کد خبر: ۸۳۶۳۶
۶۳۷ بازدید
۳۵ دیدگاه

مطالبات نمایندگان شهرستان میانه از دکتر ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی

۹۷/۴/۲۹
۰۲:۳۰

 

نمایندگان شهرستان میانه در جلسه شورای اداری شهرستان میانه که با حضور  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه تشکیل شده بود از دکتر ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با مطرح نمودن مشکلات شهرستان میانه خواستار حل این مشکلات شدند.

دکتر فرمند: جناب آقای دکتر ربیعی مجموعه شما یکی از ضعیف ترین مجموعه ها می باشد که کوچکترین کمک برای حل مشکلات شهرستان میانه نکرده اند.در شهرستان میانه چندین هزار نفر از روزی که در این دولت مشغول بکار شده اید بیکار شده اند. این افراد نه تنها حق بیمه پرداخت نمی کنند، بلکه با دریافت بیمه بیکاری باعث ایجاد مشکلات زیاد برای سازمان تامین اجتماعی و دولت می شوند.جناب آقای وزیر شما اطلاع دارید در این شهر چقدر بیکار است، برنامه شما برای حل این مشکلات در این شهرستان چه می باشد؟ آیا با افتتاح استخر سر پوشیده کارگران، این مشکلات حل خواهدشد؟ کارگری که بیمه بیکاری دریافت می کند و بدون شغل است با کدام درآمد از این استخر استفاده خواهد نمود. الان وضعیت شهرستان میانه طوری است که بیکاری بیداد می کند. ایکاش یک سر به میدان موشک بزنید ببینید چقدر کارگر آنجا بیکار نشسته اند با وجود اینکه نصف روز گذشته چه تعداد از آنها سر کار رفته اند و چه تعداد بیکار نشسته اند و شب با کدام درآمد به خانه خود خواهند رفت. جناب وزیر جنابعالی و معاونین محترمتان با افتخار می فرمائید در جنوبی ترین منطقه سیستان و بلوچستان بیمارستان تامین اجتماعی احداث و افتتاح کرده اید. جناب وزیر آیا مردم شهرستان میانه شایسته داشتن بیمارستان تامین اجتماعی نیستند؟ جمعیت شهرستان میانه بخاطر مشکلات بیکاری که رشد منفی جمعیت را دارد، دارای جمعیت 185 هزار نفر می باشد که حدوداً نصف آنها از خانواده بزرگ تامین اجتماعی می باشند. بخاطر نبودن امکانات درمانی،تجهیزات بیمارستانی و پزشکان متخصص در شهرهای اطراف آواره و سرگردان و در جادهای مرگ  شهرستان میانه با حوادث ناگوار روبرو هستند و در بعضی مواقع نیز در این حوادث شاهد داغدار شدن خانواده های می باشیم. جناب آقای وزیر 20 سال پیش بود از این شهرستان مسافر عبوری رد می شد به لطف دولت مردان قبل از زمانی که میانه را بخاطر اتوبان بن بست کردند دیگر مسافری نیست که بخواهد از این شهر عبور نماید.جناب وزیر موقعی که رئیس جمهور در سفر استانی به این استان تشریف آوردند ایکاش می فرمودید در این استان شهرستانی است به نام شهرستان میانه از نظر وسعت بزرگترین شهرستان استان از نظر منابع طبیعی و انسانی دارای بیشترین امکانات ولی با وجود این همه پتانسیل ها بخاطر نبودن زیر ساخت ها دارای رتبه اول بیکاری در استان می باشد. جناب وزیر بیکاری پدر ما را در این شهرستان درآورده است در این چند سال بیش از 500 نفر از جوانان تحصیل کرده این شهرستان که سرمایه ملی مخصوصاً شهرستان میانه می باشند بخاطر بیکاری در کشورهای اروپای آواره و سرگردان هستند. جناب وزیر درخواست مردم شهرستان میانه و بنده بعنوان نماینده این مردم حل مشکلات بیکاری و احداث و افتتاح بیمارستان تامین اجتماعی در این شهرستان می باشد و از شما درخواست می نمائیم همین جا در این جلسه قول بدهید که برای عملیاتی شدند این درخواست ها معاونین خود را به این شهرستان خواهید فرستاد.

 

دکتر شیویاری: جناب آقای وزیر بنده قبل از دیدار با وزیران با مسئولان و مدیران شهرستان دیدار می کنم و از همه آنها می خواهم کلیه درخواست ها و مشکلات حوزه خدمت خود را ارائه دهند تا بعد از در میان گذاشتن با مسئولان و مدیران استان به وزیران و معاونین وزرا انعکاس و پیگیری نمایم که در بیشتر موارد پیگیری ها به نتیجه می رسد که یکی از این موارد استخر شنای کارگران شهرستان میانه می باشد. که جا دارد در این جمع از وزیر محترم جناب دکتر ربیعی تقدیر و تشکر نمایم برای رفاه ورزشکاران،کارگران و مردم شهرستان میانه یک میلیارد تومان درخواست نمودم که در دو مقطع 600 میلیون تومان یکبار و بار دوم 400 میلیون تومان تخصیص یافت و الان شاهد بهره برداری آن هستیم. دکتر شیویاری در ادامه صحبت ها فرمودند عدالت در توزیع عادلانه منابع طبیعی یکی از شاخص های کارگزاران حکومت اسلامی می باشد. مردم شهرستان میانه انتظار بیش از حدی ندارند. مردم ترکمنچای برای یک کلینک و یک پزشک متخصص 45 کیلومتر در فصل زمستان با این وضعیت راه های ارتباطی طی می کنند.شهرستان میانه وسیعترین شهرستان استان است. در بیشتر موارد کارگران پول ویزیت و دارو را ندارند. خواسته اساسی من در راستای اشتغال زایی است،تلاش کنید از نظر اشتغال زایی و تسهیلات برای مردم شهرستان میانه و برای تحت پوشش های بهزیستی مبلغ 2 الی 3 میلیون تومان وام قرض الحسنه در نظر گرفته شود.

 

 


 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۴/۳۱ ۱۷:۲۰

بودجه سال 96  تملک دارییهای سرمایه ای شهرستان میانه با مقایسه  سال 95 در حدود دوبرابر بیشتر شده بود ولی متاسفانه در حدود 47 درصد آن جذب شده است. هر دو نماینده نماینده شهرمان هستند و وظیفه همه ماست بعنوان یک شهروند از هر دو این عزیزان حمایت کنیم اگر انتقادی می شود نه خدای نکرده بخاطر تخریب است فقط بخاطر این است که نمایندگان بخود بیایند و اشتباهات خود را اصلاح کنند و بیشتر پیگیر حل مشکلات شوند.

۹۷/۴/۳۱ ۱۶:۱۵

خطاب به هردوهمشهری عزیز ( اقای رشیدی و کاربر میهمان غیراز خودم ) باور کنید مشکل شهرمان یکجای دیگر است خارج از تعارف ظاهرا این دو دوست هرکدام طرفدار یکی از نمایندگان شهر می باشند که به هم می کوبند حدود ۱۰سال است که میانه صاحب ندارد یک مقدار خارج از تعصب به مشکل اصلی نگاه کنید باید دنبال قوی ترینها بود. لطفا هرکدام از طرفداران از نمایندگان بیلان کار بخواهند چه بودجه های جذب شده و چه نشده بعد مقایسه کنید با مثلا بودجه های شهرمرند فقط با یک نماینده . امیدوارم هر دو طرف توجیه شوند.

۹۷/۴/۳۱ ۱۴:۰۸

کاربر مهمان:

اولاً: هر دو نماینده شهر و دوست ما هستند.

ثانیاً:اگر دقت کنید هم تشکرو انتقاد دکتر شیویاری در مطالب منتشر شده است.

ثالثاً: طبق قانون به وزیر نماینده رای اعتماد می دهد و حق تذکر،سوال و استیضاح را دارد. وزیر باید به تذکرات،انتقادات و سوالات نماینده گوش و جواب بدهد نه اینکه بعد از سخنرانی نماینده در جلسه بلند شود و جلسه را ترک نماید. عصبانیت دکتر فرمند هم بخاطر همین بود و از وزیر درخواست و خواهش نمود که روی صندلی بنشیند و جواب انتقادات، سوالات را بدهد و قول بدهد که معاونین خود را برای عملیاتی شدند احداث بیمارستان تامین اجتماعی به شهرستان میانه بفرستد.

رابعاً: اتفاقا دکتر فرمند در بین نمایندگان از نمایندگانی است که قلمش تو مجلس شورای اسلامی خوب کار می کند.

خامساً: اتفاقاً عصبانیت و انتقاد دکتر فرمند از وزیر بیشتر بخاطر این بود که در زمان رای اعتماد و استیضاح که به ایشان کمک کرده اند تا رای اعتماد بگیرند چرا در مورد احداث بیمارستان تامین اجتماعی اقدامات لازم را انجام نداده و نمی دهد.

 

۹۷/۴/۳۱ ۱۳:۴۷

اولا متن کامل صحبتها رو بگذارید (البته اگه فایل صوتی بگذارید که عالی میشه) تا مردم بشنوند و بعد قضاوت کنن. دکتر شیویاری هم تشکر هم انتقاد و هم تذکر دادند. ولی دوست گرامی شما، کاری کرد که فقط اگه کسی اونجا بود متوجه عمق فاجعه میشد. قطعا این رفتار یه آدم از لحاظ روانی نرمال نیست. ضمنا نفرمودین بالاخره پرفسور نظری نسبت به استیضاح دارند یا میخواند قلمشون تو مجلس شورای اسلامی همچنان کار نکرده باقی بمونه.

۹۷/۴/۳۰ ۱۹:۴۹

هر چند لزومی به ادامه بحث نمی باشد ولی صرف اطلاع شما دوست عزیز احتمالا شما با به لحاظ سنی زمانی که بیمارستان ۹۶تختخوابی را شروع به ساخت کردند درجریان نباشید ساخت بیمارستان ها را وزارتخانه های مسکن و شهر سازی و کاروتامین اجتمایی انجام می دادند با توجه به نفوذ نمایندگان وقت بیمارستان از طریق وزارت مسکن و شهر سازی و علاوه برآن پلی کلینیک تامین اجتمایی نیز از کارو تامین اجتمایی گرفته شد ماهم بعنوان یک میانه ای دوست داریم درشهرمان یک بیمارستان مثلا ۵۱۲ تختخوابی احداث شود ولی تعداد تخت های بیمارستانی هر شهرستان با توجه جمعت تعیین می گردد. باید باتوجه به واقعیت ها صحبت کرد و در عین حال حرف اصلی بنده در اندازه نفوذ نمایندگان می باشد . بیایید سرخودمان کلاه نگذاشته و با خود رو راست باشیم.

۹۷/۴/۳۰ ۱۷:۲۰

دوست عزیز هیچ کس به وزیر بی احترامی نکرده است تنها از ایشان انتقاد شده است که با وجود اینکه دوسال است نمایندگان پیگیر احداث بیمارستان تامین اجتماعی در شهرستان میانه هستند چرا در مدت این دوسال هیچ اقدامی برای احداث این بیمارستان در شهرستان میانه نشده است. نماینده شهر پیگیر حل مشکلات حوزه انتخاباتی خود است نه اینکه بیاید بخاطر مهمان نوازی انتقاد نکند. اتفاقآ همان زمانی که ویزر راه و شهرسازی به شهرستان میانه تشریف آوردند و همان مسئله پیش آمد، و اتفاقاتی که در زمان استیضاح وزیر راه افتاد قبل از سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی وزیر راه بیش از دوساعت در مورد راه های ارتباطی شهرستان میانه با رئیس جمهور و مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی جلسه داشته و اعتقادش بر این است که آذربایجان می خواهد پیشرفت نماید باید مسئله راه های ارتباطی شهرستان میانه حل شود. و وزیر راه و نمایندگان شهرستان میانه پیگیر همین مسئله هستند.

۹۷/۴/۳۰ ۱۷:۱۳

اگر جناب دکتر شیویاری استیضاح دکتر ربیعی را امضا نموده است پس چرا از جناب وزیر انقدر تعریف و تمجید نموده است و از عملکرد ایشان رضایت دارد.

۹۷/۴/۳۰ ۰۹:۳۴

با عرض سلام خدمت همشهریان عزیز ،
پس نمایندگان عزیز پیگیری های زیادی کرده اند ولی نتیجه نگرفته اند ، فکر نمی کنید یک جای کار میلنگه ، چرا پیگیری های نمایندگان بعضی از شهر ها نتیجه بخش است چراپیگیری های مثلا نمایندگان زنجان ، قزوین ، و... نتیجه بخش است . امیدوارم مفهوم گرفتن ۱ میلیارد را با ۷۰۰ میلیارد نمایندگان اردبیل فقط به پروژه راه آهن خود مقایسه کنید. بیائید واقعیت ها را در نظر بگیریم یکی از نمایندگان دنبال ۱ میلیارد می باشد و عدد گرفته شده را یک موفقیت و اصولا به اسم پروژه می شناسد و دیگری میهمان فراری می دهد بیایید یک بار دیگر اتفاقات ۴ سال اخیر را مرور کنیم شاید نتیجه دیگری بگیریم

۹۷/۴/۳۰ ۰۹:۰۴

استیضاح آقای ربیعی در جریانه. طبق شنیده های بنده دکتر شیویاری هم استیضاح رو امضا کردن لطفا در مورد دکتر فرمند هم بفرمایید که امضا کردن یا نه؟

۹۷/۴/۲۹ ۲۳:۵۲

مطمئن باشید خیلی از افراد هستند. شما تنها روز 5 شنبه یک سری به مساجد و ... بزنید گوشی دستان میاید.

۹۷/۴/۲۹ ۲۳:۵۱

یکی از مواردی که شهرستان میانه دارای این همه مشکلات است همین عدم هماهنگی نمایندگان مجلس با همدیگر می باشند. البته در این امر نمایندگان استان اصفهان هستند در بیشتر موارد با توجه به اینکه از نظر سیاسی با هم یک عقیده و نظر نیستند ولی در مورد مسائل استان خود همیشه با هم یک صدا می باشند. در مورد اینکه چرا نماینده شهرستان با وزیر محترم با این لحن تند برخورد نموده بخاطر این است که در مدت دوسال وزیر به درخواست های نمایندگان ترتیب اثر نداده است. بیشتر بخاطر همین مسئله می باشد.

۹۷/۴/۲۹ ۲۳:۴۹

راستی انتخابات بعدی کی هست آیا این دو بزرگوار دوباره نامزد خواهند شد

۹۷/۴/۲۹ ۲۳:۲۱

دکتر شیویاری از وزیر تعاون،کار،رفاه و امور اجتماعی دو درخواست کتبی نموده که وزیر تنها با اعتبار یک میلیارد تومان آن هم در دو مرحله موافقت نموده است. آدم یک دور تو شهر بزند بیشتر از یک میلیارد تومان می تواند جمع آوری کند. با یک میلیارد تومان در فرهنگیان نمی شود خانه خرید چه برسد. برای آن هم این همه قربون صدقه وزیر رفت.

۹۷/۴/۲۹ ۲۱:۱۸

با عرض سلام ،
سخنان ارائه شده از طرف نمایندگان محترم شهرمان حاکی از عدم هماهنگی باهم بود یکی باارزش بودن استخر افتتاح شده به عنوان بیلان کاری و نماینده دیگر بی ارزش بودن افتتاح استخر وحل نشدن معضلات اصلی
شهرستان بود و در عین حال ارائه مشکلات
شهر با کنایه زبان تیز و نیش دار که شایسته نیست از یک میهمان مخصوصا در آن سطح انجام پذیرد . باید بدانیم زبان نرم و برخورد سیاسی قطعا بیشتر جواب می دهد .

۹۷/۴/۲۹ ۲۰:۵۱

نماینده با خواهش وتمنا که کاری نمی تونه بکنه بره مجلس وزیر را ملزم به انجام اموراتی کند که لازم می داند واگر مشکل عدم همراهی دیگر نمایندگان است آن را بفرماید مطلع شویم بدانیم ایراد کار از کجاست ووالا این مطالبه گری بدون پشتوانه اجرایی که اینجا فرمودند هرشهروند عادی هم می تواند انجام دهد نماینده باید بیاید بگوید چه موانعی در سر راه عدم تحقق پیشرفت شهرستان است

۹۷/۴/۲۹ ۱۹:۵۳

همش برمیگرده به دولت که به کجابیشتربودجه بده.درسته مجلس بودجه راتصویب میکنه ولی سازمان برنامه بودجه اعتبارات روتخصیص میده وسازمانهای استانی وشهرستانی بایداین اعتبارات وجذب کنندکه متاسفانه تومیانه صدرصدجذب نمیشه.نمونه ببینیم این تسهیلات کم بهره اشتغالزای روستایی چقدرتوشهرستان جذب میشه

۹۷/۴/۲۹ ۱۹:۴۴

ماالان ازوزیراموزش وپرورش که به زبان ترکی اهانت کرده امتیازنمیخاییم هیچ"خواستاراستیضاحش هستیم.اگرمجمع نمایندگان ترکزبابان تونستندایشونوبرکنارکنندحق باشماست.

۹۷/۴/۲۹ ۱۹:۳۲

سلام نمایندگان محترم میانه توجه فرمایند به اینکه وزیر نمی تواند اشتغال ایجاد کند بلکه مجموعه سیاستها و اقدامات استانداری استان اذربایجان شرقی در جهت جذب سرمایه گذاران و بستر سازی لازم موثر و مفید است ایکاش می توانستید با امار و ارقام ثابا کنید که وزارتخانه مانع ایجاد بنگاههای اقتصادی بوده است .ضمنا دوران اشتغال دولتی تمام شده است .

۹۷/۴/۲۹ ۱۸:۲۸

همین جناب دکتر ربیعی هم آخرین با دو رای توانست از زیر استیضاح در برود. ضمنا بیشتر نمایندگان از قدرت استیضاح وزرا در بیشتر موارد برای حوزه انتخاباتی خود امتیازات خوب می گیرند.

۹۷/۴/۲۹ ۱۷:۵۴

اقای رشیدی مشکل همینجاست که بسیاری ازنمایندگان منافع حزبی رابه منافع عموم مردم ترجیح میدند:نمونه امضاهای که برای استیضاح وزراجمع اوری میشدولی موقع استیضاح بایه پیامک نظراکثریت برمیگرده"همین اخوندی تودولت قبلی وفعلی چندبارازاستیضاح دررفته؟؟نامه ای که یه نماینده به یه وزارتخانه میده بدست منشیش میرسه!!وتوکارتابلش خاک میخوره.ماازاین نامه هازیاددیدیم. من همیشه میگم کاش شهرستان یه نماینده داشت ولی عوضش یه وزیریاشخص پرنفوذتوبدنه دولت داشت.هرطورباشه نهاداجرایی دولت هست.چقدرتودولت بودجه جاهای هزینه میشه که نبایدبشه نظارت چندانی هم نمیشه

۹۷/۴/۲۹ ۱۷:۱۴

طبق قانون نماینده حق استیضاح را دارد. مثل نمایندگان استان اصفهان اگر گوش نکردن...

۹۷/۴/۲۹ ۱۷:۰۲

نمایندگان هرباربه وزیرمیگندولی کوگوش شنوا!!

۹۷/۴/۲۹ ۱۷:۰۲

با سلام وتشکر از نمانیده محترم شهرستان میانه در مورد پیگیری و حل مشکلات شهرستان میانه

دکتر شیویاری: جناب آقای وزیر بنده قبل از دیدار با وزیران با مسئولان و مدیران شهرستان دیدار می کنم و از همه آنها می خواهم کلیه درخواست ها و مشکلات حوزه خدمت خود را ارائه دهند تا بعد از در میان گذاشتن با مسئولان و مدیران استان به وزیران و معاونین وزرا انعکاس و پیگیری نمایم که در بیشتر موارد پیگیری ها به نتیجه می رسد که یکی از این موارد استخر شنای کارگران شهرستان میانه می باشد. که جا دارد در این جمع از وزیر محترم جناب دکتر ربیعی تقدیر و تشکر نمایم برای رفاه ورزشکاران،کارگران و مردم شهرستان میانه یک میلیارد تومان درخواست نمودم که در دو مقطع 600 میلیون تومان یکبار و بار دوم 400 میلیون تومان تخصیص یافت و الان شاهد بهره برداری آن هستیم.

مبلغ درخواست اعتبار استخر سرپوشیده کارگران 14/000/000 ریال (یک میلیارد و چهارصد هزار تومان) که یک میلیارد در دو مرحله تخصیص یافته است.

در خواست احداث بیمارستان 96 تختخوابی تامین اجتماعی در شهرستان میانه که متاسفانه بعد از گذشت در حدود 2 سال هنوز هیچ اقدامی انجام نشده است.

در حدود دوسال پیش

درخواست چهاربانده کردن جاده میانه - سرچم

درخواست جاده میاندوآب_میانه_فومن

 بیشتر بخاطر کمبود اعتبار همچنان بدون اجرا مانده اند.

۹۷/۴/۲۹ ۱۵:۵۷

زبان گویای مردم را در خواسته های فرماندار محترم دیدم.

۹۷/۴/۲۹ ۱۵:۲۴

***** مردم میانه ***** دکتر شیویاری.******* با این ************

۹۷/۴/۲۹ ۱۳:۱۱

درود بر جناب آقای دکتر فرمند عزیز. که زبان گویای این مردم دردکشیده هستند.

۹۷/۴/۲۹ ۱۲:۲۳

دکتر شیویاری:مردم شهرستان میانه انتظار بیش از حدی ندارند.

صرفا جهت اطلاع جناب دکتر شیویاری:

ماموریت و اهداف کلی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی
مأموریت:
مأموریت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: سیاست گذاری، برنامه ریزی، راهبری، پایش و نظارت به منظور تنظیم روابط کار مبتنی بر رعایت اصل سه جانبه گرایی، حفظ و صیانت از نیروی کار ، توسعه و توانمندسازی تعاونی ها، ایجاد تعادل در بازار کار و حمایت از پایدار سازی مشاغل و برقراری عدالت اجتماعی در حوزه های بیمه ای، حمایتی و توانمند سازی با رعایت اصول جامعیت، کفایت و فراگیری مبتنی بر قانون بیمه گری.

اهداف کلان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

1-صیانت از نیروی کار با تأکید بر ارتقای بهره وری نیروی کار

2-ارتقای شاخصهای فرهنگی و اجتماعی کارگران و کارفرمایان

3-ایجاد تعادل در بازار کار

4-افزایش سهم بخش تعاون در اقتصاد ملی

5-توسعه و ارتقای شاخصهای رفاه اجتماعی

6-کاهش نرخ بروز آسیب های اجتماعی

7-گسترش و ارتقای بیمه های اجتماعی

8-پایداری و تعادل بین منابع و مصارف صندوق های بیمه اجتماعی

9- ارتقای کار آمدی نظام اداری و بهبود اثر بخشی نقش حاکمیتی وزارت متبوع در راستای انجام ماموریت ها.

۹۷/۴/۲۹ ۱۲:۲۲

منم متاسفم چرا از سال ۷۸ به ایشان رای ندادم باتوجه به اینکه نماینده شهر نماینده کل کشور هست به کل کشور خیانت کردم که شخصی با این سواد را به مجلس نفرستادم خدایا ما را ببخش توبه
جبران میکنم خدا

۹۷/۴/۲۹ ۱۲:۰۳

درود بر فرمند که واقعیت ها را میگوید و ***** و **** نیست

۹۷/۴/۲۹ ۱۲:۰۱

نماینده مردم باید شجاع و زبان گویای مردم باشد نه *********** دولتیان

۹۷/۴/۲۹ ۱۱:۵۹

من به دکتر فرمند رای نداده ام . اما این دوره حتما به ایشون رای میدم . درود بر ایشان و شجاعتشان .

۹۷/۴/۲۹ ۱۱:۴۸

آقای شیویاری حالا چرا طریقه کارتان را به وزیر میگویید اینکه مراحل کارتان چطوریه آیا لازمه وقت وزیر را اینگونه بگیرید خداییش در حد یه کارمند ساده هم نیستید

۹۷/۴/۲۹ ۱۱:۰۰

خدا وکیلی این شیویاری کیه که بهش رای دادین؟اصلا در حد کارمند ساده هم نیست

۹۷/۴/۲۹ ۱۰:۳۸

جناب آقای شیویاری همیشه ایشان دعاگوی وزرا و دولت اند و از طرف مردم فقط تقدیر و تشکر است که به سینه مسئولین می چسبانند یعنی پله ترقی آقای دکتر فرمند درد کشیده اند و مشکلاتت را بهتر می دانند ولی طریقه بیانشان دعوایی است که موجب ناراحتی بعضی ها می شوند متاسفانه مردم هم ****** را دوست دارند تا واقع گویان را

۹۷/۴/۲۹ ۰۲:۴۰

دکتر شیویاری ایندفعه هم دست وزیر ******* یا نه؟

اخبار روز