کد خبر: ۴۰۵۸۵
۴۲۱ بازدید
۷ دیدگاه

جذب اعتبار 14 میلیارد ریالی توسط دکتر مددی برای احداث شبکه فاضلاب منطقه راه آهن و اسلام آباد

به دنبال پیگیری های دکتر مددی؛ نماینده مردم شریف شهرستان میانه درمجلس شورای اسلامی درخصوص حل مشکل دفع بهداشتی فاضلاب روستای اسلام آباد،ایستگاه وکوی مسکونی راه آهن میانه و اتصال آن به شبکه فاضلاب شهری، مقررگردید  14 میلیارد ریال اعتبار از طرف اداره کل راه آهن شمالغرب کشور در چهار قسط در وجه شرکت آب و فاضلاب واریز گردد که اولین قسط آن به مبلغ 3500 میلیون ریال طی جلسه ای با حضور دکتر مددی توسط مدیرکل راه آهن شمالغرب به نمایندگان آبفای شهرستان پرداخت گردید.
به همین منظور هفته گذشته دکتر مددی به منظور آگاهی از روند اجرای پروژه شبکه انتقال فاضلاب راه آهن بازدیدی داشتند که از نزدیک شاهد اجرای این پروژه بودند.
همچنین در ادامه از عملیات اجرایی برای جدول گذاری و آسفالت جاده منتهی به سیلو نیز که با پیگیری ها و تأمین اعتبار توسط ایشان در حال انجام است بازدید نمودند.

مکاتبات

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۲/۲۹ ۱۶:۳۶
از نماینده محترم خواهشمندست در خصوص الحاق روستای اسلام آباد به شهر میانه تلاش نمایند . باتشکر
۹۴/۲/۲۹ ۱۶:۰۷
زنده باشی مرد خستگی ناپذیر
۹۴/۲/۲۹ ۱۵:۵۷
واقعا کار پسندیده ای بود تشکر
۹۴/۲/۲۹ ۱۵:۱۵
سپاسگذاریم
۹۴/۲/۲۹ ۱۴:۱۶
واقعا این یک معضل بزرگ بود که توسط آقای مددی حل شد. از ایشون تشکر میکنم.ضمنا با پشتکار آقای مددی خانه بهداشت و پل انتهای راه آهن نیز تامین اعتبار شد و خانه بهداشت راه اندازی شد .و پل نیز که یک مشکل عمده بود ودر مواقع بارانی موجب مشکلات میشد نیز شروع شده. دستش درد نکنه
۹۴/۲/۲۹ ۱۴:۱۲
آفرین بر همت این مرد که در تمام حوزه ها فعال هست.

اخبار روز