کد خبر: ۹۲۹۰۲
۱۲۱۱ بازدید
۶۱ دیدگاه

شیویاری در نطق میان دستور خود در مجلس:

عذرخواهم از اینکه توانم در این حد بود و شاید انتظارات به حق مردم عزیزم را نتوانستم برآورده کنم

۹۸/۱۰/۲۰
۱۲:۱۲

 

شیویاری در نطق میان دستور خود شاید این آخرین نطق ایشان در مجلس دهم باشد برای حل مشکلات حوزه انتخابیه خود درخواست کمک نمود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت شیویاری خطاب به مردم حوزه انتخابیه‌اش، گفت:

مردم ولایتمدار میانه که مهربانانه به ویژه در این ایام ولایت مداری خود را به این نظام به جهانیان نشان دادید، بنده در پیشگاه خداوند متعال و در محضر شما همکاران نماینده سوگند یاد می‌کنم که امانتداری برای مردم خود بودم و صادقانه و در حد توان در راستای انجام وظایف محول شده کوشش کردم و خدا را شاهد می‌گیرم جز به رضای او و صلاح مردم نیاندیشیدم و پیمان خود را فدای منفعت شخصی و گروهی نکردم، ولی عذرخواهم از اینکه توانم در این حد بود و شاید انتظارات به حق مردم عزیزم را نتوانستم برآورده کنم چرا که شاید حدود اختیارات و توانم در این مورد کافی نبود.

شیویاری بیان کرد: اما در حوزه انتخابیه بنده چون عضو کمیسیون بهداشت و درمان میانه بودم و مردم انتظار دارند کارهایی که انجام داده‌ام به دلیل شائبه‌هایی که ایجاد شده بدون واسطه اعلام کنم به عنوان عضوی از کمیسیون بهداشت و درمان برای ارتقای سلامت جامعه به ویژه این شهر تلاش‌هایی کرده‌ام. خدا را شاهد می‌گیرم برای حصول این مسائل، رفع این مشکلات، مسئولان ارشد وزارتخانه‌ها، استانی، شهرستانی و هر فردی که مربوط به این مسائل بودند همواره همگام و همراه بنده بودند و کمک‌های اساسی کردند.

استقرار اولین اورژانس هوایی آذربایجان در شهرستان میانه

وی افزود: در محضر شما اعلام می‌کنم نمایندگان سابق شهرستان میانه نیز تا جایی که توانسته بودند برای شهر کمک کردند، دست همه آنها را می‌بوسم. در حوزه بهداشت و درمان، استقرار اولین اورژانس هوایی آذربایجان در شهرستان میانه با افتخار برای شهرستان‌های همجوار هم خدمات ارائه می‌دهد، روزی نیست که عملیاتی برای نجات جان عزیزی انجام ندهد.

این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: آخرین مدل ام آر آی را در میانه آوردیم، دست آقای دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر وقت، آقای دکتر کولیوند و سایر مسئولان را می‌بوسم که برای تحقق این امر عنایت خاصی داشتند، این بخش در شرایط کنونی در میانه فعال شده است و خدمات می‌دهد.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: به این دلیل که شائبه ایجاد نشود و تبلیغاتی به اسم اینجانب نباشد فعلا برای افتتاح این مرکز با حضور دکتر نمکی هیچ اقدام خاصی انجام ندادم تا در زمان خود انجام شود.

وی افزود: بیمارستان 111 تخت خوابی میانه که در ایجاد آن نقش داشتم، کما اینکه در برهه ای از زمان رئیس بهداری این شهرستان بودم و کمک هایی که انجام دادم، پیگیری‌های مستمر خوشبختانه به ثمر رسید و سال 95 با حضور آقای دکتر قاضی زاده هاشمی به بهره برداری رسید و در شرایط کنونی به مردم خدمات ارائه می‌دهد هر چند کم و کاستی هایی دارد که به حول و قوه الهی اگر توفیق شد انجام می‌دهد در غیر این صورت سایر افراد پیگیری می‌شوند تا مشکلات رفع شود.

ایجاد اولین کلینیک شبانه‌روزی تامین اجتماعی در استان آذربایجان شرقی

شیویاری تاکید کرد: اولین کلینیک شبانه روزی تامین اجتماعی در استان در زمان مرحوم آقای دکتر نوربخش مصوب شد که در شرایط کنونی به ویژه به کارگران خدمات ارائه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه در حوزه انتخابیه‌ام روزی نیست که در جاده‌ها تعدادی از همشهریانم جان خود را از دست ندهند خطاب به رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی، افزود: راه‌های اقصی نقاط ایران اسلامی مشکل دارند شما را به ولای علی (ع) قسم مسئولیت پذیرفتید بنابراین باید این مشکلات را حل کنید.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما در زمینه برق، آب و گاز هم با مشکل مواجه هستیم، میانه بزرگترین شهرستان این استان با محرومیت‌های ویژه است، در مورد اشتغالزایی کمکمان کنید.

براساس آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در هر جلسه رسمى به‌ جز جلسات بررسى لوایح برنامه توسعه، بودجه سالانه و استیضاح یا رأى اعتماد به وزیران، سه ‌‏نفر از نمایندگان مى‏‌توانند به‌نوبت و طبق فهرستى که از قبل به‌قید قرعه توسط هیئت رئیسه تنظیم شده است، حداکثر به‌مدت هفت ‌‌‌دقیقه نطق کنند.

بیشتر نمایندگان از این فرصت استفاده نموده و اقدام به مطرح نمودن مشکلات حوزه انتخابیه خود از پشت تریبون مجلس می‌نمایند. تا شاید با مطرح نمودن این مشکلات باعث حل مشکلات شوند.

نماینده مردم شهرستان میانه (شیویاری) در نطق میانه جلسه خود شاید این آخرین نطق ایشان در مجلس دهم باشد. بیشتر گزارش عملکرد چهارساله را مطرح نموده است تا اینکه مشکلات حوزه انتخابیه خود را در زمان تصویب بودجه سال 99 مطرح نمایند تا باعث تصویب اعتبار بیشتر برای پروژه‌های نیمه کاره حوزه انتخابیه خود باشند.

آیا بهتر نبود نماینده شهرستان میانه (شیویاری) از پشت تریبون مجلس مشکلات روستائیان زلزله زده حوزه انتخابیه خود را که در این هوای سرد و سوزناک زمستان با مشکلات زیاد دارند دست و پنچه نرم می‌کنند یا مشکلات پروژه‌های نیمه کاره که چندین سال است از شروع آن گذشته با توجه به اینکه هزینه‌های میلیاردی هزینه شده است ولی متاسفانه در بعضی از این پروژها شاهد این هستیم قبل از اینکه بطور کامل مورد استفاده قرار گیرند در حال تخریب شدن هستند مطرح می‌نموند.

در آخر از نماینده محترم در مورد ارائه گزارش عملکرد خود از تریبون مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر می‌نمائیم و درخواست می‌کنیم یک گزارش از صورت هزینه دفتر نمایندگی خود و چه افرادی در دفترشان در این 4 سال مشغول بکار بوده اند و حقوق و حق الزحمه دریافت و بابت هزینه‌های دفتر خود از مجلس چقدر پول دریافت نموده اند برای شفافیت و آگاهی مردم حوزه انتخابیه خود ارائه و انتشار نمایند.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۱۰/۲۵ ۱۲:۲۸

با سلام
من لم يشكر المخلوق لم يشكرالخالق
با سپاس از زحمات آقاي دكتر شيوياري
اي مردم فهيم
انچه مسلم است اين است كه هر فردي در هر جايگاهي كه قرار ميگيرد تمام سعي و تلاش خود را جهت انجام امور بكار ميگيرد و بسته به ذات فطري خود فعاليت ميكند.
همه مسئولين گذشته و حال براي امور شهر زحمت كشيده اند.
متاسفانه ما مردم ... تمام فعاليتها را با قصد و غرض ورزي زير سئوال ميبريم.
ميدانيم كه در شهر كوچكي مثل ميانه مشكلات زيادي هست. اگر يك مسئول مانند نماينده يا مدير اجرايي بدنبال حل مشكل باشند در طول زمان به نتيجه ميرسد.
ولي امان از درخواستهاي نا بجاي شخصي كه انتظار دارند يك نماينده بايد آن را حل كند.حال اگر آن مشكل با پيگيري هاي نماينده حل شود،ميشود نماينده خوب ولي اگر حل نشود،تمام فعاليتها زير سئول است.
برادر من -خواهر من وظايف نماينده مجلس رسيدگي به مسائل كشور است نه كاريابي و امثالهم كه بيشتر مردم انتظار دارند.
و اما هر فردي، مسئول عملكرد خود مي باشد،اگر خداوند راضي باشد عزت ميدهد و اگر غير از اين باشد قطعا جواب خواهد گرفت.
بنابراين بيائيم قضاوت نا بجا نكنيم و طلب موفقيت بكنيم براي همه.
براي فهميدن كارا بودن دكتر شيوياري هم، نگاهي به فعاليت هاي ايشان بكنيم و يك مقايسه ساده.
مطمئنا اموري كه ايشان انجام داده اند قابل توجه ميباشد
عذر خواهي ايشان از روي مناعت طبع و شكسته نفسي ايشان است،
در پايان اين سئوال را از خودمان بپرسيم:
ما براي بهتر شدن اوضاع خود و شهرمان و كشورمان چه كارهايي انجام داده ايم؟
نظر دادن و بي احترامي يا زير پا گذاشتن اصول همدلي از هر ...بر ميايد.

۹۸/۱۰/۲۵ ۰۹:۳۶

متاسفانه نه تنها هیچ بهبود قابل ارائه ای در وضعیت کل شهرستان دیده نمی شود بلکه پسرفتهایی هم ایجاد شده است. گاهی مواقع نبودن یک عنصر بهتر از بودنش می باشد.  

۹۸/۱۰/۲۴ ۲۰:۳۹

روشن خواهد شد ......

۹۸/۱۰/۲۴ ۱۸:۵۷

آقا موضوع سیاسی نیست ؟ آخه اسب آنجا چکار میکنه ؟ نکنه انسان را به اسب تشبیه کرده اید ؟ خلاصه من نمی فهمم اصل موضوع چیست

۹۸/۱۰/۲۳ ۲۲:۵۱

آقای نایبی درک می کنم شما هم در انعکاس پیامها محذوریت دارید آن مقداری که می توانید منعکس کنید لااقل پیامها توهین آمیز و هدایت شده از طریق مجاری خاص را انعکاس نکنید

۹۸/۱۰/۲۳ ۲۱:۴۷

دییسن من دییم

۹۸/۱۰/۲۳ ۱۸:۵۶

وقتی یک مهندس نقشه ساختمان میکشه بقول خودمون بنا اجراش میکنه و مشاوراملاک هم اون ملک را میفروشه دراخرسر صاحب خونه کی میشه؟ ملک به اسم چه کسی نوشته میشه ؟من با هیچ کس کار ندارم فقط همین که ایشون بانی اینکار شدن و اوردنش میانه برای من یک شهروند کافیست وقتی میشنوم یک مادر باردار ازدورترین روستای چارایماق ویا ازروستاهای دور شهرم جونش را نجات داده .بنده
به بعد سیاسیش نگاه نمیکنم بهرحال من یک شهروند یا یک هم استانی حق دارم از کسی که تونسته در این وضع اقتصادی یک کار خوب انجام بده تشکر کنم.باآرزوی موفقیت برای تمام کاندیدا های شهرستان میانه

۹۸/۱۰/۲۳ ۱۸:۵۲

من نمی دانم

که چرا می گویند اسب حیوان نجیبی است

۹۸/۱۰/۲۳ ۱۵:۰۱

ضمن تشکر از رها از اسب سخن به میان آمد

من نمی دانم

که چرا می گویند اسب حیوان نجیبی است

کبوتر زیباست

وچرا در قفس هیچ کسی کرکس نیست

گل شبدر چه کم از لاله ی قرمز دارد

چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید

واژه ها را باید شست

واژه باید خود باد

واژه باید خود باران باشد

چتر ها را باید بست

زیر باران باید رفت

فکر را خاطره را زیر باران باید بُرد

با همه مردم شهر زیر باران باید رفت

دوست را زیر باران باید دید

عشق را زیر باران باید جُست


سهراب سپهری

۹۸/۱۰/۲۳ ۱۴:۴۲

عرض سلام
ایشان اصلا و ابدا به تلفن جوابگو نیست،باز نماینده دیگه شهر تلفن و جواب میدن،هرچند ایشون هم کار چندان مهمی برای مردم ما نکردن..دروغ و دروغگویی بدترین آفتی است که متأسفانه سیاستمداران ما ازجمله نمایندگان انجام میدن و متاسفانه براشون دیگه عادی شده ،بیچاره قشر ضعیف ومتوسط جامعه که باید به این آدمهای دروغگو رأی بدن...کاش ایشان اگر واقعاً دغدغه ی خدمت به مردم را دارن در حرفه خودشان انجام وظیفه می نمودند.

۹۸/۱۰/۲۳ ۱۴:۱۲

به اطلاع عموم همشهریان میرساند که علی رغم اطلاع مسولین محترم آموزش وپرورش میانه (آقایان ساجدی فرو مشایخی)از وجود یک راس اسب متعلق به این اداره که حدودا سه ماه است در اردوگاه دانش آموزی شهید ناصری به حال خود رها شده ودر شرایط بسیار نا مناسبی بسر می بردوعلی رغم تاکید چند تن از همکاران محترم مبنی بر رسیدگی به وضعیت این حیوا ن زبان بسته متاسفانه تاکنون هیچ اقدامی از سوی مسولین مربوطه انجام نشده است که به احتمال قوی به علت برودت هوا وتشنگی وگرسنگی از بین خواهدرفت.از عموم همشهریان خواهشمندم در صورت امکان وضعیت را به گوش مسولین برسانند.

۹۸/۱۰/۲۳ ۰۹:۴۷

برادر گرامی اون هلی کوپترو این آقا نیاورده چند بار گفتن و شما هم شنیدین داره به اسم خودش میزنه مثل بقیه کارهایی که قبلا زمینه داشته و تو زمان نمایندگی شخص دیگه ای به بهره برداری رسیده و نماینده فعلی به اسم خودش به ثبت رسونده وای دده بیلار نیه بوجوردیلار

۹۸/۱۰/۲۲ ۲۰:۳۵

سلام
دکترشیویاری
دیروز همون بالگردی که دارن مسخره اش میکنن جان یه مادر باردارو از روستای صومعه علیا را نجات داد. خوش بحالتون که چنین کار بزرگی به میانه و شهرهای همجوار و حومه انجام دادین فکر کنم دعای همون مادر در اسمان برات کافی باشه .

۹۸/۱۰/۲۲ ۱۲:۳۹

اگه توانت کم بود که بود، لازم نیست عذر خواهی بکنی بلکه مجددا خودتو کاندید نکن

۹۸/۱۰/۲۲ ۱۲:۲۵

واسه کارهایی که نکرده قدردانی چه معنی داره اسم این کار قدردانی نیست برادر گرامی یه اسم دیگه داره یواشکی دارم میگم

۹۸/۱۰/۲۲ ۰۸:۱۰

ضمن تشکر از زحمات دکتر شیویاری
یکم دیر بفکر عذرخواهی افتادین
اگه گزارش 6 ماهه میدادین اینطور مجبور به عذرخواهی نمی شدین.
هدف و برنامه مشخص میشد و کارها بهتر جلو میرفت
اما از تمام زحماتی که در حد توان و برای مردم کشیدین قدردانی میکنم.

۹۸/۱۰/۲۲ ۰۰:۱۱

از گرفتن سهمیه واردات داروی خاص و همچنین خانه چند میلیاردی گزارش ندادند و شاید نمیدانند که مردم شهر بیمار و بیکار و زلزله زده میانه چه میکشند چون شیرینی مقام به دهن بزی خوش اومده که در تمام طایفه شان بیکاری پیدا نکردیم

۹۸/۱۰/۲۱ ۲۰:۴۱

شیویاری نه شیمیایی

۹۸/۱۰/۲۱ ۱۷:۲۹

شیویاری **************************************************** خود و اطرافیانش الان که نزدیک رای و انتخاباته چنین حرفایی رو زده

۹۸/۱۰/۲۱ ۱۱:۰۸

چرا عذر خواهی بنظرم خواندن غزل خداحافظی بهتر بود.هر دو نماینده بخدا ثبت نام نمیکروند آبروشون تا حدی حفظ میشد .حال هر کدام با ۳هزار رای چیکار خواهند کرد.آقایان نماینده .شب دراز است و قلندر بیدار

۹۸/۱۰/۲۱ ۱۰:۳۳

عقل حکم می کند برای جلوگیری از وارد شدن خسارت به پیکره شهر بلافاصله استعفا دهید وبه پزشکی خودتان بپردازید .

۹۸/۱۰/۲۱ ۱۰:۰۹

آخرین دست وپا زدن ها!!!!!!خدافظ دکتر

۹۸/۱۰/۲۱ ۱۰:۰۷

حتی این عذرخواهی هم ریاکاری هست ، ایشان اگر توان خدمت داشتند در همان شغلی که تحصیل کرده اند میماندند و خدمت میکردند البته آن شغل مرتبط را هم بفضل شهادت پدرشان دریافت و دکترای سهمیه ای گرفته اند که نتیجتا سواد آن شغل را نیز ندارند زیرا اکثرا در کادر اداری و مدیریت بیمارستانها فعالییت کرده اند و ..... والبته بازهم کاندیدشده اند و مردم را فریب خواهند داد و عده ای منافع طلب و فرصت طلب دنبال وی به راه خواهند افتاد تا فرزندانشان را در بیمارستانها و ... استخدام نمایند ، برادر درد خیلی زیاد است بگذارید سکوت کنیم

۹۸/۱۰/۲۱ ۰۹:۵۹

راستی آقای شیویاری قراره یکی از فامیلای نزدیکتو تو یکی از ادارات احتمالا گاز دستش و بند کنی اون چی شد

۹۸/۱۰/۲۱ ۰۹:۵۷

چقدر راحت از کلمه خدا استفاده میکنی واقعا برای شما متاسفم

۹۸/۱۰/۲۱ ۰۹:۵۱

چرا باید به همین آسانی عذرخواهی پذیرفته شود چهار سال شهرستان به اندازه ۲۰ سال عقب کشید اینو کی باید جواب دهد

۹۸/۱۰/۲۱ ۰۹:۴۹

آقای شیویاری ما که میدانستیم توانایی شما بیشتر از این نیست این را باید طرفدار های شما جواب بدن ولی ازاینکه شما با اطلاع از توانایی ناچیزتان دوباره ثبت نام کردید برای من جای سوال هست

۹۸/۱۰/۲۱ ۰۹:۰۹

که چی اقای محترم منظور

۹۸/۱۰/۲۱ ۰۹:۰۸

حتما به تو یا فامیلت بله خواهد گفت

۹۸/۱۰/۲۱ ۰۹:۰۵

اونها از این ها بدتر

۹۸/۱۰/۲۱ ۰۹:۰۴

یکیش اقای ............ که تو جاده رو ماشین 115 کار میکرد بعدا کردنش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان میانه

۹۸/۱۰/۲۱ ۰۵:۱۸

ما که از اون 10 درصدتونم چیزی ندیدیم در کل سر خودمون کلاه نذاریم

۹۸/۱۰/۲۱ ۰۵:۱۵

خود نماینده بهتر از من و شما میدونه کاری ازش ساخته نیست. همه میدونیم چرا کاندید میشن

۹۸/۱۰/۲۱ ۰۱:۳۴

بخدا عجب رویی داره هااا... خجالتم خوب چیزیه
جهت اطلاع مردم شهرم عارضم که در دهه دوم ایام فاطمیه سال قبل این بزرگوار هم در هیئت فاطمیون تشریف داشتند وقتی هیئت تموم شد دوست بنده حضور نماینده به اصطلاح محترم !! شهرمون رفته و پس از انتظار ۲۰ دقیقا ایی که تلفن ایشان تمام بشه خواستند مشکل خودشون رو که یک جوان بیکاری که سن ازدواجش گذشته بود رو درد و دل بکنه باهاش ، پس از سلام و ادب ایشان با لحنی کاملا پرخاشگرانه برخورد کرده و گفتند که اقا برا وقت خود ارزش قائل نیستید برای وقت بنده ارزش قائل بشید من وظیفم نیست که اینجا با شما صحبت کنم کارتون رو بیایین دفترم بگین رسیدگی میکنم اگرم در مورد اشتعال باشه نیایین کاری نمیتونم بکنم !! پس از توهین نماینده به دوست بزرگوار بنده و خود بنده گفتند که حال کارتون رو بگین فقط زود ! این دوست بزرگوار ما اشاره به این کردند که اگه کار نیست چرا در عرض یک هفته خانومی در شرکت فولاد فاز ۱ استخدام شده اند با کدام مجوز استخدام و با کدام آزمون ؟ با کمال تمسخر وکیل الملت فرمودند که بردید تحقیق کنید اگه حرفتون راست باشه من خواهر زاده ایی خونه دارم که بیکار هستش بیایین به من اطلاع بدین که اونو استخدام کنم .
بله دوستان و همشهریان بزرگوارم نماینده شهرمون اینجور ادمایی هستن وقتی انتخاب میشن ادعای خدایی میکنن وقتی دم دمای انتحابات میشه اشک تمساح میریزن و سوگند یاد میکنند
فقط میتونم بگم به حق این روزای عزیز خدا جوابشونو بده ...

۹۸/۱۰/۲۱ ۰۰:۱۱

ادامه کامنت قبلی:
آیا می دانید احداث هر کدام از کارخانجات به این بزرگی چه میزان سرمایه ای نیاز دارد؟ و مهم تر از آن موجب اشتغال چند نفر می گردد؟
دلیل ادامه ی سیاست های مرکزگرایانه و ناعادلانه دستگاه حاکمه چیست؟
آیا سکوت (همراهی) و حتی ناتوانی نمایندگان شهر در قبال این سیاست ها خیانت نیست؟

۹۸/۱۰/۲۱ ۰۰:۰۲

پی نوشت نظر قبلی:
وضعیت اقتصادی و صنایع شهر 75 هزار نفری اردکان یزد را با میانا مقایسه کنید.
اردکان به‌عنوان قطب فولاد (منطقه ویژه اقتصادی فولاد) درنظر گرفته شده‌است. از بزرگ‌ترین کارخانجات که در حوزه فولاد و سایر صنایع در حال راه‌اندازی هستند عبارت‌اند از:

کارخانجات گندله‌سازی اردکان
نیروگاه سیکل ترکیبی چادرملو
کارخانه آهن اسفنجی (DRI)
شرکت سرمایه‌گذاری فولاد غدیر
شرکت آهن و فولاد ارفع
شرکت الکترود گرافیتی ایران
مجتمع فولاد اردکان
شرکت کاشی و سرامیک گلسرام
شرکت کاشی ایفاسرام
کارخانجات کاشی صدف وزیر مجموعه‌ها
کاشی خاتم
مجتمع چینی بهداشتی رزسفید
شرکت صنایع خودرو کویر ایران
شرکت سرامیکهای صنعتی اردکان
کارخانجات نساجی اردکان
شرکت دامپروری میلشبار
کارخانجات شیشه شناور
و کارخانجات مختلفی در حوزه‌های صنایع غذایی، بهداشتی، تبدیلی، گرمایشی، سرمایشی، قطعه‌سازی وغیره.

۹۸/۱۰/۲۱ ۰۰:۰۰

ببینید چقدر بدبخت شده ایم که استقرار دستگاه MRI پانزده میلیارد تومانی که از وظایف دولت می باشد جزء افتخارات و عملکرد مثبت یک نماینده ی شهر 200 هزار نفری (بعلاوه دهها هزار مهمان و مسافر فصلی) محسوب می شود.
این نمایندگان باید خجالت بکشند که نه تنها توانایی خدمت به شهرمان را نداشته اند بلکه حتی همواره در برابر سیاست های ناعادلانه سیستم مرکزگرا سکوت و حتی همراهی نموده اند. وضعیت شهرهای دویست هزار نفری استان های کرمان و سمنان و یزد و اصفهان و مرکزی... را با شهر دویست هزار نفری 40 سال قبل (میانا 40 سال قبل بیش از دویست هزار نفر جمعیت داشته است) مقایسه فرمایید تا به این موضوع پی ببرید.
از این آقایان نماینده باید پرسید چه کمکی به رشد صنعت و کشاورزی و زیرساخت های توسعه شهرستان در طول دوره ی خود نموده اید؟

۹۸/۱۰/۲۰ ۲۳:۵۷

متاسفانه با اینکه خودش میگه توانایی کاری را نداشته و نتوانستم برای میانه کاری بکنه باز هم شما امثال شما کاسه داغتر از آش شدیم. شاید برایتان کاری کرده و رانتی و کار چاق کنی کرده

۹۸/۱۰/۲۰ ۲۳:۰۸

عیبی یوخ.الله کمکوز اولسون.
شمارابه خیرومارابه سلامت

۹۸/۱۰/۲۰ ۲۲:۰۸

اگه نتونستی کاری کنی پس واسه چی دوباره ثبت نام کردی با چه رویی میخای جلسات تبلیغ بزاری اصلاً چی میخای بگی اونایی که اطرافت جمع میشن نمیگن چی میخای از جون این شهر عقب مونده شما همون درمانگاه کار کنی بهتر از این میتونی مفید باشی تا نماینده آدم خندش میگیره بگه نماینده

۹۸/۱۰/۲۰ ۲۲:۰۲

کدوم ام آر آی مگه میانه داره؟؟؟؟؟

۹۸/۱۰/۲۰ ۲۲:۰۱

برای بیکارای بی سواد فامیل خیلی کارا کرده من و شما غریبه ایم داداش

۹۸/۱۰/۲۰ ۲۱:۵۹

مگه چیکار کرده که خدا بهش اجرم بده چهار سال خورده و خوابیده الانم خودش میگه کاری نتونستم بکنم مگه توانایی خودشو نمیدونست یا شایدم عاشق صندلی سبز بود یا شایدم سفارش اهل خونه بوده

۹۸/۱۰/۲۰ ۲۱:۳۸

هلی کوپتر جزوی طرح های تحول سلامت بود و آماده کردن باند فرودتوسط یکی از مدیران غیر بومی که همیشه (ازش بد میگیم متاسفانه) در استقرار بالگرد تسریع شد و در مورد ام آر ای فکر کنم دکتر صومی نقش فعال داشتن نه کسی دیگه

۹۸/۱۰/۲۰ ۲۰:۵۹

نوش دارو بعد از مرگ سهراب بود.

۹۸/۱۰/۲۰ ۲۰:۲۴

اگه توان لازم رو نداشتی واسه چی نماینده شدی؟
۴سال حق مردم یه شهر ضایع شد
متاسفم واسه انتخابای اشتباه و قبله ای و فامیلی

۹۸/۱۰/۲۰ ۲۰:۲۴

ای کاش هاشمی و قنبری و سایرین نیز در حد شما فعالیت میکردند اجرتان با خدا

۹۸/۱۰/۲۰ ۱۹:۰۹

نهاد عذرخواهی باید پیشتر فرهنگ سازی می شد الان بایستی استعفا دادن باب می شد

۹۸/۱۰/۲۰ ۱۸:۵۹

بی ***** چه ربطی به عذر خواهی داره باید می گفت **** این کارو ندارم...

۹۸/۱۰/۲۰ ۱۸:۳۹

بازهم انصاف و جرأت نداشتند در مورد ام آر آی و هلی اورژانس حقیقت رو بگن و بیان کنند که واقعاً چه کسی این امتیازات رو برای میانه گرفت

۹۸/۱۰/۲۰ ۱۸:۳۵

شما اظهار می کنی ام آر ای را من آوردم. هلی کوپتر رامن آوردم در حالی که نماینده بعدی می گوید من آوردم حرف کدامیک را باور کنیم. چرا منم منم می کنید. چرا با هم نیستید. چرا وحدت کلمه ندارید. مردم در این وسط چه تقصیری دارند!

۹۸/۱۰/۲۰ ۱۷:۰۵

اللر وار دادا لپ کلام همینه

۹۸/۱۰/۲۰ ۱۷:۰۴

اسم این عذر خواهی نیست برادر گرامی یه نوعی مظلوم نمایی ویا به عبارتی تکدیگری میشه گفت. به اطرافیان خودش خیلی حال داده ولی در اون حدی نبود که به مشکلات شهر برسه در حد یه پزشک عمومی که کاری نمیتونه بکنه فقط نسخه نویسه والسلام

۹۸/۱۰/۲۰ ۱۵:۴۱

ای کاش مینویشتید آخرین تلاش ها برای چهار سال دیگر نه آقای نماینده نه شما نه اون یکی نماینده مردم میانه در روز انتخابات به شما نه بزرگ خواهند گفت

۹۸/۱۰/۲۰ ۱۵:۲۹

برای اشتغال جوانان چیکار کردید بگید؟؟؟ اولین نیاز جوانها برای تشکیل زندگی

۹۸/۱۰/۲۰ ۱۳:۵۸

عده ای از کاندیداهای محترم که سابقه مدیریت کشوری،استانی و شهرستانی داشته و دارند اگر در زمان مسئولیت خود نیم نگاهی به اندازه یک هزارم اتم و عملکرد مثبت در انجام وظایف خود به این شهرستان داشتند و مثل الان در آستانه انتخابات بدنبال مطالبه گری بودند الان شاهد این همه مشکلات در شهرستان میانه نبودیم.

۹۸/۱۰/۲۰ ۱۳:۴۱

ماهی ۴۰ میلیون تومان حقوق و مزایا گرفتی.جوونای این شهر رو شماها باعث شدید بیکارن.چون جای شما تو مطبتونه.شما قانونگذار نیستید.افراد لایق کشیدن کنار شماها هم نمیدونم واسه چی میاید کاندید میشید.این راه های میانست.وضعیت اعتبار میانست.خدا رحم کرده برنج حدود ۴۰۰ میلیار تومن پول تزریق میکنه به اقتضاد میانه.والا شما چه اعتباری تصویب کردید واسه شهر.برادر عزیز بیا برو دنبال کارت این مردم ساده هستن سو استفاده نکنید.

۹۸/۱۰/۲۰ ۱۳:۳۸

این نطق می تواند درس عبرتی برای لااقل 90% از نامزدهای کنونی باشد که از خر شیطان تشریف بیآورند پایین و از نامزدی برای این مسئولیت خطیر انصراف دهند. یک نگاهی به سنگی که می خواهند بلند کنند بیاندازند و یک نگاهی به توانایی خود. مجلس محل پس دادن تجربه و دانش است نه محل تمرین و یادگیری.

۹۸/۱۰/۲۰ ۱۳:۲۹

بازم جراتشوداره عذرخواهی میکنه.
اون یکی هم عذرخواهی کنه چون باهردوتاشون خداحافظی خواهیم کرد.

۹۸/۱۰/۲۰ ۱۳:۲۰

اگر به باده مشکین دلم کشد شاید
که بوی خیر ز زهد ریا نمی‌آید

جهانیان همه گر منع من کنند از عشق
من آن کنم که خداوندگار فرماید

طمع ز فیض کرامت مبر که خلق کریم
گنه ببخشد و بر عاشقان ببخشاید

مقیم حلقه ذکر است دل بدان امید
که حلقه‌ای ز سر زلف یار بگشاید

تو را که حسن خداداده هست و حجله بخت
چه حاجت است که مشاطه‌ات بیاراید

چمن خوش است و هوا دلکش است و می بی‌غش
کنون به جز دل خوش هیچ در نمی‌باید

جمیله‌ایست عروس جهان ولی هش دار
که این مخدره در عقد کس نمی‌آید

به لابه گفتمش ای ماه رخ چه باشد اگر
به یک شکر ز تو دلخسته‌ای بیاساید

به خنده گفت که حافظ خدای را مپسند
که بوسه تو رخ ماه را بیالاید

۹۸/۱۰/۲۰ ۱۳:۰۳

عذخواهیت رو قبول می کنیم. انتظارمان این است که با توجه به این اذعان و اعتراف به عدم توانایی از انتخابات پیش رو کناره گیری فرمایید.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز