کد خبر: ۸۷۹۶۹
۲۱۳ بازدید
۸ دیدگاه

سلسله اقدامات استقبال از نوروز 98 شهرداری آچاچی:

هرس, توسعه و کاشت فضای شهر

    به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی, شهرداری آچاچی در راستای آماده سازی شهر آچاچی برای استقبال از سال جدید 1398 و عید نوروز در زمینه های مختلف کاری و ارائه خدمات به شهروندان و مسافران عزیز سلسله اقدامات خود را جهت استقبال شایسته آغاز نموده است. در این راستا واحد خدمات و فضای سبز شهری آچاچی، هرس فضای سبز و از بین بردن علف های هرز و همچنین توسعه و کاشت در فضاهای سبز در سطح شهر آچاچی از سلسله اقدامات خود برای این ایام، در دستور و برنامه کاری خود قرار داده است.

   در ضمن سلسله اقدامات شهرداری آچاچی در وب سایت این شهرداری برای اطلاع عموم بارگذاری شده است.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی

وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:

eachachi.ir

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

با تشکر- قابل ذکر است که منطقه مربوط به شهر آچاچی است و برای شهر میانه نمی باشد.

۹۷/۱۲/۲۲ ۰۹:۲۴

کلیه خیابانهای مسکن مهر اندیشه عاری از حتی یک درخت هست واقعا حیف نیست که مثل برهوت جدوالهاشو پر از خاک کردن ولی رسیدگی نمیکنند ؟ ولی دم راننگان تاکسی گرم که در ایستگاه خودشون چندتا درخت کاشتن و خودشون بهشون میرسند.

۹۷/۱۲/۱۸ ۱۹:۰۷

کار بسیار عالی بود امیدواریم مسولین میانه و شهرهای میانه جهت جذب توریست و مسافرین نوروزی به فکر زیباسازی باشند.

۹۷/۱۲/۱۸ ۱۶:۳۱

 خدا خیرتان بدهد.

با تشکر از لطف شهروندان و هم میهنان عزیز. سعی شهرداری آچاچی بر این است که در حد توان و امکانات خود به نقدهای کارشناسی و غیر توهینی جواب گو باشد.

۹۷/۱۲/۱۸ ۱۳:۵۹

مرسی از جوابیه تان الهی که ای کاش روبط عمومی شهرداری میانه هم از شما یاد میگرفت که جواب بده جواب که نمیده هیچ نظرات مختلف مردم رو هم حداقل منعکس هم نمیکنه.هر نظری که باب میل خودشان هست رو منعکس میکنند نظرات مخالفین رو نه.

   با سلام خدمت شهروند گرامی- به دلیل نزدیکی عید و استقبال از سال جدید، شهرداری ها به عنوان اصلی ترین متولی مدیریت شهری، اقدامات مرتبط را با توجه به امکانات مالی، نیروی انسانی و محدودیت زمانی انجام می دهند و در این میان ، اکثر اجرای پروژه های عمرانی به دلیل ایجاد مشکلات ترافیکی و ترددی و آسایش شهروندان در طول یک ماهه اجرای طرح های نوروزی در اکثر شهرها متوقف می گردد.

   شهرداری آچاچی نیز خارج از موارد یاد شده نمی باشد. این شهرداری برای استقبال از سال جدید و عید نوروز برنامه های پیشنهادی خود را در این زمینه در قالب 34 بند تقدیم شورای اسلامی شهر آچاچی کرده است. قابل ذکر است که اقدامات استقبال از عید این شهرداری نیز از چندین روز گذشته با جدیت تمام آغاز شده است که یک مورد آن هرس درختان و کاشت فضای سبز است. و سلسله اقدامات شهرداری آچاچی انجام شده و آتی، به صورت ویژه برای آگاهی عموم از طریق وب سایت اینترنتی این شهرداری به نشانیeachachi.ir قابل دسترس خواهد بود.

 

۹۷/۱۲/۱۸ ۱۲:۵۲

دست گارکران درد نکنه ولی با هرس چند درخت وبیل زدن وتسطح و وووووو نمیشه رفت به استقبال عید و این چیزهای بی مقدار هم ارزش تبلیغاتی ندارد و مردم را با این کارها نمیشه گول زد انجام کارهای بزرگ از دست مردان بزرگ و کار گشته بر میاد

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز