کد خبر: ۸۳۷۵۴
۶۴۹ بازدید
۳ دیدگاه

حامد جعفری سرمربی تیم توجوانان شهرداری تبریز:

تیم کاملا بومی داریم/نتایج خوبی کسب خواهیم کرد

۱۳۹۷/۵/۵
۱۵:۳۹

تبریز- سرمربی تیم تکواندو نوجوانان شهرداری تبریز گفت: با تیمی کاملا بومی از شهر تبریز به دنبال کسب نتایج خوب در رقابتهای لیگ برتر نوجوانان کشور هستیم

حامد جعفری امروز در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام مطلب فوق اظهار کرد: به دستور مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز، تیمی کاملا بومی تشکیل داده ایم و ورزشکاران اوزان ۱۰ گانه تیم تکواندو نوجوانان شهرداری تبریز همگی از تبریز هستند.

وی ادامه داد: خوشبختانه دکتر رحیمی نگاه ویژه ای به تکواندو دارد وامکانات خوبی در اختیار ما قرار داده است، با این شرایط ما امیدواریم که بتوانیم نتایج خوبی در رقابت های لیگ برتر کشور کسب کنیم.

جعفری با اشاره به نتایج دو هفته اول لیگ برتر تکواندو نوجوانان کشور عنوان کرد: هفته گذشته دو بازی خود را در هفته های اول و دوم برابر تیم های قدرتمند کن و منتخب تهران برگزار کردیم که یک باخت و یک تساوی به دست آوردیم. در بازی با کن که مدافع عنوان قهرمانی است، با توجه به اینکه تیم حریف ملی پوشان زیادی در اختیار داشت، زورمان به آنها نرسید اما در بازی دوم با منتخب تهران فقط به خاطر کم تجربگی برد را با تساوی عوض کردیم. سه بازیکن ما برای اولین بار بود که خانه تکواندو را از نزدیک می دیدند و به نظر من اگر یک بازیکن غیربومی با تجربه در ترکیب ما بود، قطعا در بازی با تهران پیروز می شدیم.

وی در ادامه با ابراز امیدواری نسبت به بهبود شرایط تیم تکواندو نوجوانان شهرداری تبریز، گفت: قرعه ای که در ابتدای لیگ با آن روبرو شدیم، قرعه سختی بود و ما در همین آغاز مسابقات به سه تیم قدر و مدعی خوردیم. بعد از کن و منتخب تهران، روز دوشنبه آینده و در بازی های هفته سوم با تیم قدرتمند پاس رقابت خواهیم کرد و بعد از آن و از بازی با تیم تعاونی انقلاب در هفته چهارم، بازی های ما به مراتب آسان تر خواهد شد و روی دور برد خواهیم افتاد.

سرمربی و مدیر تیم تکواندو نوجوانان شهرداری تبریز با اشاره به نفرات کاملا بومی تیمش یادآور شد: همه نفرات تیم شهرداری را بچه های تبریز تشکیل می دهند. ما حتی از شهرهای اطراف هم بازیکن نداریم و جزو معدود تیم هایی هستیم که نفرات بومی دارد. مثلا شهرستان میانه که مهد تکواندو است، تمامی تکواندوکارانش در تیم های رقیب ما حضور دارند و با این شرایط، بضاعت و توان تیم های رقیب ما بیشتر شده است.

گفتنی است علیرضا رحیمی به عنوان مدیرعامل باشگاه، حامد جعفری به عنوان مدیر تیم و سرمربی، یوسف کرمی قهرمان پرآوازه و المپیکی تکواندو در سمت مدیرفنی، حسین نجفی سرپرست و فرهاد نریمانی و فرزاد عبدالهی به عنوان مربی در کادر مدیریتی و فنی تیم نوجوانان شهرداری تبریز حضور دارند.

همچنین حامد مولاپور، امیررضا صفرخانلو، مهدی اصالتی، امیرحسین بزرگی، فرشاد عبادزاده، هادی ولی پور، میلاد رفعت، امیرحسین نعیمی، امین امیران و محمدجواد محمدزاده به عنوان ورزشکاران اوزان ۱۰ گانه تیم تکواندو نوجوانان شهرداری تبریز در رقابت های لیگ برتر کشور حضور دارند

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۵/۶ ۱۱:۵۷

به نظر من تیم قهرمانان دیار ریزعلی اسم مناسبی برای تیم منتخب میانه است

۹۷/۵/۵ ۱۷:۱۷

جای یک تیم حرفه ای از میانه در لیگ برتر تکواندو کشور خالی است.میانه تکواندوکاران زیادی در حد لیگ دارد.اما دریغ از یک تیم از میانه در لیگ برتر تکواندو کشور

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز