کد خبر: ۴۱۵۹۳
۹۶۹ بازدید
۵ دیدگاه (۳ تایید شده)

برگزاری جشن نیمه شعبان در سرای سالمندان میانه

همزمان با فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت ولیعصر(عج)، به همت گروه های مردم نهاد، اداره بهزیستی و با حمایت دفتر ارتباطات مردمی دکتر مددی؛ نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی مراسم جشن نیمه شعبان در سرای سالمندان شهرستان میانه برگزار شد.
اجرای این برنامه شاد و مفرّح که با موسیقی های اصیل آذری نیز همراه بود برای ساعاتی توانست فضایی پر از نشاط را در سرای سالمندان میانه بوجود آورد.
خانم مددی؛ مشاور نماینده مردم میانه در امور بانوان در حاشیه این مراسم ضمن تبریک میلاد منجی عالم بشریت و
ابلاغ سلام دکتر مددی به حاضران، از عموم دست اندرکاران مراسم و پرسنل خدوم خانه سالمندان قدردانی و تشکر کرد. وی افزود: دفتر ارتباطات مردمی دکتر مددی روزهای شنبه،دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 9 الی 12 جهت رسیدگی و پاسخگویی به مشکلات مردم فعال است و برای حمایت از اقدامات خیر و انسان دوستانه اعلام آمادگی می کنیم.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۳/۱۴ ۲۲:۱۶
از دست اندرکاران این ویژه برنامه و آقای مددی تشکر و قدردانی میکنم. این یک حرکت خداپسندانه ومردمی است که هیچ نماینده ای تا به حال انجام نداده .
۹۴/۳/۱۴ ۱۲:۲۲
تشکر ویژه از حاج خانم مددی ؛ مشاور نماینده مردم میانه در امور بانوان خانم مددی همیشه در کارهای خیر پیشقدم بوده و هستند.
۹۴/۳/۱۴ ۱۲:۱۵
واقعا فعالیت دفتر دکتر مددی در این مدت در امور بانوان ستودنی است و باید به این نکته که بانوان 50% جامعه هستند باور داشت. همچنین باید این فرهنگ در جامعه جا بیفتد که سالمندان سرمایه های این جامعه هستند نه سربار جامعه و جای خواندم فرهنگ یک جامعه را از نوع رفتار آن جامعه با سالمندانش می توان فهمید به نوبه خود از دکتر مددی و سرکار خانم مددی نهایت تشکر و قدردانی را دارم انشا الله که این حرکت های ایشان سبب فرهنگ سازی شود.

اخبار روز