کد خبر: ۴۰۳۴۳
۹۵۴ بازدید
۱۵ دیدگاه

مژده ای دیگر برای مردم شریف و قدرشناس شهرستان میانه

با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و شروع طرح جامع تحول سلامت ، دکتر مددی مکاتبات و پیگیری های خود را جهت تامین اعتبار برای خرید دستگاه سی تی اسکن از طریق دولت انجام دادند.
دکتر مددی در اولین نامه به جناب آقای دکتر قاضی زاده ی هاشمی- وزیر محترم بهداشت و درمان- در تاریخ 92/10/17 خواستار دستور لازم وزیر محترم جهت تهیه ی این دستگاه شده اند – لطفا به تاریخ نامه توجه فرمایید ، تاریخ نخستین نامه مهندس حسینی 93/9/5 یعنی ایشان حدود 11 ماه بعد از اولین نامه ی دکتر مددی، مکاتبات خود را در همان موضوع  با وزیر محترم آغاز کرده اند-
متن پاراف وزیر: جناب آقای دکتر صومی/ لطفا بررسی فرمایید و از هیات امنای ارزی کمک بگیرید. ظاهر در صورت عدم توانایی دانشگاه، سرمایه گذار هم علاقه مند به مشارکت است که بلامانع می باشد.


به هر صورت با پیگیری های صادقانه ی دکتر مددی که منجر به خریداری دستگاه سی تی اسکن از محل اعتبارات دولتی طرح تحول سلامت و استقرار آن در بیمارستان امام خمینی(ره) گردید اکنون با تلاش های مجدانه ایشان آگهی مزایده ساخت،تجهیز، راه اندازی و ارائه خدمات مرکز جامع تصویربرداری در بیمارستان خاتم الأنبیا(ص)- شهرستان میانه نیز در روزنامه مهد آزادی منتشر شده که 28 اردیبهشت ماه نتایج آن اعلام می شود و به زودی مردم آگاه و قدرشناس میانه شاهد ایجاد مرکز جامع تصویربرداری در بیمارستان خاتم الأنبیا نیز خواهند بود.


آگهی مزایده واگذاری مرکز جامع تصویربرداری بیمارستان خاتم الأنبیا(ص)- شهرستان میانه

باتوجه به اینکه این شبکه در نظر دارد ساخت، تجهیز، راه اندازی و ارائه خدمات مرکز جامع تصویربرداری بیمارستان خاتم الأنبیا(ص)-شهرستان میانه را به مدت 22 سال از طریق برگزاری مزایده به بخش غیردولتی واگذار نماید لذا از شرکت های واجد شرایط و صلاحیت دار دعوت می شود از تاریخ 94/2/10 لغایت 94/2/17 جهت أخذ اسناد مزایده به آدرس میانه-خیابان امام خمینی-خیابان بهداری-واحد دبیرخانه شبکه بهداشت و درمان میانه مراجعه نمایند.
«مهلت تحویل مدارک به واحد مزایده گزار از تاریخ94/2/19 لغایت 94/2/28 ساعت 14 به آدرس؛ تبریز،خیابان گلگشت،ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تبریز-طبقه سوم-اتاق 305-دفتر محرمانه دانشگاه خواهد بود.»
در ضمن زمان گشایش مزایده در ساعت 16 روز دوشنبه مورخ 94/2/28 در محل دفتر کمیسیون مناقصات و مزایدات دانشگاه علوم پزشکی تبریز خواهد بود که حضور نماینده قانونی شرکت ها در این جلسات آزاد می باشد. 

 
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۲/۲۷ ۱۰:۳۲
[quote name="اله ورن"] عالی میشه دیگه مردم میانه 170کیلومتر برا تبریز نمیرن.و هزینه ها هم خیلی کاهش پیدا میکنه.دست آقای مددی درد نکنه [/quote] تا کسی کارش نیافته و درگیر این مسائل نباشه نمی فهمه که چه کار بزرگی صورت گرفته بارها به خاطر همین کار راهی تبریز شده بودیم
۹۴/۲/۲۷ ۱۰:۲۲
[quote name="هم وطن"] بااین اطلاع رسانی روابط عمومی آقای مددی میشه فهمید که باز هم از مصادره عملکرد ایشون توسط اون یکی میترسن.واقعا جای تقدیر داره زحمات نماینده مردمی و خستگی ناپذیر. [/quote] بنده هم نظر شما رو دارم و امیدوارم دیگه شاهد همچین بداخلاقی های سیاسی نباشیم
۹۴/۲/۲۷ ۰۹:۰۷
دست مریزاد به آقای مددی
۹۴/۲/۲۶ ۲۱:۱۳
دستتون درد آقای مددی عزیز، نماینده پرتلاش شهرمون. البته اگه جناب مهندس حسینی رودست نزنه و یه نامه قلابی و دست نوشته نزاره سایت.
۹۴/۲/۲۶ ۱۸:۵۲
[quote name="شهاب نونهال"] خبر خوبی بود به عنوان یک شهروند از دکتر مددی؛ نماینده پرتلاش و مردمی شهرستان میانه تشکر می کنم. [/quote]
۹۴/۲/۲۶ ۱۸:۳۴
باتشکراززحمات دکترمددی
۹۴/۲/۲۶ ۱۳:۱۴
خسته نباشید به آقای مددی
۹۴/۲/۲۶ ۱۰:۳۱
ممنون بابت تلاش هایتان پاینده باشید
۹۴/۲/۲۶ ۰۲:۰۵
خدا قوت دکتر مددی
۹۴/۲/۲۵ ۲۲:۱۱
بسیار خرسند شدم اما شرطش اینست که سرمایه گذار هم اعلام آمادگی کند.
۹۴/۲/۲۵ ۲۲:۰۳
وظیفه اخلاقی خودم می دانم که از آقای مددی تشکر کنم امیدوارم همچنان راهشان استوار باشد
۹۴/۲/۲۵ ۲۱:۴۱
کار پسندیده دکتر ماندگار خواهد بود .یادمه در یکی از سخننرانیهای طرف مقابل از عدم امکان این موضوع بدلیل کمی جمعیت میانه گفته شده بود که معلوم شد همه چیز با پیگیری امکان پذیره.دست مریزاد مددی عزیز
۹۴/۲/۲۵ ۲۱:۳۸
عالی میشه دیگه مردم میانه 170کیلومتر برا تبریز نمیرن.و هزینه ها هم خیلی کاهش پیدا میکنه.دست آقای مددی درد نکنه
۹۴/۲/۲۵ ۲۱:۳۷
بااین اطلاع رسانی روابط عمومی آقای مددی میشه فهمید که باز هم از مصادره عملکرد ایشون توسط اون یکی میترسن.واقعا جای تقدیر داره زحمات نماینده مردمی و خستگی ناپذیر.
۹۴/۲/۲۵ ۱۹:۰۵
خبر خوبی بود به عنوان یک شهروند از دکتر مددی؛ نماینده پرتلاش و مردمی شهرستان میانه تشکر می کنم.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز