کد خبر: ۳۳۷۷۳
۱۲۹۶ بازدید
۲۲ دیدگاه (۲۰ تایید شده)

تاثیر یک انتقاد!

۱۳۹۳/۱۱/۵
۱۰:۰۵

از وقتی مقاله انتقادی مهندس نائبی در مورد هجرت 33 روزه نماینده عزیز میانه از مجلس به میانه منتشر شده ، هر دو نماینده محترم میانه در خبرهایشان تلاش دارند نشان دهند که حضور آنها در میانه و در مراسمات در ایام تعطیلی مجلس بوده نه در ایام انتخاب وزیر!  برای نمونه به دو خبر از هم نماینده که به این موضوع تاکید موکد کرده است نگاهی بیاندازیم:

 

اخبار روابط عمومی مهندس حسینی

1- برنامه های مهندس حسینی در هفته تعطیلی مجلس

مهندس حسینی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در تعطیلی مجلس شورای اسلامی در هفته اخیر با حضور در حوزه انتخابیه خود، به منظور پیگیری برخی از مشکلات شهرستان میانه از روستاها و ادارات مختلف بازدید بعمل آورد.

2- برنامه های مهندس حسینی در ایام تعطیلی مجلس

با تعطیلی مجلس شورای اسلامی در هفته سوم مهرماه سال جاری مهندس حسینی نماینده مردم شهرستان میانه با حضور در حوزه انتخابیه خود علاوه بر برگزاری دیدارمردمی از فرماندهی نیروی  انتظامی ،اداره برق، شبکه بهداشت،صندوق مهر امام رضا(ع) و سازمان نظام مهندسی شهرستان میانه بازدید بعمل آورد. 

 

اخبار روابط عمومی حاج مددی

 1-بازدید دکتر مددی از شرکت نفت شهرستان میانه

طی هفته جاری همزمان با ایام تعطیلی مجلس شورای اسلامی،دکتر مددی؛ نماینده مردم شریف شهرستان میانه بازدیدی از شرکت نفت به عمل آوردند.

2- بازدید دکتر مددی از مدرسه پهلوان اجلی

طی هفته جاری و همزمان با ایام تعطیلی مجلس،دکتر مددی؛ نماینده محترم مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی به دعوت مدیر مدرسه پهلوان اجلی از این مدرسه بازدید کرد. 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۱/۶ ۲۳:۴۴
از روابط عمومی دفتر مهندس حسینی که با ادب،منطق وحلم وحوصله به اطلاع رسانی و یا روشنگری میپردازند،تشکر میکنم.
۹۳/۱۱/۶ ۲۳:۰۱
فراموش نشود که در پی انتقاد سازنده مهندس نایبی راجع به غیبتها یا عدم حضورهای مکرر آقای مددی درمجلس وحضورهای تبلیغاتی در میانه،هیچگونه دلیل وپاسخ قانع کننده ای از سوی آقای مددی ونزدیکان ایشان ارائه نشد،جز توجیه وآسمان رسمان کردنهای ناشیانه وخنده دار!!برای مثال من از جناب آقای مددی و نزدیکان ایشان یک سئوال داشتم که همچنان بی پاسخ مانده است!،لطفا بدون حاشیه پردازی جواب دهید.حضور مرتب وموثر در جلسات مجلس ، وظیفه اصلی نماینده است زیرا: قانون(آیین نامه داخلی مجلس) بر آن تاکید دارد،مقام رهبری بارها و بارها بر آن تاکید و سفارش کرده اند، علاوه بر موارد فوق،همه میدانیم که مجلس به حد کافی وشاید هم بیش ازحد ،برای سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه شان ، تعطیلات در نظر گرفته است!چگونه یک نماینده مسلمان و وظیفه شناس بخودش اجازه میدهد با وجود اینهمه تعطیلات ، مهمترین و حساسترین جلسات مجلس را رها کند تا خودش را به میانه برساند وبهره برداری تبلیغاتی بکند!؟ در حالیکه بود و نبود نماینده در آن افتتاح یا کلنگ زنی اصلا تاثیر ندارد!
۹۳/۱۱/۶ ۰۹:۴۶
توی این دید و بازدیدها دفتردار ... منو کشته که همواره با خودش حمل می کند. لابد یه چیزهای در آن یادداشت می کند!
۹۳/۱۱/۵ ۱۹:۵۲
روابط عمومی فرمانداری آقای زرین هستش روابط عمومی شهرداری آقای سالار پویان روابط عمومی دفتر مهندس حسینی آقای بیضایی اما چرا روابط عمومی دفتر آقای مددی پنهان شده مشخص نیست کیه؟
۹۳/۱۱/۵ ۱۷:۵۹
ایکاش عنوان تیتر و میذاشتی : "تاثیر یک انتقاد سازنده" تا یه وقت فکر نکنند که اجحافی در حق کسی شده است یا هدف تخریب کسی بوده است.
در اینکه انتقاد سازنده باعث رفع معایب و اصلاح نقاط ضعف می شود شکی نیست اما آقای دانیالی توجه داشته باشید آنچه که آقای نائبی با عنوان غیبت 33 روزه نوشته بودند اسمش تخریب بود نه انتقاد سازنده! آقای نائبی با علم به اینکه مجلس در آن مدت تعطیل بوده مطلب مذکور را نوشتند و با این کار عامداً به دنبال بدبینی افکار عمومی نسبت به دکتر مددی بودند که البته هم از طرف روابط عمومی و هم از طرف سایر دوستان پاسخشان را دریافت کردند. دکتر مددی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در روزهای کاری مجلس همواره حضور فعال و مستمر دارند و در روزهای تعطیل هم به جای استراحت و سفرهای تفریحی ترجیح میدهند به حوزه انتخابیه شان بیایند و به امورات مردم رسیدگی کنند. به هر حال جهت جلوگیری از نشر اکاذیب مجبور شده ایم بنویسیم در ایام تعطیلی مجلس تا فرصت طلبان باز هم به فکر انحراف افکار عمومی نیافتند.
۹۳/۱۱/۵ ۱۳:۰۹
کار مفیدی هم انجام گرفته تو این بازدید ها یا نه؟
جناب آقای دانیالی ،مستحضر هستید که مهندس حسینی از جمله نمایندگانی هستند که کمترین غیبت و تاخیر را در بین همکاران خود دارند.از جنابعالی به عنوان کاربر شناخته شده و محترم که معمولا مطالب و نظرات مستند و دقیقی ارائه میدهید انتظار میرود انصاف را بیشتر رعایت فرمایید.
۹۳/۱۱/۵ ۱۲:۴۹
شگفتاباوجود این همه مشکلات اقتصادی و بیکاری خانمانسوز که قاعدتا بایستی حتی شب هم در مجلس بخوابند تا مردم بیش از این تاوان قلم به دستان بی سواد را پس ندهند، گفته اند حالا که فرصتی بوجود آمده و از طرفی ماموریت دارد به نفسهای آخری خود می رسد، این سکانس های تبلیغاتی را تا اونجای که ایجاب می کند به نهایت خود برسانند! منتظرین 91 ها، 250 ها، جلوگیری از بزرگترین فساد های مالی قرن حتی در دنیا نظیر ندارد، رکود حاکم ووو... مهم نیست!
۹۳/۱۱/۵ ۱۲:۲۱
مدادالعلما افضل من دماءالشهدا قلم دانشمندان برتر از خون شهداست. با یک قلم آگاه و نگاه تیزبین خیلی اصلاحات در جامعه می توان کرد. چنین قلمی بهترین آمر به معروف و ناهی از منکر است.
۹۳/۱۱/۵ ۱۲:۰۰
حضور در مراسمات شهرستان و غیره هیچ توفیقی ندارد لطفاً اعلام فرمایند برای حل مشکلات اقتصادی و بیکاری خانواده ها چه کاری مفیدی انجام داده اند
۹۳/۱۱/۵ ۱۰:۵۱
شاهد از غیب رسید. جالبه 5 دقیقه بعد از شما آقای مددی این خبر را زد: بازدید سرزده دکتر مددی از اداره تأمین اجتماعی شهرستان میانه طی هفته جاری و همزمان با ایام تعطیلی مجلس شورای اسلامی، دکتر مددی نماینده مردم شریف شهرستان میانه، به منظور بررسی مشکلات و رسیدگی به وضعیت خدمات رسانی اداره تأمین اجتماعی به مردم، بازدید سرزده ای از این اداره داشتند.

اخبار روز