کد خبر: ۶۹۴۶۷
۱۵۶۵ بازدید
۱۳ دیدگاه (۱۲ تایید شده)

دهقان فداکار، خلبان فداکار ، آتش نشان فداکار

۱۳۹۵/۱۱/۷
۲۲:۱۴

از دیرباز مردم آذربایجان به "غیرت" شهرت دارند و بارها این ادعا را که آذربایجان نماد غیرت ایران است را به اثبات رسانده اند.از خودگذشتگی ریزعلی حاجوی در نجات جان مسافران قطار ، شهامت هوشنگ شهبازی خلبان میانه ای برای نجات مسافران هواپیمایی که بدون چرخ فرود آمد و این بار از خودگذشتگی و رشادت ناصر مهرورز ،آتش نشان فداکار میانه ای ، برگ زرین دیگری از فداکاری مردم غیور میانه را در دفتر غیرت آذربایجان و ایران ثبت کرد.

 ناصر مهرورز (به نقل از برادرش) میتوانست در لحظه ریزش ساختمان پلاسکو خود را از خطر دور کند ولی وقتی متوجه حضور عده ای در ساختمان میشود برای نجات آنها برمیگردد و ناگهان ساختمان ریزش میکند. این جانفشانی فرزند غیور میانه در حافظه مردم ماندگار خواهد بود و بی شک نسلهای آینده از این رشادت سخن خواهند گفت.

از شهردار و اعضای محترم شورای شهر میانه خواستاریم به پاس رشادت شهید ناصر مهرورز، یکی از خیابان های شهرمیانه را به نام ایشان نامگذاری کنند.

روحش شاد .نامش گرامی

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱۱/۹ ۲۳:۳۶

خدمت دوستان عرض میکنم که باتوجه به سن کم یکی از ادمین ها و با توجه فقط به تتیر این موضوع که قبل از این در صفحه ما بوده تصور بر کپی بودن مطلب کرده درحال که مطالب کپی نبود.با سپاس از صدای میانه

۹۵/۱۱/۹ ۱۵:۱۲

خیابان آتشنشانی فعلی، گزینه مناسبی برای نامگذاری شهدای آتشنشان هست.

۹۵/۱۱/۹ ۱۲:۲۴

((((از شهردار و اعضای محترم شورای شهر میانه خواستاریم به پاس رشادت شهید ناصر مهرورز، یکی از خیابان های شهرمیانه را به نام ایشان نامگذاری کنند.)))

باسلام،پیشنهاد خوبی است

۹۵/۱۱/۸ ۲۳:۱۵

خدا رحمت کنه عزیز از دست رفته رو که بی ادعا جان خود را فدای نجات افراد گرفتار در آتش پلاسکو کرد خدا صبر به مادر داغدیده اش عنایت فرماید که فریادهایش دل همه رو در انتظار نجات فرزندش به درد میاورد.

۹۵/۱۱/۸ ۲۳:۰۹

شهادت قهرمان میانه ای ، شهید بزرگوار ناصر مهرورز را به خانواده و همکاران ایشان تسلیت گفته و از خداوند رحمان و غفار برای آن فقید سعید، رحمت و مغفرت و برای سایر بازماندگان صبر و سلامتی آرزومندیم.»

۹۵/۱۱/۸ ۲۳:۰۴

شهادت تعداد زیادی از آتش نشانان بخصوص شهید ناصر مهرورز در حادثه ساختمان پلاسکو را به ملت ایران و خانواده های این عزیزان تسليت می گوییم.

شهدای آتش نشان، مظهر ایثار، غیرت و مردانگی بودند و میانه و میانه ای همیشه در خوبی ها، قهرمان شدن ها و خط مقدم خدایی شدن ها، در سبقت از همه مردمان عالم بودند و هستند.

بی شک روحشان قرین رحمت الهی است لیکن دعا کنیم به واسطه و شفاعت شهدا، خداوند ما را مورد رحمت خویش قرار دهد، ان شاءالله

۹۵/۱۱/۸ ۱۹:۵۰

واژه "فداکار" را در ناصر معنا کردم. کسی که در کمال امنیت خود و خطر دیگران، دیگران را نجات داد و 2 برادر آتش نشانش از ساختمان نجات یافتند و خودش نیز از ساختمان فرار کرد اما در کمال تعجب برادرانش دوباره به داخل ساختمان برگشت تا شاید 1 نفر را هم نجات دهد. برگشتن همان و ریختن ساختمان همان و پرواز ناصر به سمت خدا همان. کاش چنین مرگی شامل حال ما نیز بشود.

۹۵/۱۱/۸ ۱۸:۰۸

مطلب به هیچ عنوان کپی نیست.اگر جایی این خبر را دیدید احتمالا از متن من کپی گرفته .در صورت امکان آدرس خبر را ارسال فرمایید.

۹۵/۱۱/۸ ۱۶:۳۴

خاوند ناصر مهرورز را رحمت کند به خانواده اش صبر عطا فرماید.

۹۵/۱۱/۸ ۱۴:۱۹

اقای بیضایی حداقل مطالبی که از جایی کپی میکنید در اخر منبع ان ذکر شود ما در صفحه منابع خبرات که برمیداریم قید میکنیم.کاش ایران حق کپی رایت داشتیم

۹۵/۱۱/۷ ۲۳:۰۸

خدا رحمتش کنه به خانوادش صبر بده

اخبار روز