کد خبر: ۳۳۸۳۸
۵۹۶ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

مددی:

سوءاستفاده کنندگان از خدمات بیمه قالیبافان باید پاسخگو باشند

تبریز- نماینده مردم میانه در مجلس گفت: سوءاستفاده کنندگان از خدمات بیمه قالیبافان باید شناسایی شده و در خصوص جرم خود پاسخگو باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی مددی ظهر یکشنبه در جریان بازدید از شعبه های تامین اجتماعی این شهرستان گفت: اقشار کم درآمد جامعه از جمله کارگران ساختمانی و قالی بافان باید مورد حمایت جدی این سازمان قرار گیرند که در این خصوص لازم است هر چه زودتر طرح پالایش و جلوگیری از فعالیت سواستفاده کنندگان اجرایی شود.

وی ادامه داد: برخی افراد با نام قالیباف وارد این چرخه می شوند و حق کارگران و قالیبافان واقعی را از آن خود می کنند.

مددی با قدردانی از تلاش های این سازمان برای خدمت به مردم گفت: دولت و مجلس باید در راستای بقا و ارتقای سطح خدمات سازمان به مردم تلاش نموده و قبل از تصویب هرگونه بسته حمایتی بار مالی ناشی از آن را مشخص و تامین کنند.

نماینده مردم میانه در مجلس افزود: در طول چندین مدت گذشته طرح های خوبی در راستای حمایت از مردم در این سازمان اجرایی شده است که با تامین نیازهای مالی این سازمان می توان شاهد اجرایی شدن هر چه بهتر دیگر طرح های آن بود.

منبع : خبرگزاری مهر

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۱/۶ ۱۷:۴۳
دست های پینه بسته کشاورزان و دامداران و روستاییان نشانه زحمات شبانه روزی آنهاست که نیازهای ضروری جامعه راتامین و کشور را از بیگاانگان بی نیاز کرده این قشر زحمتکش نیاز به متولی دارند متولی که از حق و حقوقشان دفاع کند انطور که شواهد نشان میدهد و به نظر میآید جناب آقای دکتر مددی میتواند باشد . در کتابها و احادیث و روایات هست که به کشاورزی و کشت و زرع سفارش شده و اکثر پیامبران هم به کشاورزی و دامداری مشغول بودند ما باید اول به فکر آذوقه و تغذیه سالم و ارکانیک که نیازهای اساسی جامعه هست باشیم در این راستا باید به تولید کنندگان روستایی اعمیت دهیم . چرا کشاورز یا دامدار پس از 60 سال کار در مزرعه تحت پوشش کمیته امدادقرار گیرد مگر چه تفاوتی باشهرنشین یا کارمند دولت دارد که تحت پوشش تامین اجتماعی قرار نمیگیرد بنده از حرکات دکتر مددی بی نهایت تشکر میمنم
۹۳/۱۱/۶ ۱۴:۲۵
نظام بیمه اصلاحات ساختاری میخواد. دولتی که تعهد کرده که امنیت و سلامت مردم را برآورده کند باید گفت که هر دو داخل بر بیمه است. درایران از جمله قشری که بشدت نیاز به پوشش کامل نظام بیمه دارد، جامعه کشاورزان عزیز است. متاسفانه دراین زمینه بسیار ضعیف عمل کرده است و بر نمایندگان است که بابینش درست و درک شرایط و نیازهای این قشر مهم جامعه اقدامات درخور دراین زمینه انجام دهند.

اخبار روز