کد خبر: ۳۴۱۳۳
۷۵۵ بازدید
۱۸ دیدگاه (۱۷ تایید شده)

پایگاه اطلاع رسانی شهر میانه(پیام میانه سابق) از هیأت نظارت بر مطبوعات مجوز رسمی دریافت کرد

هیأت نظارت بر مطبوعات، مجوز انتشار 35 نشریه و 23 پایگاه اطلاع رسانی را صادر کرد. به گزارش دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات،در جلسه مورخ 93/11/06 این هیأت، شماری از تقاضاهای صدور مجوز نشریات مورد بررسی قرار گرفت که طی آن 35 نشریه و 23 پایگاه اطلاع رسانی مجوز انتشار دریافت کردند. در ادامه این جلسه تقاضای تغییر وضعیت، تغییر صاحب امتیازی و تغییر مدیر مسوولی 49 نشریه مورد رسیدگی قرار گرفت.
در همین  راستا پایگاه اطلاع رسانی "شهرمیانه"  (پیام میانه سابق) به آدرس: www.miyanehcity.ir  در حوزه سیاسی و اجتماعی از هیأت نظارت بر مطبوعات مجوز رسمی دریافت کرد.

صاحب امتیاز و مدیرمسئول پایگاه اطلاع رسانی "شهرمیانه" (پیام میانه سابق)، دوست گرامی مان؛ آقای شهاب نونهال می باشد لذا بدینوسیله أخذ مجوز رسمی برای پایگاه خبری را به ایشان تبریک عرض نموده و برایشان آرزوی توفیقات روزافزون داریم.
گفتنی است پایگاه اطلاع رسانی پیام میانه بعد از سایت های میانالی،صدای میانه و قافلان نیوز در  15 خرداد سال 91 به عنوان چهارمین سایت شهرستان میانه شروع به فعالیت کرد.

لینک اخبار مربوط به مجوزها :

سایت عصر ایران

سایت آناج

سایت وزارت ارشاد

و ...

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۱/۱۲ ۰۸:۵۳
آقای نونهال!عرض تبریک و آرزوی موفقیت دارم.
۹۳/۱۱/۱۱ ۱۸:۱۵
عرض تبریک و آرزوی موفقیت روز افزون
۹۳/۱۱/۱۱ ۱۷:۲۵
تبریک
۹۳/۱۱/۱۱ ۱۷:۰۱
سلام. . عرض تبریک و آرزوی موفقیت
۹۳/۱۱/۱۱ ۱۶:۳۳
از یکایک دوستان گرامی،آقایان قادر حسن زاده،طاهر نائبی،موسی اصلانی،هم وطن رودسری،فراز احمدی،محمد پزشکی،پدرام نائبی و سایر عزیزانی که به انحا مختلف تبریک گفتند از جمله آقایان رضالو و رنگساز سپاسگزاری میکنم.همچنین از آقای علیرضا مددی؛روابط عمومی محترم دفتر ارتباطات مردمی دکتر مددی هم به خاطر درج این خبر و عرض تبریک نهایت قدردانی و تشکر را دارم و امیدوارم با کمک سایر دوستان، علی الخصوص آقای پدرام نائبی که مدتی است به عنوان سردبیر پایگاه خبری پیام میانه با بنده همکاری دارد بتوانیم در حوزه اطلاع رسانی شهرستان نقش کوچکی ایفا بکنیم. لازم به ذکر است اگر الزامی برای تغییر نام سایت نباشد با همان نام قبلی پیام میانه به فعالیت خود ادامه خواهیم داد.
۹۳/۱۱/۱۱ ۱۵:۴۳
بنده هم أخذ مجوز رسمی پایگاه خبری "شهرمیانه" را خدمت دوست بسیار عزیزم، آقای شهاب نونهال تبریک عرض می کنم و امیدوارم با همکاری همدیگر بتوانیم ایده و آرمان انقلابی مردم را در عرصه اطلاع رسانی محقق کنیم. از قرار معلوم پایگاه خبری "شهر میانه" اولین سایت دارای مجوز رسمی در شهرستان میانه می باشد.
۹۳/۱۱/۱۱ ۱۵:۳۹
تبریک و آرزوی موفقیت برای آقای نونهال و سایت شهرمیانه
۹۳/۱۱/۱۱ ۱۵:۲۶
ضمن تبریک و به امید موفقیت های روز افزون جناب نونهال، لطفاً در خصوص درج عنوان "شبکه اجتماعی پیام میانه" در نشریه امت و ملت توضیح دهید!
۹۳/۱۱/۱۱ ۱۴:۱۴
همیشه در همه کارهات موفق باشی.اذری.ساغول.گیلکی .تی دس درت نوکونه
۹۳/۱۱/۱۱ ۰۹:۲۲
ضمن عرض تبریک خدمت آقای نونهال امیدوارم که با در پیش گرفتن خط بی طرفی ، گامی در جهت رشد سیاسی و اقتصادی شهرمان و در نهایت کشور برداشته شود
۹۳/۱۱/۱۱ ۰۷:۵۷
تبریک و آرزوی موفقیت
۹۳/۱۱/۱۱ ۰۰:۵۸
موفق باشی آقا شهاب .

اخبار روز