کد خبر: ۸۳۹۷۵
۴۳۸ بازدید
۱۸ دیدگاه

معاون استاندار آذربایجانشرقی:

انتقاد باید منصفانه باشد/راه اندازی خانه مطبوعات در میانه

۹۷/۵/۱۷
۱۷:۱۵

میانه- فرماندار ویژه میانه و معاون استاندار آذربایجان شرقی از راه اندازی خانه مطبوعات در شهرستان میانه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا مشایخی ظهر امروز چهارشنبه در نشست خبری روز خبرنگار در میانه اظهار داشت: خبرنگاران تلاشگران عرصه اطلاع رسانی نقدپذیرترین قشر جامعه هستند.

وی با تقدیر از تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و با گرامی داشت روز خبرنگار و شهادت شهید صارمی گفت: نقد منصفانه و شفاف سازی و اطلاع رسانی برای مردم حق طبیعی خبرنگاران است.

وی ادامه داد: مردم هم حق دارند از عملکرد مدیران و دستگاههای اجرایی اطلاع داشته باشند.

وی با بیان اینکه نقد باید گویا و با اطلاعات کافی و منصفانه باشد و مدیران دستگاه های اجرایی هم باید روحیه نقد پذیری خویش را بالا برده که این امر باعث رشد و شکوفایی کشور می شود.

فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه اهدافی که دشمنان نظام برای کشور دارند توسط خبرنگاران تحلیل و به صورت شفاف منعکس و نقد منصفانه شود، افزود: این امر می تواند نقش بسزایی درخنثی کردن برنامه های دشمنان داشته باشد.

در ادامه مشایخی خبر از راه اندازی خانه مطبوعات در اینده نزدیک در این شهرستان داد.

mehrnews.com/news/4369674

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۵/۱۸ ۱۸:۵۷

امیدواریم با اتتصاب یک مدیر استانی میانه ای به سمت استاندار آذربایجان شرقی - که خیلی جدی تر شده - این خوشحالی عموم مردم شهرستان میانه(از بابت فرمانداری دکتر مشایخی) مضاعف شود.ج

۹۷/۵/۱۸ ۱۸:۵۴

امیدواریم با دستان توانای دکتر مشایخی رادیو میانه نیز در این شهر عقب نگهداشته شده راه اندازی شود.

۹۷/۵/۱۸ ۰۹:۲۵

سلام اولین تجربه انتخاب فرماندار بومی در سالهای اخیر اگر با کارنامه درخشان و قابل قبولی در رفع مشکلات منطقه مواجه نشود مجددا نظریه انتخاب فرماندار غیر بومی را در این شهرستان تقویت خواهد نمود .از اقای دکتر مشایخی خواستار ایجاد عدالت اداری در شهرستان میانه هستیم در این راستا ابتدا از خود کارکنان فرمانداری شروع نمایند توجه داشته باشید تیم فرمانداری بایستی پاسخگوی خوبی برای مردم باشند .توجه داشته باشید مردم عملکرد شما را رصد می کنند .سعی کنید روسای ادارات را اگر انرژی و توان و انگیزه خدمت به مردم را ندارند تغییر دهید .ضمنا کمی هم به اسفالت جلوی درب فرمانداری توجه فرمایند !!!

مهم و اولویت  صدور حکم  توسط وزیر کشور هست ،انشالله تو چند روز آینده شاهد معارفه ایشون خواهیم بود

۹۷/۵/۱۸ ۰۱:۱۲

موفق باشند من امیدوارم در دوره ایشان میانه رشد خوبی داشته باشد

۹۷/۵/۱۸ ۰۰:۱۴

ولی تو سایت استانداری حکم انتصاب ایشان نیست ضمنا این جکم به فرمانداری ویژه شهرستان میانه ابلاغ شده است.

اگر به سایت وزارت کشور سری بزنید متوجه میشوید که حکم فرماندار ویژه و معاون استانداری اقای دکتر مشایخی توسط وزیر کشور صادر شده

۹۷/۵/۱۷ ۲۱:۱۲

در مطلب روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان میانه عنوان شده سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میانه جناب یزدانی دیزگوین شما عنوان نموده اید معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه لطفا شفاف سازی نمایید کدام درست است. هر چند این کامنت حذف خواهد شد.

۹۷/۵/۱۷ ۲۰:۱۱

انشاءالله
همیشه قبلش بگو انشاءالله

۹۷/۵/۱۷ ۱۸:۲۹

كلیه شوراها ، ستادها و مجامعی كه برای هماهنگی انجام وظایف دستگاه ها اجرایی در شهرستان طبق قوانین و مقررات تشكیل می گردد زیر نظر فرماندار فعالیت خواهند نمود .
۴۴- واحدهای اجرایی شهرستان موظف به ارائه گزارش عملكرد دوره ای خویش به فرماندار می باشند . فرماندار می تواند در صورت لزوم حسب مورد خارج از دوره مزبور نیز از واحدهای شهرستانی گزارش امورمربوطه را دریافت نماید .
۴۵- به منظور فراهم ساختن زمینه مناسب جهت هماهنگی بین فعالیت های مختلف و افزایش قابلیت ها ، كارایی دستگاه های اجرایی و تحقق سیاست های عمومی و برنامه های توسعه در شهرستان شورای اداری شهرستان به ریاست فرماندار تشكیل می گردد . تركیب ، وظایف ، اختیارات و نحوه كار شورای مزبور بر اساس آئین نامه ای خواهد بود كه توسط سازمان امور اداری و استخدامی كشور با همكاری وزارت كشور تهیه و به تصویب شورای عالی اداری خواهد رسید .
۴۶- انجام مراسم تشریفات (استقبال ، پذیرایی ، مشایعت ) از مقامات عالی رتبه داخلی و خارجی كه رسما به شهرستان سفر می نمایند به عهده فرماندار می باشد .

۹۷/۵/۱۷ ۱۸:۰۹

با پیگیری های فرماندار محترم تحولات مثبت بسیار حتما" خواهد شد%

۹۷/۵/۱۷ ۱۷:۵۹

- عزل و تغییر روسا و مسئولین ادارت و شهرستان توسط مقام های مجاز دستگاه های ذی ربط با اطلاع فرماندار صورت می گیرد .
۳۸- كلیه روسای ادارات و یا بالاترین مقام اجرایی در شهرستان و فرمانده منطقه انتظامی موظفند عدم حضور خود را در محل خدمت به اطلاع فرماندار برسانند و جانشین موقت خود را به وی معرفی نمایند .
۳۹- در مواردی كه فرماندار حضور رئیس اداره ای را در شهرستان در زمان معین ضروری بداند ، مدیر یا رئیس اداره موظف است از مرخصی یا ماموریت در ان زمان صرف نظر نموده و در محل خدمت حضور یابد .
۴۰- فرماندار می تواند در اجرای وظایف واحدهای اجرایی در شهرستان كه به نحوی با برنامه های توسعه و سیاست های عمومی و مسائل امنیتی و آرامش عمومی مرتبط است و همچنین ایجاد هماهنگی بین واحدهای مذكور و استفاده بهینه از امكانات آن ها با رعایت قوانین و مقررات مبادرت به تهیه و ابلاغ دستور العمل های اجرایی نماید

۹۷/۵/۱۷ ۱۷:۵۹

- فرماندار مسئول برقراری و حفظ نظم و امنیت شهرستان است .
۳- هدایت و تشكیل مرتب جلسات شورای تامین و نظارت بر حسن اجرای مصوبات آن .
۴- كلیه ارگان های عضو شورای تامین و سایر دستگاه های اجرایی شهرستان موظفند مصوبات شورای تامین و دستوات امنیتی فرماندار را اجرا نمایند و رویدادهای امنیتی و سیاسی را به فرماندار گزارش كنند . با متخلفین برابر رمقررات رفتار خواهد شد

۹۷/۵/۱۷ ۱۷:۴۰

ان شالله با رویکرد مثبت جناب فرماندار به رسانه ها ومطبوعات در قدم اول شاهد فعال سازی روابط عمومی های ادارات ونهادهای دولتی در جهت پاسخگویی به شهروندان عزیزدرهمین سایت ورسانه های دیگر شهرستان باشیم وفضای تعاملی دوسویه شهروندان ومسولین رادر چارچوب اخلاق وانصاف ناظرباشیم 

۹۷/۵/۱۷ ۱۷:۲۳

وضعیت شهر وفضای نامناسب رسیدگی شود

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز