کد خبر: ۵۶۲۷۴
۱۵۰۹ بازدید
۱۴ دیدگاه (۱۲ تایید شده)

پیام تبریک سال نو و مطالبی در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی

                   بسم الله الرحمن الرحیم
فرارسیدن سال جدید و آغاز بهار طبیعت را به حضور مردم شرافتمند میانه صمیمانه تبریک و تهنیت می گویم و از خداوند متعال سالی سرشار از موفقیت و شادکامی برای یکایک همشهریانم مسئلت می نمایم.
هفتم اسفند سال 94 بار دیگر مردم فهیم ایران اسلامی ، بر اعتقاد و اعتماد خود نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرده و در سر صندوق ها حاضر و به کاندیدای مورد نظرشان رای دادند .بنده این اقدام شایسته و بزرگ مردم عزیز ایران بویژه همشهریانم را که ناشی از هوشمندی و بصیرت آنهاست ،تحسین میکنم و به جهت لطفی که به این حقیر داشتند صمیمانه تشکر می نمایم و لازم میدانم مطالبی را در خصوص انتخابات این دوره شهرستان میانه باستحضار برسانم:
1- وضعیت اقتصادی کشور و مشکلات معیشتی خانواده ها و بالاخص بیکاری خانمانسوز جوانان تحصیل کرده فضا را آنچنان آماده کرد که تخریب شأن و عملکرد نماینده موجود و معرفی او به عنوان مسبب و مقصر اصلی، کار بسیار آسان و در عین حال ناجوانمردانه ای بود که متاسفانه در اکثر نقاط کشور از جمله دراین شهرستان آشکارا به وقوع پیوست.
2- انتخابات این دوره مخصوصا در شهرستان میانه نشان داد که هزینه های میلیاردی در تضعیف و تخریب حیثیت یک فرد خادم میتواند موثر واقع شود اما در کسب رای حداکثری و توفیق نهایی اثر تعیین کننده نداشته و نخواهد داشت.
3- در این دوره از انتخابات ، مردم میانه به کسی بالاترین رای را دادند که حتی هزینه های حداقلی ، متعارف و ضروری انتخاباتی نیز از طرف ایشان انجام نمی گرفت ، این خصیصه میانه ایها قابل تقدیر و مثال زدنی است. به نظر میرسد این فرهنگ شایسته یعنی بی اعتنایی به کسانی که فضای رقابتی سالم را با پول و کالا آلوده میکنند نهادینه شده و این زشتی را برای همیشه از دیدگاه مردم بعنوان یک منکر آشکار و فساد آفرین تلقی و محسوب گردد.
- بنده به عنوان یک مسلمان و فرزند انقلاب که خدمت به مردم را بالاترین عبادت میدانم ، در هر جا و سمتی باشم همچنان خدمتگزار مردم خواهم بود . با روحیه انقلابی و عدالت خواهی در راستای فرمان رهبر انقلاب و تاکید ایشان در پیام نوروزی سال 95 اقتصاد مقاومتی را محور و اقدام عملی در آن مسیر را تنها راه نجات اقتصاد بیمار و معلول کشور میدانم.
 تا اصلاح قیمت حامل های انرژی ، سیستم مالیاتی کشور و کنترل قاچاق و تمامی رویه هایی که منتهی به گرفتن حقوق مردم از ثرتمندان و برگشت آن به خزانه و هزینه کرد آن در مسیر پروژه های عمرانی و فعال شدن چرخه بنگاههای تولیدی و اقتصادی و دیگر اموری که منجر به اشتغال و رفاه اجتماعی میشود از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد . تا بهبودی نسبی وضعیت اقتصادی کشور هم چنان پایبندم یارانه نقدی به حساب قشر متوسط و پایین تر نه تنها ادامه داشته و حتی در اصلاح بعدی قیمت ها به قشر یاد شده کارت پرداخت قبوض (مصرف متعارف آب و برق و گاز ) جهت جلوگیری از آسیب دیدن اقشار مذکور داده شود.
هم چنین طرح های نیمه تمام را که در برنامه کاری دولت در شهرستان میانه به تنهایی یا مشترکاً قرار داده بودم تا حصول نتیجه ادامه خواهم داد.
 در پایان ضمن آرزوی توفیق خدمتگزاری به منتخبین محترم مردم شریف میانه ، انتظار و تقاضا دارم نسبت به ایجاد دفتر مشترک که قدم اول در هماهنگی و وحدت نمایندگان و رضایت و خواسته مردم نیزمیباشد و آرزوی قلبی اینجانب بوده (بنا به علل و موانعی در مجلس نهم محقق نشد) ان شاءاله اقدام نموده تا گامی موثر در توسعه منطقه برداشته شود.والسلام علیکم 


                                        سید بهلول حسینی 
                  نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی


 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

باسلام

قبلا در متن مجزا خدمت همشهریان محترم اعلام کردیم که با جدیت ویژه احداث کارخانه پتروشیمی در میانه (که اخذ مجوز آن از وزارت نفت توسط مهندس حسینی انجام پذیرفته و مراحل اداری جذب سرمایه گذار انجام شده و سرمایه گذار به وزارت معرفی شده ) تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد.

۹۵/۱/۹ ۱۵:۲۳

ظاهرا مسوول دفتر مهندس حسینی علاقه ای به پاسخ دادن به نظر قبلی اینجانب مبنی بر اعلام موضع در مورد وضعیت احداث کارخانه پتروشیمی با توجه به انتخاب نشدن مجدد ایشان به عنوان نماینده ندارند!!!؟؟
البته نیازی به پاسخ هم نیست هدف بنده روشنگری بود و صد البته مردم فهیم میانه نیز در انتخابات نشان دادند که دیگر فریب اینگونه اخبار را نمیخورند
باتشکر از صدای میانه

۹۵/۱/۸ ۰۰:۰۱

عرض تبریک سال جدید برای حضرتعالی و آرزوی موفقیت وسلامتی در سال جدید

۹۵/۱/۵ ۱۷:۲۲

با سلام و احترام و تبریک عید باستانی به شما مهندس حسینی عزیز همشهری های خودم در جای جای ایران و کلبا سلام و احترام و تبریک عید باستانی به شما مهندس حسینی عزیز همشهری های خودم در جای جای ایران و کل کره خاکی و به امید سالی پر از خیر وبرکت برای همه انسانهای این دنیای خاکی و فانی.
جناب مهندس حسینی عزیز نماینده صدیق و راستگو وپر تلاش شهرم میانه سر بلند سرافراز دریغ تهران افسوس که حضرت عالی این بار نتوانستید یا به عبارت بهتر بگوئیم این پولهای کثیف که کاندیداها و اطرافیان آنها ریخت وپاش کردن و هم اینکه تکثر افراد در کاندیداتوری مجلس نگذاشت که شهر عزیزمان دوباره از نعمت نمایندگی شما در مجلس بهره ببرد ولی این را همه دوستان و خانواده های شهرمان به خوبی می دانند که شما برای میانه یک نعمت برگ بوده هستین و این را عملکرد شما در این دوره 4ساله نشان داده و باتوجه به معلوم بودن نتیجه انتخابات وبازدید شما از پروژه های در حال اجرایی شهر عزیزمان که با حضورت وپیگیری های شما در مجلس در شهر عزیزمان درحال اجرا می باشد نشان داد انشاالله که بعد از این شما در هر پست و مقامی که باشید منشاء خیر وبرکت برای همه همشهریان و شهر عزیزمان و سربلند میانه باشید انشاالله. همچنین برای نمایندگان منتخب فعلی شهر مان آقایان فرمند و شیویاری آرزوی خوشبختی و پیروزی و موفقیت در این خدمت در مسند نمایندگی را دارم به امید روزهای هرچه بهتر برای تمامی افراد میانه و کل ۷میلیارد جمعیت دنیا را دارم

۹۵/۱/۵ ۱۰:۱۸

مهندس جان میدانم قدرتون را ندونستن عیبی نداره. ما همه می دانیم خدمتگزار واقعی بودی و خواهی بود انشاا. در هرجایی از کشورم باشی برایم افتخار بزرگی است که در کنارت بودم و خواهم بود میدانم از ته دل خادم ملت بودی بدون هیچ تظاهری بدون هیچ ریائی ای کاش مردم میدانستن چه خادم بزرگی بودی برای این ملت ای کاش/...

۹۵/۱/۳ ۲۳:۳۵

با سلام و احترام و همچنین تبریک سال نو به جناب آقای مهندس حسینی وعموم مردم شریف میانه.راستگوی و صداقت مهندس و پاکی و دلسوزی ایشان، وهمچنین زحماتی که برای شهر میانه کشیده است را هیچ گاه فراموش نمی کنیم

۹۵/۱/۳ ۲۲:۵۹

لطفا در رابطه با طرح پتروشیمی که در نظر بود ایجاد شود توسط حضرتعالی توضیح بدهید که باتوجه به این که مجددا انتخاب نشدید آیا این طرح نیز متوقف خواهد شد؟؟!!!

۹۵/۱/۳ ۱۱:۲۲

با سلام و احترام و تبریک متقابل به جنابعالی و همشهریان گرامی در هر نقطه از ایران اسلامی . تجربه نشان داده که انسانها ی صادق و مردان عمل هیچ وقت از ذهن انسانهای دور اندیش فاصله نگرفته اند. وما به درایت وصداقت جنابعالی افتخار می کنیم .

۹۵/۱/۳ ۱۰:۲۰

با سلام و احترام و تبریک متقابل به جنابعالی و همشهریان گرامی در هر نقطه از ایران اسلامی . تجربه نشان داده که انسانها ی صادق و مردان عمل هیچ وقت از ذهن انسانهای دور اندیش فاصله نگرفته اند. وما به درایت وصداقت جنابعالی افتخار می کنیم .

۹۵/۱/۳ ۰۰:۱۶

اقای مهندس حسینی . راستگویی وصداقت شما برا همه مردم میانه اشکار وزبان زد عام وخاص است .انشالله در هر جای این مملکت که خدمت میکنید موفق و سر افراز باشید .مردم فهیم شهرستان از الان عملکرد این دو بزرگوار را کنترل میکنند اگر توان حل مشکلاتی که شما فرمودید را نداشته باشند مردم چهار سال بعد جواب شفاهی خواهند داد .

۹۵/۱/۲ ۲۲:۳۴

همه جای ایران سرای من است آقایون کاندیداها نباید از همشهریان و از روستاییان و یا از قشر خاصی ناراحت شود چون نظر مردم مورد احترام هست و باید بعد انتخابات ازحضورمردم در صحنه انتخابات تشکرکرد و از مردم نباید دلگیر شد چون کسی که کارنامه خوبی داشته باشد یقیننا مردم رای خواهند داد

۹۵/۱/۲ ۲۲:۲۷

توضیحات درباره انتخابات و قدردانی ها خوب و پسندیده بود فقط با تاخیر!

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز