کد خبر: ۳۸۵۹۹
۷۹۲ بازدید
۲۱ دیدگاه

وعده معاون اول رئیس جمهور به دکتر مددی در رابطه با آب شرب میانه محقق شد

به موجب اطلاع رسانی قبلی که در رسانه ها انجام شد مردم آگاه و قدرشناس میانه استحضار دارند که طی درخواست حضوری دکتر مددی؛ نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی از آقای جهانگیری؛ معاون اول رئیس جمهوری اسلامی ایران در رابطه با تأمین اعتبار برای طرح آبرسانی به میانه از سد گرمی چای(پروژه آب شرب)،که مورد موافقت قرار گرفت و مبلغ 200 میلیارد ریال اعتبار برای این  پروژه در نظر گرفته شد اکنون با ادامه پیگیری های دکتر مددی برای تحقق این اعتبار مبلغ 150 میلیارد ریال واریز گردید.
طرح آبرسانی به میانه از سد گرمی چای از جمله مهمترین مطالبات مردم شریف میانه از مسئولان شهرستان می باشد که طبق پیگیری های به عمل آمده تا انتهای سال 94 این پروژه آماده افتتاح خواهد شد.

 

در لینک های زیر می توانید گزارشی از روند پیگیری های دکتر مددی در رابطه با پروژه آب شرب میانه را مشاهده فرمایید

پیگیری های دکتر مددی در رابطه با طرح آبرسانی به میانه از سد گرمی چای؛ پروژه آب شرب

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۲/۴ ۱۹:۲۵
خسته نباشید آقای مددی
۹۴/۱/۳۱ ۱۰:۱۷
با آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان
۹۴/۱/۳۰ ۲۳:۵۳
اقای نایبی کسی منکر تلاشها نیست ولی تلاش کردن ودویدن وپیگیری کردن کارها وامورات شهرستان توسط دکتر مددی مثال زدنی است اب سرب میانه یکی از دغدغه های فکری مردم میانه است افزایش هزینه های درمان .تعمیر وتعویضسیستم اب منازل هزینه های مستقیم وبسیار هزینه های غیر مستقیم که که با ان درگیر بوده وهستند به حال جنابعالی چه فرق می کند شما پایتخت نشین بی دردی هستی که فقط کارت شده چوب لای چرخ مددی گذاشتن بهتر نیست این همه که توسایت جولان می دی سری به محل کارت هم بزنی بگن یارو کارکن نه وقت تلف کن اینقدر به کارهای مددی حساسی بهتر نیست یه کمی هم به خودت حساس باشی .اقای نایبی مردم میانه جنابعالی را بهتر می شناسند وراحتر می توانند راجع به مطالبتان داوری کنند ... ودر اخر باید ز تلاشهای نماینده مردمی شهرمان تشکر کنیم تا پیگیر مابقی امور باشند.
۹۴/۱/۳۰ ۲۲:۵۷
ممنون بابت پیگیری های ایشان
۹۴/۱/۳۰ ۱۶:۱۵
[quote name="محمدصادق نائبی"] [quote name="حق بین"] [quote name="محمدصادق نائبی"] باسلام و احترام این موضوع مربوط به تمام کشور و تمام شهرستانهای مشکل دار است نه میانه. هیئت دولت پیش از نوروز مبلغ 820 میلیارد ریال بودجه برای رفع مشکلات آب شرب شهرستانهای میانه ، کلیبر ، شهرستانهای استان کرمان، 520 میلیارد ریال برای شهرستانهای استان کرمان و 150 میلیارد ریال برای میانه و 150 میلیارد ریال برای کلیبر اختصاص داد. در این راستا از زحمات و تلاشهای دولتهای نهم، دهم و یازدهم و نمایندگان مجلس هفتم، هشتم و نهم و سایر مسئولین تشکر باید کرد. [/quote] بله حرف شما درست است ولی در این مملکت تا گریه نکنی بهت پپه نمیدند. تلاشهای دکتر مددی منجر به تصویب این بودجه شده است و از این نماینده خدوم سپاسگزاریم. [/quote] 1 ـ بنده نیز از آقای مددی سپاسگزارم اما از تمامی زحمتکشان 10 سال اخیر در ارتباط با آب شرب تشکر می کنم. 2 ـ این مصوبه فقط درباره میانه نیست و دهها طرح با دهها میلیارد تومان اعتبار می توانم مثال بزنم که در سال گذشته برای تامین آب شربشان از هیئت دولت مصوبه گرفتند. برای نمونه چند مصوبه هیئت دولت را همراه با لینک مربوطه ذکر می کنم: * اختصاص 1500 میلیارد ریال بودجه برای تامین آب شرب شهرستانهای استان زاهدان [url]http://www.dolat.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=1&Id=245431[/url] * اختصاص 238 میلیارد ریال بودجه برای تامین آب و علوفه عشایر [url]http://www.dolat.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=1&Id=245693[/url] * اختصاص 700 میلیارد ریال بودجه برای تأمین آب شهرستانهای ایلام [url]http://www.dolat.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=1&Id=245665[/url] * به علاوه اختصاص 520 میلیارد ریال برای آب استان کرمان و 150 میلیاردریال برای آب کلیبر و 150 میلیارد ریال برای آب شهرستان میانه [url]www.dolat.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=1&Id=259772[/url] این چند نمونه که بیش از 3000 میلیارد ریال اعتبار است همگی در سال 93 تصویب شده و تنها بخشی از مصوبات در ارتباط با تأمین آب شرب مناطق مشکل دار هست. [/quote] مددی هرگز نگفته که آب شرب میانه نشدنی را من انجام دادم بلکه همیشه می گوید در سال های قبل به این شهر کم لطفی های بسیاری شده و مسئولین زمان هم همان مسئولینی که سنگشان را به سینه می زنید در مقابل این کم لطفی ها خنثی عمل کرده اند. همان هایی که ادعا می کردند ما در میانه همه زیر ساخت ها را درست کرده ایم متوجه نبودند آب مهترین زیر ساخت برای یک شهر هست . تا دیروز که مدعی بودید کار مددی نبوده حال هم از آقای مددی سپاسگزارید.
۹۴/۱/۳۰ ۱۵:۴۹
[quote name="حق بین"] [quote name="محمدصادق نائبی"] باسلام و احترام این موضوع مربوط به تمام کشور و تمام شهرستانهای مشکل دار است نه میانه. هیئت دولت پیش از نوروز مبلغ 820 میلیارد ریال بودجه برای رفع مشکلات آب شرب شهرستانهای میانه ، کلیبر ، شهرستانهای استان کرمان، 520 میلیارد ریال برای شهرستانهای استان کرمان و 150 میلیارد ریال برای میانه و 150 میلیارد ریال برای کلیبر اختصاص داد. در این راستا از زحمات و تلاشهای دولتهای نهم، دهم و یازدهم و نمایندگان مجلس هفتم، هشتم و نهم و سایر مسئولین تشکر باید کرد. [/quote] بله حرف شما درست است ولی در این مملکت تا گریه نکنی بهت پپه نمیدند. تلاشهای دکتر مددی منجر به تصویب این بودجه شده است و از این نماینده خدوم سپاسگزاریم. [/quote] 1 ـ بنده نیز از آقای مددی سپاسگزارم اما از تمامی زحمتکشان 10 سال اخیر در ارتباط با آب شرب تشکر می کنم. 2 ـ این مصوبه فقط درباره میانه نیست و دهها طرح با دهها میلیارد تومان اعتبار می توانم مثال بزنم که در سال گذشته برای تامین آب شربشان از هیئت دولت مصوبه گرفتند. برای نمونه چند مصوبه هیئت دولت را همراه با لینک مربوطه ذکر می کنم: * اختصاص 1500 میلیارد ریال بودجه برای تامین آب شرب شهرستانهای استان زاهدان [url]http://www.dolat.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=1&Id=245431[/url] * اختصاص 238 میلیارد ریال بودجه برای تامین آب و علوفه عشایر [url]http://www.dolat.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=1&Id=245693[/url] * اختصاص 700 میلیارد ریال بودجه برای تأمین آب شهرستانهای ایلام [url]http://www.dolat.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=1&Id=245665[/url] * به علاوه اختصاص 520 میلیارد ریال برای آب استان کرمان و 150 میلیاردریال برای آب کلیبر و 150 میلیارد ریال برای آب شهرستان میانه [url]www.dolat.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=1&Id=259772[/url] این چند نمونه که بیش از 3000 میلیارد ریال اعتبار است همگی در سال 93 تصویب شده و تنها بخشی از مصوبات در ارتباط با تأمین آب شرب مناطق مشکل دار هست.
۹۴/۱/۳۰ ۱۵:۰۹
دست دکتر درد نکنه
۹۴/۱/۳۰ ۱۴:۰۵
ممنون آقای مددی خداوندسایه شما را از سر این شهر کم نکند
۹۴/۱/۳۰ ۱۲:۰۷
[quote name="محمدصادق نائبی"] باسلام و احترام این موضوع مربوط به تمام کشور و تمام شهرستانهای مشکل دار است نه میانه. هیئت دولت پیش از نوروز مبلغ 820 میلیارد ریال بودجه برای رفع مشکلات آب شرب شهرستانهای میانه ، کلیبر ، شهرستانهای استان کرمان، 520 میلیارد ریال برای شهرستانهای استان کرمان و 150 میلیارد ریال برای میانه و 150 میلیارد ریال برای کلیبر اختصاص داد. در این راستا از زحمات و تلاشهای دولتهای نهم، دهم و یازدهم و نمایندگان مجلس هفتم، هشتم و نهم و سایر مسئولین تشکر باید کرد. [/quote] همین الان می شود اندازه انگشتان دو دست مهندس هاشمی که کاملا مورد ارادت شما است شهرستان نام برد که به دنبال تامین بودجه آب شربشان هستند پس برای همه کشور بودجه اختصاص پیدا نکرده است. کرمان پارسال از 12 ماه 10 ماه وضعیت آبیش در حالت هشدار بود که دو لت توجه ویژه بهش داشتند این جمله شما را می توان اینطور گفت که تلاشهای دولتهای نهم، دهم و یازدهم و نمایندگان مجلس هفتم، هشتم در راستای حل کردن این مشکل میانه بودند این مشکل با پیگیری مددی انجام شد و تمامی این نامه نگاری ها نشان می دهد که چه تلاشی ایشان کرده اند که بارزترین ویزگی مددی تلاش در حل مشکلات است و تا به نتیجه نرساند کاری را نیمه کاره رها نمی کند.
۹۴/۱/۳۰ ۱۰:۰۲
[quote name="محمدصادق نائبی"] باسلام و احترام این موضوع مربوط به تمام کشور و تمام شهرستانهای مشکل دار است نه میانه. هیئت دولت پیش از نوروز مبلغ 820 میلیارد ریال بودجه برای رفع مشکلات آب شرب شهرستانهای میانه ، کلیبر ، شهرستانهای استان کرمان، 520 میلیارد ریال برای شهرستانهای استان کرمان و 150 میلیارد ریال برای میانه و 150 میلیارد ریال برای کلیبر اختصاص داد. در این راستا از زحمات و تلاشهای دولتهای نهم، دهم و یازدهم و نمایندگان مجلس هفتم، هشتم و نهم و سایر مسئولین تشکر باید کرد. [/quote] بله حرف شما درست است ولی در این مملکت تا گریه نکنی بهت پپه نمیدند. تلاشهای دکتر مددی منجر به تصویب این بودجه شده است و از این نماینده خدوم سپاسگزاریم.
۹۴/۱/۳۰ ۰۵:۵۱
بجز تشکر نمی شه چیز دیگه ای گفت خدا قوت
۹۴/۱/۳۰ ۰۱:۱۶
به کوری چشم اونایی که همیشه ساز مخالف میزنن.و در تهران نشسته برا میانه تصمیم میگیرن .خیانتهای اونا از یاد میانه ایها نمیره.آفرین بر نماینده مردمی مددی عزیز
۹۴/۱/۳۰ ۰۰:۰۰
خدا قوت مرد خستگی ناپذیر
۹۴/۱/۲۹ ۲۳:۳۵
یاشاسین نمایندمیز
۹۴/۱/۲۹ ۲۲:۴۱
ول کنین تو رو خدا مشکل اب شرب حل شده,تصفیه کن و نیز اب کنار تونل قافلانکوه. به فکر مشکلات اصلی شهر باشین
۹۴/۱/۲۹ ۲۲:۳۹
درود برشرفت دکتر مددی ..بالاخره این میانه ایها هم طمع آب سالم رو می چشند ...
۹۴/۱/۲۹ ۲۲:۳۸
لینک مصوبه هیئت دولت و ابلاغیه مربوطه: [url]http://www.dolat.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=1&Id=259772[/url]
۹۴/۱/۲۹ ۲۲:۳۷
باسلام و احترام این موضوع مربوط به تمام کشور و تمام شهرستانهای مشکل دار است نه میانه. هیئت دولت پیش از نوروز مبلغ 820 میلیارد ریال بودجه برای رفع مشکلات آب شرب شهرستانهای میانه ، کلیبر ، شهرستانهای استان کرمان، 520 میلیارد ریال برای شهرستانهای استان کرمان و 150 میلیارد ریال برای میانه و 150 میلیارد ریال برای کلیبر اختصاص داد. در این راستا از زحمات و تلاشهای دولتهای نهم، دهم و یازدهم و نمایندگان مجلس هفتم، هشتم و نهم و سایر مسئولین تشکر باید کرد.
۹۴/۱/۲۹ ۲۲:۲۱
خسته نباشید دکتر
۹۴/۱/۲۹ ۲۱:۵۸
در این شهر امیدمان به شماست آقای مددی

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز