کد خبر: ۹۲۰۸۹
۷۶۸ بازدید
۳۳ دیدگاه

پورسانت نوچه های مجازی از فروش هر کانکس برای زلزله زده ها!

۹۸/۹/۱۸
۱۲:۴۲

درخصوص تشدید انتشار اخبار غیرموثق و خلاف واقع از مناطق زلزله زده ترکمانچای که اخیراً و در این بازار مکاره  ی انتخابات توسط افراد سودجو و منفعت طلب صورت میپذیرد، بنا بر وجدان خبرنگاری خود لازم به عرض دانستم که بدلیل عمومی بودن انتشار این مطالب و عکسها؛ از منتشر کنندگان آن پرسشی را مطرح کنم؛

آقایان ر ، ک و م آیا این شما نبودید که فردای روز زلزله کاتالوگ بهدست در روستاهای زلزله زده مثل زنگوله های پای تابوت بدنبال این رئیس و آن مدیر لَه لهَ کنان میدویدید تا بلکه مصالح خود را بطور رانتی به زلزله زدگان بیچاره قالب کنید؟!

هنوز برخی ها را از زیر خاک بیرون نکشیده بودند، که شما به پشت گرمی و تحریک آقایتان در منطقه به لباس ریا، در به در و کاسه به دست دنبال منافع شخصی خود و اربابتان بودید!

حال که فرماندار تلاشگر و بومی میانه با توجه به عقبه و سابقه درخشانتان حاضر نشد زیر بار فشار و هجمه های نامردانه ارباب شما و چند نوچه مجازی وی برود و براساس وجدان و حس مسئولیت و بی طرفی، کانکس ها و اتاقکهای پیش ساخته بادکرده در دستان شما را به مردم آسیب دیده تحمیل و یا درخصوص پیمانکاران اظهار حمایت و جانبداری کند، میخواهید از این طریق شخصیت آن عزیز که علی الخصوص در حادثه زلزله مدیریت ناب، مسئولیت پذیری و تعصب خود به شهرستان و منطقه را الحق والانصاف اثبات نمود، خدشه دار کرده و حسن شهرت فرماندار میانه را زیر سوال ببرید؟

لطفاً بفرمائید پورسانت شما از فروش هر کانکس و نشر هر پست سفارشی تلگرامی در گروه های میانه با موضوع کانکس، چقدر است که برایتان هدف وسیله را توجیه کند؟

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۹/۲۱ ۰۰:۲۶

لوگوی دروغ مال پرچم کشور متخاصم اسراییل بود!!

اصلا مگه تو میانه نماینده‌ای پیدا شده تاحالا که یه دروغ از دهنش دربیاد! داش اولارسانه یالان دسووووون

۹۸/۹/۲۰ ۰۸:۰۹

لوگوی دروغ مال روحانی و دارودسته اش بود عزیز

۹۸/۹/۱۹ ۱۳:۳۱

به نظر من روستائیان چادرو ول نمی کنند چون اگر رها کنند و برن توی کانکس دستشون از هدایای مردم کوتاه میشه. اینه مشکل فرهنگی و اجتماعی و البته فرهنگ غلط مواجه با بحران

۹۸/۹/۱۹ ۱۳:۲۸

آغزوندا دییسن اتاقک موقت. ویلا یوخ

۹۸/۹/۱۹ ۱۳:۲۵

همیشه اونایی که ادعای پاکی دارند آلوده ترند. این یک قاعده جهانی هست

۹۸/۹/۱۹ ۱۰:۱۵

هم ولایتی عزیز لطفا هنگام بکار بردن کلمات سعی کنید معنی آنها را جستجو کرده وبا علم به معنا کلمات رادر جای خود بکار ببرید «در جمله این رشیدی بدجوری فوبیای بیسوادی دارد» معنای فوبیا را اگر جستجو کنیم به این نتیجه می‌رسیم که ترس مرضی را فوبیا میگویند و فوبیایی بنام فوبیای بقول شما فوبیای بیسوادی نداریم وبه فرض هم اگر چنین فوبیایی داشتیم در جمله ای که شما بکار برده اید این کلمه کلا ناقض منظورتان شده و معنای آن این شده که اقای رشیدی ترس از با سوادی دارد که مسلما منظور شما این نبوده و بهتر بود می‌نوشتید اقای رشیدی ادعای باسوادیدارد .

۹۸/۹/۱۹ ۰۰:۵۹

لوگوی دروغ مال فرمند بود و با همین شعار مردم رو فریب داند حالا شدند مجسمه دروغ

۹۸/۹/۱۹ ۰۰:۵۸

فرمند هرچقدر هم زور بزنه نمی تونه در این مدت باقی مانده کاری بکنه. گفتند یه فرصت دیگه پیش اومده ر و م رنگ عوض کرده رو انداختند وسط ولی دیگه تمومه

۹۸/۹/۱۹ ۰۰:۵۶

چقدر بیچاره اند این نوچه های مجازی. به هیچ می بازند

۹۸/۹/۱۸ ۲۱:۱۱

بنده مثل عده ای بخاطر اینکه شغلم را از دست ندهم ... نمی کنم که ارباب داشته باشم.

ثبت نام در انتخابات چه ربطی به این موضوغ دارد.

وقتی کسی در روز روشن قسم جلاله کی خورد ولی واقعیت چیز دیگری است دیگر چه بگویم.

۹۸/۹/۱۸ ۱۹:۴۷

احدی از نمایندگان بشدت بدنبال تخریب جایگاه و چهره فرماندار میانه است و اینبار هم مسئله کانکسها را دست آویز قرار داده! که به امید خدا پرده ها کنار خواهد رفت و سیاه روی خواهد شد

۹۸/۹/۱۸ ۱۹:۴۴

این لوگوی دروغ ممنوع خیلی باحال بود!!!
آدمو یاد یکی میندازه
خخخخخخخخ

۹۸/۹/۱۸ ۱۹:۴۲

در سيستم موجود و حداقل تا جايي كه ذهن ادمي ياري ميكنه هر جا تكذيب وجود داشته معلوم شده كه حقايقي هست
.اين بار هم مثل هميشه . مطمن باشين چيزي وحود داشته كه كسي احساس مسوليت كرده و به خودش جرات داده و به زبون و قلم اورده
حالا اونايي هم ك دارن نقض يا موضع ميگيرن يا سرشون تو سفرس يا.....

۹۸/۹/۱۸ ۱۹:۱۱

همه عزيزان در زلزله و امداد رساني كمك كرده اند هم نهادهاي دولتي هم خيرين و هم بعضي از دوستان .اينطور دعواي رسانه اي ضرر ش فقط براي زلزله زده ها است و چيز ديگري ندارد دوستان هر كسي هر چه در توان دارد انجام بدهد بدون توهين و اهانت ب ديگران. با تشكر

۹۸/۹/۱۸ ۱۸:۴۳

در ایام خدمت رسانی به زلزلزدگان عزیز پنج بار با فرماندار توانا و غیرتمند شهرستان در خصوص موضوع زلزله زدگان هم صحبت و دیدار کردم به ولله از احساس مسئولیت بسیار قوی و برنامه ریزی های مدبرانه و روحیه عاطفی زیبا و شجاعت و مدیریت و.....احساس غرور کردم و بر خود بالیدم از برنامه های مقتدرانه و خیرخواهانه ایشان لذت بردم. و به همشهرستانی های عزیزم عرض تبریک دارم به داشتن چنین فرماندار ارزشمند

۹۸/۹/۱۸ ۱۸:۰۵

این نظر شماست. البته جناب یزدانی بهتر از همه می دانند انتشار کامنت های توهین آمیز مسئولیت آن با انتشار دهنده کامنت ها است.

۹۸/۹/۱۸ ۱۸:۰۲

دوست گرامی بنده هم با نظر شما موافقم که افرادی در این وضعیت مانند عده ای از پیمانکاران اتاقک های پیش ساخته بنیاد مسکن می خواهند سوء استفاده نمایند.

ولی تا آنجای که بنده اطلاع دارم هیچ یک از رزمندگان دفاع مقدس شهرستان میانه کانکس های باد کرده ای نداشته و ندارند که بخواهند به زلزله زدگان تحمیل کنند. این حرف شما و جناب یزدانی دور از انصاف است و توهین و بی احترامی به زرمندگان هشت سال دفاع مقدس می باشد.

پیشنهادی که مسئولان و مدیران شهر شده بود این بود که بجای اینکه اتاقک فعلی با این کیفیت ساخته شود اتاقک های پیش ساخته شده با عایق سرما و گرما که بصورت مونتاژ و دمونتاژ بدون نیاز به تریلی و جرثقیل می باشد و در کمترین زمان نصب می شود و بعد از اسکان دائم زلزله زدگان عزیز می توان دوباره باز و در محل دیگر استفاده شود شده بود. نه کانکس های باد کرده به قول جناب آقای یزدانی ایکاش جناب آقای یزدانی بعنوان مهندس و عضو نظام مهندسی و خبرنگار رسمی یک گزارش از وضعیت اتاقک های پیش ساخته بنیاد مسکن مطلب می نوشت. البته شاید بخاطر موقعیت ...   

۹۸/۹/۱۸ ۱۸:۰۰

اگه واقعا بدون چشم داشتی دراین مدت به زلزله زدگان کمک میکردین ومیکنید چرا اربابت درانتخابات مجلس این دوره یازدهم ثبت نام کرد؟
پس دروغ نگو
ازدوطرف داری میخوری؟
نظروعکسهای گرفته شده ازچادر زلزله زده ها مشخصه که نقشتون چیه
میخواین فرماندارو به چالش بکشین؟درحالیکه خودتون درچالشین

۹۸/۹/۱۸ ۱۷:۵۷

این رشیدی بدجور فوبیای باسوادی و روشنفکری برش داشته و فکر میکنه خیلی دانشمنده و در هر موردی باید نظر بده آخه برادر من مجبوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۹۸/۹/۱۸ ۱۷:۵۵

گفته اند العاقل و یکفیه الاشاره یعنی عاقل را اشاره ای کافی است، دوست عزیز به اخبار روزهای اول زلزله نگاه کنی میبینی که چه کسی کاتالوگ بدست تو ورنکش دنبال مشتری بود

۹۸/۹/۱۸ ۱۷:۴۹

جناب رشیدی آنچه در فحوای نوشته آقای یزدانی دیده میشود اشاره به افرادی دارد که با نام رزمنده دوران هشت سال دفاع مقدس یا القاب اینچنینی قصد داشتند کانکسهای بادکرده خودرا از طریق برخی نهادها بفروش برسانند که البته حماسه سازان دفاع مقدس و انهایی که واقعا از کشور دفاع کرده و جانشان را نثار کرده اند همیشه عزیز و گرامی است لیکن سوء استفاده بهرطریقی زشت و ناپسند است لطفا شما در خواندن و درک مطلب بیشتر دقت کنید.

۹۸/۹/۱۸ ۱۷:۴۲

ازاسم ...... حالم بهم میخوره اسمتوعوض کن بگذار ادم فروش نامردروزگار ابلیس نمیدونم هراسمی که لایقته خودت انتخاب کن شایدازایناهم بهترشوبتونی پیداکنی.

۹۸/۹/۱۸ ۱۷:۳۱

جناب آقای یزدانی شما در اول مطلبتان از وجدان خبرنگاری سخن گفتید ولی متاسفانه مطلب شما بیشتر با تخریب چهره افرادی که بدون هیچ چشم داشتی در این مدت در مناطق زلزله زده به زلزله زدگان کمک رسانی نموده و می نمایند می باشد. 

از کانکس ها و اتاقک های پیش ساخته باد کرده  که به مردم آسیب دیده می خواستند تحمیل کنند و مدیریت ناب، مسئولیت پذیری و تعصب مدیران شهرستان نام بردید.

در صورتیکه اتاقک های پیش ساخته شده با عایق سرما و گرما که در مناطق زلزله زده جهت اسکان زلزله زدگان تحویل داده شده از طرف خیرین عزیز بوده و هیچ کسی هیچ وجهی از زلزله زدگان عزیز دریافت نکرده است. 

ولی متاسفانه اتاقک های اسکان موقت بنیاد مسکن توسط پیمانکاران به مبلغ یک میلیون و ششصد هزار تومان در مناطق زلزله که در بیشتر موارد بصورت نیمه کاره ساخته شده و به زلزله زدگان عزیز تحویل داده شده است. ایکاش با وجدان خبرنگاری قلم می زدید.

اتاقک های پیش ساخته بنیاد مسکن جهت اسکان موقت زلزله زدگان

وضعیت فعلی زلزله زدگان در روستاها

اتاقک های پیش ساخته با عایق سرما و گرما توسط خیرین

 

مدیریت دولتی و مردمی

 

۹۸/۹/۱۸ ۱۶:۵۷

بهتر است بصورت شفاف صاحب کانکسهای باده کرده وفرصت طلب معرفی شود.متشکر از یادداشتتان

۹۸/۹/۱۸ ۱۵:۰۱

سیفون رو کشیدی که

۹۸/۹/۱۸ ۱۴:۲۴

ساغول مهندس یزدانی قربان قلم ووه

۹۸/۹/۱۸ ۱۴:۰۴

ساغ السون دیزگونون خلف اوغلو حامد دادا.

۹۸/۹/۱۸ ۱۳:۲۲

چقدرخوب امروزفهمیدم که مردانی هستندبرای گویای حرف حق قلم بدست گرفته وعین حقیقتوبیان کردن. واقعاشمادربرابرخداچه حرفی برای گفتن خواهیدداشت؟ انصاف ومردانگی خودتان رابه چه قیمت میفروشید؟ زلزله زدگان شهرم تنورشان راداغ کرده اند تانان تان رابپزید؟بافروختن چندکانکس انهم به اسم کمک پرفسور تاازمردم بخت برگشته زلزله زده رای جمع کنی ؟واقعافکرمیکنی مردم بیدارنیستن؟الان این چندمین نماینده شماست که داری؟ ارزشت بیشترازایناست مواظب خودت باش مرگ تمامت میکندبه فکراخرتت باش. جناب اقای پرفسوراخرین کلامم باتوست اه وناله مردان وزنان زلزله زده شهرم به زودی دامنت راخواهدگرفت./ درودخدابه فرماندارشهرم که باتمام قوادرخدمت شهرم وزلزله زدگانم هست وخواهدماند.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز