کد خبر: ۸۸۶۸۳
۲۰۲ بازدید
۱ دیدگاه

جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهر آچاچی با محوریت ورزش این شهر برگزار شد

     به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی، به مناسبت 9 اردیبهشت ماه روز شوراها رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان، پدر ورزش شهرستان و جمعی از فعالین ورزشی شهرستان و شهر آچاچی با حضور در دفتر شورای اسلامی شهر آچاچی با اعضای این شورا دیدار کردند. در این دیدار صمیمانه, حاضرین ضمن تبریک روز شوراها به اعضای شورای اسلامی شهر  به بررسی مسائل و مشکلات شهر آچاچی با محوریت ورزش این شهر پرداخته شد. 

  مهندس بهرنگ داودی رئیس شورای اسلامی شهر آچاچی ضمن خودش آمدگویی به میهمانان، با بیان اینکه شورای شهر آچاچی در دور پنجم از بدو ورود تمام تلاش خود را در جهت رشد و شکوفایی ورزش این شهر و همچنین  تعامل با سایر ادارات شهرستان و استان داشته افزود، تا کنون اقدامات و پیگیری های خوبی نیز در این خصوص انجام شده است. 

  ایشان در ادامه افزود آقای پزشکی رئیس محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه، از زمان حضور خود در این سمت، توجه ویژه ای به ورزش این شهر چه در بخش همایش های ورزشی و چه در ضمینه تجهیز سالن فوتسال داشته و همچنین از همکاری و همت ایشان در برگزاری مسابقات استانی در رشته وزنه برداری در شهر آچاچی تقدیر و تشکر کرد.

    رئیس شورای شهر آچاچی، با اشاره به درخواست ها و پیگیری هایی که از سال گذشته در خصوص احداث خانه وزنه برداری شد، قول های مساعدی از طرف مسئولین مرتبط داده شده است و ابراز امیدواری کرد از اوایل سال 1398 اقدامات اجرایی این موضوع صورت پذیرد و لازم است که با تمام توان ، پیگیر تخصیص منابع و اعتبارات از طریق استان و آقای بهتاج ، مدیرکل محترم اداره ورزش و جوانان و سایر ادارات مربوطه باشیم  و اگر بتوانیم با کمک اداره کل ورزش و جوانان کلنگ این ساختمان را بر زمین بزنیم  یقین است که با کمک خیرین شهر آچاچی این کار به انجام و نتیجه خواهد رسید.

    در این دیدار جعفر ناصری نائب رئیس شورای شهر به وجود افراد تاثیر گذار در ورزش شهرستان همچون استاد وفاییان اشاره کرد و افزود، استاد وفاییان پدر ورزش شهرستان میانه و همچنین شهر آچاچی به دلیل خاطره خوبی است که شهروندان این شهر این با ایشان دارند.  

 ایشان در ادامه ابراز  امیدواری کرد که با پیگیری هایی که از سوی این شورا و اداره ورزش و جوانان صورت خواهد پذیرفت  انشاالله موضوع احداث خانه وزنه برداری به نتیجه مطلوب خواهد رسید   

در ادامه  اقای میلاد داودی دبیر شورای اسلامی شهر آچاچی، با تقدیر و تشکر از حضور مسئولین و دلسوزان ورزش شهر در جمع شورای شهر افزود با توجه به تعامل مسئولین مربوطه در امر ورزشی شهر آچاچی در سال 1397  شاهد بودیم، لازم است از این عزیزان تقدیر و تشکر کرد و ابزار  امیدواری کرد اگر اولین قدمها جهت احداث خانه وزنه برداری از سوی این اداره ورزش و جوانان شروع شود، یقینا این شورا و مردم خیر شهر آچاچی نیز تا به نتیجه رسیدن این پروژه مهم فرهنگی ورزشی قدم خواهند برداشت.   

    در ادامه آقای مجیدطلوعی مسئول امور مالی شورای شهر ، با بسیان اینکه ورزش وزنه برداری  از ورزشهای مورد عالقه بسیاری از شهروندان آچاچی است، افزود به این دلیل نیز نیاز به توجه ویژه در این زمینه بوده و انشاالله با همراهی اعضای شورای شهر و همکاری و پیگیریهای اداره ورزش و جوانان و مسئولین و دلسوزان شهرستان مسائل و مشکلات رشته وزنه برداری در این شهر به زودی حل شود چرا که چشم امید این عزیزان به دست شما بزرگواران دوخته شده است و با حل مسائل و مشکلات این بخش شاهد رشد و شکوفایی دو چندان در این رشته ورزشی خواهیم بود. 

  خانم رقیه رضایی عضو شورای شهر نیز از تلاشهای استاد وفایئان و توجهات ویژه ایشان در امورات ورزش شهر آچاچی و از زحمات رئیس محترم اداره ورزش و جوانان تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که انشااله این پیگیری ها و توجهات ادامه دار باشد.

در این دیدار,  وفائیان پدر ورزش شهر میانه با آرزوی موفقیت و سربلندی به هر چه بیشتر آچاچی با تاکید بر وجود استعدادهای فراوان در این شهر, افزود این شهر مهد استعداد به ویژه در زمینه ورزش است, چرا که بنده نیز از این شهر به مقاطع بلند جهانی راه یافته ام. ایشان در ادامه با بیان آشنایی خود از مسائل و مشکلات شهر به دلیل حضور از سالیان گذشته در شهر آچاچی, ابراز کرد, در واقع شهر آچاچی تا چند سال  اخیر از نظر امکانات ورزشی چیز خاصی نداشت اما از همان دوران تا به امروز قهرمان پرور بود و این در حای است که امروز  به حول و قوه الهی این شهر حداقل امکانات اولیه ورزشی را دارد و در حال آماده سازی و برنامه ریزی برای تهیه زیرساختهای ورزشی مورد نیاز در این شهر است و با توجه به استعدادهایی که امروز در این شهر وجود دارد, امیدوارم با همکاری مسئولین, در آینده ای نزدیک  امکانات لازم را جهت فعالیت ورزش دوستان را فراهم آورده شود.

    در ادامه, پزشکی رئیس محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه, ضمن تشکر از همکاری مناسب بین شهرداری و شورای شهر آچاچی در سال 1397. و در نتیجه افزایش انتظارات خواستار حمایت, همکاری و پیگیری بیشتر در سال 1398 از مسئولین محترم این شهر در زمینه ورزش است.
   ایشان در ادامه با اشاره به اقدامات و پیگیری های انجام شده با اداره ورزش و جوانان استان و بخصوص مدیر کل, در خصوص احداث خانه وزنه برداری شهر آچاچی, ابراز امیدواری کرد از  ابتدای سال 1398 با همکاری و پیگیری ها و کمکهای اعضای محترم شورای اسلامی بتوانیم در ابتدای سال 1398 بودجه و اعتبار لازم را جهت احداث خانه وزنه برداری  به شهر آچاچی را از طریق استان پیگیری نماییم  که البته در این باب نیز کمک شهروندان و خیرین نیز در امر تخصیص اعتبار حائز اهمیت است که انشاله بتوانیم با کمک شورای شهر در کمترین زمان ممکن یک ساختمان مناسبی جهت تمرین و گسترش ورزش وزنه برداری برای اقایان و خانمها با امکانات مناسب و فضای کافی ایجاد شود.
    در ادامه این دیدار سعید محمدی, رئیس هیئت وزنه برداری شهر آچاچی, با اشاره به  استعدادهای موجود ورزشی در شهر آچاچی،  با وجود مسائل و مشکلات و کمبودها به خصوص در رشته وزنه برداری، در حال آماده سازی استعدادهای ورزشی وزنه برداری برای مسابقات هستیم، ولی متاسفانه، مخصوصا ورزشکاران خانم که در سطح مسابقات کشوری فعالیت می کنند، در زمینه محل تمرین خود با کمبود مواج هستند. 
     ایشان در ادامه، با باین این مطلب که فضایی که جهت احداث خانه وزنه برداری پیش بینه شده است حدود 120 مترمربع است در حالی که جهت انجام تمرینان تخصصی با امکانات محدود ، محل حضور مهمانان و حمام و رخت کن، ما نیاز به حداقل فضای 300 متر را داریم که امیدواریم این امر نیز لحاظ گردد  که پیگیری و نگاه ویژه را طلب می کند لذا همکاری بیشتری را به خصوص از طرف شورای اسلامی و شهرداری را طلب می کند.
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی
http://Sapp.ir/shahrdariachachi
وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:
eachachi.ir

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز