کد خبر: ۵۸۲۵۳
۱۱۴۱ بازدید
۵ دیدگاه (۵ تایید شده)

بازدید مهندس حسینی از روند بازسازی مسیرهای ارتباطی میانه به استان اردبیل

مهندس حسینی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی به همراه معاون عمرانی فرماندار و معاون اداره راه و شهرسازی شهرستان میانه بمنظور اطلاع از روند بازسازی و بهسازی راههای مواصلاتی میانه به استان اردبیل (مسیر نیر - آرموداق و مسیر مشهور به اهلند)از جاده های فوق بازدید کردند.
جاده نیر – آرموداق از مسیر های مهمی است که شهرستان میانه را به استان اردبیل متصل کرده و علاوه بر کاهش مسافت، رونق بخش کندوان را به دنبال خواهد داشت.
وجود انبوهی از برف در این فصل از سال در مسیر نیر – آرموداق در نوع خود جالب توجه بود.
شایان ذکر است اعتبار احداث و بهسازی این دو مسیر در سال 94 با پیگیری های مهندس حسینی نماینده مردم شریف میانه، تامین وبه اداره کل راه و شهرسازی استان ابلاغ گردیده است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۲/۲۱ ۱۹:۲۲

ممنون از مهندس حسینی که تا آخرین روز ماموریتشان پی گیری کارهای که خودشان بنیان گذار بودن هستن وبه رای که در دوره قبل به ایشان دادن احترام گذاشته ودنبال هدفی که فقط خدمت به شهر میانه هست هستن یاشاسن سید اولاد پیغمبر

باسلام

مسیر قبلی همچنان تغییر نکرده فقط مسیر جدید در حال احداث است.اگر سمت چپ (از سمت میانه به خلخال) را ملاحظه می فرمودید ، متوجه عملیات خاکبرداری میشدید.

۹۵/۲/۲۱ ۱۳:۳۲

سرچم اردبیل کاغذکنان و میانه قره چمن ترکمنچای و نیر ارموداق بخش کندوان را اباد میکنندبه امید ابادی کل شهرستان میانه .میانه بهترین نقطه برای اتصال جنوب اردبیل از کاغذکنان . شمال اردبیل از کندوان میانه مخصوصا سرعین و جاده ترانزیت تبریز کوتاهترین راهش از ترکمنچای میگذرد همه جای میانه نعمت هست ولی غفلت شده و نقطه سوق الجیشی

۹۵/۲/۲۱ ۱۳:۳۲

بنده چهارروز پیش همراه خانواده از جاده اهلند به خلخال رفتم همان آش و همان کاسه هیچ پیشرفتی انجام نشده فقط دروغ محض است

۹۵/۲/۲۱ ۰۱:۱۷

مهندس حسینی در زمینه راه سازی برای میانه نعمت الهی بود کاش این کارها ادامه یابد.

اخبار روز