کد خبر: ۸۶۲۵
۳۰۹ بازدید
۰ دیدگاه

اطلاعیه:

استقبال از مهندس حسینی(فردا جمعه ساعت 12)

میانه را با قهرمانان و افتخار آفرینانشان میشناسند .با کسانی که با کسب افتخار نام شهرشان را ماندگار میکنند.در روزهای اخیر شاهد افتخاری دیگر برای شهرمان بودیم.عنوانی کسب کردیم که شایسته مردمش بود.افتخاری نصیبمان شد که کمتر از سی شهر در ایران توانسته اند آن را کسب کنند.میانه امروز به خود میبالد که از  طرفی با داشتن  مردمی فهیم و از طرف دیگر با انتخاب و اعتماد به نماینده ای پرکار و تلاشگر چون مهندس سید بهلول حسینی این افتخار را نصیب خود کرده است.

مهندس سید بهلول حسینی به پاس اعتماد مردم به وی از ابتدای انتخابش به عنوان نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی پیگیر خواسته مردم در جهت ارتقای فرمانداری میانه به فرمانداری ویژه شد و پس از چند ماه تلاش و پیگیری با کسب نظر و موافقت ریاست محترم جمهوری جناب دکتر احمدی نژاد  و هیات دولت ، موفق به اخذ آن شد.

ما نیز فردا به پاس قدردانی و عرض خدا قوت به این نماینده پر تلاش ساعت 12ظهر به استقبالش میرویم تا مشوقی باشیم که کارهای بعدی را با پشتوانه بهتر انجام دهند.

این حرکت ساعت 12ظهر ازمحل پلیس راه میانه - زنجان آغاز و در میدان نماز(مقابل دفتر ارتباطات مردمی مهندس حسینی)خاتمه می یابد.از عزیزانی که فرصت حضور دارند دعوت میشود با حضور خود سرافرازمان فرمایند.

ضمنا با توجه به اینکه فردا پنجشنبه مصادف با سالروز وفات کریمه اهل بیت ، حضرت معصومه سلام اله علیها میباشد، از همشهریان مومن و حق دوست میانه در خواست میشود در مراسم استقبال و مسیرهای حرکت ، عنایت لازم را به شعائر دینی و مقتضیات این روز عزیز مبذول فرمایند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز