کد خبر: ۸۵۵۱۲
۳۶۹ بازدید
۲ دیدگاه

جای خالی جشنواره " چهره های ماندگار " در شهرستان میانه

۹۷/۸/۹
۱۴:۵۶

شهرستان میانه جزو آن دسته از شهرستان هایی است که به نسبت جمعیت و امکاناتی که دارد نخبه های بیشماری در حوزه های مختلف ورزشی، هنری، علمی ، سیاسی و ... به جامعه معرفی کرده است . تا جایی که سهم شهرستان میانه در برخی حوزه ها نظیر ورزش از مجموع چندین استان بیشتر بوده است .

اقدام بسیار شایسته فرماندار محترم شهرستان در تجلیل از نام آوران میانه ای در روزهای اخیر، جای خالی جشنواره " چهره های ماندگار" در شهرستان را بیش از پیش نمایان کرد. بازتاب تجلیل از چهره های ماندگار در رسانه ها علاوه بر تکریم آنها ، موجب نشان دادن جایگاه رفیع شهرستان میانه در کشور و معرفی آنها به نسل جوان نیزمیشود.

 درکتاب "مشاهیر میانه" تالیف مهندس نائبی شاهد اسم هایی هستیم که تا همین چند سال پیش در بین ما بودند و حضور ایشان میتوانست وزن جشنواره چهره های ماندگار شهرستان میانه را چندین برابر کند ؛ اشخاصی هم چون : آيت الله ميرزا علي احمدي ميانجي ، استاد بهرام سارنگ ،پروفسور دکتر علي اميني ، ازبرعلی حاجوی (دهقان فداکار ) ، روح الله داداشي- قويترين مرد جهان و ... ( روحشان شاد و نامشان ماندگار)

 اکنون که زمان فرصت میدهد، قدر داشته های خود را بدانیم و برای تجلیل از سالها زحمت و تلاش چهره های ماندگار شهرمان حرکتی در شان آنها انجام دهیم.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۸/۱۰ ۱۰:۳۲

جناب مهندس نایبی با سلام و عرض ادب

اکراه مشاهیر قابل درک هست چون از مسئولین میانه سالهاست کسی سراغشان نرفته، اما اکراه مسئولین قابل توجیه نیست .

بعید میدانم مشاهیر میانه نسبت به شهرشان تعصب نداشته باشند.مگر میشود اداره ارشاد آیین تجلیل از استاد قادر طهماسبی برگزار کند و ایشان تمایل نشان ندهند که در زادگاه خود تجلیل شوند.

این پیشنهاد را صرفا به خاطر حرکت فرهنگی و ارزشمند فرماندار محترم در تجلیل از اشکان نائبی و سالار پویان عرض کردم . امیدوارم جشنواره چهره های ماندگار میانه به یک آرزو تبدیل نشود.

۹۷/۸/۱۰ ۰۰:۰۲

باسلام و با سپاس از اینکه برای ایده و طرح های خود وقت می گذارید, این کار نشدنی است و پیشتر تلاش زیادی برای برگزاری چنین مراسم سالیانه ای مشابه مراسم چهره های ماندگار ملی داشتم لیکن دیدم هر چقدر مسئولین وقت نسبت به برگزاری چنین مراسمی اکراه و فرافکنی دارند, ده برابرش را مشاهیر اکراه دارند و حاضر نیستند در هیچ مراسم دولتی حضور یابند حتی اگر شخص رئیس جمهور تقدیر کند. 

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز