کد خبر: ۲۹۱۰۱
۷۵۵ بازدید
۸ دیدگاه

گاز رسانی به یازده روستای دیگر بخش ترکمنچای با پیگیری های دکتر مددی

با پیگیری های دکتر مددی؛ نماینده محترم مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی، عملیات گازرسانی به یازده روستای محور غریبدوست بخش ترکمنچای آغاز گردید.این روستاها شامل غریبدوست، شیخ احمدلو،جیران بلاغی،مهماندوست،قره جه قیه،سانیان سفلی،بالسین شریف آباد،تیرآباد،بقرآباد،یالقوز آغاج و تندرلو می باشند.
مراسم کلنگ زنی برای آغاز عملیات گازرسانی به 11 روستای بخش ترکمنچای صبح روز پنجشنبه  هشتم آبان ماه با حضور دکتر مددی و مهندس حسینی؛ نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی،
دکتر توحیدی؛مدیریت مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان،آقای حیدری آزاد؛فرماندار ویژه شهرستان،حجت الاسلام کیانی؛ امام جمعه ترکمنچای و سایر مسئولین محلی در روستای غریبدوست بخش ترکمنچای برگزار شد.
دکتر مددی ضمن عرض تسلیت ایام عزای سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) و با اشاره به ضرورت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اظهار داشت: اگر امام حسین(ع) و یارانش جانشان را فدا کرده و اهل بیت پیامبر به اسارت گرفته شده و هر مصیبتی را تحمل نمودند به خاطر این بود که حضرت می خواست امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه احیا کند و این قضیه نشانگر اهمیت این فریضه الهی است.
نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطر نشان کرد: رسالت همه مسئولین در نظام اسلامی خدمت به مردم است و جایگاه و ارزش مسئولان به میزان خدمتی است که به مردم ارائه می کنند.متأسفانه بعد از گذشت سی و چند سال از انقلاب اسلامی فقط 18 روستای بخش ترکمنچای از نعمت گاز برخوردار است و بیش از شصت روستای دیگر این بخش از نعمت گاز بی بهره اند. آقای مددی تصریح کرد:بنده بارها در مورد این بی عدالتی اعتراض کرده ام و طی دیداری که با آقای قاسمی؛ وزیر محترم نفت دولت دهم داشتم دستور ویژه همراه با اعتبار لازم برای تسریع در گازرسانی به روستاهای شهرستان میانه را اخذ کردم و اکنون شاهد آن هستیم که گازرسانی به روستاهای شهرستان سرعت بخشیده و آمار روستاهای گازدار ما تا پایان این دوره با تمام این سالها برابری و بلکه بیشتر خواهد بود.
با پیگیری های دکتر مددی طی چند ماه اخیر مراسم کلنگ زنی برای آغاز عملیات گازرسانی به شش روستای محور گوگدرق از توابع  بخش ترکمنچای نیز برگزار شده بود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۸/۱۰ ۱۰:۲۳
آمار خودکشی چه ربطی به ایشون داره کم کاری و بی توجهی خانواده ها و مشکلات خانوادگی چه ارتباطی به نماینده داره ..بقیه چرا ساکتند اصلا سازمان های مربوطه چه برنامه های پیشگیری وبرنامه ها وکار گاه های اموزشی برای مهارت های زندگی گذاشتند لطفا جواب بدید
۹۳/۸/۹ ۱۹:۰۲
امار خودکشی هم بالا رفته دکتر ,علتشو بررسی نمیکنید؟
۹۳/۸/۹ ۱۸:۱۲
هر نماینده ای در سال اگه مجوز گازرسانی 20روستا را بگیرند در عرض 3الی4سال همه روستاها از نعمت گاز بهرمند خواهند شد
۹۳/۸/۹ ۱۶:۵۸
افرین به نماینده ترکمنچای

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز