̅●ṕḁṝṿḯẑ●=̲̅●:

۹۷/۴/۱۹ ۲۰:۴۳

امروز ساعت یازده و نیم برای کار اداری به یکی از ادارت در خیابان امام بین چهار راه بالا و پمپ بنزین مراجعه کردم! برق قطع! و ارائه خدمات تعطیل! خب تکلیف چیست؟

۹۷/۴/۱۹ ۱۹:۵۶

وظیفه روابط عمومی اداره برق اعلام همچین برنامه های است متاسفانه آقایان فقط بلد هستند زیر کولر های گازی بنشینند و حقوق چندین میلیون تومانی دریافت کنند. حداقل نمی خواهند اطلاع رسانی دقیق نمایند نام محلات را اعلام کنند که از کدام پست برق تغذیه می نمایند تا خود مردم اقدام به اطلاع رسانی نمایند. ضمنا امروز قطعی برق در خیابان چهارراه بالا باید از ساعت 21 الی 23 باشد ولی از ساعت 14.5 تا 17 برق قطع شده بود با برنامه استانی هم نمی توانند برق را قطع نمایند.

اخبار روز