کد خبر: ۴۰۸۷۵
۱۰۶۱ بازدید
۷ دیدگاه (۵ تایید شده)

دکتر مددی خطاب به نماینده رئیس جمهور:

هیچ توجیهی برای رد درخواست فرمانداری ترکمنچای از طرف دولت پذیرفتنی نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه، دکتر مددی؛ نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان که عصر روز چهارشنبه؛ 30 اردیبهشت ماه با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد با اشاره به سفر رئیس جمهور و هیأت دولت به استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: آقای روحانی در این سفر وعده دادند که راه آهن میانه ـ تبریز با هزینه و اعتبار پانصد میلیارد تومان و همچنین پروژه آب شرب با اعتباری که از قبل مصوب شده اجرایی شود.
وی بی مهری مسئولین رده بالا و سؤمدیریت در استان را سبب محروم شدن میانه ایها از آب شرب حیاتی عنوان کرده افزود: میانه با دارا بودن یک سوم آبهای استان و داشتن منابع معدنی و صنعتی، نیروهای خلاق، کارآمد و توانمند متأسفانه بالاترین نرخ بیکاری در استان را نیز به خود اختصاص داده در حالی که میانگین نرخ بیکاری استان حدود 9 درصد است نرخ بیکاری میانه طبق آمارهای اعلام شده بیش از 13 درصد می باشد که برای حل معضل بیکاری در شهرستان باید مدیریتها اصلاح شود .
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی مهاجرت مستقیم روستائیان از روستاها ، وجود جرم و بزه در شهرستان را ناشی از بیکاری عنوان کرده افزود: از دولت تدبیر و امید انتظار می رود تا به تعهداتش در این زمینه عمل کند که متعهد شده بود آب کشاورزی 12 هزار هکتار از اراضی پایاب سد شهریار را تأمین نماید که می توانست تأثیر زیادی در رونق کشاورزی در منطقه داشته باشد که تا کنون دولت به تعهداتش عمل نکرده است.
دکتر مددی همچنین با ابراز گلایه شدید از دولت گفت: ارتقای بخش ترکمنچای مهمترین مطالبه مردم آن منطقه است و با توجه به اینکه تعداد کثیری از مردم ترکمنچای با دست نوشته ها و پلاکاردهایی تحت عنوان فرمانداری ترکمنچای، به استقبال رئیس جمهور رفته بودند ایشان هم هدیه ای به مردم بدهند و ارتقا بخش ترکمنچای به فرمانداری را اعلام نمایند که اینگونه نشد.وی تصریح کرد: ارتقا بخش ترکمنچای به فرمانداری دغدغه تمام مردم شریف آن منطقه است و هیچ توجیهی از طرف دولت برای رد این مطالبه ی به حق مردم، پذیرفتنی نیست.
مددی همچنین خواستار اختصاص مینی بوسی برای سرویس ایاب و ذهاب ورزشکاران بخصوص کوهنوردان میانه ای شده افزود: چمن کاری میادین ورزشی در بخشهای شهرستان، تجهیز زورخانه، تجهیز سالن بانوان و احداث شهرک قهرمانان از دیگر مطالبات شهرستان در حوزه ورزش به شمار می رود که امیدوارم وزیر محترم عنایت ویژه ای به این شهرستان داشته باشند.

سیدبهلول حسینی ؛ نماینده دیگر مردم میانه در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه ضمن خوشامدگویی به یکایک مهمانان و اعضای حاضر در جلسه شورای اداری شهرستان،مطالبی در مورد یارانه های نقدی عنوان نمود و پیشنهاداتی در این زمینه به دولت داشت که خواست صحبت های وی در رسانه ها منعکس نشود به همین جهت سخنرانی ایشان منتشر نمی شود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۳/۸ ۲۲:۳۰
امیدوارم در راه رسیدن به اهداف والایتان همیشه ثابت قدم باشید
۹۴/۳/۳ ۲۳:۲۹
دست از سر این یارانه بر نمیداره این آقای حسینی در هرجا حرف میزنه اینو میگه .بابا ما گرفتاریهای مهمی داریم به اون فکر کن برادر عزیز .در نزد نماینده تام الاختیار دولت اونهم تو میانه مشکلات میانه رو مثل آقای مددی بازگو کن نه اینکه کلی گویی کنی و از این فرصت استفاده نکنی.
۹۴/۳/۳ ۰۸:۵۰
فرق دو نماینذه رو می شه از همین خبر فهمید ممنون
۹۴/۳/۲ ۲۳:۴۶
ممنون آقای مددی که هنوز پیگیر هستید
۹۴/۳/۲ ۱۷:۴۸
جناب آقای مددی آفرین بر همت والایتان. ایکاش دیگر نماینده شهرمان نیز مثل شما کمی همت و تلاش داشتند و دلشان به این شهر مظلوم می سوخت... با حلوا حلوا گفتن دهنمان شیرین نمی شود. باز هم دست مریزاد بر شما آقای مددی.

اخبار روز