کد خبر: ۶۹۲۸۱
۷۰۲ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

همدردی دانش آموزان میانه با آتش نشانان فداکار

۱۳۹۵/۱۱/۲
۱۲:۵۴

با عنایت به حادثه ساختمان پلاسکو و درگذشت فداکارانه جمعی از آتش نشانان غیرتمند کشور، تمام ایران عزادار  و همدرد  و همراه آتش نشانان گشتند. در این راستا و جهت عرض ادب و احترام و ابراز همدردی با این بزرگمردان ایثارگر، دانش آموزان مدرسه شهدای فرهنگی با حضور در ساختمان آتش نشانی میانه و اهدای گل، ضمن قرائت فاتحه یاد و خاطره فداکاری آتش نشانان حادثه ساختمان پلاسکو را گرامی داشته و برای همکاران حاضر در مرکز میانه آرزوی توفیق و سلامت و موفقیت نمودند.

عباسی اقدم، مدیر مدرسه شهدای فرهنگی، ضمن عرض تسلیت از فداکاری ها و فعالیت های ارزشمند همکاران حاضر در مرکز آتش نشانی میانه قدردانی نمودند.

همچنین پورعباس، رئیس سازمان آش نشانی میانه نیز ضمن سپاس از حضور دانش آموزان و قدرشناسی آنان، فعالیت ها و جانفشانی پرسنل آتش نشانی را جزو وظایف و روند جاری همکاران خود برشمرده و با اشاره به سوگندنامه آتش نشانان، تأکید نمود مجموعه آتش نشانی در هر لحظه آماده خدمت به مردم می باشد.

وی از کلیه مردم خواست در هنگام وقوع چنین حوادثی با عدم تجمع و باز کردن راه برای خودروهای امدادی، خدمت رسانی به حادثه دیدگان را تسهیل و تسریع نمایند.//

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز