کد خبر: ۳۷۳۴۳
۷۵۷ بازدید
۱۳ دیدگاه

بازدید دکتر مددی از خانه سالمندان، مرکز توانبخشی معلولان ذهنی امام علی و مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست

ظهر دیروز همزمان با ششمین روز از فروردین ماه سال 94، دکتر مددی؛ نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی از خانه سالمندان، مرکز توانبخشی معلولان ذهنی امام علی و مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست بازدید نموده و از ایشان عیادت و دلجویی کرد.
همچنین بدهی هفت و نیم میلیون تومانی خانه سالمندان به اداره آب و فاضلاب توسط دکتر مددی پرداخت گردید و مبلغ ده میلیون تومان به عنوان پاداش برای کارکنان خانه سالمندان و مرکز توانبخشی معلولان ذهنی امام علی(ع) از سوی نماینده محترم مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته شد که به حسابشان واریز خواهد شد.

دکتر مددی در ادامه از مرکز  نگهداری کودکان بی سرپرست در آچاچی بازدید نموده و دیداری صمیمی هم با کودکان بی سرپرست این مرکز داشت و هدایایی به عنوان عیدی تقدیمشان کرد.
لازم به ذکر است دکتر مددی سال قبل مبلغ 500 میلیون ریال به مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست کمک کرده بودند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱/۸ ۱۶:۱۱
مددي از جونيش به فكر سالمندا بودخدا شاهد اون موقع كه راي در كار نبود اصلا عشقش خدمت به سالمندان بود.
۹۴/۱/۸ ۱۵:۲۶
باتشکر از کار ارزشی و خدا پسندانه دکتر مددی برای ایشان در سال جدید آرزوی سلامتی و موفقیت و سربلندی را دارم ..
۹۴/۱/۸ ۱۱:۳۷
سهم انسان از هستی به وسعت قلب مهربان اوست .
۹۴/۱/۸ ۱۱:۰۲
حرکت خوبی بود تشکر
۹۴/۱/۸ ۰۸:۳۹
واقعا زنده باشی دکتر عالیه عالیه این کار.
۹۴/۱/۸ ۰۱:۲۹
[quote name="علی زمانی"] احسنت به آقای مددی ...ایشان ثابت کرده اند در راه کمک رسانی به قشر ضعیف جامعه همیشه الگو ساز بوده اند مطمئن هستم این حسن رفتار ایشان بر روی دیگر مسئولین شهرستان هم اثر گذار خواهد بود................................................. این حرکت ایشان را که دیدم یاد خاطره ای از دکتر صلواتی عزیز افتادم که برایم در جمعی تعریف می کرد.. ایشان می فرمود در اوایل انقلاب و دوران جنگ اوضاع بهداشت و درمان چندان جالب نبود .آقای مددی که از همان زمان با قشر سالخورده و ضعیف ارتباط نزدیکی داشت به همراهی بنده (دکتر صلواتی) و چند نفر از دکتر ها طرح ویزیت بدون دریافت پول را در شهرستان پایه گذاری کردیم و برای بیمارانی که نیاز به مراجه به تبریز داشتند با هماهنگی یک اتوبوس هر سه شنبه تک تک بیماران را از خانه شان سوار می کردن و شخصاآقای مددی به تبریز می بردن در تبریز هم با همکاری دکتر توفیقی و دکتر نوری بیشتر این بیماران که اکثر آنها از سالمندان کم درآمد بودند به صورت رایگان در مان می شدند. جالب است دکتر صلواتی با گذشت نزدیک به 25 سال اسامی آن بیمارانی که در آن زمان درمان کرده بودند در دفتری یاد داشت و هنوز به همراه داشتند. [/quote] من خودم از قديمي هاي محله 4 خانوار هستم وخودم سال 63 64 شاهد اين موضوع بودم اسم نمي يارم ولي بيستر ساكنين اين محله يادشون هست سالمنداني كه حتي خانواده خودشان يا توان بردنشان را به دكتر نداشتند يا اهميت قائل نمي شدن توسط دكتر صلواتي؛ دكتراغاسي؛ دكتر مرتضوي مجاني درمان مي شدن دوراني بود مردم بيشتر حواسشون به هم بود.
۹۴/۱/۸ ۰۰:۳۰
کار نیک و پسندیده ای است.از آقای مددی تشکر میکنم
۹۴/۱/۸ ۰۰:۲۲
کارت عالی بود
۹۴/۱/۷ ۲۲:۱۴
با تشکر از آقای مددی
۹۴/۱/۷ ۱۹:۲۸
احسنت به آقای مددی ...ایشان ثابت کرده اند در راه کمک رسانی به قشر ضعیف جامعه همیشه الگو ساز بوده اند مطمئن هستم این حسن رفتار ایشان بر روی دیگر مسئولین شهرستان هم اثر گذار خواهد بود................................................. این حرکت ایشان را که دیدم یاد خاطره ای از دکتر صلواتی عزیز افتادم که برایم در جمعی تعریف می کرد.. ایشان می فرمود در اوایل انقلاب و دوران جنگ اوضاع بهداشت و درمان چندان جالب نبود .آقای مددی که از همان زمان با قشر سالخورده و ضعیف ارتباط نزدیکی داشت به همراهی بنده (دکتر صلواتی) و چند نفر از دکتر ها طرح ویزیت بدون دریافت پول را در شهرستان پایه گذاری کردیم و برای بیمارانی که نیاز به مراجه به تبریز داشتند با هماهنگی یک اتوبوس هر سه شنبه تک تک بیماران را از خانه شان سوار می کردن و شخصاآقای مددی به تبریز می بردن در تبریز هم با همکاری دکتر توفیقی و دکتر نوری بیشتر این بیماران که اکثر آنها از سالمندان کم درآمد بودند به صورت رایگان در مان می شدند. جالب است دکتر صلواتی با گذشت نزدیک به 25 سال اسامی آن بیمارانی که در آن زمان درمان کرده بودند در دفتری یاد داشت و هنوز به همراه داشتند.
۹۴/۱/۷ ۱۸:۰۶
عکاسی از سالمندان ممنوع نیست؟!
۹۴/۱/۷ ۱۶:۲۲
زنده باشی دکتر

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز