کد خبر: ۷۵۶۰
۱۷۲۵ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

دستگيري سارق ساختمان هاي نيمه كاره

۱۳۹۱/۹/۸
۱۷:۳۹

 

 

سارقان حرفه ای در شهرستان های مراغه، مرند و میانه توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شدند.

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه آذربایجان شرقی به نقل از پايگاه اطلاع رساني پليس، فرمانده انتظامي شهرستان مراغه از دستگيري سارق موتور سيکلت و کشف 40 فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ هاتفي گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت موتورسيکلت در سطح حوزه استحفاظي، دستگيري سارق يا سارقان در دستور پليس آگاهي اين فرماندهي كار قرار گرفت .

وی عنوان داشت: ماموران پليس آگاهي اين شهرستان با بررسي شيوه هاي سرقت و اقدامات فني و پليسي با استفاده از منابع اطلاعاتي خبري و بهره گيري از تجهيزات فني و تخصصي و انجام گشت و كمين درنقاط مورد سرقت در نهايت متهم و سارق سابقه دار و حرفه اي به هويت "د ـ ب" در عملياتي غافلگيرانه دستگير و تحت بازجويي قرار گرفت .

وی ادامه داد: متهم در تحقيقات فني با توجه مستندات و ادله پليس به 40 فقره سرقت موتورسيكلت به صورت انفرادي اعتراف كه تاكنون 16 دستگاه موتورسيكلت درسطح شهرستان جمع آوري و كشف شده است.

 

فرمانده انتظامي شهرستان مرند نیز از شناسايي و انهدام يك باند سرقت موتورسيكلت در اين شهرستان خبر داد .

سرهنگ "فرهنگ نوروزي" گفت: با اتخاذ برنامه هاي جديد امنيتي اين فرماندهي براي پيشگيري از وقوع جرم سرقت و افزايش سطح اقدامات پليسي در شناسايي و دستگيري سارقان سابقه دار محلي کوچکترين فعاليت سارقان اموال عمومي و دولتي تحت نظر دقيق پليس است.

وي ادامه داد: عوامل پليس آگاهي با همکاري عوامل کلانتري 11 طالقاني بعد انجام تحقيقات ميداني و پليسي لازم در خصوص سرقت هاي موتور سيکلت صورت گرفته در سطح شهرستان مرند با بدست آوردن مستندات لازم و كافي يک باند سارقان سابقه دار حرفه اي بنامان (ح.س) ، (ج.ر) ، (ر.پ) ، (ا.ا) ، (س.م) را شناسايي و آنان را تحت کنترل قرار دادند و در نهايت توسط عوامل دستگير و در تحقيقات صورت گرفته به 15 فقره سرقت موتور سيکلت از سطح شهرستان اعتراف که در بازسازي صحنه هاي سرقت تمام آنها مورد تائيد قرار گرفت.

سرهنگ نوروزي افزود: با اعتراف سارقان دستگير شده، پرونده تشکيل و به همراه سارقين براي سير مراحل قانوني تحويل مقامات قضایی شد.

 

فرماندهي انتظامي شهرستان ميانه نیز از دستگيري سارق ساختمان هاي نيمه كاره در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ " محمد خشتگر " افزود: سارق دستگير شده از ساختمان هاي نيمه كاره در شهرستان سرقت مي کرد كه پس از دستگيري به 15 فقره سرقت اعتراف كرده است.

وي افزود: در پي شكايت يكي از شهروندان مبني بر سرقت از ساختمان نيمه كاره خود، موضوع در دستور كار پليس آگاهي اين شهرستان قرار گرفت و با توجه به ادله و شواهد باقي مانده در محل سرقت مأموران به فردي به نام ( ك.خ ) مظنون و وي را دستگير كردند.

سرهنگ خشتگر گفت: مظنون دستگير شده پس از انجام يكسري كار اطلاعاتي به 15 فقره سرقت از ساختمانهاي نيمه كاره در سطح شهرستان اعتراف كه پرونده مربوطه تشكيل و به همراه متهم جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شد.

وي افزود: شهروندان با اعلام اخبار امنيتي به مركز فوريتهاي پليسي 110، مي توانند پليس را در ايجاد امنيت پايدار در جامعه ياري کنند.

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۹/۸ ۱۲:۱۴
متاسفانه امنیت شهر ما خیلی پایینه.

اخبار روز