کد خبر: ۸۸۹۱۲
۱۷۶ بازدید
۰ دیدگاه

برگزاری بیست و یکمین جلسه هئیت رئیسه شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان

 ‍ بیست و یکمین جلسه هئیت رئیسه شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی با حضور مهندس فتحی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد.

در این دیدار مهندس بهرنگ داودی نایب رئیس شورای اسلامی استان، ضمن قدردانی از خدمات مهندس فتحی و سازمان جهاد کشاورزی استان، با تشریح مشکلات و موانع موجود و همچنین وضعیت مرغداران, دامداران, آبزی پروران و کشاورزان شهرس تان میانه, بر رفع آن ها تاکید کرد .

مهندس داودی همچنین با اشاره به ابعاد مختلف ممنوعیت کشت برنج در شهرستان, خواستار رفع کامل محدودیت های این موضوع شد.

ایشان در ادامه با اشاره به پایین بودن قیمت خرید تضمینی گندم کشاورزان استان, خواستار افزایش قیمت این محصول از طریق طرح در هیئت دولت شد. ایشان تسهیل در اعطای مجوز تولید و حمایت از تولید کنندگان بخش کشاورزی از رئوس مطالب بود که در این جلسه اشاره کرد.

   اقای داودی، در این جلسه، عبور خط راه آهن میانه به اردبیل از زمین های درجه یک کشاورزی شهر آچاچی و آسیب های که از این طریق به صاحبان زمین و کشاورزان و در نتیجه به بخش تولید شهر تحمیل می شود را شرح داد.

    در ادامه این جلسه, مهندس فتحی رئیس جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی ،با اشاره به خدمات این سازمان در استان, قول مساعد و همکاری های بیشتر در خصوص موارد اعلامی در جلسه را اعلام داشت.در پایان جلسه, مقرر شد موارد در جلسات آتی به صورت موردی، مورد بررسی قرار گیرد.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی

http://Sapp.ir/shahrdariachachi

وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:

eachachi.ir

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز