کد خبر: ۴۲۲۰۲
۲۲۷۰ بازدید
۱۴ دیدگاه (۱۲ تایید شده)

فولاد آذربایجان دوباره به آغوش ایمیدرو بازگشت / مدیرعامل جدید معارفه شد + تصویر صورتجلسه

بعد از ماه ها تلاش و پیگیری های مجدانه دکتر مددی و همچنین با همکاری و همراهی نمایندگان محترم مجتمع فولاد آذربایجان اقاله قرارداد فروش سهام شرکت فولاد آذربایجان و طرح فولاد میانه به شرکت ایمیدرو انجام گرفت و سرانجام امروز یکشنبه 24 خرداد ماه طی جلسه ای در فرمانداری شهرستان میانه با حضور دکتر مددی نماینده مجلس شورای اسلامی ، نمایندگان سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ، سازمان خصوصی سازی، نمایندگان شرکت تولیدی فولاد سپید فرآب کویر و شرکت گروه مالی ملت و شکری ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، اعضای هیات مدیره و مدیرعامل جدید شرکت فولاد آذربایجان معارفه شد.

در این جلسه آقای احمدزاده مدیر سابق طرح فولاد میانه به عنوان سرپرست مجتمع فولاد از سوی ایمدرو انتخاب شد و مقرر گردید با حضور نمایندگان خریداران سابق  تا سه روز آینده از کلیه انبارها و دارایی های شرکت فولاد صورت برداری شده و تحویل گرفته شود تا در روزهای آتی کارخانه راه اندازی شده و تولید خود را آغاز کند.

روابط عمومی دفتر دکتر مددی این موفقیت بزرگ را به عموم مردم میانه بالاخص کارگران زحمتکش مجموعه فولاد آذربایجان و خانواده های معزز آنها که طی این ماه ها فشار و سختی های زیادی را تحمل کردند تبریک عرض نموده و اعلام می دارد تا با همت کارگران و مدیریت جدید ، فولاد به روزهای شکوفایی خود باز خواهد گشت / انشاالله.

*********************

خبرهای مرتبط :

استقبال به یاد ماندنی کارگران فولاد از دکتر مددی + تصاویر

تجمع بزرگ کارکنان فولاد مقابل دفتر دکتر مددی جهت قدردانی

جلسه کارگروه رسیدگی به پرونده واگذاری شرکت فولاد آذربایجان

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۳/۲۶ ۰۰:۱۰
واقعا باعث و بانی این مسأله اقای مددی بودن فقط مددی وعده ما ،7 اسفند یا علی
۹۴/۳/۲۵ ۱۳:۵۷
[quote name="سینا میانه "] [quote name="علی زمانی"] [quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] مساله فولاد و گيربكس سازي در همه مردم ميانه استرس ايجاد كرده. انشالله كه قضيه اين دو مجموعه حياتي در شهر حل شود. با اين حال. آن چه كه روشن است براي بعضي ها حل اين مشكلات فرعيات است و برايشان اصل بهره برداري ستادي و انتخاباتي است. همه واقفيم كه برخي حركت هاي خام و نسنجيده برخي ها، باعث پيچيده تر شدن موضوع و بسته شدن گره مشكلات فولاد شد. مدير عامل از ادامه كار پشيمان شد و اين مشكلات به وجود آمد. حالا قضيه آن ٢٥٠ نفر هم به باد فراموشي سپرده شده است. بايد به هوش بود كه اين قضايا به بهره برداري انتخاباتي كه به واقع نيت پليدي است، ختم نشود. اظهار نظرهاي فرماندار محترم نشان مي دهد با وجود فرصت كمي كه ايشان داشته شناخت خوبي از شهر براي ايشان حاصل شده و هوشمندي در خور توجه ايشان شايسته سپاس گزاري است. توجه داشته باشيد ايشان به هياهوي تبليغاتي و دريافت راي از مردم نيازي ندارد و از اين رو به قول ايشان مي توان اعتماد بيشتري كرد. ياد خاطره اي افتادم كه حيدري آزاد يك هفته قبل از رفتن در مورد قضيه آب ميانه و اعتراف نماينده به انجام كار در قبال دريافت راي بر زبان راند. حكايت تلخي است. توهين به شعور مردم تاوان سنگيني دارد. [/quote] تلاش مذبوحانه شما و نايبي بسيار جالب است و جاي اين سوال را دارد كه شما دقيقا از ابتدا يه دنبال چه بوده ايد در انتخابات مردم به عملكرد ها توجه مي كنند چيزي كه روزي نه چندان دور دروغ مددي بود از طرف شما امروز عملي شده حال بايد ديد جملاتي مانند دالدان آتان داش توپوغا دير عدم صداقت اعتصاب كارگران فولاد اشتباه است اين گره فقط به دست آن مرد باز مي شود پراف مددي زير نامه با خط خودش آن مرد مي تواند بازي با احساسات پرسنل فولاد قطعا فولاد به ايميدرو بر نمي گردد پيگيري مددي اشتباه بوده و...... رفتار خام بنده خدايي كه چوبشم خورد برا همه درس عبرت شود كه هنوز حرف زدن معمولي بدون سلاح گرم را با مردم بلد نبود مشاورانش الان از دورش پراكنده شدند و او را در اين چاهي كه برايش كنده بودند رها كردند [/quote] لطفا توضیحات را مطالعه بفرمایید . امکان اینکه این موارد باعث کاهش محبوبیت شود را نادیده نگیرید. [/quote] به نظرم شما هم نظراتي كه زير اخبار منتشر شده كه در سايت هاي معتبر مثل تابناك مهر نيوز جام جم ايرنا در زير خبر اسلحه كشي فرماندار بر روي ارباب رجو منتشر شده را مطالعه كنيد و ببينيد كه كه مردم جه اندازه شوكه و ناراحت شدهاند
۹۴/۳/۲۵ ۱۲:۳۰
آقای زمانی لطفا نظرات شخصیتان را فراموش نمایید و هر چه سریعتر به فکر راه اندای این مجموعه باشید هر روز ایستادن چرخ های این صنعت ضررهای مادی و روحی و روانی خاص خود را به میانه تحمیل می نماید.می توانید در قالب ایمیل با دوستان مکاتبه نمایید و یا حضوری در جلسه ای توضیحات خود را ارائه نمایید.الان زمان اجرای تعهدات است نه توضحیات و توجیهات . اینگونه توضیحات برای پرسنل شرکت فولاد آب و نان نمی شود: بابا نان داد بابا اب داد بابا .... بابا... فقط با راه اندازی مجدد کارخانه ما می توانیم بگوییم کاری کرده ایم بقیه اجرش با خدا.
۹۴/۳/۲۵ ۱۲:۲۶
[quote name="علی زمانی"] [quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] مساله فولاد و گيربكس سازي در همه مردم ميانه استرس ايجاد كرده. انشالله كه قضيه اين دو مجموعه حياتي در شهر حل شود. با اين حال. آن چه كه روشن است براي بعضي ها حل اين مشكلات فرعيات است و برايشان اصل بهره برداري ستادي و انتخاباتي است. همه واقفيم كه برخي حركت هاي خام و نسنجيده برخي ها، باعث پيچيده تر شدن موضوع و بسته شدن گره مشكلات فولاد شد. مدير عامل از ادامه كار پشيمان شد و اين مشكلات به وجود آمد. حالا قضيه آن ٢٥٠ نفر هم به باد فراموشي سپرده شده است. بايد به هوش بود كه اين قضايا به بهره برداري انتخاباتي كه به واقع نيت پليدي است، ختم نشود. اظهار نظرهاي فرماندار محترم نشان مي دهد با وجود فرصت كمي كه ايشان داشته شناخت خوبي از شهر براي ايشان حاصل شده و هوشمندي در خور توجه ايشان شايسته سپاس گزاري است. توجه داشته باشيد ايشان به هياهوي تبليغاتي و دريافت راي از مردم نيازي ندارد و از اين رو به قول ايشان مي توان اعتماد بيشتري كرد. ياد خاطره اي افتادم كه حيدري آزاد يك هفته قبل از رفتن در مورد قضيه آب ميانه و اعتراف نماينده به انجام كار در قبال دريافت راي بر زبان راند. حكايت تلخي است. توهين به شعور مردم تاوان سنگيني دارد. [/quote] تلاش مذبوحانه شما و نايبي بسيار جالب است و جاي اين سوال را دارد كه شما دقيقا از ابتدا يه دنبال چه بوده ايد در انتخابات مردم به عملكرد ها توجه مي كنند چيزي كه روزي نه چندان دور دروغ مددي بود از طرف شما امروز عملي شده حال بايد ديد جملاتي مانند دالدان آتان داش توپوغا دير عدم صداقت اعتصاب كارگران فولاد اشتباه است اين گره فقط به دست آن مرد باز مي شود پراف مددي زير نامه با خط خودش آن مرد مي تواند بازي با احساسات پرسنل فولاد قطعا فولاد به ايميدرو بر نمي گردد پيگيري مددي اشتباه بوده و...... رفتار خام بنده خدايي كه چوبشم خورد برا همه درس عبرت شود كه هنوز حرف زدن معمولي بدون سلاح گرم را با مردم بلد نبود مشاورانش الان از دورش پراكنده شدند و او را در اين چاهي كه برايش كنده بودند رها كردند [/quote] لطفا توضیحات را مطالعه بفرمایید . امکان اینکه این موارد باعث کاهش محبوبیت شود را نادیده نگیرید.
۹۴/۳/۲۵ ۱۰:۱۴
[quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] مساله فولاد و گيربكس سازي در همه مردم ميانه استرس ايجاد كرده. انشالله كه قضيه اين دو مجموعه حياتي در شهر حل شود. با اين حال. آن چه كه روشن است براي بعضي ها حل اين مشكلات فرعيات است و برايشان اصل بهره برداري ستادي و انتخاباتي است. همه واقفيم كه برخي حركت هاي خام و نسنجيده برخي ها، باعث پيچيده تر شدن موضوع و بسته شدن گره مشكلات فولاد شد. مدير عامل از ادامه كار پشيمان شد و اين مشكلات به وجود آمد. حالا قضيه آن ٢٥٠ نفر هم به باد فراموشي سپرده شده است. بايد به هوش بود كه اين قضايا به بهره برداري انتخاباتي كه به واقع نيت پليدي است، ختم نشود. اظهار نظرهاي فرماندار محترم نشان مي دهد با وجود فرصت كمي كه ايشان داشته شناخت خوبي از شهر براي ايشان حاصل شده و هوشمندي در خور توجه ايشان شايسته سپاس گزاري است. توجه داشته باشيد ايشان به هياهوي تبليغاتي و دريافت راي از مردم نيازي ندارد و از اين رو به قول ايشان مي توان اعتماد بيشتري كرد. ياد خاطره اي افتادم كه حيدري آزاد يك هفته قبل از رفتن در مورد قضيه آب ميانه و اعتراف نماينده به انجام كار در قبال دريافت راي بر زبان راند. حكايت تلخي است. توهين به شعور مردم تاوان سنگيني دارد. [/quote] تلاش مذبوحانه شما و نايبي بسيار جالب است و جاي اين سوال را دارد كه شما دقيقا از ابتدا يه دنبال چه بوده ايد در انتخابات مردم به عملكرد ها توجه مي كنند چيزي كه روزي نه چندان دور دروغ مددي بود از طرف شما امروز عملي شده حال بايد ديد جملاتي مانند دالدان آتان داش توپوغا دير عدم صداقت اعتصاب كارگران فولاد اشتباه است اين گره فقط به دست آن مرد باز مي شود پراف مددي زير نامه با خط خودش آن مرد مي تواند بازي با احساسات پرسنل فولاد قطعا فولاد به ايميدرو بر نمي گردد پيگيري مددي اشتباه بوده و...... رفتار خام بنده خدايي كه چوبشم خورد برا همه درس عبرت شود كه هنوز حرف زدن معمولي بدون سلاح گرم را با مردم بلد نبود مشاورانش الان از دورش پراكنده شدند و او را در اين چاهي كه برايش كنده بودند رها كردند
۹۴/۳/۲۵ ۰۹:۵۸
[quote name="محمدصادق نائبی"] با توجه به اینکه آقای شکری 12 ماه بعد از واگذاری فولاد وارد میانه شده اند این حرف که: "رفتارها و برخی حرکت هایی که برای حل مشکلات صورت گرفته بود به جای حل مسئله، خودش مشکل ساز شده بود" و نیز "مقرر شد فرماندار تنها مرجع پیگیری کننده موضوع فولاد باشد و نمایندگان و سایر مسئولین شهرستان فقط از طریق فرماندار موضوع را دنبال کنند" نشان می دهد که روش آقای مددی برای تعامل یا تقابل در طول 12 ماه اشتباه بوده و گره ها را بیشتر کرد. همین الآن نیز این شرکت وارد گودی شد که درآمدنش با ما نیست! [/quote] با سلام بهتر است كه بسياري مسائل باز نشود تا ابروي افراد حفظ شود در اين مدت بيشترين تعامل بين اقاي مددي و شكري بوده و پيشنهاد حساب مشترك فرمانداري را هم مددي داده ولي مي شود گفت بركناري حيدري آزاد و حضور اقاي شكري نقطه عطف در روند پيشرفت پيگيري هاي مددي بود یک منبع آگاه به سایت زیتون می گوید: شایعات بسیاری در مورد دلایل برکناری وی وجود دارد. شایعاتی که خیلی ها اساساً درست نیستند ( زیتون به خاطر عدم اثبات آنها، به این شایعات اشاره نمی کند) اما همه چیز به یک قرار داد مشکل دار با بخش خصوصی بر می گردد. شنیده ها حاکی است حیدری آزاد با یک سرمایه گذار اصفهانی قراردادی مشکل دار تنظیم کرده است و همین قرارداد موجبات برکناری اش را فراهم آورده.گفته می شود احتمالاً این قرارداد مربوط به فولاد میانه می باشد.
۹۴/۳/۲۵ ۰۸:۵۶
همه می دونن که ناجی فولاد آقای مددی هست حالا هم باید خیلی ها از این حرکت انقلابی مددی ناراحت باشن امیدوارم که چشمهامون رو وا کنیم و دوباره ...
۹۴/۳/۲۴ ۲۳:۳۸
فقط من فولادی می دونم که آقای مددی غیرممکن رو ممکن کرد یا علی دکتر
۹۴/۳/۲۴ ۲۱:۳۷
خداقوت
۹۴/۳/۲۴ ۱۹:۴۶
آقای مددی وعده ما 7 اسفند ، انشاالله که بتونیم جبران کنیم یاشا کیشی
۹۴/۳/۲۴ ۱۹:۴۰
خسته نباشيد به نماينده مردمي ميانه كه انصافا در اقاله فولاد چند ماه بود كه شبانه روزي تلاش ميكردند
۹۴/۳/۲۴ ۱۹:۱۸
امیدواریم کارکنان محترم فولاد میانه هر چه سریع تر سرکار های خود حاضر شوند.

اخبار روز