کد خبر: ۸۶۰۳۲
۳۹۹ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

فراخوان مسابقه عكاسی با موضوع حمل ونقل عمومی شهری

۱۳۹۷/۹/۸
۰۰:۱۴

 

سازمان شهرداری ها و دهياری های كشور در راستای فرهنگ سازی و به منظور توسعه دوچرخه سواری با هدف ارتقای سبك زندگی شهری، كاهش سفرهای موتوری، افزايش تحرك بدنی و سلامتی شهروندان همزمان با چهلمين سالگرد پيروزی شكوهمند انقلاب اسلامی مسابقه عكاسی برگزاری می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، این مسابقه با موضوعات توسعه حمل‌ونقل عمومی شهری ،  توسعه حمل‌ونقل پاك در شهرها (پياده‌روی و دوچرخه‌سواری) و  افزايش ايمنی تردد و كاهش تصادفات رانندگی در شهرها برگزار می شود.

لذا از علاقه‌مندان دعوت می گردد حداکثر تا تاريخ 1397/09/10 آثار خود را به همراه نام و نام خانوادگی ، شماره تماس، در درگاه اينترنتی www.irtu.ir بارگذاری نمايند.

شرايط ارسال عكس برای مسابقه عکاسی به شرح زیر است:

1-آثاری در مسابقه شرکت داده میشوند که با موازين شرعی، قانونی و عرفی کشور همخوانی داشته باشند.

2-شرکت کنندگان فرصت دارند عكس‌های خود را حداکثر تا تاريخ 1397/09/10 در درگاه اينترنتی دريافت آثار به نشانی www.irtu.ir بارگذاری نمایند. پذیرش آثار بعد از تاریخ اعلام شده، مقدور نیست.

3-شرکت کنندگان با بارگذاری عكس در درگاه مذكور، تعهد می نمايند که آثار ارسالی متعلق به خود آن‌ها بوده و اثر دارای اصالت است.

4-سازمان شهرداری ها و دهياری ها مجاز است عکس‌های ارسالی را در قالب نمايشگاه، کاتالوگ، کتاب يا ساير اقلام با درج نام عکاس مورد استفاده قرار دهد.

5-آثار بايد به صورت فايل ديجیتال، در قالب JPG ، با كيفيت DPI 150 و حجم حداكثر 5 مگابايت ارسال شوند.

6-عکس‌های بارگذاری شده بايد فاقد هر گونه تاريخ، توضیح، امضا، يا لوگو بر روی عکس باشد.

پس از بررسی آثار ارسالی از 5 عكس برتر در شاخه نگاه آزاد در حوزه حمل و نقل (كليه افراد علاقمند به عكاسی)، 2 عكس برتر در شاخه نگاه دوچرخه‌سوار (خاص دوچرخه‌سواران)، 2 عكس برتر در شاخه نگاه راننده (خاص رانندگان) و 2 عكس در شاخه نگاه مسئولان حاضر در صحنه تصادفات (خاص مأموران پليس و اورژانس) تقدير به‌ عمل می‌آيد.

http://www.imo.org.ir/files/rimo-ir/NewsSystem/11-28-2018/f63c9b04-b08f-44af-ae77-f6a38f0692bd_20181128_090718.jpg

منبع: سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز