کد خبر: ۸۶۸۱۱
۴۱۲ بازدید
۲۲ دیدگاه

فردین فرمند، یعقوب شیویاری، در دومین گام کدام یک موافقت خود را با انتشار اطلاعاتشان از خبرگزاری خانه ملت اعلام کرده اند

۹۷/۱۰/۱۶
۱۱:۲۸

 

فردین فرمند، نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی جزو افرادی می باشد که در دومین گام موافقت خود را در راستای سیاست شفاف‌سازی و در چارچوب انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات فعالیت نمایندگان مجلس اعلام نموده است.

شفافیت آرای نمایندگان مجلس چندین ماه است که به یکی از موضوعات شبکه های داغ اجتماعی تبدیل شده است و عده ای از نمایندگان با انتشار خبر در خبرگزاری ها و سایت های خبری حوزه انتخاباتی خود موافقت و حمایت خود را از  این طرح اعلام نموده بودند.

با توجه به گزارش خبرگزاری مهر از 207 نفر نمایندگان که اعلام حمایت کرده بودن 59 نفر از نمایندگان مجلس به یک فوریت طرح شفافیت آرای نمایندگان رای مثبت دادند.

روابط عمومی دفتر یعقوب شیویاری، نماینده مردم شهرستان میانه جزو نمایندگانی بودن که با انتشار خبر موافقت نماینده محترم را از امضای طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس در سایت صدای میانه خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مجلس شورای اسلامی، در راستای سیاست شفاف‌سازی و در چارچوب انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات فعالیت نمایندگان مجلس، در دومین گام، اقدام به انتشار دو گزارش از "اطلاعات حضور و غیاب نمایندگان در صحن علنی مجلس و کمیسیون های تخصصی" و "میزان مشارکت در رأی گیری های جلسات علنی مجلس شورای اسلامی" کرده است.

لذا با توجه به موافقت کتبی تعدادی از نمایندگان محترم مبنی بر شفاف سازی وضعیت حضور و غیاب خود در جلسات صحن و کمیسیون ها و همچنین میزان مشارکت در رأی گیری های جلسات علنی، به پیوست گزارش آذرماه ۱۳۹۷ ایشان در خبرگزاری خانه ملت منتشر می گردد.

شایان ذکر است این گزارش صرفا مربوط به حدود یک سوم کل نمایندگان بوده و امکان انتشار اطلاعات دیگر نمایندگان نیز پس از اعلام موافقت ایشان به صورت مکتوب وجود خواهد داشت. همچنین یادآور می گردد از آنجا که این گزارش کل تعداد نمایندگان را شامل نمی شود، ملاکی برای ارزیابی نمایندگان از لحاظ منظم ترین حضور در جلسات علنی و کمیسیونها و یا بیشترین مشارکت در رأی گیری های مجلس نیست.

" گزارش اطلاعات حضور و غیاب نمایندگان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی و

کمیسیون های تخصصی از تاریخ 97/9/1 لغایت 97/9/30 "

گزارش حضور و غیاب صحن و کمیسیون 1گزارش حضور و غیاب صحن و کمیسیون 2گزارش حضور و غیاب صحن و کمیسیون 3گزارش حضور و غیاب صحن و کمیسیون 5گزارش حضور و غیاب صحن و کمیسیون 6گزارش حضور و غیاب صحن و کمیسیون 7

" گزارش میزان مشارکت در رأی گیری های جلسات علنی مجلس شورای اسلامی 

از تاریخ 97/9/1 لغایت 97/9/30 "

گزارش میزان مشارکت در رأی گیری 1

طرح «شفافیت آرانمایندگان » چیست ؟دکترشیویاری و چه کسانی آن را امضاکردند؟

کد خبر: ۸۴۴۲۱  ۹۷/۶/۱۲   ۱۵:۴۷ صدای  میانه

روابط عمومی دفتر دکتر یعقوب شیویاری

منبع: خبرگزاری مهر کد خبر 4397371

منبع: خبرگزاری مجلس چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۳

منبع: صدای میانه کد خبر: ۸۴۴۲۱

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۱۰/۱۸ ۱۵:۲۵

این دفعه باید بری شاه عبدالعظیم تحصن کنی

۹۷/۱۰/۱۸ ۰۹:۴۳

دلخوش نباش عزیز ، یالانچی طاماح کاری ، آللادار . ما همیشه فریب خورده ایم و بازهم فریب خواهیم خورد ، ژنهای برتر زیادند ، اونقدر زیادند که به این شهر هم سرایت کرده ، مثلا از یک خانواده دونفر در بانک استخدام هستند عوضش از یک خانواده چند نفره همه بیکارند ، آیا این ژن برتر نیست ، پس وقتی میتوانند استخدام بکنند ، میتوانند به هدف خود دست بیابند

۹۷/۱۰/۱۸ ۰۸:۲۵

بگذارید راستشو بگیم نه فرمند نه شیویاری عمرا رای نمیارند هرچقدرهم تلاش کنن بی فایده است

۹۷/۱۰/۱۷ ۲۱:۲۷

درادامه عرایظم حتی اعضای شورای شهر نیز باید شفاف سازی بکنند که چقدر دریافتی از شورای شهر دارند . حقوق و حق الجلسه و ماموریت و ....

۹۷/۱۰/۱۷ ۲۱:۲۴

سلام آقای رشیدی ، درست است جنابعالی مدیر دفتر نماینده ها نیستید و این را نیز میدانیم که روابط عمومی های نمایندگان این مطالب را میخوانند و علیرغم اطلاع از درخواست شهروندان نسبت به شفاف سازی اقدام نمیکنند ولی ازآنجاییکه جنابعالی فعال مدنی و اجتماعی هستید میتوانید رسما درخواست کنید تا نمایندگان و روابط عمومی آنها جهت تنویر افکار عمومی پاسخ بدهند تا از جانب شما سلب ....گردد که اگر پاسخ ندادند موکلین خود تکلیفشان را مشخص میکنند

۹۷/۱۰/۱۷ ۱۶:۴۹

مردم میانه نه اساسی به حاجی اصغری ها_حسینی ها_مددی ها_فرمندها _شیویاری ها_ قنبری ها_هاشمی ها و....بگین.
بیاییم این دوره به یه شخص جوان ومتخصص واز جنس مردم رای بدیم!!
به جوانها میدان دهیم!!

۹۷/۱۰/۱۷ ۱۰:۱۷

با سلام وقت بخیر،البته تنها نمایندگان مجلس نیستند بلکه باید اعضای شورای اسلامی شهر هم طبق قانون تفریغ بودجه شورای اسلامی شهر را سالانه منتشر نمایند.

۹۷/۱۰/۱۷ ۱۰:۱۲

با سلام هرگونه اطلاعات جهت شفافیت و اطلاع رسانی باشد بنده منتشر می کنم ضمناً بنده هیچگونه مسئولیتی در دفتر نمایندگان محترم ندارم. بعنوان یک فعال اجتماعی و مدنی که دغدغه کشور مخصوصاً شهرستان میانه را دارم اینگونه فعالیت های اجتماعی و مدنی را جهت اطلاع رسانی انجام می دهم. انشالله نمایندگان محترم در این مورد هم شفاف سازی می کنند.

۹۷/۱۰/۱۷ ۰۸:۱۹

با سلام وخسته نباشید.
آقای رشیدی مشت نمونه خروار است.لطفا اگر شفاف سازی وجود دارد فیش حقوقی نمایندگان شهرمان رامنتشر فرمایید.متشکرم.

۹۷/۱۰/۱۷ ۰۱:۰۹

مطمئن باشین آقای رشیدی به اشتراک نمیگذارند!!!

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۸:۵۸

یرالما سوغان تای تای ....... بای بای

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۷:۰۵

اسفند ۹۸ ده گورروخ

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۵:۴۵

جنگ نمایندگان کی تمام خواهد شد..میانه از بین میرود عزیزان...سوش عاید اطرافیان ستاد میشود وضررش مردم مظلوم مسانه..اتحاد ووحدت نمایندگان کجاست...

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۴:۵۹

اي كاش اين هم مينوشتند كه نماينده محترم جهت حل مشكل حوزه انتخابيه ش با چند تا وزير، معاون وزير ، مدير كل ديدار و گِره اي از مشكلات شهر رو گشوده.

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۴:۳۷

آقای رشیدی ضمن سلام اگر ممکن باشد حقوق و درآمدهای آقای فرمند و آقای شیویاری را که از مجلس دریافت میکنند بپرسید و با ارایه فیش حقوقی در همینجا بگذارید و شفاف سازی بکنید ، ممنون

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۴:۳۶

فعلا که شیویاری***** با این کاراش و حمایت های بی خودش

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۲:۵۵

اگر توجه کنید مطلب در مورد عملکرد نمایندگان نیست بلکه در مورد حضور در جلسات علنی،کمسیون ها  و شرکت در رای گیری ها می باشد. مردم نمایندگان را انتخاب می کنند در جلسات علنی و کمسیون ها حضور داشته و در رای گیری ها شرکت نمایند و با مردم  صادق باشند.

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۲:۰۲

مثلا تو این چهارسال چه ایده و برنامه ای دادن غیر از تحصن نمایشی.

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۱:۵۳

مهم بودنشان نیست،عملکردشان اینو میگه که نماینده خوبی برای میانه نبوده و نیستند.

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۱:۵۱

دوتاشونم فقط برای یه دوره بودند.امکان نداره رای بیارن

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۱:۵۱

خوب باید حضور داشته باشند تا بتوانند ایده و نظر بدهند اگر حضور نداشته باشند چطور می خواهند از وضعیت خبر دار باشند.ضمناً اصل مطلب...

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۱:۴۸

تعداد حضور زیاد مهم نیست وقتی هیچ ایده و برنامه نداشتی باشی بودن و نبودنت فرقی نداره

اخبار روز