کد خبر: ۸۳۹۶۹
۸۵ بازدید
۴ دیدگاه

پیام تبریک شهردار میانه به مناسبت روز خبرنگار

۹۷/۵/۱۷
۱۳:۰۶

روز خبرنگار فرصت گرانبهایی است برای گرامیداشت جایگاه رفیع تمامی انسان های آگاه و فرهیخته ای که در راه روشنگری و آگاهی بخشی جامعه با تمام وجود تلاش و مجاهدت می نمایند.

خبرنگاران در راستای رسالت پیامبر با اتکا به روحیه آزادی و آزادمردی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و از خودگذشتگی اند.

خبرنگاران وجدان بیدار هر جامعه و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فکری و فرهنگی هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

بدون شک عملکرد رسانه های محلی در بیان مسائل و مشکلات موجود در جامعه و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی بی بدیل و غیرقابل انکار است

اصحاب خبر و رسانه رسالت بسیار خطیر و حسای دارند. چنانچه رسول مکرم اسلام در حدیثی فرموده است: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس». از همین روست که خبرنگاران زبان گویای حق و حقیقت و مطالبه گری در جامعه هستند و این نقش آنان به مثابه مجاهدتی عظیم و فداکاری بزرگ در جوامع بشری قلمداد می شود.

لذا ضمن گرامیداشت مقام شامخ عزیزان خبرنگار روز خبرنگار را به این دلاوران خستگی ناپذیر تبریک گفته و پیروزی و موفقیت روزافزونشان را از درگاه ایزد متعال مسئلت می نمایم و همچنین به مقام شامخ شهدای خبر نگار ارج می نهم.

 

میرزایی - شهردار میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۵/۱۷ ۱۷:۲۱

با سلام و تشکر از لطف شما و شهردار محترم متاسفانه در بیشتر سازمان ها،نهادها و ادارات روابط عمومی ها با توجه به وظیفه قانونی شان، باید پل ارتباطی بین مسئولان و مدیران با مردم باشند نتوانسته اند در انجام این وظیفه قانونی خود عملکرد مثبت داشته باشند.

با سلام ، حق با شماست اقای رشیدی، بدلیل اینکه مسئول محترم روابط عمومی در مرخصی بودن و دسترسی به اکانت روابط عمومی شهرداری نبود این پیام توسط اینجانب درج گردید

۹۷/۵/۱۷ ۱۵:۱۴

با سلام وتشکر از شهردار محترم جناب مهندس میرزایی

این وظیفه روابط عمومی سازمان،نهادها و ادارات است که اخبار و پیام های تبریک و تسلیت مسئولان و مدیران ادارات را منتشر کنند.

اخبار روز