کد خبر: ۸۳۵۵۲
۱۱۵۵ بازدید
۸ دیدگاه

خاموشی های ناشی از مدیریت اضطراری بار ( قطعی برق) روز دوشنبه شهرستان میانه

۹۷/۴/۲۴
۱۹:۰۹

 

با توجه به اینکه برنامه اعلام شده امکان دارد با تغییر انجام شود و با توجه به نیاز کلید زنی دوباره احتمال تاخیر نیم ساعته در بازه اعلام شده بوجود دارد. متاسفانه در بیشتر مناطق بیش از 3 ساعت در شهر میانه قطعی برق بوده است که نیم ساعت جلوتر و نیم ساعت دیرتر از برنامه اجرا شده است. ضمنا با وجود برنامه قطعی 3 ساعته برق که در بعضی اوقات 4 ساعته می باشد درخواست می نمائیم بخاطر اینکه اگر برق منزل مسکونی،تجاری، واحد تولیدی و... 4 ساعت یکسره قطع شود باعث ایجاد مشکلات و خسارت زیاد برای شهروندان خواهد شد. خواهشمندیم بجای 3 یا 4 ساعت قطعی برق در یک زمان در دو شیفت صبح و عصر در 1.5 ساعت قطع شود تا باعث ایجاد مشکلات و خسارت زیاد برای شهروندان نشود.

با توجه به برنامه خاموشی های ناشی از مدیریت اضطراری بار ( قطعی برق) روز دوشنبه 97/04/25 در شهر تبریز توسط شرکت توزیع نیروی برق تبریز اطلاع رسانی شده مدت زمان قطعی برق 2.5 ساعت می باشد ولی در شهرستان میانه 3 ساعت در بعضی وقت ها به 3.5 تا 4 ساعت هم طول می کشد.

 

منبع: سایت شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۴/۲۵ ۱۱:۲۷

جمعه من خیلی نگران شدم برقها نرفت اداره برق زنگ زدم یاداوری کردم اونها هم از بنده تشکر کردند

۹۷/۴/۲۵ ۰۷:۵۶

دیروز منطقه ما 4 ساعت برق نداشت

۹۷/۴/۲۵ ۰۲:۰۷

سلام.۲۳تیرماه خیابان سراسیاب از ساعت یک ونیم تا شش و نیم نزدیک ب ۶ساعت برق نداشت.۲۴ تیرهم سه ساعت صبح برق نبود بعدازظهرهم ک برقا در رفت وامد بودن در حالی ک در برنامه خاموشی فقط ی نوبت قطعی برق در این منطقه ذکر شده.اخه خدارو خوش میاد این ملت اذیت میکنین.خدا خودش جوابتونو بده

۹۷/۴/۲۵ ۰۱:۲۶

دوست گرامی خاموشی این منطقه از ساعت 18 الی 21 می باشد نوشته شده است از پست 230 تا قوری چای دست راست بلوار زنبیه

۹۷/۴/۲۵ ۰۱:۰۹

باسلام چراتواطلاع رسونیتون نامی ازشهرک رجایی ومدنی نمیبرین ولی برقا میره لطفا به دهن مبارکتون اسم این دومنطقه روهم ببرید واگرنه ********* برقاشونو قطع کنین

۹۷/۴/۲۵ ۰۰:۴۱

سلام
من از تهران هستم
روزی حداقل ۳ ساعت برق میره.
شمال جنوب هم نداره. همه جای شهر برق میره.

۹۷/۴/۲۴ ۲۱:۴۸

سلام.من نمیدونم چرا فقط زورشون به میانه ایها میرسه.مگه فقط میانه برق مصرف میکنه.تو تهران به اون بزرگی که همیشه هم چراغاش روشنه چرا برق نمیره.یا مثلا اگر مشکل کمبود برق داریم لطف کنن چراغای ****** رو بی زحمت ببرن.هم خدارو خوش میاد هم ماها تو گرما و تو تاریکی نمیمونیم.این همه جا دارن برق الکی هدر میدن .فقط خونه های ما تو خاموشی بمونه.

۹۷/۴/۲۴ ۱۹:۳۷

بنده کلا عاشق خاموشیم.چون وقتی برقها میاد انواع مختلف رنگ همه جا را میگیره بنده کلا به رنگها آلرژی دارم.*********************************.از شهرداری بخاطر استفاده نکردن از رنگهای شاد و رنگهای دیگر!!!3بار تشکر میکنم!

اخبار روز