کد خبر: ۳۵۵۵۰
۵۶۲ بازدید
۸ دیدگاه

بازدید دکتر مددی از روستاهای بخش مرکزی

روز جمعه همزمان با اول اسفند ماه،دکتر مددی؛نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی در راستای سرکشی به روستاهای حوزه انتخابیه و رسیدگی به مشکلات این مناطق ،این هفته میهمان اهلی خونگرم و نجیب بخش مرکزی بودند.
نماینده مردم میانه طی این بازدید یک روزه به روستاهای قلعه قایین،چیتاب،خلیفه باغی،چرکینلو،تازه کند دیوانلو،برتلیق حسین خان و برنلیق مددخان،ینگی کند،امیر آباد رفتند و از نزدیک با اهالی این روستاها دیدار کرده و در جریان مشکلات قرار گرفتند.
همچنین در این جلسه مقرر گردید به منظور بررسی وضعیت آب شرب و آب کشاورزی روستاهای مذکور،جلسه ای با حضور دستگاههای مسئول و نماینده محترم در حضور اهالی برگزار و تصمیمات لازم در آن جلسه اتخاذ گردد.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۲/۳ ۲۲:۱۵

واقعا دور از لطف است که کسی پیگیر مشکلات روستا ها باشه و ما اون رو تخریب کنیم

۹۳/۱۲/۴ ۱۰:۲۹
باز انتخابات نزدیک شد.بازار دیدار وبرای هرروستا به چندنفر شغل دادن وشعارها شروع شد. تازه اکثرپرژه هانزدیک انتخابات حنما گشایش اعتبارشده یاکلنگ زنی میشه یاافتتاح. تازه قولهای صددرصدبرای شغل واسم نویسی دریک کاغذو...هم بازارش داغ میشه. خدابهمون رهم کنه. اثیرتبلیغات نشید.
۹۳/۱۲/۳ ۱۹:۱۳
از زحمات و پیگیرهای مستمر شما بی نهایت ممنونیم خسته نباشید .
۹۳/۱۲/۳ ۱۶:۳۷
حضور نماینده ، در روستاهای حوزه انتخابی اش و دیدار بامردم ،موجب خوشحالی مردم میشود هرچند که کاری برای روستا انجام نداده باشد ولی حضور این عزیزان ، مایه برکت بوده و میباشد با این بازدید ها هم مردم و هم جوانان امیدواری شون زیاد میشه امید هست که تک تک روستاهامون ، آبادتر از امروز یاشند

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز