کد خبر: ۱۹۵۷۳
۸۲۳ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

کشف 30 فقره سرقت سیم و کابل / دستگیری 30 نفر مالخر در میانه

۱۳۹۲/۱۱/۲۶
۱۵:۳۳

 

 
فرمانده انتظامی شهرستان میانه خبر داد
کشف 30 فقره سرقت سیم و کابل / دستگیری 30 نفر مالخر در میانه

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از دستگیری باند سرقت حرفه‌ای سیم و کابل‌های مخابراتی و برق خبر داد.

خبرگزاری فارس: کشف  30 فقره سرقت سیم و کابل / دستگیری 30 نفر مالخر در میانه

به گزارش خبرگزاری فارس از میانه، محمد خشتگر پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال انجام سرقت‌های مختلف سیم‌های برق و کابل مخابراتی موضوع در دستور کار عوامل کلانتری 11 قرار گرفت و در این رابطه سه نفر به نام‌های «ی-ن»، «ج-ن» و« پ-ی» بعد از شناسایی با هماهنگی مقام قضایی دستگیر و در بازرسی از منزل مقدار قابل توجهی وسائل مسروقه کشف شد.

وی افزود: با توجه به اینکه احتمال سرقت‌های دیگر از سوی سارقان متصور بود برای بررسی بیشتر در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند که در انجام تحقیقات تکمیلی به 30 فقره سرقت شامل 13 فقره سیم برق و 14 فقره کابل مخابراتی و سه فقره منزل خالی از سکنه اعتراف و پس از معرفی به مرجع قضایی از آن طریق روانه زندان شدند.

این مقام انتظامی در ادامه گفت: در این زمینه تعداد 30 نفر مالخر نیز با وسائل قابل توجه مسروقه شناسایی و به همراه پرونده به مقام قضایی معرفی شدند.

وی از مردم خواست توسط تلفن‌های 110 و 197 در مبارزه با مجرمان، نیروی انتظامی را یاری و اخبار کسب شده را گزارش کنند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۱۱/۲۶ ۱۳:۰۶
آقای عزیز این موارد 30 نفر را کنترل کنید مگر بازار میانه چند نفر تاجر داره که 30 نفر از آونارو به عنوان مالخر معرفی می کنین. آقا ی سرهنگ لطفا مستندات خودتون رو ارائه کنین. اعتراف یک نفر نمی تونه موجب بدنامی میانه ای ها و شهر عزیزمان باشه. این سی نفر از کجا اومدند؟؟؟ حتما این موارد را به بازرسی کل ناجا منعکس می کنیم ببینیم ایشون این اطلاعات را بازرسی کنند
تا اونجایی که ما می دانیم و به چشم دیده ایم میانه مهد مردان بی نام و نشان ولی کاری و پر افتخار بوده که در جای جای کشور مشغول خدمت رسانی به هم میهنان عزیز می باشند.

اخبار روز